השתחררתי

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #101867 הגב
    Anonymous
    חבר

טוב, חבר'ה היום הייתי בבקו"ם והשתחררתי, תודה לאל!! התהליך לקח לי 6 ימים מהפגישה הראשונה ועד ההמצלה ל21. סך הכל לקחו לי 13 יום מהפגישה הראשונה איתו עד שסגרתי את המעגל היום בבקו"ם…
    כל כך כיף לקבל את תעודת השחרור ולא להיות יותר חלק מהצבא הזה…

#131528 הגב
    Anonymous
    חבר

מזל טוב!!!!!!!!!!!!!!!
    בקרוב אצלי הלוואי

#131532 הגב
    Anonymous
    חבר

מזל טוב

#131573 הגב
    Anonymous
    חבר

תודה חבר'ה
    רציתי לשאול- מה אתם מציעים להגיד כאשר אני אגיע לראיונות עבודה במקומות מכובדים כאשר ישאלו אותי למה השתחררתי? זה די חשוב לי… בטח שאני לא אגיד "יצאתי על נפשי" כמו מטומטם…

#131577 הגב
    Anonymous
    חבר

יש המון דברים שאפשר לומר. אני אמרתי שיש לי אלרגיה מאוד חריפה לדבורים…ועל זה באמת משחררים. או יש אחד שאני מאוד אוהב….תאמר ששירתת בקרבי ונפצעת ואמרו לך שמעכשיו בגלל הפציעה תצטרך לעשות תפקיד פקידותי…אמרת שאם אתה לא חוזר לחבר'ה שלך בקרבי אתה לא מוכן לשרת…והשתחררת radiohead39284.4432060185

#131585 הגב
    Anonymous
    חבר

איזה שטויות.
    אין לך במה להתבייש ומה להסתיר. אתה לא מצורע או משהו כזה.
    חלק גדול מאיך תראה בעיני אחרים זה איך שתציג את זה.
    אם תבוא ותסביר את זה בהססנות, בחוסר ביטחון, כאילו שאתה יודע שעשית משהו שהוא פסול ואתה חריג, אז ככה יסתכלו עליך וזה הרושם שתשאיר בראיונות או בכל אינטראקציה אחרת עם אנשים.
    אבל אם תבוא ותדבר על זה בביטחון ותיתן לאנשים את ההרגשה שאתה שלם עם מה שעשית ובזה אתה מאמין וכו'… אז תאמין לי שזה יעשה הבדל עצום באיך שיראו אותך.
    ברור לי שיש מטומטמים שיפסלו אותך ישר רק מהעובדה שלא סיימת שירות.
    בעיני הם גם ככה לא אנשים ששוה להיות עובד שלהם או באיזשהי אינטראקציה איתם.
    לא כולם חייבים לתמוך במה שעשית, אבל מי שפוסל בן אדם על סמך כזה דבר בלבד, תתרחק ממנו, הוא לא שווה את זה.

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
מענה ל־השתחררתי
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו