אני חושב שכדי לקרוא

מוצגות 14 תגובות – 1 עד 14 (מתוך 14 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #105973 הגב
    Anonymous
    חבר

אני חושב שאתם לא מבינים מה אתם עושים.
    כל אותם משתמטים חושבים רק לטובתם- אם היה אכפת להם קצת מהמדינה שהם חיים בה, מדינה שמלאה בכל כך הרבה זכיות והטבות עליהם, הם היו יודעים שזה נכון לתרום וללכת לצה"ל.
    ממש מעניין אותי מה היו חושבים צעירים לפני 50 שנה אם היו אומרים להם מה הולך במדינה ומה חבר'ה ממש כמוהם עושים למען כולם..
    למה אתם חושבים שמגיע לכם לקבל את הכל בכפית לפה ולא לעשות כלום???
    מה עדיף, ללכת לעבוד במקדונלס ולהתלונן על המדינה (שמחוץ עליה החיים יהיו לכם כיהודים הרבה יותר קשים), או לקחת 3 שנים מהחים שלכם- ולעשות את הדבר הנכון והצודק- בדרכים שונים ומעניינים?
    אני חושב שכדי שתחשבו פעמיים לפני שהחלטתם שאתם מפספסים כזאת חוויה כמו צבא- חוויה קשה, אבל חוויה חשובה וחוויתית.

#161465 הגב
    Anonymous
    חבר

צודק
    מאות אנשים לא הצליחו לשנות את הדעה לפניך אבל אתה עם הרגישות שלך הצלחת
    מה אתה חושב? שכולם לא מתגייסים כי פשוט לא נוח להם? אז נכון יש כאלה שלא נוח להם ורוצים ללמוד בזמן הזה או משהו
    יש אנשים שפשוט לא מסוגלים לשרת בצבא
    צבא זה לא לכל אחד כמו שבית ספר רגיל זה לא לכל אחד
    בגלל זה המציאו שלוחות כמו בית ספר אקסטרני(AKA שירות לאומי במקרה שלנו)
    מי שרוצה יעשה שירות לאומי(אני אעשה כנראה)
    מי שלא,שיחיהאת החיים שלו
    חברים שלי נשבעו בטירונות להגן על המדינה והם כל הזמן אומרים לי בדיוק את מה שאני אומרת "אנחנו יודעים שצבא זה לא לכל אחד,אנחנו לא נתחיל לעשות סלקציות,אנחנו אמורים לשרת את המדינה ועל כל התושבים שלה בלי יוצא מן הכלל"
    אז אני מניחה שרוב אלה שכותבים פה כמה שאנחנו נוראים לא עשו יותר מלהגיש קפה ובגלל זה הם ממורמרים שאחרים לא נדפקו כמוהם

#161472 הגב
    Anonymous
    חבר

דרכים שונות ומעניינות, אתה מתכוון. 🙂

בכל אופן….. כל אחד עושה מה שהוא חושב, ואני בטוחה במליון אחוז שלפני שכל אדם שבוחר לסרב ולצאת, הוא שוקל טוב טוב את החיובי והשלילי. אף אחד פה לא אומר להם מה לעשות, ככה שאני לא באמר רואה איך האחריות של ההחלטות של האנשים נופלת על אנשי הפורום. אנשים באים לבקש יעוץ על עניין שאין מקום אחר שיכולים לעזור לך בו, והם מקבלים יעוץ. עושים פה מצווה. ואם אי פעם אני אגיד על האנשים פה שאין להם מושג איזו טעות הם עושים, זה אם הם יחליטו לסגור את הפורום והאתר, ואני בספק שמשהו כזה יקרה.
    אתה לא יכול לבוא ולהעביר ביקורת על זה שאנשים רואים דברים בצורה ממך, ובמקום לראות את ה"טוב" במדינה, הם בוחרים לראות מה רע, כי זה מה שמשפיע עליהם ישירות. וזהו! אז לך תהיה חוויה חווייתית כזו, ולנו תהיה חוויה חווייתית אחרת, אין בזה שום דבר פסול 🙂

#161488 הגב
    shual
    חבר

"אני חושב שכדי שתחשבו פעמיים לפני שהחלטתם שאתם מפספסים כזאת חוויה כמו צבא- חוויה קשה, אבל חוויה חשובה וחוויתית".

😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆

#161490 הגב
    Weef
    חבר
    quote asafros:

כל אותם משתמטים חושבים רק לטובתם- אם היה אכפת להם קצת מהמדינה שהם חיים בה, מדינה שמלאה בכל כך הרבה זכיות והטבות עליהם, הם היו יודעים שזה נכון לתרום וללכת לצה"ל.
    ממש מעניין אותי מה היו חושבים צעירים לפני 50 שנה אם היו אומרים להם מה הולך במדינה ומה חבר'ה ממש כמוהם עושים למען כולם..
    מה עדיף, ללכת לעבוד במקדונלס ולהתלונן על המדינה (שמחוץ עליה החיים יהיו לכם כיהודים הרבה יותר קשים), או לקחת 3 שנים מהחים שלכם- ולעשות את הדבר הנכון והצודק- בדרכים שונים ומעניינים?
    אני חושב שכדי שתחשבו פעמיים לפני שהחלטתם שאתם מפספסים כזאת חוויה כמו צבא- חוויה קשה, אבל חוויה חשובה וחוויתית.

כשהדוסים ישרתו גם אני אשרת.

אין אזרחות בלי נאמנות, לא?

#161492 הגב
    Anonymous
    חבר

חובה להקים בצה"ל גוף שיבדוק את מצבם הנפשי / בריאותי של המשוחררים,
    מחקר מעמיק הכולל גביית עדות מקרובי משפחה וחברים.
    אזרח אשר שיקר לגורמי בריאות הנפש יישפט בבית דין לחצי שנת מאסר במינימום.

#161494 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote Weef:

quote asafros:

כשהדוסים ישרתו גם אני אשרת.

אין אזרחות בלי נאמנות, לא?

לא לא קלוט את זה
    הדוסים גם לא עומדים בצפירות בימי זיכרון
    לעומת זאת
    הם קוראים איזה פסוקים לעילוי נשמות כי כשיגיע יום הדין אז הם יוכלו לחזור לחיים(וזה ההסבר מחברה דתייה שיש לי)…בהחלט אנשים שפויים(בלי לפגוע)

#161495 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote הרשלה:

כן רק דבר אחד קטן
    מישהו שהשתחרר על קה"ס? זה לא יופיע לו בתסמינים כשהוא לא בצבא כי הצבא זה מה שגרם לו…כנ"ל לדיכאון\מחשבות אובדניות כתוצאה מהצבא
    זה לא כמו המעקב שעשו אחרי אלה שהצהירו דת וראו הוכחות שהן לא באמת דתיות
    הבעיה היא בתוך האדם..זה לא כמו שמישהו הצהיר על פריצת דיסק ואפשר לגלות שאין לו

#161497 הגב
    Weef
    חבר
    quote הרשלה:

חובה לחוקק חוק שיאסור על הורים לקרוא לבן שלהם "הרשלה", זה פשוט התעללות!

#161499 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote הרשלה:

הרבה אנשים הפכו לאובדניים רק בגלל הצבא
    וכשישתחררו הם יפסיקו להיות אובדניים

#163020 הגב
    Anonymous
    חבר

כל אותם אנשים שלא ממיינים זבל למרכיביו השונים חושבים רק לטובתם- אם היה אכפת להם קצת מהמדינה שהם חיים בה, מדינה שמלאה בכל כך הרבה זבל שאפשר למחזר, הם היו יודעים שזה נכון לתרום וללכת למיין.
    ממש מעניין אותי מה היו חושבים צעירים לפני 50 שנה אם היו אומרים להם כמה זבל הולך במדינה ומה חבר'ה ממש כמוהם זורקים לפח בחוסר אחריות.
    מה עדיף, ללכת לעבוד במקדונלס ולזהם את כדור הארץ (שמחוץ לו החיים יהיו לכם כצורת חיים על בסיס פחמן הרבה יותר קשים), או לקחת 6 שנים מהחים שלכם- ולעשות את הדבר הנכון והצודק- בדרכים שונים ומעניינים?
    אני חושב שכדי שתחשבו פעמיים לפני שהחלטתם שאתם מפספסים כזאת חוויה כמו מיון פסולת – חוויה קשה, אבל חוויה חשובהלמען עתיד כדור הארץ!!!

#163048 הגב
    Anonymous
    חבר

מזה חוויה חוויתית? ואיך מתרגמים את זה לאנגלית?

#163056 הגב
    Vandelay
    חבר

experiencing experience 🙂

#163057 הגב
    experiential experience

😆

מוצגות 14 תגובות – 1 עד 14 (מתוך 14 סה״כ)
מענה ל־אני חושב שכדי לקרוא
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו