בהמשך לנושא הקודם לקרייה

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #102143 הגב
    Anonymous
    חבר

כפי שאמרתי אני מעוניין לעבור לקרייה ויש לי וועדת שבצ"ר חודש הבא…לקרייה אני רוצה לעבור כי יש קשרים דיי חזקים שם ויכולים לסדר לי תפקידים טובים עם יציאות טובות ואפילו בלי תורניות ואני בחיל האוויר!…ובאמת יש לי חברים שנמצאים שם ואיתם אני יכול להעביר את השירות בסבבה! חוץ מזה שהקרייה מאוד קרובה לי לבית..נסיעה של חצי שעה באוטבוס אחד ואני בבית.
    אז מה בדיוק לומר כדי לעבור?
    תודה מראש!

#133239 הגב
    Anonymous
    חבר

ושוב השאלה מה אמרת לקפ"ס ואיזה סעיפים יש לך..אם יש לך קשי הסתגלות – תגיד שבקריה יהיה לך יותר קל להיסתגל כי אתה מכיר המון אנשים משם ואתה מאמין ששם תאכל להישתלב כמה שיותר טוב לא חשוב באיזה תפקיד.אם אתה בדיכאון – תגיד שאתה צריך סביבה תומכת ואנשים קרובים להיות איתם ואתה מכיר המון אנשים מהקריה ולמעשה רוב חברייך שם ואתה מאמין שהם יעזור לך לעבור את זה /לצאת מזה בצורה הכי טובה.בנוסף תשאל את החבר'ה שלך מהקריה איזה תפקידים יש רק בקריה (לפרופיל שלך) ותנסה לבקש תפקיד כזה ותגיד שרק בקריה יש אותו ואתה נורא רוצה להיות בזה.קיצור תחשוב על סיבות טובות שהם ירצו לשבץ אותך דווקא שם ואיך זה מתקשר לאופי שלך , לבעיות שלך ואיך להוכיח להם שרק שם תאכל לעשות עבודה טובה.. לא יודע עד כמה זה יעזור להם להעביר אותך לקריה…אבל תנסה.

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
מענה ל־בהמשך לנושא הקודם לקרייה
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו