עזרה

מוצגות 10 תגובות – 1 עד 10 (מתוך 10 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #108859 הגב
    morningview
    חבר

הייתי משובצת למר"מ וסירבתי סיווג בשביל לצאת מהתפקיד.
    כרגע אני נמצאת בהמתנה מייאשת לבקו"ם או לשיבוץ מחדש (וכנראה למקום שאני לא רוצה להיות בו), רק שכלום לא קורה ושום דבר לא זז. אנשים עולים לוועדות ונפלטים מהיחידה ורק אני נשארת באותו מקום ואף אחד לא מטפל בי, ניסיתי לדבר עם האחראיות עליי אבל זה לא באמת עוזר לי במשהו.
    אני מיואשת, אני עושה יומיות לבהד 7 מהצפון, חוזרת הביתה בלילה נופלת למיטה ואותו סיפור כל בוקר.
    לפני הגיוס היתה לי מוטיבציה נורא גבוהה לשרת בצה"ל, אבל מאז שנכנסתי לפה והבנתי איך הכל פה עובד היא נעלמה לגמרי, התחלתי להרגיש את חוסר ההתאמה שלי למסגרות שאני לא מעוניינת להיות בהן (פרשתי מבית ספר) ואני פשוט משתגעת, לא יכולה להתמודד עם זה יותר, אני מרגישה שכל דבר שאני עושה זה טעות ושזה מוביל אותי לשומקום.

אני רוצה לצאת מהצבא, אבל אני לא יודעת מאיפה להתחיל אפילו.

#176033 הגב
    Anonymous
    חבר

טארגט 21 + קבן הם ההתחלה.
    אמרת שעזבת את בית הספר בשלב מסויים – מה שיכול לשחק לטובתך. רק קחי בחשבון שמהרגע שיצאת אין הרבה דרכים לחזור, אז כדאי שתשקלי טוב את העניין.

#176035 הגב
    Syzygy
    חבר

חשוב להדגיש, שכשאת עוברת על טארגט 21 – אל תתייחסי אל זה כמו אל תורה. תביני את הרעיון הכללי, ותבני לך דמות משלך(בין אם היא מבוססת ובין אם לא) עם מאפיינים ייחודיים משלך.

#176037 הגב
    morningview
    חבר

תודה.
    יעזור לי להצהיר מול הקב"ן שאני פשוט רוצה לצאת מהצבא?
    ועוד שאלה, בתור חיילת אני עדיין יכולה לפנות לפסיכולוג אזרחי, נכון? והוא יכול להביא המלצה לשחרור?

#176038 הגב
    Syzygy
    חבר

את יכולה להצהיר, הקב"ן לא טיפש(טוב, בקטע הזה לפחות) ותמיד יודע מתי חייל רוצה לצאת ומתי לא.
    אבל לא בסגנון כזה "אם אני לא אצא מהצבא, אני אתאבד", קצת מחשבה וייחודיות עוזרת המון.
    את יכולה לקבל חוו"ד מגורם אזרחי, כן, אבל את לא יכולה לקחת טיפול(רצף של מפגשים) בלי אישור מהצבא.

#176039 הגב
    Anonymous
    חבר

וואלה אני בדיוק כמוך רק שיש לי בגרות מלאה.
    אני מסופח לשדה דוב, עושה יומיות ויוצא יום חמישי, יש לי קב"נית שבוע הבא ואני הולך להגיד לה שאני רוצה לצאת כי אני בדיכאון ואני לא יכול יותר.

#176041 הגב
    morningview
    חבר

שיהיה לשנינו בהצלחה, נקווה לטוב.
    ועוד שאלה קטנה, איך אני קובעת פגישה עם הקב"ן? אני נמצאת במצב שבו אין לי מפקדים כרגע, רק אחראים שמתחלפים כל כמה ימים. עם מי אני מדברת, וכמה זמן זה יקח?

#176044 הגב
    timmy
    חבר

עם אפשר לדעת מה קרה למה סירבת סיווג דאווקא מנהלת רשת מחשוב זה תפקיד דיי טוב.. ❓

#176045 הגב
    Anonymous
    חבר

תראי כן זה חרא דבר היחס וזה את יכולה לפרט למה עוד את רוצה לצאת לא חסר בעצם

קב"ן תאיימי הוא ישחרר אותך 100%

#176047 הגב
    morningview
    חבר

לא רציתי את התפקיד כי זו תקופה שאני צריכה להיות בה בבית, אמא שלי צריכה אותי שם כל הזמן, ואני לא מעוניינת להיכנס לקורס אינטנסיבי שבו אני לא אהיה בבית כל השבוע ולעזוב אותה אלא אם כן זה קורס שבאמת מעניין אותי, וזה לא.

מוצגות 10 תגובות – 1 עד 10 (מתוך 10 סה״כ)
מענה ל־עזרה
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו