רישיון

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #108752 הגב
    freedomboy
    חבר

אהלן, יש לי וועדה ללא נוכחותי בינואר ואני מעוניין לפני תאריך הועדה להוציא רישיון, האם צעד כזה עלול לגרור השלכות שליליות?
    היות ויהיה רישום במשרד הפנים וכדומה ולימוד נהיגה לא בדיוק מתאים לדמות הדיכאונית

#175676 הגב
    freedomboy
    חבר

מישהו?

#175678 הגב

לא. למדתי נהיגה במהלך התהליך, ואף נבחנתי מספר ימים לפני הוועדה (נכשלתי…), ולא קרה שום דבר וזה לא עלה מעולם על ידי הצבא. הרישום על לימוד נהיגה ורישיון הנהיגה נמצא במשרד התחבורה (רשות הרישוי), ואין סיבה שהם יעבירו את המידע הזה לצבא.

אני יכול להגיד גם שעשיתי דברים בולטים יותר (לא אכתוב כאן), ואף אחד בצבא לא ידע ולא התעניין, ואני כמובן לא סיפרתי. בטח היו גם כאלה שעבדו או עשו דברים אחרים. הצבא לא בודק את זה, וממילא לא מתעניין. הוא מייחס חשיבות לעמדתם של הקב"נים והפסיכיאטרים שלו ולא מבצע מחקר מעמיק יותר.

אין גם סיבה להילחץ ולהוציא רישיון לפני או אחרי הוועדה. זה לא קשור בכלל. אני הוצאתי רישיון אחרי הוועדה ולא קרה כלום. אם לרשות הרישוי יהיה ספק לגבי כשירותך לנהיגה בגלל השחרור מהצבא – הם יוכלו לשלוח אותך לבחינות גם בעת חידוש הרישיון ולא רק בעת הוצאתו, כך שלא תחסוך כלום. בכל מקרה, אלה בחינות שקל לעבור (אני לא נדרשתי לעבור אותן).

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
מענה ל־רישיון
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו