פגישה עם הקב"ן/פסיכיאטר.

מוצגות 11 תגובות – 1 עד 11 (מתוך 11 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #108963 הגב
    Vladi
    חבר

אוקיי, אני שוקל להשתחרר מהצבא. ואם לא אצליח להשתחרר, אז אני בונה על האלטרנטיבה של לשרת קרוב לבית. אם אצליח להשתחרר, אולי אעשה שירות לאומי. ואולי לא, אני לא יודע עדיין. בכל אופן, אני רוצה להתייעץ עם מי שמבין מביניכם.

יש לי חבר שהכרתי בפורום אחר, והוא כרגע משרת ב… מה שזה לא יהיה, איפה שתופסים עריקים וכו'. הוא הסביר לי שאם אני רוצה להוריד פרופיל ולקבל קרוב לבית, אני צריך להפגש עם פסיכיאטר – לא פסיכולוג, פסיכיאטר – כמו שהוא עשה, ושזה יקח רק פגישה אחת. אחרי שקראתי כמה הודעות פה, הבנתי שאולי זה לא נכון, ושזה לא יקח רק פגישה אחת. מסתבר שלו זה לקח רק פגישה אחת. מישהו יכול לאשר? עכשיו, כמה עולה פסיכולוג דרך קופת החולים?

בנוגע לבעיות שלי. אין לי חברים, אפילו לא אחד. מאז שעברתי בית ספר, לא הצלחתי להתחבר עם אף אחד. ניסיתי, אבל השיחות עם הילדים בכיתה, אחרי 3 שנים שבמהלך ישבתי לבד ובקושי דיברתי איתם, לא מתקדמות לשום מקום מעבר לכמה משפטים ואז רק שתיקה מביכה. אני מתקשה לדבר ולבטא את מה שאני רוצה מבלי להתבלבל במילים, לחזור על אותה מילה פעמיים, אני בדרך כלל לחוץ כשאני מדבר אפילו עם המורים (פעם זה לא היה לי). הביטחון העצמי והמסוגלות שלי נמוכים, ואני באמת לא חושב שייצא ממני משהו בעתיד. אני יודע שמישהו כמוני לא ישרוד בקרבי בצבא (יש לי פרופיל קרבי, 82).

האם זה מספיק בשביל להשתחרר מהצבא? סביר להניח שלא, נכון? אז זאת תהיה בעיה לנפח את זה קצת?

#176361 הגב
    Anonymous
    חבר

אולי המסמך הזה יתן לך קצת מושג כללי על התהליך: http://www.target21.jeeran.com/index1.html
    הבעיות שתיארת בהחלט נראות לי כמו בסיס טוב לדמות שהצבא לא ירצה לגייס אם תנפח את זה מספיק (תוכל להיעזר במסמך הנ"ל).
    לגבי השאר אני לא יודע כי אין לי ממש מושג לגבי התהליך כשאתה עדיין מלש"ב.

#176373 הגב
    Vladi
    חבר

אוקיי, תודה.

איך אני מבקש פגישה עם הקב"ן?
    אני חושב קודם לפגוש אותו, ואז אם הוא ירצה חוות דעת של פסיכולוג אז אלך לפסיכולוג. כי הרי יכול להיות שלא אצטרך להפגש עם פסיכולוג כי הקב"ן יהיה אחד.

#176383 הגב

אם אתה אחרי צו ראשון ולפני גיוס – בדרך כלל תידרש חוות דעת של פסיכיאטר/פסיכולוג אזרחי כדי לקבל את הפגישה. הקב"ן לא יבקש חוות דעת אזרחית, הוא יבדוק בעצמו – אבל צריך חוות דעת כדי להגיע אליו, והיא יכולה לעזור אם מציגים אותה אצלו.

לקביעת הפגישה עם הקב"ן יש לשלוח בפקס בקשה ללשכת הגיוס בצירוף חוות הדעת.

המצב שלי פחות חמור משלך ועדיין הצלחתי להשתחרר מסיבות דומות, ועם זאת הרבה תלוי גם ברושם שאתה יוצר.

#176385 הגב
    Vladi
    חבר
    quote פרופילניק:

אם אתה אחרי צו ראשון ולפני גיוס – בדרך כלל תידרש חוות דעת של פסיכיאטר/פסיכולוג אזרחי כדי לקבל את הפגישה. הקב"ן לא יבקש חוות דעת אזרחית, הוא יבדוק בעצמו – אבל צריך חוות דעת כדי להגיע אליו, והיא יכולה לעזור אם מציגים אותה אצלו.

לקביעת הפגישה עם הקב"ן יש לשלוח בפקס בקשה ללשכת הגיוס בצירוף חוות הדעת.

המצב שלי פחות חמור משלך ועדיין הצלחתי להשתחרר מסיבות דומות, ועם זאת הרבה תלוי גם ברושם שאתה יוצר.

באמת? חשבתי שזה לא מספיק מה שתיארתי.

עכשיו אני צריך למצוא פסיכולוג באשדוד. איך אני משיג אחד? X:

http://www.b144.co.il/BusinessResults.aspx?_business=%d7%a4%d7%a1%d7%99%d7%9b%d7%95%d7%9c%d7%95%d7%92%d7%99%d7%9d&_business_name=&_area_code=&_city=%d7%90%d7%a9%d7%93%d7%95%d7%93&_street=&_p=&_m=&stn=&nb=&_lang=HE&fltr=
    אני לא יודע במי לבחור פה. מישהו יכול לעזור?

#176387 הגב

שוב, הכל תלוי בהתרשמות הכללית ובמסקנות. ייתכן שלדעתי המצב שלי פחות חמור (לפחות עד כמה שאפשר להבין ממה שאמרת), ואילו הצבא יחשוב שדווקא המקרה שלך פחות חמור. הרבה תלוי ברושם, במה אומרים ואיך אומרים את זה, וגם במזל.

#176425 הגב

אתה בטוח שאתה רוצה להשתחרר? נדמה שאתה כן רוצה להיות בצבא אבל חושב שאתה לא מתאים… אני אישית חושבת שדווקא הצבא יכול לעזור לאנשים כמוך, זה יכול ממש לפתוח אותך מבחינה חברתית, מניסיון. לא בטוח שתהיה לך הזדמנות דומה בחיים האזרחיים להיות כל הזמן עם אנשים ולהצטרך להסתדר איתם. זה מחייב אותך להתמודד. אני לא מתנגדת לשחרור מהצבא כפי שאפשר להסיק מכך שאני רשומה לפורום הזה 🙂 אני רק חושבת שבמקרה הסצפיפי שלך, זה אולי יהיה חבל אם תוותר.

#176463 הגב
    Anonymous
    חבר
    #176505 הגב
    Anonymous
    חבר
    #176515 הגב
    Anonymous
    חבר
    #176522 הגב
    Anonymous
    חבר
מוצגות 11 תגובות – 1 עד 11 (מתוך 11 סה״כ)
מענה ל־פגישה עם הקב"ן/פסיכיאטר.
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו