חושב לצאת מהצבא

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #109018 הגב
    boten___
    חבר

טוב אז זה הסיפור שלי: אני אמור להתגייס עוד עשרה ימים למחווה אלון(פרופיל 64 נפשי עקב הפרעות אכילה שמהם סבלתי בעבר) עכשיו לאחרונה התחלתי ליפול לדיכאון. בכיתי יותר מפעם אחת והגעתי למצב כ"כ נמוך שאבא שלי החליט להביא אותי לפסיכיאטר. הפסיכיאטר קבע שאני סובל מOCD ובקיצור טורדנות כפייתית. הוא הביא לי תרופות ואני מטופל כבר שבועיים. ביום חמישי האחרון נפגשתי אתו שוב והוא אמר לי שלדעתו עדיף לי לא להתגייס לצה"ל כרגע. הוא אמר לי שהוא יכתוב לי המלצה אותה אני אמור לקבל ביום שני. גם הפסיכולוגית שמטפלת בי הולכת להמליץ על שחרור. עכשיו תשמעו אני לא יודע יש לי התלבטות כי מצד אחד אני מרגיש קצת יותר טוב בימים האחרונים ואני לא כזה בטוח אם להשתחרר על נפשי שווה לי מצד שני אני לא בטוח שאני אשרוד במערכת הצבאית. אני פוחד ליפול שוב לתהומות… עכשיו הבעיה היא שגם אם אני רוצה להשתחרר אני לא בטוח שזה יקרה כי אני בהחלט מרגיש שיפור במצב.

לא יודע כבר אם הקב"ן ימליץ על שחרור ואני לא בטוח שטירונות זה טוב למצבי הבריאותי כרגע. מה אתם חושבים כדאי לעשות ואיך לעשות?? את ההמלצה אני בכל מקרה אשלח למיט"ב ברגע שאני אקבל אותה ואנסה לקבל קב"ן לפני הגיוס… בכל מקרה תעזרו לי לא יודע מה לעשות???

#176610 הגב
    Anonymous
    חבר

תעזרו לי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
מענה ל־חושב לצאת מהצבא
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)