מידע חשוב ! אישפוז פסיכיאטרי.

פורום פרופיל חדש פורומים רשת הליווי לסרבנים ונמנעים מידע חשוב ! אישפוז פסיכיאטרי.

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #109002 הגב
    Sovelmet
    חבר

קודם כל אני הולך לרשום כאן מידע חשוב שעוד לא ראיתי בפורום ואשמח אם תנעצו את זה בשביל שכולם יראו , הבטחתי לעצמי שברגע שאשתחרר אעזור לאחרים שסובלים בצבא (עבדות מודרנית) … אז שנתחיל ??

כמה פעמים שהפעלת נוהל התאבדות ואמר לכם הקבן שהוא יאשפז אותכם ? , שזה כתם לכל החיים? , שלא יוצאים משם מהר מהאישפוז? , ועוד קלישאות כאלה ואחרות … אז ככה

אני השתחררתי לפני כמה זמן מהצבא בגלל שהייתי מאושפז אישפוז פסיכיאטרי איך זה קרה ? , הפעלתי נוהל התאבדות והמפקד צחק עליי ופשוט לא הלך כלום , עד שחתכתי לעצמי את היד .. לאחר מכן אני קבלתי קב"ן שדברה איתי וניסיתה להוריד ממני את הנוהל התאבדות , לא הסכמתי להוריד ואמרתי לה : " בהזדמנות הראשונה שתהיה לי אני אתאבד" .. היא התחילה לאיים שאני יאושפז ואמרתי אין לי בעיה (לא ידעתי את כל הפרטים שאספר לכם על אשפוז פסיכיאטרי) ,אוקיי לאחר שעתיים פינו אותי ברכב סגור שתי מפקדים לבית חולים תל השומר שמה המחלקה הפסיכיאטרית ! (לא אברבנאל ולא בטיח חבר'ה!!)

אתם מגיעים למקום לוקחים מספר והמפקדים נותנים פרטים ועושים את העבודה. ואז מחכים הרבה זמן ,לאחר כמה זמן אתם נכנסים לפסיכיאטר תורן , לא מפחדים ממנו !!!! מדברים פתוח הוא יגיד לכם שהוא מאשפז אותכם ואתם תהיו שם הרבה זמן עם אנשים שהם לא בסדר וזה מחלקה סגורה . ובכן זה נכון , אבל האנשים לא תוקפניים , והמחלקה אכן סגורה אך יש שמה טניס שולחן , כדורגל , כדורסל , מחשב ואפילו פייסבוק 🙂 ,אפשר לעשן ולדבר בפלא . אז ככה ברגע שהוא אומר שאתם מאושפזים אתם חותמים על טופס יוצאים מהמבנה בא אוטו ואוסף אותכם למקום שנקרא "פסיכיאטריה ב' " ..
    אתם מגיעים לפסיכיאטריה ב' שזה מחלקה סגורה מקבלים תלבושת אחידה , ומדבר איתכם עוד פעם הפסיכיאטר וזה הזמן להוריד את הנוהל ההתאבדות ורק לומר את הסיבות שאתם לא מסוגלים להיות בצבא , לאחר יום בידיוק אתם תראו את הפסיכיאטר הראשי של הבית חולים הוא ידבר איתכם , ותקבלו 7 גימלים נפשיים ואתם מסופחים לר"מ 2 , ואז פסיכיאטר בברה"ן , ואתם עם רגל ושלוש ת'רבע באזרחות … והינה חברים עברתי טסט ראשון לפני שבוע , ויש לי ראשון לאוטו 🙂 ויצאתי על סעיף של דכאון …

לכל השאלות אשמח לענות , וחברים יקרים לא להתאייש !! , בהצלחה !
    אשמח אם תנעצו , השקעתי.

#176527 הגב
    MazgaN
    חבר

אפשר גם לצאת בלי כל הבלאגן הזה של האישפוז והנוהל התאבדות?

#176532 הגב
    quote MazgaN:

אפשר גם לצאת בלי כל הבלאגן הזה של האישפוז והנוהל התאבדות?

בטח בלי אשפוז, מעטים מגיעים לכך. לעיתים מגיעים לנוהל התאבדות, אבל בדרך כלל זה לא מגיע עד כדי אשפוז – מי שאומר במפורש שהוא רוצה להתאבד וגם יתאבד בקרוב, בפני הקב"ן, עלול להגיע לאשפוז. אפשר גם בלי שניהם.

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
מענה ל־מידע חשוב ! אישפוז פסיכיאטרי.
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו