אמרו לי שקיבלתי פטור מהצבא אבל

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

הילל
יצירת קשר:

אמרו לי שקיבלתי פטור מהצבא אבל

הודעהעל ידי הילל » 08 מרץ 2021 14:40

אמרו לי שקיבלתי פטור מהצבא לאחר שיחה עם קב"ן(הוא כנראה היה גם פסיכיאטר) ביקשו ממני לחתום על תופס שהוועדה תדון בלעדי. ושישלחו לי את הפטור בדואר עד עוד 3 חודשים.
אבל הם עדיין שולחים לי הודעות מהצבא ומתקשרים כאילו אני עומד להתגייס. מה לעשות? אני מפחד שיבואו לגייס אותי.
אגד

Re: אמרו לי שקיבלתי פטור מהצבא אבל

הודעהעל ידי אגד » 08 מרץ 2021 20:33

הילל כתב:אמרו לי שקיבלתי פטור מהצבא לאחר שיחה עם קב"ן(הוא כנראה היה גם פסיכיאטר) ביקשו ממני לחתום על תופס שהוועדה תדון בלעדי. ושישלחו לי את הפטור בדואר עד עוד 3 חודשים.
אבל הם עדיין שולחים לי הודעות מהצבא ומתקשרים כאילו אני עומד להתגייס. מה לעשות? אני מפחד שיבואו לגייס אותי.

אלה סתם הודעות אוטומטיות שנשלחות אליך, בדיוק כמו ההודעות של הבחירות וכדומה אז אל תשים לב, בחירה חכמה ובהצלחה באזרחות במקום בעבדות, אף אחד לא יגייס אותך אם אמרו לך שקיבלת פטור
הילל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי הילל » 09 מרץ 2021 13:38

אגד כתב:
הילל כתב:אמרו לי שקיבלתי פטור מהצבא לאחר שיחה עם קב"ן(הוא כנראה היה גם פסיכיאטר) ביקשו ממני לחתום על תופס שהוועדה תדון בלעדי. ושישלחו לי את הפטור בדואר עד עוד 3 חודשים.

אלה סתם הודעות אוטומטיות שנשלחות אליך, בדיוק כמו ההודעות של הבחירות וכדומה אז אל תשים לב, בחירה חכמה ובהצלחה באזרחות במקום בעבדות, אף אחד לא יגייס אותך אם אמרו לך שקיבלת פטור

תודה, ממש הרגעת אותי.
meandyou
יצירת קשר:

הודעהעל ידי meandyou » 26 יולי 2021 13:22

כן זה כנראה הודעות אוטומטיות. בכל מקרה עם הפרופיל התעדכן באתר מתגייסים אין מה לדאוג. שיהיה בהצלחה בהמשך

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 40 אורחים