איך עבודה משפיע על פטור על נפשי

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

OrezYavesh
יצירת קשר:

איך עבודה משפיע על פטור על נפשי

הודעהעל ידי OrezYavesh » 13 מרץ 2021 17:59

אני בן 16 ורוצה לעבוד בעבודה אבל אני חושש שהצבא יסתכלו על זה ולא יתנו לי פטור בגלל זה.
אז רציתי לדעת איך עבודה משפיעה על פטור נפשי.
האם הצבא יסתכלו על זה שאני עובד ולפיכך יקבעו שאני שפוי ולא דכאוני או בעל מחלות נפשיות?
תודה רבה לעונים
פיפי

Re: איך עבודה משפיע על פטור על נפשי

הודעהעל ידי פיפי » 14 מרץ 2021 03:50

OrezYavesh כתב:אני בן 16 ורוצה לעבוד בעבודה אבל אני חושש שהצבא יסתכלו על זה ולא יתנו לי פטור בגלל זה.
האם הצבא יסתכלו על זה שאני עובד ולפיכך יקבעו שאני שפוי ולא דכאוני או בעל מחלות נפשיות?
תודה רבה לעונים

אתה וצעירים אחרים חושבים שאתם חשובים למישהו חוץ מההורים שלכם, האמת היא שלאף אחד לא איכפת ממך ואף אחד לא יודע מה אתה עושה בחיים, כל אחד דואג לעצמו. הצבא לא יודע מה אתה עושה, לאנשים בצבא לא איכפת ממך בכלל, איכפת להם לעשות כמה שפחות עבודה ולקבל משכורת למצוץ כספי מיסים ולשחק אותה רמבואים....

לא יודע למה אתה חושב שאתה מיועד בצבא, אבל רוב הסיכויים שאתה תהיה עובד רסר או פקיד, ולכן הערך שלך בעיני הצבא הוא אפס אחד גדול, לצבא איכפת בעיקר מעתודאים וזה כי הצבא השקיע 30 אלף בשביל אותם עבדים, אם נראה לך שבצבא ישלחו לך בלשים לעשות עליך מעקב???? וישלמו על זה עשרות אלפי שקלים אתה חי באמא של הסרט.

אף אחד לא שם עליך זין ולא ישתין עליך אם תעלה באש, תעבוד ותשפר את החיים שלך ושים זין גדול על כווווולם (זה מה שתלמד כשתהיה בגיל 25+ ובגלל זה מגייסים טמבלים בגיל 18 כי הם לא קולטים מה זה לחיות ואפשר לנצל את התמימות שלהם) רק שאתה מקבל את הידע הזה בחינם עכשיו במקום לחכות ושייזיינו אותך וינצלו אותך לפני שאתה לומד את הלקח הזה.
OrezYavesh
יצירת קשר:

הודעהעל ידי OrezYavesh » 21 מרץ 2021 17:27

פיפי כתב:
OrezYavesh כתב:אני בן 16 ורוצה לעבוד בעבודה אבל אני חושש שהצבא יסתכלו על זה ולא יתנו לי פטור בגלל זה.
תודה רבה לעונים

אתה וצעירים אחרים חושבים שאתם חשובים למישהו חוץ מההורים שלכם, האמת היא שלאף אחד לא איכפת ממך ואף אחד לא יודע מה אתה עושה בחיים, כל אחד דואג לעצמו. הצבא לא יודע מה אתה עושה, לאנשים בצבא לא איכפת ממך בכלל, איכפת להם לעשות כמה שפחות עבודה ולקבל משכורת למצוץ כספי מיסים ולשחק אותה רמבואים....

לא יודע למה אתה חושב שאתה מיועד בצבא, אבל רוב הסיכויים שאתה תהיה עובד רסר או פקיד, ולכן הערך שלך בעיני הצבא הוא אפס אחד גדול, לצבא איכפת בעיקר מעתודאים וזה כי הצבא השקיע 30 אלף בשביל אותם עבדים, אם נראה לך שבצבא ישלחו לך בלשים לעשות עליך מעקב???? וישלמו על זה עשרות אלפי שקלים אתה חי באמא של הסרט.

אף אחד לא שם עליך זין ולא ישתין עליך אם תעלה באש, תעבוד ותשפר את החיים שלך ושים זין גדול על כווווולם (זה מה שתלמד כשתהיה בגיל 25+ ובגלל זה מגייסים טמבלים בגיל 18 כי הם לא קולטים מה זה לחיות ואפשר לנצל את התמימות שלהם) רק שאתה מקבל את הידע הזה בחינם עכשיו במקום לחכות ושייזיינו אותך וינצלו אותך לפני שאתה לומד את הלקח הזה.

אני מצטער שלא הבהרתי מספיק אבל אני לא רוצה להתגייס. אני רוצה לקבל פטור על נפשי ודכאון. אני פשוט רוצה לעבוד ולקבל פטור על נפשי.
תודה רבה לך על התשובה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 22 מרץ 2021 11:24

OrezYavesh כתב:
פיפי כתב:
תודה רבה לעונים

אני מצטער שלא הבהרתי מספיק אבל אני לא רוצה להתגייס. אני רוצה לקבל פטור על נפשי ודכאון. אני פשוט רוצה לעבוד ולקבל פטור על נפשי.
תודה רבה לך על התשובה.

בקיצור אף אחד לא יודע או איכפת לו ממך ואם אתה עובד או לא, כל מה שהצבא יודע זה מה שאתה אומר ותגיד לו
OrezYavesh
יצירת קשר:

הודעהעל ידי OrezYavesh » 22 מרץ 2021 11:51

הבנתי, תודה רבה לך
meandyou
יצירת קשר:

הודעהעל ידי meandyou » 04 אפריל 2021 15:42

תודה רבה לעונים

היי מה שפיפי כתב פשוט לא נכון. ייתכן שאם תעבוד הקב"ן ישאל אותך על זה ויבקש דיווח תפקודי ממקום העבודה שלך. לא הייתי חושב על זה עכשיו כל כך הרבה זמן מראש, ואם אתה צריך לעבוד תעבוד. אבל לקראת המפגש עם הקב"ן תחשוב פשוט על איך לדאוג שזה לא יהיה משהו שהקב"ן ישאל עליו, ואם הוא ישאל שיהיה לך מישהו בעבודה שיוכל להגיד שקשה לך לתפקד בגלל הקשיים הנפשיים שלך

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 55 אורחים