שאלה,משהו שמטריד אותי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #109051 הגב
    hello word
    חבר

שלום,לא מזמן הייתי אצל הקב"ן…אני מעוניין לצאת מהצבא או לפחות לקבל הקלות בשירות
    אני סובל מאוד בצבא,הוא דרדר אותי נפשית הרבה יותר ממה שהייתי לפני,מרגיש כלוא והסברתי הכל לקב"ן
    בסוף הראיון קיבלתי גימל נפשי והיא שאלה אותי אם אני מעוניין שהיא תדבר עם הקצין שלי לגבי זה.
    אמרתי לה "אולי" ובסוף הסכמתי,למרות שבידיעה בראש הקצין שלי ממש שונא אותי ויעשה כל דבר כדי שאני אסבול
    היא הביאה לי טופס ויתור על סודיות רפואית,קראתי אותו וממש נלחצתי ופשוט עזבתי(היא השאירה לי את הטופס לחתום עליו אחרי שהראיון נגמר)
    עכשיו יש לי כמה שאלות,מה בדיוק הטופס הזה יכול לעשות? האם הגימל הנפשי מקרב אותי לפסיכיאטר? היא קבעה לי תור נוסף לשבוע וחצי אחרי
    אחרי כמה זמן אתם קיבלתם הפנייה לפסיכיאטר? ואיך בדיוק מגיעים אליו?

#176737 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote hello word:

שלום,לא מזמן הייתי אצל הקב"ן…אני מעוניין לצאת מהצבא או לפחות לקבל הקלות בשירות

אז מה אתה רוצה? הקלות או שאתה לא מסוגל לשרת? אם הקבן או פסיכיאטר ישאלו אותך איך תענה כשאתה אפילו לא יודע??

אני סובל מאוד בצבא,הוא דרדר אותי נפשית הרבה יותר ממה שהייתי לפני,מרגיש כלוא והסברתי הכל לקב"ן
    בסוף הראיון קיבלתי גימל נפשי והיא שאלה אותי אם אני מעוניין שהיא תדבר עם הקצין שלי לגבי זה.
    אמרתי לה "אולי" ובסוף הסכמתי,למרות שבידיעה בראש הקצין שלי ממש שונא אותי ויעשה כל דבר כדי שאני אסבול
    היא הביאה לי טופס ויתור על סודיות רפואית,קראתי אותו וממש נלחצתי ופשוט עזבתי(היא השאירה לי את הטופס לחתום עליו אחרי שהראיון נגמר)

היא כנראה רוצה לבקש מהקצין "להתחשב" בך. מה שאומר שתקבל ממנו שיחת מוטיבציה ואולי איזו הקלה…תלוי בטוב ליבו וברצון הטוב שלו, אם הוא יקבל קריזה הוא כמובן לא חייב לך כלום, והוא בטח ייצפה להכרת התודה שלך על "ההתחשבות".

עכשיו יש לי כמה שאלות,מה בדיוק הטופס הזה יכול לעשות? האם הגימל הנפשי מקרב אותי לפסיכיאטר? היא קבעה לי תור נוסף לשבוע וחצי אחרי
    אחרי כמה זמן אתם קיבלתם הפנייה לפסיכיאטר? ואיך בדיוק מגיעים אליו?

מה הטופס יכול לעשות? בעיקר למשוך זמן ולמרוח אותך. הקצין שלך הוא לא איש מקצוע, אז אני לא רואה סיבה שהוא יידע עליך מידע רפואי. זאת פלישה לפרטיות אתה לא חושב? או שאולי לא איכפת לך? אתה מפחד לגרום לקבנית "להרגיש לא נעים" אם חס וחלילה לא תסכים לכל מה שהיא מציעה לך?

בדרך כלל כשהקבן מתרשם שהמצב מצריך שחרור מקבלים גימלים עד לפגישה הבאה – עם הפסיכיאטר ואח"כ אתה משתחרר. בגלל שאתה הסכמת לקבל עזרה מהקצין – גם אם לא תקבל שום עזרה – זה נחשב שאתה ב"טיפול" כלומר אתה לא בדרך לשחרור עדיין, והפגישה שהיא קבעה איתך זה ככל הנראה שוב איתה כדי לראות אם יש "התקדמות" וההמשך בהתאם.

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
מענה ל־שאלה,משהו שמטריד אותי
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו