מילואימניק – עזרה!

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #102469 הגב
    Anonymous
    חבר

הי, אני משרת במילואים כחייל קרבי מעל לעשר שנים.
    בשנה האחרונה אני מטופל אצל פסיכוטראפיסט גופני בשל התקפי חרדה. חליתי במספר מחלות בשנים האחרונות שנבעו מלחץ ן\וחרדה (זאת התברר במהלך הטיפול) והייתי ממש במשבר בעיקר בשנתיים האחרונות. החלטתי שאני צריך להשתחרר משירות מילואים שהוא אחד מגורמי החרדה שלי. השאלה שלי:
    1. האם הצבא מתיחס לחוות דעת ממטפל שאינו פסיכולוג או פסיכיאטר?
    2. האם כדאי ללכת לפסיכיאטר לאיבחון (והמלצה) ורק אח"כ לקבוע תור לקבן?
    החרד

#135178 הגב
    Anonymous
    חבר

1) הוא יכול לקרוא ולשים בזבל שלידו.
    2)אם יש לך כסף לזה אז כן ממליץ לך מאוד.

#135182 הגב
    Anonymous
    חבר

כן, כדאי לך ללכת לפסיכולוג/פסיכיאטר אזרחי לאיבחון – זה יזרז תהליכים אחר כך מול הצבא. כדי לחסוך קצת בכסף – עשה זאת דרך קופת החולים.

#135248 הגב
    Anonymous
    חבר

לא בטוח שזה ישנה אם תביא חווד דווקא מפסיכי. בכל מקרה חשוב שתביא חווד מהפסיכותראפיסט, כי הוא מכיר אותך טוב ואת ההיסטוריה שלך. 

#135292 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote hila:

הי, אני משרת במילואים כחייל קרבי מעל לעשר שנים.
    בשנה האחרונה אני מטופל אצל פסיכוטראפיסט גופני בשל התקפי חרדה. חליתי במספר מחלות בשנים האחרונות שנבעו מלחץ ן\וחרדה (זאת התברר במהלך הטיפול) והייתי ממש במשבר בעיקר בשנתיים האחרונות. החלטתי שאני צריך להשתחרר משירות מילואים שהוא אחד מגורמי החרדה שלי. השאלה שלי:
    1. האם הצבא מתיחס לחוות דעת ממטפל שאינו פסיכולוג או פסיכיאטר?
    2. האם כדאי ללכת לפסיכיאטר לאיבחון (והמלצה) ורק אח"כ לקבוע תור לקבן?
    החרד

קודם כל, לא אתה מחליט אם אתה כשיר או לא כשיר לשירות מילואים. בשביל יש רופאים שהוסמכו לתת חוות דעת רפואית מקצועית. אתה רק יכול לטעון שאתה לא כשיר.
    תשובה לשאלות שלך:
    1. החוות דעת זו היא רק המלצה, תצטרך להביא חוות דעת מפסיכולוג או פסיכיאטר.
    2. מן הסתם אתה צריך לקבל אבחון מפסיכיאטר ורק לאחר מכן לפנות לקב"ן.
    אני מתרשם שאכן אתה סובל מבעיות נפשיות, אבל אם זה לא המצב, אני מציע לך להמשיך לשרת במילואים, או לנסות לבקש לצאת ממילואים בדרך מקובלת.
    זה פשוט דוחה ומגעיל שאנשים משקרים ומבקשים חוות דעת כדי לא לתרום, לא למלא אחר המחויבות, להפיל את כל נטל העבודה על אחרים. אנשים לא מבינים שהצבא שלנו זקוק לחיילים ובמיוחד ללוחמים.

#135319 הגב
    Anonymous
    חבר

תחליט. אם הוא במילא לא זה שמוסמך לקבוע את כשירותו לשרצ, מאיפה החלטת שהוא משקר? בנדם בא, לא יודע אם הוא כשיר לשרצ או לא, מבקש לראות קבן, ובדרך מבקש חווד, שזה דרישה של הצבא לפני שייתנו לו לראות קבן. את כבר בתוך כל זה יודע להגיד מראש שהוא שקרן. איפה השקר? 

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
מענה ל־מילואימניק – עזרה!
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו