מחר קבן אחרי חצי שנה.

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #108976 הגב

מחר יש לי קבן אחרי חצי שנה שלא ראיתי קבן , הייתי בנוהל התאבדות לפני חודש ורק מחר יש לי קבן בבסיס של קרביים, אני מאבטח מתקנים כבר 5 חודש, אני משתגע בשמירות ונכנס לדיכאון שאני בבסיס, אני עושה שבוע שבוע והמטרה שלי היא לצאת ליומיות או לצאת בכלל, מה אני צריך לעשות אצל הקבן כדי שהוא יעזור לי, וכבר קראתי טרגט 21 וראיתי קבן ופסיכיאטר אבל זה לא עזר לי בעבר, אם אפשר עצות.

תודה מראש.

#176440 הגב
    stik
    חבר
    quote ronaldinho1515:

מחר יש לי קבן אחרי חצי שנה שלא ראיתי קבן , הייתי בנוהל התאבדות לפני חודש ורק מחר יש לי קבן בבסיס של קרביים, אני מאבטח מתקנים כבר 5 חודש, אני משתגע בשמירות ונכנס לדיכאון שאני בבסיס, אני עושה שבוע שבוע והמטרה שלי היא לצאת ליומיות או לצאת בכלל, מה אני צריך לעשות אצל הקבן כדי שהוא יעזור לי, וכבר קראתי טרגט 21 וראיתי קבן ופסיכיאטר אבל זה לא עזר לי בעבר, אם אפשר עצות.

תודה מראש.

קראת תרגט אז אתה יודע את התהליך לא יצאתה לדעתי אחת מכמה סיבות כי לא התנהתגתה בהתאם לטרגט להראות מצוקה נפשית וגם חוסר תפקוד

אני יכול להבין גם אני הייתי בדיכאון שמה עם כל השמירות אם אתה צריך עזרה תפנה אלי בפרטי לפגישה הבאה אם הקב"ן אתה רק צריך לתת לו סיבות נפשיות להוציא אותך אם ניסיתה להתאבד ולא יצאתה זה מוזר

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
מענה ל־מחר קבן אחרי חצי שנה.
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו