שאלה חשובה למבינים בלבד!

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 17 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #106362 הגב
    Anonymous
    חבר

שלום אני כבר שנה ווחצי בצבא רציתי לשאול שאלה שמענינית אותי הרבה זמן..
    מה צבא תורם לי שאני עושה את זה?מה הזכויות שאני מקבל שאני עשיתי צבא?

#163902 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote shai5554:

-אתה מקבל מענק של 3000.
    -פיקדון של 8000.

אבל אתה משרת שלוש שנים בשביל הכסף הזה אז אולי שני אלה הם לא "זכויות".

-שתי נקודות זכות ממס הכנסה לשנה אחרי השחרור (יכול להרוויח 7000 שקל בחודש ואז במקום לשלם מס 500 תשלם 300). אם אתה מרוויח פחות מ- 6000 שקל לחודש אתה גם ככה לא משלם מס.

-עבודה מועדפת שאחריה אתה מקבל מענק עבודה מועדפת של בערך 7000 שקל.

-הזכות לעשות מילואים עד גיל 45 אם התמזל מזלך ואתה נהג\משהו אחר שהם אוהבים לזמן למילואים.

זהו, אלו הם הזכוייות הנחשקות שלך.

#163907 הגב
    Anonymous
    חבר

סתם שאלה אז בשביל מה אני סובל 3 שנים בשביל כסף שאני יכול לעשות פי 10?אמרו לי אתה יוצא מהצבא נהרס לך החיים אתה לא יכול להתקבל לשום עבודה בלה בלה וזה?

#163909 הגב
    Anonymous
    חבר

אתה עושה את זה כי המדינה רוצה אנשים שיעשו את העבודה של הממשלה בצורה מאוד מאוד זולה .

על ידי שימוש בזוי במילים כמו "ציונות" או "נאמנות למדינה" או "תרומה לחברה" מצפים ממך לבזבז 3 שנים מהחיים שלך .

אני שמח שראיתה את האור , ותהיה עוד מספר משמעותי בסטטיסטיקה של הצבא, שתגרום בסופו של דבר ליצירת צבא מקצועי ,והחלפת הביזיון שמתרחש אצלנו כרגע.

#163911 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote shai5554:

סתם שאלה אז בשביל מה אני סובל 3 שנים בשביל כסף שאני יכול לעשות פי 10?אמרו לי אתה יוצא מהצבא נהרס לך החיים אתה לא יכול להתקבל לשום עבודה בלה בלה וזה?

למה אתה סובל? את זה תשאל את עצמך.

מי שאומר לך שכשאתה יוצא מהצבא "נהרסים לך החיים" אלה אנשים שבעצמם לא יצאו מהצבא, ואתה יכול לבדוק מי אמר לך ותראה שהוא לא יצא מהצבא.

אישית ראיתי פעמים בודדות אנשים שמצטערים שהם יצאו מהצבא "לאוויר העולם", אלה בדרך כלל אנשים שקיבלו פטור בניגוד לרצונם או בקלות רבה מידי אז הם חושבים שהם "פיספסו משהו".
    תשאל כל אחד שיצא מהצבא אם הוא מצטער ותראה מה הוא יענה לך.
    ואז תחליט למה להאמין.

ולמה? יש לאנשים גישה של "אם אני נדפק שכולם ידפקו איתי!" אנשים מקנאים ורוצים שכולם יסבלו יותר מהם.

#163914 הגב

תמיד שתגיד לאיזה מישהו שאתה יוצא או יצאת מהצבא הדבר הראשון שיעלה לו בראש לא משנה מי זה..
    "איפה הבן זונה הזה היה שאני טחנתי שמירות"
    בד"כ ג'ובניקים לא יחשבו ככה כי הם גם ככה חצי אזרחים חח
    תתעלם מהתגובות המרירות שלהם תעשה מה שאתה חושב לנכון.

ותפסיקו להגיד שפרופיל חדש היא קבוצה מסיתה!!!!!

#163917 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote אורח:

quote shai5554:

-אתה מקבל מענק של 3000.
    -פיקדון של 8000.

-שתי נקודות זכות ממס הכנסה לשנה אחרי השחרור (יכול להרוויח 7000 שקל בחודש ואז במקום לשלם מס 500 תשלם 300). אם אתה מרוויח פחות מ- 6000 שקל לחודש אתה גם ככה לא משלם מס.

-הזכות לעשות מילואים עד גיל 45 אם התמזל מזלך ואתה נהג\משהו אחר שהם אוהבים לזמן למילואים.

טעות, מענק 5000 ופיקדון 15,000 לג'ובניקים.
    הכרה מהחברה, זכויות של חייל משוחרר, הלוואות משופרות, יחס טוב מהמדינה בהמשך חייך.

#163923 הגב

איזה יחס משופר? שמים וזלין לפני שמזיינים אותך? אתה מקבל עדיפות בתורים במשרד הפנים? או עדיפות בהמתנות של חודשים לרופאים מומחים? עדיפות במס? זה כן אבל לתקרת שכר של 6000 ש"ח ולשנה אחת בלבד.

אני מכיר מספיק אנשים שעובדים יפה מאוד עם פרופיל 21 נפשי ולהפך חיילים משוחררים שמובטלים. אפילו פרופיל 21 רפואי שעושים להם בעיות למקומות עבודה יותר מנפשי.
    איזה שטויות.

#163925 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote אורח:

quote אורח:

quote shai5554:

-אתה מקבל מענק של 3000.
    -פיקדון של 8000.

טעות, מענק 5000 ופיקדון 15,000 לג'ובניקים.
    הכרה מהחברה, זכויות של חייל משוחרר, הלוואות משופרות, יחס טוב מהמדינה בהמשך חייך.

אם אתה באמת רוצה שמישהו יקח את השטויות שלך ברצינות תפרט:
    1. איזה זכויות של חייל משוחרר?
    2. באיזה אופן ההלוואות משופרות? 16.99% ריבית במקום 16.995%? (וגם זה לא)
    3. יחס טוב מהמדינה אחרי המילואים? לפני? או באיזה שלב בדיוק?

תן לי לנחש את התשובות שלך:
    "אין תגובה"…

#163927 הגב
    Anonymous
    חבר

אין באמת שום יתרונות .

ונהפוך הוא , החייל היהודי המשוחרר מצהל ,הוא בעמדת נחיתות בהשוואה לערבי ישראלי שעבד בחברה כלשהיא במשך 3 השנים הללו .

#163930 הגב
    amigo
    חבר

תאכלס.. הצבא של היום הוא ממש לא הצבא של 1948 או של 1973. אז המערכת היתה יעילה והרבה פחות מזוהמת ממה שהיא כיום.

כיום צה"ל זה מערכת חולה, מזוהמת ומלאה בליקויים מקוממים ביותר.. הינה רשימה חלקית ביותר :

כל שבועיים מתאבד חייל.

המערכת שלחה ביולי-אוגוסט 2006 חיילים למערכה בצפון אחרי מערך החלטות שגוי ולקוי . חלק לא מבוטל מהחיילים לא חזרו לביתם בגלל אותן שגיאות חמורות. ויש עוד אחד בשם גלעד שליט שנמצא עדיין בשבי – אחרי שלוש שנים.

וזכויות ?על איזה זכויות אתה מדבר בדיוק?..ברגע שאתה משתחרר המדינה יורקת עליך מכל כיוון אפשרי.

צריכה להיות רפורמה רצינית למערכת הנקראית צבא ההגנה לישראל. כי כרגע אפשר להגדיר אותה במילה אחת – בושה.

#163931 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote amigo:

תאכלס.. הצבא של היום הוא ממש לא הצבא של 1948 או של 1973. אז המערכת היתה יעילה והרבה פחות מזוהמת ממה שהיא כיום.

כיום צה"ל זה מערכת חולה, מזוהמת ומלאה בליקויים מקוממים ביותר.. הינה רשימה חלקית ביותר :

כל שבועיים מתאבד חייל.

המערכת שלחה ביולי-אוגוסט 2006 חיילים למערכה בצפון אחרי מערך החלטות שגוי ולקוי . חלק לא מבוטל מהחיילים לא חזרו לביתם בגלל אותן שגיאות חמורות. ויש עוד אחד בשם גלעד שליט שנמצא עדיין בשבי – אחרי שלוש שנים.

וזכויות ?על איזה זכויות אתה מדבר בדיוק?..ברגע שאתה משתחרר המדינה יורקת עליך מכל כיוון אפשרי.

צריכה להיות רפורמה רצינית למערכת הנקראית צבא ההגנה לישראל. כי כרגע אפשר להגדיר אותה במילה אחת – בושה.

הצבא הוא חלק בלתי נפרד מחייו של אזרח בישראל. כל חייך יהיו אנשים שיכעסו על כך שחמקת מחובתך כאזרח לשרת את המדינה. בסה"כ התגמול הוא לא כזה נורא, הצבא מקנה ניסיון ומשקיע בקורסים לחיילים. חייל שיש לו קב"א גבוהה בהחלט יכול לקבל הרבה מהצבא ולצאת עם ידע וניסיון לאזרחות.

#163932 הגב
    amigo
    חבר
    quote אורח:

quote amigo:

כל שבועיים מתאבד חייל.

הצבא הוא חלק בלתי נפרד מחייו של אזרח בישראל. כל חייך יהיו אנשים שיכעסו על כך שחמקת מחובתך כאזרח לשרת את המדינה. בסה"כ התגמול הוא לא כזה נורא, הצבא מקנה ניסיון ומשקיע בקורסים לחיילים. חייל שיש לו קב"א גבוהה בהחלט יכול לקבל הרבה מהצבא ולצאת עם ידע וניסיון לאזרחות.

יש לך טעות חביבי.. לא חמקתי מחובתי כאזרח לשרת את הצבא .. התגייסתי, ולאחר ארבעה חודשים הצבא בכבודו ובעצמו נתן לי פטור רפואי משירות החובה והמילואים

וכרגע , באזרחות החופשייה, אני עושה כסף ונהנה מהחיים:) ומי ששואל למה אני לא בצבא? אני עונה שהתגייסתי במלוא הרעל ובגלל בעיה בריאותית הצבא החליט לשחרר אותי..
    תאמין לי, אם זה היה תלוי בי הייתי נשאר .. אבל הבריאות, חביבי, הבריאות..

😎

#163935 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote אורח:

quote amigo:

כל שבועיים מתאבד חייל.

באמת אכפת לך מה אנשים אחרים חושבים עליך ? חבל מאוד אם זה המצב.

#163938 הגב

או שהבנאדם תיכונסיט מורעל או שהוא מדובר צה"ל…

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 17 סה״כ)
מענה ל־שאלה חשובה למבינים בלבד!
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו