שיפור האתר ומבנהו

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #103223 הגב
    Anonymous
    חבר

אני כותב למנהלים בבקשה ממכם תוסיפו אפשרות להגיב למישהו להודעה ולא רק בסוף. 
    אני מתכוון לשרשור נכון כדי שלכולם יהיה ברור למי כתובה ההודעה.
    למשל כמו בפורומים בפרש fresh.co.il
    תעיינו שם בפורומים ותראו למה אני מתכוון.
    אגב זאת הייתה הצעת יעול למרות שאני נגד עזרה למשמטים אבל יעול שכזה ישרת את הדיונים בפורום.

#141199 הגב
    Anonymous
    חבר

מאיפה הגעתם?!?! תחזרו לפורם שיוויון בנפש"עזרה למשתמטים". חוצפן וכפוי טובה . כאשר קציני הSS יתעללו בך עד למצב שתרצה לדפוק לעצמך כדור בראש אנחנו נראה אם תקרא לפורם הזה "עזרה למשתמטים".

#141200 הגב
    Anonymous
    חבר

וואו איזו התלהמות מה קרה בסך הכל הצעתי ליעל את מערכת התגובות באתר ואתה קורא לי חוצפן כפוי טובה, אני כפוי טובה? תסביר למה?
    תראה אני אדם רגוע אני לא מתעצבן מהעלבות או קללות כך שאותי (בניגוד לאנשים אחרים שנגררו פה לשטויות) לא תגרור.
    אולי קמת רגל שמאל היום?
    ועוד משהו מה הקשר לקציני אס-אס? (אתה מתכוון בצבא?) אם כן זה ממש לא קשור לנושא שכתבתי.
    תירגע גבר לא באתי לעצבן אף אחד נרשמתי לפורום כדי לנהל דיונים נורמליים במטרה להבין את הלך הרוח של האנשים שכותבים פה ולנסות להשפיע על דעותיהם.
    דבר שמותר לי לעשות בדמוקרטיה (כן כן המילה הזאת שאתם משתמשים בה בלי סוף) זה נקרא פלורליזם אז אם אתה תומך בדמוקרטיה תוכל להבין ולקבל את זכותי לכתוב פה את דעותיי.

#141205 הגב
    Anonymous
    חבר

זה לא ייעול, זה שיטה אחרת, שאני לא אוהב. 

#141207 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote edi89:

וואו איזו התלהמות מה קרה בסך הכל הצעתי ליעל את מערכת התגובות באתר ואתה קורא לי חוצפן כפוי טובה, אני כפוי טובה? תסביר למה?
    תראה אני אדם רגוע אני לא מתעצבן מהעלבות או קללות כך שאותי (בניגוד לאנשים אחרים שנגררו פה לשטויות) לא תגרור.
    אולי קמת רגל שמאל היום?
    ועוד משהו מה הקשר לקציני אס-אס? (אתה מתכוון בצבא?) אם כן זה ממש לא קשור לנושא שכתבתי.
    תירגע גבר לא באתי לעצבן אף אחד נרשמתי לפורום כדי לנהל דיונים נורמליים במטרה להבין את הלך הרוח של האנשים שכותבים פה ולנסות להשפיע על דעותיהם.
    דבר שמותר לי לעשות בדמוקרטיה (כן כן המילה הזאת שאתם משתמשים בה בלי סוף) זה נקרא פלורליזם אז אם אתה תומך בדמוקרטיה תוכל להבין ולקבל את זכותי לכתוב פה את דעותיי.

פשוט הזכרת לי את כנעאני ומדינת היהודים . מסתבר שטעיתי

#141210 הגב
    Anonymous
    חבר

אני מאמין שכדי שאוכל להביע את הדעה שלי בצורה לגטימית ולנסות להשפיע אני צריך לעששות זאת בדרך ארץ.
    כנעאני ומדינת היהודים פשוט נסחפים להשמצות וויכוחים מיותרים שכלל לא תורמים למאבק בהשתמטות.
    הם נותנים לרגש שלהם לשלוט בהם במקומות שלא צריך.

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
מענה ל־שיפור האתר ומבנהו
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו