לא מסוגל להישאר בשירות

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
סמיילים
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode פעיל
[img] פעיל
[flash] כבוי
[url] פעיל
סמיילים פעילים

תקציר הנושא
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: לא מסוגל להישאר בשירות

לא מסוגל להישאר בשירות

הודעה על ידי 2675 » 20 ספטמבר 2018 22:05

פניתי כבר אל הרשת בווצאפ ואני מחכה שמישהו יתפנה לעזור לי. אם אצטרך ארחיב אבל בקצרה הייתה לי שיחה עם הקבנית קצרה שהיא נתנה לי 20 דקות וסיפרתי שקשה לי ובאמת קשה לי מכל הבחינות אני בוכה בלי הפסקה אני סובל אני נהיה תוקפני ואני לא מצליח לתפקד בצבא וגם באזרחי זה משפיע עלי. אני פחות מחודשיים בצבא הייתי קרבי נפלתי סיימתי טירונות 02 עכשיו אני כביכול בסדיר כעובד רסר שבוע שבוע. כמו שאמרתי הייתי בשיחה עם הקבנית וזה לא היה נראה כאילו היא מתרשמת להוציא אותי מפה וממש קל להם למרוח אותי אם צריך עד סוף השירות אבל זה שאני פה ונוכח זה לא אומר שאני לא סובל ומתמוטט נפשית ולא אכפת להם בכלל למרות מה שהם אומרים. שבוע הבא יש לי ריאיון איתה כדי להכיר אותי ואם יימצא לנכון אני אדבר עם קבן בכיר או פסיכיאטר, היא גם רוצה לדבר עם ההורים שלי אבל אני אף פעם לא שיתפתי עם ההורים שלי את המצב שלי כי איך שהוא הסתדרתי ושרדתי והם רק רוצים שאני אתגייס לא משנה מה אני עושה העיקר שאני אתגייס כי זה מה שכולם עושים אז הם יגידו לקבנית דברים אחרים.
אני סובל וקשה לי וכבר הקבנית יודעת שיש לי כוונות לפגוע בעצמי כי ברגע שאני חסר אונים ואין לי אל מי לפנות אחרי שפניתי כמעט לכולם אני לא יודע מה אני אעשה כי אני לא מסוגל לעשות את השירות הזה אני לא מסוגל להמשיך אפילו עוד חודש בידיעה שאני צריך לעשות פה שלוש חודשים. מה אני יכול לעשות? אם היא תחליט שלא יימצא לנכון להוציא אותי. לכלא אני לא יכול להיכנס אני לא בנוי לזה אני אתמוטט שמה ממש והקבנית אמרה שלא ישימו עלי שמה.

אני מתנצל שזה קצת מבולגן אני פשוט בסערת רגשות בבית שלי ואני מוצף בחרדות ואימה שלחזור לבסיס עוד מעט ולא יודע מה לעשות אני מפחד וקשה לי.

חזור למעלה