צריך עזרה דחוף!!

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

חייל במצוקה

צריך עזרה דחוף!!

הודעהעל ידי חייל במצוקה » 01 דצמבר 2009 23:05

שמעו חברה אני צריך עזרה דחוף... אני נימצא בדיכאון...אני בקושי אוכל ולא ישן...אני לא מקבל טיפול רפואי...(הלכתי לרופאה והיא וביקשתי הפניות..היא אמרה לי שהתגייסתי לצבא לא בשביל לטפל בבעיות רפואיות שלי אלא בשביל לשרת את המדינה).. היום הייתי אצל קפ"ס(קב"ן) אמרתי לה שאני בדיכאון שרע לי..שאני לא ישן ובקושי אוכל אז היא אמרה לי שאני יצא מזה וזהו..... אני משתגע...יש לי כבר מחשבות התאבדות בקשה תעזרו לי אני לא יודע כבר מה לעשות!!!
אורח

Re: צריך עזרה דחוף!!

הודעהעל ידי אורח » 01 דצמבר 2009 23:10

חייל במצוקה כתב:שמעו חברה אני צריך עזרה דחוף... אני נימצא בדיכאון...אני בקושי אוכל ולא ישן...אני לא מקבל טיפול רפואי...(הלכתי לרופאה והיא וביקשתי הפניות..היא אמרה לי שהתגייסתי לצבא לא בשביל לטפל בבעיות רפואיות שלי אלא בשביל לשרת את המדינה).. היום הייתי אצל קפ"ס(קב"ן) אמרתי לה שאני בדיכאון שרע לי..שאני לא ישן ובקושי אוכל אז היא אמרה לי שאני יצא מזה וזהו..... אני משתגע...יש לי כבר מחשבות התאבדות בקשה תעזרו לי אני לא יודע כבר מה לעשות!!!

באיזה בסיס אתה משרת
יאחי??.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 01 דצמבר 2009 23:21

אורח כתב:
חייל במצוקה כתב:שמעו חברה אני צריך עזרה דחוף... אני נימצא בדיכאון...אני בקושי אוכל ולא ישן...אני לא מקבל טיפול רפואי...(הלכתי לרופאה והיא וביקשתי הפניות..היא אמרה לי שהתגייסתי לצבא לא בשביל לטפל בבעיות רפואיות שלי אלא בשביל לשרת את המדינה).. היום הייתי אצל קפ"ס(קב"ן) אמרתי לה שאני בדיכאון שרע לי..שאני לא ישן ובקושי אוכל אז היא אמרה לי שאני יצא מזה וזהו..... אני משתגע...יש לי כבר מחשבות התאבדות בקשה תעזרו לי אני לא יודע כבר מה לעשות!!!

באיזה בסיס אתה משרת
יאחי??.

בטכני בחיפה....
אורח

הודעהעל ידי אורח » 02 דצמבר 2009 05:21

תחילה תקרא את האתר טרגאט 21 תמיד תוספת והחמרה של המצב שלך תוסיף.
דבר שני במידה וראית שפגשת את הקבנית פעם אחת והיא לא שמה עליך. תלך לפסיכאטר אזרחי שיתן לך חוות דעת כאשר תחזור תגיע עם החוות דעת ותיראה איך הייחס משתנה אליך בן רגע. אני אומר לך את זה בתור אדם שחזר עם חוות דעת מפסיכאטר
הצמידו לי חייל שיהיה 24שעות צמוד אליי בזמן הבדיקה שאני לא יפגע בעצמי לכן ממליץ לך על חוות דעת מפסיכאטר גם אם זה עולה בסביבות ה400 שח זה יטיב עמך לקראת המשך התהליך של השחרור ז"א הקבנית תראה את החוות דעת היא לא תוכל להמשיך איתך בטיפול מכיוון שלרוב הם פסיכולוגים והם לא מומסכים לשחרר או לתת תרופות נוגדות דיכאון לכן היא תתן לך בינתיים במקרה הטוב גימלים נפשיים ולאחר מכן תפגוש פסיכאטר צבאי שמכאן הדרך לשחרור עם הפעלה נכונה וביצוע נכון של טרגאט 21 מתחילה להיראות באופק שיהיה הרבה בהצלחה ותעדכן אותנו
\

הודעהעל ידי \ » 02 דצמבר 2009 10:00

גגמממנאני הייתי שם לפני שנהה
סתםם חחראאטטה אני בתאאכללס עשיתי קורס ואז פסלתי אותו
דרך הקבן עכשיו אני חצי שנה בחופפש
24 זמני
בקייצצרר
שיהיה לך בהצלחחה אחי
והכול יהיה בסדר\ תלך לקפס שלך קפסית ותתחיל ללבכותת תננסה להוציא דמאות אל תסתכל לה בעינים תתחיל לגרד את עצמך תגזוז ציפפרוונים תשחק בדברים שיש לה בשולחן
ואאז הכול יהיה בסדר\
דונגל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי דונגל » 02 דצמבר 2009 10:59

שלום

לא יודע איזו רופאה אמרה לך את השטות הזאת, אבל אתה יכול לפנות לאחרת. אל תתייאש ואל תעשה שטויות כמו לפגוע בעצמך.
פנה לקב"ן, או למי שאחראי שם. קרא את "טרגט 21" (חפש בגוגל, יש כמה אתרים).

ההורים יודעים ותומכים?
סהר תמיכה
יצירת קשר:

הודעהעל ידי סהר תמיכה » 02 דצמבר 2009 22:31

שלום

קראתי את ההודעה שלך בפורום, ונשמע שאתה מרגיש מאד מדוכא, שאתה סובל גם מתסמינים גופניים של הפרעות שינה ותאבון, וגם מכאב נפשי, שאתה חושש שאתה משתגע וחושב על התאבדות. נדמה שאתה מרגיש שלמרות שאתה מבקש עזרה ופונה למי שצריך בצבא, אף אחד לא לוקח אותך ברצינות, מבין אותך ועוזר לך.

רציתי לספר לך סה"ר, סיוע והקשבה ברשת, אתר שבו המתנדבים שלנו נותנים תמיכה בפורומים ובשיחות אחד על אחד ומנסים להבין ולא לשפוט. כנראה שלא נוכל לעזור לך עם הצבא, אבל נוכל להיות כתובת ואוזן קשבת לצעקה שבך.
אנחנו כאן
שלך
מתנדבת סה"ר

קישור לאתר סה"ר
http://www.sahar.org.il/
חייל במצוקה

הודעהעל ידי חייל במצוקה » 03 דצמבר 2009 15:58

חברה תודה רבה על העזרה
alice

הודעהעל ידי alice » 03 דצמבר 2009 18:34

שמע אחי אני עריקה כבר חצי שנה בגלל היחס הדפוק של הצבא...וכי כבר נימאס לי..
אל תהיה מדוכא בגלל חארות שכאלה..ולקבן אסור להגיד לך דבר כזה..הוא מחוייב לטפל בך ולהתיחס לכל סימפטום..אחרי הכל הצבא לא רוצה להכחיש עוד מתאבד...ויש המווון..ואם זה יצא לתיקשורת אז ה40 אחוז מתגייסים מתוך 100..יהפוך ל4..בלחץ..
אל תיתן לצבא המחורבן הזה לדכא אותך..צא עליהם ראש בראש..כשהם רואים חייל בעייתי הם פועלים ביתר הגיון..אני הדוגמא לזה..אחרי איומים ובלאגנים ומשפטים אני קיבלתי את מה שרציתי (אז)..אם הם רואים חייל שאפשר לסתום לו תפה ולחפף אותו..אז מה שהם יעשו.
בקיצור..תהיה חזק!

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 25 אורחים