פרופי רפואי לפני קבן?

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

אורח

פרופי רפואי לפני קבן?

הודעהעל ידי אורח » 28 אוקטובר 2009 23:01

בצו הראשון ניסיתי להרוויח עוד כמה בעיות (חוץ מדי הרבה הברזות לצו ראשון, מראה מדוכא וחפירות והגזמות על עבר פסיכיאטרי קליל שיש לי) אז אמרתי לרופא שאני לא מוכנה להתפשט והוא שלח אותי לרופאה בתל השומר.
נשלח לי זימון ל11.10 ומיותר להגיד ששוב אממ הברזתי.
אז התקשרתי ללשכת הגיוס (וחיכתה לי בטלפון הודעה מוקלטת על זה שהברזתי חחח) וכאשר סוף כל סוף הגעתי לבן אנוש בטלפון אז מלמלתי ששכחתי או משהו כזה ואז סוף כל סוף אמרתי להם טלפונית שאני צריכה גם לקבל זימון לקבן (הצו הראשון היה בסוף אוגוסט ומאז לא התקשרתי לבקש את הקבן שמגיע לי- הרופא כתב בעמ' הראשי של התיק הרפואי ברה"ן והקיף במרקר(: ) החיילת הצעירה החלה למלמל דשברים לא ברורים ואז ניסיתי לעזור "אני צריכה פרופיל רפואי לפני קבן" וכאילו שזה בדיוק מה שהיא מילמלה לפני שניה ענתה לי ב"כןכן".
במשפט אחד? יש לי הרגשה שמחרטטים אותי כי החיילת לא באמת ידעה מה להגיד לפני שנידבתי תשובה.
מישהו יודע או מבין בזה ויכול להגיד לי אם אני באמת חייבת פרופיל רפואי לפני קבן?

תודה מראש (:
Erayo
יצירת קשר:

Re: פרופי רפואי לפני קבן?

הודעהעל ידי Erayo » 29 אוקטובר 2009 08:44

מחרטטים אותך. הפרופיל נקבע לפי מספר גורמים בינהם בריאות הנפש, אם אתה צריכה להצהיר על בעיות נפשיות שיכולות להשפיע על הפרופיל את צריכה לבקש לראות קב"ן. יכול להיות שיעכבו אותך די הרבה לפני שתראי קב"ן בצו הראשון אז מומלץ להצטייד בהמלצה מפסיכיאטר\לוג אזרחי.
בהצלחה :)
פשוט...שקרן

הודעהעל ידי פשוט...שקרן » 29 אוקטובר 2009 09:06

קודם כל , יפה שאת מבריזה ( זה לא באמת עובד לטובתך את יודעת ...) להפך תגיעי ותראי להם חוסר נכונות...

ולא יודע כל כך אם מחרטטים אותך אבל מה שבדוק זה שבצבא המעפן הכל נעשה על השנייה האחרונה ( למעשה , כשאני חושב צבא - אני ישר רואה בדימיוני חוגרים מתבטלים וזורקים זין רוקדים על שולחנות ומצחקקים בקול שעושה חשק לרצוח) .

מישהו יודע או מבין בזה ויכול להגיד לי אם אני באמת חייבת פרופיל רפואי לפני קבן?

לא נראה לי , אבל יש מצב הרי גם פסיכי שואל אותך לגבי מצבך הבריאותי .
פרופילניק

הודעהעל ידי פרופילניק » 29 אוקטובר 2009 17:50

אצלי זה הלך ככה: קודם כל צו ראשון שאחריו היו לי זימונים רפואיים, אז קבעו לי קב"ן באותו יום של הזימונים הרפואיים. ביום הזה הלכתי קודם לבדיקות רפואיות ולוועדה רפואית שבה אמרו לי מה הפרופיל שלי, ומיד אחר כך הלכתי לקב"ן. הפרופיל לא הופיע לי באינטרנט אבל בוועדה כתבו עלי כמה דברים במחשב. הפרופיל הופיע לי באינטרנט רק חודשיים אחרי שהפסיכיאטר המליץ על פרופיל 21, והיה כמובן 21. כנראה שזה אומר שהפרופיל שלי לא נקבע באופן רשמי בוועדה הזו.

אז לא צריך פרופיל בשביל לקבוע פגישה עם קב"ן. פגישה עם קב"ן גם משפיעה על הפרופיל, לכן לא סביר שיקבעו אותו סופית קודם ורק אז יזמנו אותך לקב"ן, אם כבר רוצים שתגשי לקב"ן. גם אם יקבעו לך פרופיל בלי שתיפגשי עם קב"ן זה לא סוף העולם, עדיין אפשר להגיע לקב"ן.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 30 אוקטובר 2009 14:25

אוקיי אז ככה:
כשאני אומרת שחסר לי הפרופיל הרפואי אז אני מתכוונת לגמרי- לא עברתי שום בדיקה רפואית עדיין (אפילו לא הבדיקה הרפואית הבסיסית בצו הראשון, זה לא שחסרות לי איזשהן בדיקות ספציפיות). למקרה שזה לא היה ברור..
יש לי המלצה מפסיכיאטרית שהייתי מטופלת (ותאוריתית עדיין מטופלת) לענייני ADHD ובעבר גם הייתה תקופה OCD קל ותקופת חרדות ותקופת דיכאון סמוי... היא לא כתבה שהיא ממליצה לשחרר אותי, פשוט כתבה שלמידע על העבר הפסיכיאטרי שלי ניתן לצלצל אליה. מקווה שזה מספיק..
ההברזות כן עוזרות. ממש קצת, אבל עוזרות בלהוריד את הקב"א. כשהגעתי הראתי הכי הרבה חוסר נכונות חח לזאתי מאימות נתונים שניסתה לנתח אותי פסיכולוגית, לרופא, במבחן הפסיכוטכני ונראתי מדוכאת (כשאני עייפה אני נראת כאילו מישהו מת חח). כולם שם רשמו המלצה לברה"ן.. בגלל זה הופתעתי שהם לא רוצים לתת לי קב"ן עדיין.

קיצר מה אתם אומרים? צריך את הבדיקה הפיזית לפני או לא?
Danna
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Danna » 31 אוקטובר 2009 15:26

נסי להגיע ישירות לקב"ן, אין משמעות אמיתית לבדיקות הרפואיות כרגע.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 01 נובמבר 2009 13:26

אכן כן פקידות הקבלה בברה"ן הם הקקות הכי בטלניות בצה"ל.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 16 אורחים