סנקציות מצד המדינה

דיונים כלליים

מנהל: newprofile

עומרי

סנקציות מצד המדינה

הודעהעל ידי עומרי » 15 נובמבר 2009 16:29

היום הייתי אצל הקב"ן עם ההורים ולפי מה שהבנתי ממנו שיוצאים על פרופיל 21 בתעודת שחרור רשום שיצאת על נפשי
וברור שזה דבר שגורר מאחריו הרבה.
ועכשיו אני לא מבין דבר אחד נכון שיש אנשים שסתם באים לקב"ן ומשקרים לו כדי לצאת מהצבא אבל יש גם אנשים כמוני שיש להם בעייה אמיתית שבגללה הם לא יכולים להישאר בצבא אבל אני גם לא דפוק אני לא יהרוס לעצמי את החיים בגלל זה ואני לא יכול לצאת מהצבא בגלל זה מה אני אמור לסבול?!?!? או לצאת ולהסתובב עם חותמת בכתב ענק ואדום על המצח "משוגע"
וזה ימנע ממני לחיות חיים תקינים.
כנראה שהדרך היחידה לצאת מהצבא וגם לצאת מנוצח זה פשוט למות לשים לעצמך כדור בראש אולי ככה המדינה המעפנה הזאת תבין שיש אנשים שיש להם בעייה של ממש אבל גם רוצים לנהל חיים תקינים בחברה.
מה כול הסנקציות האלה "תעשה ככה וככה או שזה מה שיקרה לך" מי הם שיקבעו לי את העתיד רק בגלל שאני לא מסוגל לעשות צבא בגלל המצב הנפשי שלי אז מה לדפוק לעצמי כדור בראש כדי שאולי סוף סוף איזה פוליטיקאי מסריח יקום ויבין שוואללה יש אנשים שממש לא יכולים לשרת בצבא שבגלל בעיות נפשיות וזה לא צודק לשים להם חותמת "משוגע" לכול החיים ולשבש להם את החיים בלי עבודה כי מי יקבל לעבודה בן אדם משוגע בלי רישיון כי הרי אני שאני סובל מדיכאון הרבה יותר גרוע מכול הנהגים ששותים והורגים משפחות שלמות ורק מקבלים קנס בבית משפט ואת הרישיון שלהם חזרה...באמת שאני כבר לא מבין
אורח

Re: סנקציות מצד המדינה

הודעהעל ידי אורח » 15 נובמבר 2009 18:29

למה אתה לא טורח לקרוא נושאים בפורום לפני שאתה מגיב???

לא רשום כלום בתעודת שחרור!
אף אחד לא יודע על מה יצאת!

תפסיק להאמין לאנשים שהמקצוע שלהם זה לשקר
Weef
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Weef » 15 נובמבר 2009 20:33

אורח כתב:למה אתה לא טורח לקרוא נושאים בפורום לפני שאתה מגיב???

לא רשום כלום בתעודת שחרור!
אף אחד לא יודע על מה יצאת!

תפסיק להאמין לאנשים שהמקצוע שלהם זה לשקר

חצי מהנושאים האלה היו נחסכים אם היה פה הרשמה כמו בכל פורום נורמלי. וכן, הנהלת פרופיל חדש, כן אפשר לשמור על אנונימיות גם כשנרשמים לאתר עם משתמש קבוע.
זה גם היה מונע את עודף הודעות הספאם בפורום.
O'er the land of the free and the home of the brave
סמל אישי של המשתמש
newprofile
Admin
יצירת קשר:

הודעהעל ידי newprofile » 16 נובמבר 2009 19:22

אנחנו מעדיפים לתת קודם כל את החופשיות לכתוב דוקא משום שיש אנשים שבשבילם זה מחסום (פסיכולוגי, נניח).
תמיד אפשר למחוק/לנעול
לשאלות ולעזרה אישית, מוזמנות ומוזמנים לפנות לרשת הליווי של פרופיל חדש כאן:

במייל -info@newprofile.org
או
באסאמאסים/וואטסאפ למספר הבא - 050-2905588
אורח

הודעהעל ידי אורח » 17 נובמבר 2009 15:34

או שיש אנשים שמנסים להרשם ולא מצליחים........
למרות שאני אוהב להיות "אורח" אם אני אצליח להרשם אני אקרא לעצמי "אורח".

בקיצור. לא רשום בתעודת שחרור שיצאת על נפשי. כתוב שם שיש לך פטור מסיבות בריאותיות. אולי יש לך סכרת? אולי יש לך בעיות בלבלב? מי יודע.

אין לך שום חותמת לכל החיים. באף חברה שעבדתי לא שאלו אותי אם הייתי בצבא או לא. אם אתה בא למקום עם תואר שני או עם נסיון בתחום לאף אחד לא איכפת אם היית בצבא.

בזמן הלימודים הייתי צריך לעבוד בעבודות מגעילות כאלה של סטודנטים ששם בטח שלא התעניינו אם עשיתי צבא או לא...

בקיצור, אין לך חותמת של משוגע על המצח, כשאתה קצת יותר מבוגר מגיל 19 ואתה פוגש אנשים אחרים הם ממש לא מתעניינים בצבא שלך. אף פעם באוניברסיטה או בעבודות שלי לא ראיתי מישהו שואל מישהו אחר "מה עשית בצבא?" (אלא אם הוא פוגש מישהו שנראה לו מוכר מהצבא) אולי לפעמים מישהו מספר על משהו שקרה לו בצבא וזהו. איך מישהו כזה יכול לדעת בכלל עם היית בצבא?

היה דווקא קטע מצחיק לא מזמן, ישבנו כמה סטודנטים וסטודנטית אחת ניסתה לספר על משהו שקרה לה בטירונות. היא אמרה "הייתי בטירונות ו... איך קוראים לאנשים האלה שאחראים עליך?" כל שאר האנשים שישבו שם לא היו בצבא אז לא ידענו. "נו... איך קוראים להם???" "לא יודעים!" "מפקדים! ככה קוראים להם".
הבחורה היחידה שכן הייתה בצבא אפילו שכחה את המילה מפקדים.

אז אל תהיה בסרט שמכניסים לך לראש. זה נכון שבגיל 18-22 אז אנשים מדברים כל הזמן על צבא וצבא וצבא. אבל תאמין לי שזה לא נשאר ככה.
גם, אני לא מכיר אותך, אבל הרבה אנשים שהיו ממש בדכאון ביל 16-24, אבל ממש בדכאון, אני למשל והרבה אנשים שהכרתי, אז כמה שנים אחר כך המצב שלהם השתפר בהרבה. אז תחזיק מעמד!!
DS

הודעהעל ידי DS » 17 נובמבר 2009 23:06

באיזה עבודות עבדת כשהיית סטודנט??
אני בעז''ה שנה הבאה מתחיל ומתחרפן רק מלחשוב על כל הקטע של התשלום (שכ''ל,מעונות,אוכל וכ'ו).
בטוח שאני יעבוד איפשהו אבל לא עולה לי שום עבודה שמחפשים בה סטונדטים. איפה מוצאים את העבודות האלה בכלל?
ובאמת שלא אכפת להם מהצבא? העיקר לקבל לעבודה X סטודנטים וזהו?

ולפותח האשכול - אותם האנשים עובדים עלייך בעיינים.
גם לי היה את החשש הזה לפני היציאה,וכיום שנה אחרי השיחרור אני יכול להגיד לך שהכל חרטא.
הם צריכים להגיד את זה בשביל לשכנע את האנשים להישאר ולא לאבד עוד חייל.

תגיע להחלטה הנכונה שאתה חושב שהיא הכי טובה בשבילך.
בהצלחה!
אורח

הודעהעל ידי אורח » 18 נובמבר 2009 06:33

טוב תודה לכולם על ההסברה.
אני את ההחלטה שלי כבר עשיתי אני לא ישאר במקום שעושה לי רע.

חזור אל “בין מיליטריזם לפמיניזם”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 7 אורחים