כמה שאלות גורליות!

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #109065 הגב

חבר'ה אני נמצא במצב מאוד מסובך כרגע ואני מוכרח להתיעץ איתכם לגבי כמה עניינים…
    קודם כל והכי דחוף לי זה לדעת מה קורה אם אני עריק מהצבא ויש לי משפט אזרחי?
    האם יש טעם להגיע? או שאני אמצא את עצמי בכלא הצבאי בסוף היום בכל מקרה?
    הפתיעו אותי עם המשפט הזה לא היה לי שום מושג לגביו…
    ועוד שאלה לא פחות חשובה, אני זוכר בפעם שעברה שישבתי בכלא הצבאי בא איתי איזה בחור להסגיר את עצמו
    וזה היה בידיוק בערב חג סוכות, כך שיצא לו מה שרבים חולמים עליו והוא יצא זכאי מפאת 48 השעות..
    עכשיו אני עריק כבר תקופה נכבדת ואני מוכרח לסיים עם זה כבר, הצבא הזה הרס לי את החיים בכל דרך אפשרית.
    רציתי להתיעץ עם מביני עניין מה הסיכוי הכי טוב שלי לסיים עם זה בכמה שפחות בלאגן..בקרוב שבועות, אם אני אסגיר את עצמי בערב חג האם יש סיכוי שלא אשפט תוך 48 שעות?
    אני חייב למצוא פתרון כבר המצב הזה ממש מייאש אותי…

#176783 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote מר בחור:

חבר'ה אני נמצא במצב מאוד מסובך כרגע ואני מוכרח להתיעץ איתכם לגבי כמה עניינים…
    קודם כל והכי דחוף לי זה לדעת מה קורה אם אני עריק מהצבא ויש לי משפט אזרחי?
    האם יש טעם להגיע? או שאני אמצא את עצמי בכלא הצבאי בסוף היום בכל מקרה?
    הפתיעו אותי עם המשפט הזה לא היה לי שום מושג לגביו…
    ועוד שאלה לא פחות חשובה, אני זוכר בפעם שעברה שישבתי בכלא הצבאי בא איתי איזה בחור להסגיר את עצמו
    וזה היה בידיוק בערב חג סוכות, כך שיצא לו מה שרבים חולמים עליו והוא יצא זכאי מפאת 48 השעות..
    עכשיו אני עריק כבר תקופה נכבדת ואני מוכרח לסיים עם זה כבר, הצבא הזה הרס לי את החיים בכל דרך אפשרית.
    רציתי להתיעץ עם מביני עניין מה הסיכוי הכי טוב שלי לסיים עם זה בכמה שפחות בלאגן..בקרוב שבועות, אם אני אסגיר את עצמי בערב חג האם יש סיכוי שלא אשפט תוך 48 שעות?
    אני חייב למצוא פתרון כבר המצב הזה ממש מייאש אותי…

לך להישפט, ויהיה מה שיהיה. אתה הרי רק דופק את עצמך עם כל הבריחה הזאת, כי אתה לא בורח מכלום אלא רק דוחה את סיום הפרשה, ומקשה על עצמך, חי בדאגות ובחרא הזה במקום לסיים את זה.
    פשוט תסגיר את עצמך, תראה קבנים בכלא אם אתה צריך, תקרא יש מידע בפורום הזה על כלא, וסיים עם זה כבר.
    כמה שתסגיר את עצמך יותר מהר כך תשתחרר יותר מהר.

#176787 הגב
    Anonymous
    חבר

תראה אני מעדיף להסגיר את עצמי לבד שלא יחשב שתפסו אותי
    אם אני אלך למשפט האזרחי הזה שצץ לי פתאום האם הם כבר לא יזמינו גם משטרה צבאית על הדרך?
    תראה אני אחרי 4 פעמים בכלא וכבר באמת אין לי כוחות..אני לא יודעאם אני אעמוד גם בפעם הזאת לכן אני מחפש את הדרך הכי פשוטה לסיים כבר עם כל זה..אף אחד לא שמע על איזה פרצה בטוחה בקשר ל48 שעות?
    מועד מסויים בוא אוכל להסגיר את עצמיי שלא יהיה שום סכיוי שאשפט תוך 48? אני ראיתי את זה קורה השאלה אם אפשר לתכנן את זה או שזה מזל נטו..
    בבקשה עזרו לי חברים אני כבר באמת לא יודע מה לעשות…

#176789 הגב

אין לי ניסיון בנושא, אבל ההיגיון אומר שאם הוא שוחרר בגלל שהוחזק במעצר יותר מ-48 שעות, זה בגלל רשלנות של מי שעצר אותו ולא שיחרר אותו, ולא בגלל עצם העובדה שהסגיר את עצמו מתי שהסגיר. לדעתי יכולים להגיד לך שלא מקבלים אותך, כי לא יוכלו להביא אותך לפני בית דין, ולכן עליך לחזור בפעם אחרת. לא חסרות אפשרויות שלהם למנוע זיכוי כזה.

#176846 הגב
    Anonymous
    חבר

רשלנות זה נורא

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
מענה ל־כמה שאלות גורליות!
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)