עריק שהשתחרר

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #108701 הגב
    nkhe20
    חבר

אהלן חברים
    טוב חצי שנה עריקות אחריי שנתיים וחצי שירות בתור לוחם
    אבי נהרג בתאונת דרכים המצב הדרדר וערקתי. אחרי 3 פגישות עם הקבנית של היחידה ו4 עם הפסיכיאטר של היחידה שניסו רק לדחוף כדורים.
    הלכתי לפסיכיאטר פרטי חוות דעת טובה שלחתי לצבא קבלתי זימון לפסיכיאטר שהביא 21 וועדה רפואית וקבלתי את הפורפיל
    אמרו לי שצריך להסגיר את עצמי וכנראה לא אקבל כלום. אך למזלי דוד שלי לא נתן לי ללכת ככה בעצמי ולקח אותי לעורך דין באמת תותח.
    הוא הגיש בקשה להסדרת מעמד בתקווה שיבטלו את העריקות בכל זאת שנתיים וחצי לוחם הכל באמת קרה בגלל שאבא שלי נהרג.
    אבל עם הרבה חוסר מזל יום ראשון בלילה באו לוכדי עריקים עצרו אותי. העורך דין ישר התחיל לטפל בעניין השיג לי משפט קש"ב במקום בית דין.
    אתמול היה המשפט בכלא היה שופט טוב שהקשיב והבין. אמר שהוא מקווה שאני יחזור לעצמי ואתנדב לסיים את החצי שנה. אולי מי יודע….
    בסך הכל הייתי קצת פחות מ48 שעות במעצר בכלא 4.
    היום השתחררתי לא מאמין שזה נגמר היה ארוך קשה אבל נגמר

#175508 הגב
    timmy
    חבר
    quote nkhe20:

אהלן חברים
    טוב חצי שנה עריקות אחריי שנתיים וחצי שירות בתור לוחם
    אבי נהרג בתאונת דרכים המצב הדרדר וערקתי. אחרי 3 פגישות עם הקבנית של היחידה ו4 עם הפסיכיאטר של היחידה שניסו רק לדחוף כדורים.
    הלכתי לפסיכיאטר פרטי חוות דעת טובה שלחתי לצבא קבלתי זימון לפסיכיאטר שהביא 21 וועדה רפואית וקבלתי את הפורפיל
    אמרו לי שצריך להסגיר את עצמי וכנראה לא אקבל כלום. אך למזלי דוד שלי לא נתן לי ללכת ככה בעצמי ולקח אותי לעורך דין באמת תותח.
    הוא הגיש בקשה להסדרת מעמד בתקווה שיבטלו את העריקות בכל זאת שנתיים וחצי לוחם הכל באמת קרה בגלל שאבא שלי נהרג.
    אבל עם הרבה חוסר מזל יום ראשון בלילה באו לוכדי עריקים עצרו אותי. העורך דין ישר התחיל לטפל בעניין השיג לי משפט קש"ב במקום בית דין.
    אתמול היה המשפט בכלא היה שופט טוב שהקשיב והבין. אמר שהוא מקווה שאני יחזור לעצמי ואתנדב לסיים את החצי שנה. אולי מי יודע….
    בסך הכל הייתי קצת פחות מ48 שעות במעצר בכלא 4.
    היום השתחררתי לא מאמין שזה נגמר היה ארוך קשה אבל נגמר

מי העורך דין עם אפשר גם בהודעה פרטית

#175515 הגב
    ליטל200
    חבר

ווואי קודם כל מצטערת לשמוע על אבא שלך …

ומזל טוב על השיחרור .
    מי העורך דין באמת? אם אפשר לדעת .

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
מענה ל־עריק שהשתחרר
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!