האם אפשר לערער על החלטת פסיכיאטר צבאי?

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Sprct
יצירת קשר:

האם אפשר לערער על החלטת פסיכיאטר צבאי?

הודעהעל ידי Sprct » 10 פברואר 2021 04:28

אני הגעתי עם המלצות מפסיכיאטר אזרחי לשחרור בגלל דיכאון חריף וחרדות ולחצים.
הפסיכיאטר שפגשתי היה עולה חדש שלא הבנתי כל כך את מה שהוא מנסה להגיד בגלל המבטא שלו. גם הוא לא הבין את מה שאמרתי בגלל בעיה רפואית שמקשה על הדיבור שלי. אני מרגיש שהוא לא העריך את המצב בצורה נכונה בגלל חוסר ההבנה בינינו.
יש אפשרות לערער על ההחלטה שלו? או שצריך להתחיל מההתחלה וצריך לראות קבן שוב.
תודה על העזרה.
אורח

Re: האם אפשר לערער על החלטת פסיכיאטר צבאי?

הודעהעל ידי אורח » 10 פברואר 2021 22:02

Sprct כתב:אני הגעתי עם המלצות מפסיכיאטר אזרחי לשחרור בגלל דיכאון חריף וחרדות ולחצים.
הפסיכיאטר שפגשתי היה עולה חדש שלא הבנתי כל כך את מה שהוא מנסה להגיד בגלל המבטא שלו. גם הוא לא הבין את מה שאמרתי בגלל בעיה רפואית שמקשה על הדיבור שלי. אני מרגיש שהוא לא העריך את המצב בצורה נכונה בגלל חוסר ההבנה בינינו.
תודה על העזרה.

כמו בכל בעיה רפואית אחרת זכותך ללכת שוב ושוב ושוב לקבן ופסיכיאטרים עד שיפתרו לך את המצוקה/בעיה, ולא משנה אם אומרים לך "אי אפשר" או כל שקר אחר.
חוץ מזה זה "לא להתחיל מהתחלה" אתה אוסף עוד תיעוד על מצבך וככל שיש יותר תיעוד משקשקות להם הביצים במידה מוגברת והם ישחררו בקלות רבה יותר כדי לא ליטול אחריות אישית.
meandyou
יצירת קשר:

Re: האם אפשר לערער על החלטת פסיכיאטר צבאי?

הודעהעל ידי meandyou » 07 מרץ 2021 18:25

Sprct כתב:אני הגעתי עם המלצות מפסיכיאטר אזרחי לשחרור בגלל דיכאון חריף וחרדות ולחצים.
תודה על העזרה.

מחזקת את מה שנכתב בתגובה מעלי.
מוסיפה גם שאם קורה שפסיכיאטר או קב"ן עושים משהו שעובר על החוק הצבאי אפשר לקבול אותם. לא בטוחה שזה המקרה פה, אבל אם כן אז זאת יכולה להיות אופציה

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 49 אורחים