ראיון בנושא גיוס?

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #108943 הגב
    BeyondpO
    חבר

עשיתי צו ראשון(אחרי בערך חצי שנה מהשליחה הראשונה, הם לא מחבבים אותי שם בגלל זה) ועשו לי שם(בת) ראיון אישי, עם מאבחנת וכו', כמו של הבנים. לפני יומיים – טלפון מאיזה בחור מוזר מהלשכת גיוס. רוח הדברים הייתה בערך: "טוב, יש לך פה זימון נוסף. את חייבת לבוא, בלי לשחק משחקים בלהבלהבלה" שאלתי מה זה הזימון – הוא מלמל קב"ן. נקבע לעוד חודשיים, לתאריך שאני לא יכולה לבוא בו.
    אחרי זה קיבלתי מייל מהאתר הזה, ושם רשום ראיון בנושא גיוס.
    מה זה ראיון בנושא גיוס, ומה קרה לקב"ן שלי? את הזימון לא קיבלתי אז אין לי אפשרות לראות מי שלח את הזימון(הו, דואר ישראל).
    למי אני פונה כדי לשנות את התאריך? פשוט לכתוב מכתב רשמי פשוט, או שיש איזה טופס שצריך למלא?

רב תודות.

#176333 הגב

כל הזימונים צריכים להיות כתובים באתר "עולים על מדים". אפשר גם להתקשר ללשכת הגיוס ולברר.

אפשר לשלוח בקשה לדחיית מועד הזימון דרך האתר – יומיים לאחר ששלחתי, התקשרו אלי מלשכת הגיוס וקבעו תאריך חדש (זה היה בנוגע למבחנים פסיכוטכניים). ייתכן שזה קצת יותר מסובך במקרה של קב"ן (כי צריך לקבוע תור גם מול הקב"ן, בניגוד למבחנים פסיכוטכניים שמתקיימים כל הזמן), אבל זה אפשרי. אפשר גם להתקשר ללשכת הגיוס, לשלוח מכתב, פקס, מה שרוצים.

אין לי מושג מה זה ראיון בנושא גיוס, אבל זה יכול רק לקדם אותך. שוב, אפשר לברר בטלפון בלשכת הגיוס – אולי הם יידעו.

#197184 הגב
    Anonymous
    חבר

לפני חודש עשיתי צו ראשון נתונים של פרופיל 97 קבא 53 דפר 50 וקיבלתי זימון עכשיו לראיון בנושא גיוס מישהו יודע למה זה ?

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
מענה ל־ראיון בנושא גיוס?
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו