קבן בבקום ופסילת מקצוע

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #107762 הגב
    dantex
    חבר

שלום,
    אני מתגייס בקרוב בתור מ"כ כיתת טירונים.אני ממש לא רוצה להיות בתפקיד(גם כי זה מונע ממני אפשרות לעשות יומיות בשביל שאני יוכל לעבוד ולעזור למשפחה שזה מאוד חשוב וגם כי זה תפקיד חרא ואין לי שום עניין בפיקוד).
    ביום הגיוס אני רוצה להיפגש עם הקבן ולהמציא לו שיש לי חדרה חברתית או משהו כזה(אני יגיד שאני מאוד ביישן,לא סתם אלה בצורה קיצונית,כל הזמן פראנויד לגבי אנשים וכאלה..ואני יוסיף איזה אירוע טרגי שקרא לי כשה הייתי צעיר שגרם לזה).
    יש לי 3 שאלות.
    1.איך אני רואה קב"ן ביום הגיוס?קראתי שצריך פשוט לא להתחיל להתחייל ולהקרין מעצמך "אני פשוט לא יכול" אבל במקרה שלי לא מדובר בדיכאון אז איך אני מראה את מצב החדרה הזה כדי שיתייחסו אליי ברצינות ויתנו לי קבן?
    2.האם הקטע עם החדרה יכול לעבוד(אפילו משהו קטן כמו קשיי הסתגלות יספיק כדי שאני יצא מהתפקיד)?
    3.איזה עוד בעיות נפשיות קיימות חוץ מדיכאון שניתן לצאת בגללן מהצבא?

#170825 הגב
    דונגל
    חבר

קודם כל, אתה לא חייב להסכים להיות מפקד. הרי בשביל זה צריך לעבור קורס. קורס שאתה יכול להיכשל בו.
    דבר שני, לא הבנתי מה אתה רוצה – לצאת מהצבא, או לשפר עמדות?

אם אתה לא רוצה להיות מפקד וזהו, אז באמת תעבוד על עניין חברתי-דכאוני סטנדרטי. אתה צריך לבנות סיפור סביב זה ולספר על עצמך גם בתור נער וכו'.
    כדאי להוסיף שאתה חושש כי אתה מרגיש במבחן בקורס הזה.

#170826 הגב
    dantex
    חבר

המטרה שלי זה לצאת מהתפקיד.
    אני יודע שאני יכול להיכשל בקורס אבל אני לא רוצה לבזבז 3 חודשים של טירונות 03 (במקום 02 שאני יכול לעשות )שאני לא צריך ואז עוד לבזבז זמן על קורס עד שיזרקו אותי.אני רוצה ישר ביום הגיוס שיפסלו לי את זה ויתנו לי טירונות כלל צהלית שהייתי אמור לעשות מההתחלה.

#170835 הגב
    Spor
    חבר
    quote dantex:

המטרה שלי זה לצאת מהתפקיד.
    אני יודע שאני יכול להיכשל בקורס אבל אני לא רוצה לבזבז 3 חודשים של טירונות 03 (במקום 02 שאני יכול לעשות )שאני לא צריך ואז עוד לבזבז זמן על קורס עד שיזרקו אותי.אני רוצה ישר ביום הגיוס שיפסלו לי את זה ויתנו לי טירונות כלל צהלית שהייתי אמור לעשות מההתחלה.

ישר? סאנשיין החיים הקלים שאתה מחפש לא תמצא אצל קבן בבקום.
    גם אם תשכנע אותו שיש צורך לפסול לך מקצוע, ייקח שבוע עד כמה שבועות, שבהן תהיה קורסיסט לכל דבר,
    עד שתקבל את הועדה לפסילת מקצוע. זה לא קורה מיד.
    לך לקורס, תיכשל, או שתצא לנפקדות ותפסול לעצמך את הקורס.
    בכאלה דברים לרוב אין אפילו צורך להכניס קב"נ.

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
מענה ל־קבן בבקום ופסילת מקצוע
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו