להסיר דאגה אחרונה

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #109007 הגב
    yudencow
    חבר

לצאת על נפשי בכך שאני מצהיר על מחשבות אובדוניות ו/או רצון להתאבד פוגע בסיכויי הגירה לחו"ל?

#176542 הגב
    Anonymous
    חבר

לא.

#176543 הגב
    yudencow
    חבר

אתה יודע מניסיון של אנשים? כי בטרגט 21 כתוב שזה נרשם בתיקים רפואיים שמדינה שאתה מהגר אליה יכולה לבדוק את זה

#176544 הגב
    תום
    חבר

אני חושב שאם זה יכול לפגוע אז רק בתהליך קבלת האזרחות ע"י השגרירות שלך, וגם אז זה רק "אולי" כלומר אני פשוט לא יודע.
    אין היגיון בזה שלמדינה עצמה שאתה מהגר אליה יהיה אכפת אם שירתת או לא בצה"ל כי צה"ל ממש רחוק מהם ולא אכפת להם ממנו… אם כבר אז לדעתי מדינה באופן כללי תעדיף לקבל אליה מישהו שלא היה בצבא, לא אומן בנשק וכו'.. אלו דברים מפחידים שמגבירים את הסיכויים שהאדם המדובר יהיה אלים.. לדעתי לפחות.

#176552 הגב
    quote yudencow:

אתה יודע מניסיון של אנשים? כי בטרגט 21 כתוב שזה נרשם בתיקים רפואיים שמדינה שאתה מהגר אליה יכולה לבדוק את זה

איפה? כתוב שם על הנושא:

quote :

ומה עם ויזה לחו"ל?
    ואם תרצו לנסות את מזלכם בבחירות לנשיאות ארה"ב, למשל? ובכן, מאז נפילת מגדלי התאומים רשויות ההגירה האמריקאיות עושות הרבה בעיות לכל מיני יוצאי יחידות מובחרות, בגלל אימוני הנשק שהם עברו. לבעלי פרופיל 21 אין ממה לחשוש, ואף להפך. בכלל, הפרה הקדושה של שירות בצבא לא מעניינת אף אחד מחוץ לישראל.

וכאן באתר כתוב גם:

quote :

ולגבי ויזה לחו"ל – תחשבו בעצמכם: מה איכפת לממשלת ונצואלה, או לשגרירות ארצות-הברית, אם שירתתם בצבא בישראל או לא? אולי הם יחששו להכניס לתחומם אנשים ששירתו בכל מיני יחידות סודיות, אבל אנשים שלא שירתו בכלל – למה לא? גם מדינת ישראל לא תפריע לכם לצאת מתחומה. אם הייתם משרתים בצבא, הייתם צריכים לפעמים אישור מיוחד לצאת מהארץ או לנסוע למדינות מסוימות. אבל עם תעודת פטור ביד אין עליכם שום מגבלות. ישנן מדינות שרוצות לבדוק שאתם לא סובלים ממחלות כאלה ואחרות לפני שאתם מהגרים אליהן (ומחלות כמו אפיזודת דיכאון בגיל 18 בדרך-כלל לא נכללות ברשימה), אבל כדי לברר את הנושא ישלחו אתכם לעשות בדיקות רפואיות מיוחדות לפני ההחלטה על מתן אשרת ההגירה. אף אחד לא יעלה על דעתו לפנות דווקא לצבא (והצבא גם לא היה מנדב את הנתונים האלה אילו היו פונים אליו, כי הם סודיים). מה הקשר בין צבא לבריאות?

היו כאן אנשים בפורום שדיברו על זה, כדאי לחפש. אבל נגיד: אפילו אם רצית להתאבד בשלב מסוים בחיים, ואפילו אם הם יידעו את זה (למרות שאין להם דרך לדעת), זה לא פוסל הגירה.

התיקים הרפואיים של הצבא סודיים וניתן לתת פרטים מהם רק לרשות הרישוי, לאגף לרישוי כלי ירייה, ולמלש"ב/חייל עצמו.

#176556 הגב
    markavar
    חבר

אני השתחררתי מצה"ל (טוב למעשה אף פעם לא התגייסתי, אני עדיין בן 17) מסיבות בריאותיות.

אני גם מאוד רוצה להגר מכאן , וקראתי הרבה מאוד בנושא, ואני יכול להגיד לך שלאף מדינה לא אכפת אם התגייסת לצה"ל, מה שכן להרבה מדינות כדי לקבל ויזת PR (תושבות קבע) או כמה אחרות צריך לעבור בדיקות רפאויות מרופא מאושר ע"י השגרירות של אותה מדינה.
    המטרה של הבדיקה היא לברר אם אתה תהיה מעמסה על מערכת הבריאות של מדינת היעד, כלומר אם יש לך מחלות כרורניות והמדינה תצטרך לממן לך טיפולים/תרופות יקרות. אני לא יודע אם הרופא יכול לראות את התיק הרפואי שלך מהצבא/סיבת השחרור שלך, אבל גם אם כן קשה לי להאמין שבגלל שסבלת מדיכאון בגיל 17/18 בגלל שלא היית מסוגל להתגייס/לשרת יפריע להם, וימנע ממך קבלת ויזה.

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
מענה ל־להסיר דאגה אחרונה
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו