מעוניין לא לעלות על מדים אפילו לא לשנייה

פורום פרופיל חדש פורומים רשת הליווי לסרבנים ונמנעים מעוניין לא לעלות על מדים אפילו לא לשנייה

מוצגות 12 תגובות – 1 עד 12 (מתוך 12 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #108957 הגב

שלום, אני א.
    החודש אהיה בן 20, ותאריך הגיוס שלי הוא 12.6
    אני מעוניין לא להתגייס אפילו לשנייה אחת.
    הסיבה שדחו לי את הגיוס היא תאונת דרכים שקרתה בזמן היותי בתיכון.
    ועדה רפואית קבעה לי פרופיל 64, אחרי שהייתי בטוח שאקבל 21.
    אין לי בעיה לחתוך את עצמי, לעמוד ליד החלון ולאיים שאקפוץ (מול הקבן) ולהביא לעצמי מכות רצח, העיקר להשתחרר.
    אבל אני מפחד שאחרי הפגישה עם הקבן, יחייבו אותי לקבל טיפול פסיכיאטרי ואפילו יאשפזו אותי אם אעשה זאת.
    מה הכי כדאי לי להגיד בשביל לראות קבן? ומה הכי כדאי לי להגיד בשביל שאשתחרר עוד לפני שאעלה על מדים?
    תודה מראש, א.

דרך אגב, כתבתי עוד נושא אך לא ראיתי אותו, אז מצטער אם יצא פעמיים.

#176350 הגב

שלום,

אשפוז בכפייה קורה במצב שבו הם חושבים שקיימת סכנה לחייך או לסובבים אותך,עקב מצבך הנפשי.בד"כ אחרי איום בהתאבדות תראה פסיכיאטר במיון ורק אם לא תסיר מולו את האיום תאושפז.

כדי לראות קב"ן עליך ללחוץ על לשכת הגיוס ואם תראה להם לחו"ד מפסיכיאטר/לוג זה יעזור מאוד.

אל תעצור את עצמך מול הקב"ן כי אחרי זה תתחרט על זה,תעשה ותתנהג לפי כל מה שעובר לך בראש באותו רגע,כי לפי ההודעה שלך יש לך את האומץ.
    לך על מה שרשמת וכדאי לך גם לקרוא את המאמר "טרגט 21".

בהצלחה!

#176367 הגב
    quote כריסטיאן:

שלום,

אשפוז בכפייה קורה במצב שבו הם חושבים שקיימת סכנה לחייך או לסובבים אותך,עקב מצבך הנפשי.בד"כ אחרי איום בהתאבדות תראה פסיכיאטר במיון ורק אם לא תסיר מולו את האיום תאושפז.

כדי לראות קב"ן עליך ללחוץ על לשכת הגיוס ואם תראה להם לחו"ד מפסיכיאטר/לוג זה יעזור מאוד.

אל תעצור את עצמך מול הקב"ן כי אחרי זה תתחרט על זה,תעשה ותתנהג לפי כל מה שעובר לך בראש באותו רגע,כי לפי ההודעה שלך יש לך את האומץ.
    לך על מה שרשמת וכדאי לך גם לקרוא את המאמר "טרגט 21".

בהצלחה!

תודה על תגובתך.
    אך לא הבנתי משהו… אם אני מאיים שאתאבד, ואז אומר לפסיכיאטר שאראה שסתם צחקתי בשביל לא להתגייס, מגייסים אותי שוב או שלא לוקחים סיכונים?

#176368 הגב

אתה לא חוזר בך בצורה כזאת…

תגיד שנגרמו לך תסכול ודכאון כל כך עמוקים שהביאו ללחץ שכתוצאה ממנו זה נאמר.הכוונה-מתוך סערת רגשות ובד"כ אחרי מצב כזה מורידים פרופיל.לכמה?זה כבר תלוי בתיאורים שתביא לקבן על המחשבות שלך,על הרצון שלך לשרת ועד כמה רחוק אתה מסוגל ללכת כדי לקבל את מבוקשך-במקרה שלך,שחרור.

גם אל תחזור בך ישר כדי שזה לא יהיה שקוף,תעשה את זה בהדרגה שיבינו שאתה במצוקה ושהם צריכים לבוא לקראתך.

#176374 הגב

כדאי לי להשתמש בתאונה כגורם לדיכאון שלי? להגיד שהתמכרתי לכאב, ואני אוהב להכאיב לעצמי?
    והבנתי פחות או יותר, להגיד לפסיכיאטר שאמרתי את מה שאמרתי מרוב תסכול ולחץ?

#176375 הגב

1)כן,משבר בעקבות מאורע אישי קשה מחוץ למסרגת הצבא כמו תאונה מאוד משכנע אותם.

2)כן.

#176381 הגב
    Sovelmet
    חבר

אז ככה בנוגע לשחרור ואשפוז ::
    אחי אני השתחררתי לפני שלושה שבועות , לאחר שאפשזו אותי בכפייה …. זה הולך ככה אתה מגיע לקבן והוא עושה עלייך נוהל התאבדות (במידה ואתה לא מוריד אותו ממך) , לאחר מכן הוא מנסה למרוח אותך (שים לך שאם אתה מסכים לאחת ההצעות שלו אתה נופל בפח) ואז הוא יפנה אותך לאשפוז יזיין קצת בשכל ….לקראת הערב יקחו אותך שתי מפקדים לבית חולים (תל השומר או כל בית חולים עם פסיכיאטריה) … אתה עובר ראיון ראשון אצל פסיכי שאומר שלא כדי להתאשפז וזה , ומנסה למרוח אותך !… תקשיב !!! אל תוריד את הנוהל עד שהוא לא אומר אומרלך שהוא מאשפז אותך , אתה חותם על מסמך שאתה מתאשפז , ואז יושן לילה … ואז יראה אותך הפסיכיאטר הראשי של הבית חולים והוא ממליץ על שחרור ואתה עובר לר"מ 2 עד לוועדה וזהו … זה מה שהיה אצלי מקווה שגם אצלך

#176388 הגב

נשמע מפחיד מאוד.
    ומה עם כדורים? תרופות? ישנת בחדר עם משוגעים אחרים? או בית חולים רגיל עם פסיכיאטריה?
    מגיל קטן אני מפחד מאנשים משוגעים בגלל איזו תקרית מסוימת 😆

#176394 הגב
    PaRadox
    חבר

אני אישית ממליץ לך ללמוד בצורה מקיפה על בעיה פסיכיאטרית שבד"כ על פיה משחררים מהצבא, לדעת לשחק ולהכנס לדמות כמו שצריך ולתת לקב"ן לגלות בעצמו את את המחלה.
    ככה זה דרך השחרור הכי יעילה. דבר שני, להתייחס לזה כאל משחק, כאל אודישן לסרט שווה מיליונים ולא כשחרור מהצבא, זה יוריד ממך מנת מסה נפשית מסויימת ויתן לך כח, בהצלחה.

#176417 הגב
    quote PaRadox:

אני אישית ממליץ לך ללמוד בצורה מקיפה על בעיה פסיכיאטרית שבד"כ על פיה משחררים מהצבא, לדעת לשחק ולהכנס לדמות כמו שצריך ולתת לקב"ן לגלות בעצמו את את המחלה.
    ככה זה דרך השחרור הכי יעילה. דבר שני, להתייחס לזה כאל משחק, כאל אודישן לסרט שווה מיליונים ולא כשחרור מהצבא, זה יוריד ממך מנת מסה נפשית מסויימת ויתן לך כח, בהצלחה.

Life's a mystery. Don't waste time figuring them out
    Socrates, peaceful warrior.
    – PARADOX –

הכינוי משם? (סליחה שסטיתי מהנושא)

#176418 הגב
    PaRadox
    חבר

הכינוי בלי קשר לכלום.

#176441 הגב
    stik
    חבר

חבר שלי איים להתאבד הקב"ן איים עליו שיאשפז והוא אמר שקשה לו כמה נקודות בשבילך

מוצגות 12 תגובות – 1 עד 12 (מתוך 12 סה״כ)
מענה ל־מעוניין לא לעלות על מדים אפילו לא לשנייה
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו