מחפש משהו קיצוני לעשות כדי לצאת מהצבא/הקלת ת"ש משמעותית

פורום פרופיל חדש פורומים רשת הליווי לסרבנים ונמנעים מחפש משהו קיצוני לעשות כדי לצאת מהצבא/הקלת ת"ש משמעותית

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #109013 הגב
    myCards
    חבר

הייתי לוחם, קב"נית המליצה להעביר אותי למפקדה של הגדוד לתקופת ניסיון, בתום תקופת הניסיון דיברתי עם הקב"ן שתחתה שהסכים לדבר עם מפקד הגדוד והחליטו להעביר אותי לחטיבה. מאז אני כחצי שנה בחטיבה והיו תקופות טובות. אני עושה חמשושים קבוע עם אפטר אבל לאחרונה חזר הדיכאון ואני מרגיש חסר יכולת טעם ותועלת במרבית הזמן. יש לי התקפי זעם מפגרים. בבית אני מרגיש חסר טעם. בבסיס אני עצבני כמעט לאורך כל היום. אני ישן לא טוב. קיצר הכול חרא.
    במהלך כל החודשים האחרונים דיברתי עם קב"ן מדי פעם. הסכמתי לקחת תרופות בשם רסיטל שלאחר חודש הפסקתי לקחת אותם. עכשיו הוא מנסה לדחוף לי תרופות אחרות בטענה ש"צריך למצוא את התרופה שמתאימה לך" ואני ממשיך לסרב בתוקף. סיפרתי לקב"ן שלי על מצבים שבהם אני מכה את עצמי מרוב דיכאון ועצבים. על מחשבות חולפות על התאבדות. והוא מצדו טוען כי 'אמנם המערכת הצבאית היא קשה ויכולה אף להזיק במצבים מסויימים, אבל אתה חי במדינת ישראל, ובמדינת ישראל חובה לשרת, וכמו כן אני מאמין שהשירות יעשה לך טוב ומסגרת' וכל זה. שאלתי אותו "אוקי, אז מה עם יומיות?" והוא אמר לי שזה ביני לבין המפקדים שלי. אז דיברתי עם המפקד שלי, שאמר שאין לו שום בעיה להעביר אותי והוא רק צריך המלצה בכתב מהקב"ן. אז דיברתי עם הקבן והוא לא מוכן לתת דבר כתוב. קיצר את האוננות הזאת אני יכול להמשיך עד סוף השירות שלי אבל אני אתמוטט עד אז.

אני צריך לעשות משהו קיצוני מאוד, אין לי ברירה אחרת. אחרת לא מקשיבים לי . אבל אני לא בנאדם של צעקות ובלאגנים. אין סוף לכמות הפעמים שניסיתי לשכנע את עצמי להיכנס לקב"ן ולהתפרע וברגע שנכנסתי לחדר התקפלתי ונהייתי ביישן. אני צריך משהו קיצוני שלא דורש ממני לעשות הצגות. חשבתי כבר לבלוע כדורים, ליסוע למיון, ולהגיד שבלעתי כדורים כי ניסיתי להתאבד. חשבתי גם פשוט ליסוע בלי לקחת כדורים ולבקש שיאשפזו אותי, ולאחר שיחה עם הפסיכיאטר שבטח ייתן איזה המלצה חריפה וכמות נחמדה של גימלים. אני לא יודע מה לעשות. אני מרגיש דיי אבוד בכל הנוגע לעניין הזה אז אני פונה אליכם בבקשה להמלצות.

#176577 הגב
    Anonymous
    חבר

יש לי חבר שפחות או יותר היה במצב שלך (חוץ מהקטע של הלוחם)
    שמו אותו על תקן תומך לחימה בחטמר בנימין והיה לו ממש רע שם, אחרי כמה חודשים שם הוא התחרפן וניפץ חלון… יום אחרי זה הוא כבר חתם על טופס טיולים וקיבל הת"ש 4 מהקב"ן… אה וכמובן מת"ש 150 שקל על החלון חחחח

#176584 הגב
    myCards
    חבר

חחח… אצלנו ממש נאצים יגידו לי לשלם על החלון לעשות הרצאות על למה לנפץ חלונות זה רע ויכריחו אותי לחתום קבע רק בשביל הפרנציפ. נראלי אני פשוט צריך להגיע למצב שאני באמת טיפה מקבל שריטה ולתת לשריטה לעשות את העבודה במקום לתכנן את זה… :\

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
מענה ל־מחפש משהו קיצוני לעשות כדי לצאת מהצבא/הקלת ת"ש משמעותית
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו