שיחה עם משתמט

דיונים כלליים

מנהל: newprofile

ישראלי גאה

שיחה עם משתמט

הודעהעל ידי ישראלי גאה » 17 אוקטובר 2009 20:56

שלום.

בהמשך לכתבה הזו שתפסה את עיניי:
http://www.mynet.co.il/articles/0,7340, ... 24,00.html

אשמח מאוד לשבת לשיחה עם משתמט.
הייתי רוצה לשוחח ולהבין טוב יותר את הצד השני.

קצת על עצמי:
בן 19, בשירות חובה כבר שנה.
גר באיזור המרכז.

אשמח לקבל תגובות עם פרטי התקשרות.

תודה
אורח

Re: שיחה עם משתמט

הודעהעל ידי אורח » 17 אוקטובר 2009 21:32

חבר, הרב כאן הפורום לא "משתמטים" מסיבות אידיאולוגיות.
הרב כאן אנשים שהצבא עושה להם רע נפשית ופיזית, ומחפשים דרך לצאת מהצבא בגלל המצב שלהם.
חייל גאה

הודעהעל ידי חייל גאה » 17 אוקטובר 2009 21:55

במחשבה שנייה, אולי זה רעיון רע.
אני חושב שלא אוכל להישאר רגוע מולם.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 17 אוקטובר 2009 22:22

להשאר רגוע מולם?

תקשיב, יסמרטוט, אני שם אותך ושכמותך קצת מתחת לחור של התחת שלי. תעשה צבא ושב בשקט. עדיף.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 17 אוקטובר 2009 23:57

חבר'ה, מה הסיפור? תמיד זה חייב להדרדר?

חייל/ישראלי גאה, זה מסוג הדברים ששייכים לפורום השני שנועד לדיונים כאלה. אם אתה רוצה לערוך דיון רציני, אתה מוזמן.
אם הדיון יתחיל להדרדר, הוא ינעל.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 18 אוקטובר 2009 00:03

קודם כל, אין כאן "צד שני" - יש כאן אנשים שבאים ממקומות שונים. לא משהו יחיד.

לגבי אנשים שחושבים אחרת ממך, אתה תמיד יכול לנסות מה שאני מנסה לעשות כדי להבין- להבין מה השורשים של המחשבה שהובילה אותם לשם. אני כמובן לא מתכוון להטחות המגעילות שיש כאן לפעמים ("ההורים שלך עשו לך כך וכך.." וכאלה דברים), אלא לנסות להבין על מה הבן אדם מבסס את עולם ההחלטות שלו.

לדוגמא, מוסלמי ויהודי. מה ההבדל? ולמה זה שונה?
לדוגמא, אדם אחד שחשוב לו שהמדינה תהיה יהודית (למה?) והשני שחשוב לו יותר שהמדינה תהיה דמוקרטית (מה זה אומר? למה?)

זאת תהיה התחלה טובה
Erayo
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Erayo » 18 אוקטובר 2009 00:05

אם באמת תרצה לדבר עם סרבני מצפון להבא אל תשתמש במילה 'משתמט', או לפחות אל תצפה שיתיחסו אליך ברצינות.
בכל זאת, אשמח ליצור איתך קשר אם אתה באמת מעוניין. אני ירושלמי, ממספר סיבות נבצרתי מלהתייצב מול ועדת מצפון ויצא שהתגייסתי (אוגוסט 09)
במצבי כרגע הן בשל סיבות נפשיות, קשיי הסתגלות, ודילמות מצפוניות הבנתי שאיני מתאים לצבא ואני מקווה להשתחרר בקרוב. יש לי ביקורת רבה על הצבא, המדינה ושאר נושאים פוליטים, אפילו על שאר ה"משתמטים" ואם אתה באמת מעוניין לשמוע אותה ולהביע את דעתך אשמח אם תשלח לי הודעה פרטית :)
Weef
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Weef » 18 אוקטובר 2009 01:52

אורח כתב:להשאר רגוע מולם?

תקשיב, יסמרטוט, אני שם אותך ושכמותך קצת מתחת לחור של התחת שלי. תעשה צבא ושב בשקט. עדיף.

:lol: :lol:

חח עוד ישראלי מסריח שבא לעשות פה בצפר....

"בן 19 בשירות חובה"? וואללה איזה חכם אתה... רוצה "לדבר עם משתמט" חחחחחח רוצה לדבר עם משתמט הנה לך משתמט חייייייט טפו לך בעיין יא ציוני מסריח

להישאר רגוע וואללה...
O'er the land of the free and the home of the brave
חייל ישראלי גאה

הודעהעל ידי חייל ישראלי גאה » 18 אוקטובר 2009 02:00

תודה לכם על התגובות המלבבות.

תגובה מעניינת:

אזרח על תנאי יקר

אני מקווה שכל התירוצים שנתת לעצמך הצליחו לשכנע אותך בצדקת הדרך מפני שאחרת צפויים לך לילות שלמים חסרי מנוחה.
בעצם, עם כל הכבוד לך, אני לא מאמין שאתה טיפוס מצפוני, אלא פחדן בכל רמ"ח אבריך, ולכן אולי לא כדאי לבנות על המצפון שידיר שינה מעינייך.
סרבן יקר, אתה אזרח מדינת ישראל וכפוף לחוקיה. האלטרנטיבה היחידה העומדת לנגד עייניך היא לוותר על אזרחותך ולהגר למדינה ההולמת יותר את בני מעייך, ושעם מדיניות הפנים והחוץ שלה תוכל להזדהות. אני מניח שתבחר במדינה חסרת קונפליקטים כדי להמנע מפעולה.
כל עוד אתה אזרח מדינת ישראל עלייך לציית לחוקי המדינה ולנסות לשנותם בהליך דמוקרטי של בחירות או הצטרפות לפוליטיקה ושינוי מבפנים.
עד אז, אזרח על תנאי יקר, דמי כמפקד בצבא הכיבוש, כמו שאתה קורא לו, אינו דליל משלך, ואם אני מוכן להקיז מדמי גם בעבור עלובי נפש כמוך, אני מצפה להדדיות מצידך. אחרת, הדבר היחיד שמאחד ביני ובינך הוא מספר הכרומוזומים שהופך את שנינו לבני אדם (למרות שבעיניי אתה לא רחוק מרכיכה חסרת חוליות)

כמפקד בצבא הכיבוש שלך, יש לי את הפריבילגיה לדבר מניסיון ולא מדמגוגיה זולה שמקורה בפחדנות, ואומר לך שצה"ל ערכי יותר מכפי שאתה מנסה לצייר, ושאולי הוא המקום היחידי בו תוכל ללמוד ערכים אמיתיים, מוג לב שכמך.

הלוואי ולמדינת ישראל היה האומץ לשלול לשכמותך את האזרחות ולגרשך לכל מדינה שתחפוץ לקבל תת אזרח שכמוך. לצערי נותנים במה לשכמותך ומעודדים ילדים עם חצי יכולת ביטוי עצמי להשחית את אושיות הדמוקרטיה, השמירה על החוק.

אינך שונה בעיניי מעבריינים מהסוג הנחות ביותר, כגון יגאל עמיר, שמתחבא מאחורי וילון של אידיאולוגיה בגרוש להצדיק את מעשיו.
צר לי שאנחנו שותפים לגורל המדינה יחד. אינך ראוי לה.

אסף. רס"ן במיל, מ"פ חי"ר. עו"ד ואזרח תורם במדינה.
ומי אתה תזכיר לי?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 18 אוקטובר 2009 03:25

בלי קשר לתגובה של Weef (שאם הוא ימשיך ככה הוא התגובות האלה ימחקו) - פה אין ערך לדרגות, ובטח שהערך שלך כאדם לא נגזר מדרגות כאלה ואחרות.
בכלזאת, לעניין הדרגות, כמו שאתה יודע יש כמה חברים ישראלים מקבוצת "אומץ לסרב" (למשל). חבר'ה רציניים, לוחמים, קצינים וכו'. יש להם כמה דברים לאמר על המעשים הלא נכונים בשטחים.

אין פה טענה שכל אדם הוא רע או אדיש לסבלותיהם של אחרים, אבל יש כאן משהו שכנראה צריך לתקן.

לגבי האזרחות והחובה האזרחית -
נקודה ראשונה תהיה העובדה שהחוקים האלה משתנים. מן הסתם, הם לא קדושים, ואני לא מבין למה אתה מנסה להכניס בהם קדושה. ומי הסמכות שנותנת תוקף לחוקים האלה? אם היה כאן שלטון בריטי גם אז היית אומר את זה?
לא. אז רק כי השלטון הוא יהודי? ומכאן נגזרת החובה שלך לעשות כל מה שאומרים לך?

ואיך זה שהמדינה היא מעל האדם? זה נראה לך הגיוני?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 18 אוקטובר 2009 07:39

חייל ישראלי גאה כתב:תודה לכם על התגובות המלבבות.

........... בלה בלה בלה .............

תחליט..... לא אמרת שאתה חייל בן 19 בשירות חובה? שקרן אפס.......
אורח

הודעהעל ידי אורח » 18 אוקטובר 2009 07:49

חייל ישראלי גאה כתב:תודה לכם על התגובות המלבבות.

תגובה מעניינת:

אזרח על תנאי יקר

אני מקווה שכל התירוצים שנתת לעצמך הצליחו לשכנע אותך בצדקת הדרך מפני שאחרת צפויים לך לילות שלמים חסרי מנוחה.
בעצם, עם כל הכבוד לך, אני לא מאמין שאתה טיפוס מצפוני, אלא פחדן בכל רמ"ח אבריך, ולכן אולי לא כדאי לבנות על המצפון שידיר שינה מעינייך.

-------> עם כל הכבוד, זה לא חשוב במה אתה "מאמין". אתה אידיוט ולכן אין חשיבות לדבריך. :P

סרבן יקר, אתה אזרח מדינת ישראל וכפוף לחוקיה. האלטרנטיבה היחידה העומדת לנגד עייניך היא לוותר על אזרחותך ולהגר למדינה ההולמת יותר את בני מעייך, ושעם מדיניות הפנים והחוץ שלה תוכל להזדהות. אני מניח שתבחר במדינה חסרת קונפליקטים כדי להמנע מפעולה.
כל עוד אתה אזרח מדינת ישראל עלייך לציית לחוקי המדינה ולנסות לשנותם בהליך דמוקרטי של בחירות או הצטרפות לפוליטיקה ושינוי מבפנים.

-------> אני אזרח ממדינת ישראל, וקיבלתי פטור חוקי מהצבא הישראלי, האם אתה מערער על החלטת המערכת הצבאית ?

עד אז, אזרח על תנאי יקר, דמי כמפקד בצבא הכיבוש, כמו שאתה קורא לו, אינו דליל משלך, ואם אני מוכן להקיז מדמי גם בעבור עלובי נפש כמוך, אני מצפה להדדיות מצידך. אחרת, הדבר היחיד שמאחד ביני ובינך הוא מספר הכרומוזומים שהופך את שנינו לבני אדם (למרות שבעיניי אתה לא רחוק מרכיכה חסרת חוליות)

-------> אני לא ביקשתי ממך "להקיז את דמך". זה שאתה עושה את זה כדי לספק את האגו הילדותי שלך זאת הבעיה שלך - אל תכניס לי מילים לפה ואל תבקש קבלות. רוצה להיות חייל ? תהיה, אבל תהיה גבר ותפסיק לבכות שאתה נטחן ואחרים לא.

כמפקד בצבא הכיבוש שלך, יש לי את הפריבילגיה לדבר מניסיון ולא מדמגוגיה זולה שמקורה בפחדנות, ואומר לך שצה"ל ערכי יותר מכפי שאתה מנסה לצייר, ושאולי הוא המקום היחידי בו תוכל ללמוד ערכים אמיתיים, מוג לב שכמך.

-------> כי צה"ל מופת לערכים... עוד תוצר לוואי של בה"ד 1.

הלוואי ולמדינת ישראל היה האומץ לשלול לשכמותך את האזרחות ולגרשך לכל מדינה שתחפוץ לקבל תת אזרח שכמוך. לצערי נותנים במה לשכמותך ומעודדים ילדים עם חצי יכולת ביטוי עצמי להשחית את אושיות הדמוקרטיה, השמירה על החוק.

-------> חחחחחחחחחח ממש מרתין לותר קינג.. תמשיך לחלום דפרניק

אינך שונה בעיניי מעבריינים מהסוג הנחות ביותר, כגון יגאל עמיר, שמתחבא מאחורי וילון של אידיאולוגיה בגרוש להצדיק את מעשיו.
צר לי שאנחנו שותפים לגורל המדינה יחד. אינך ראוי לה.

-------> יגאל עמיר היה בגולני שלך.... וכנראה ספג את מה שהוא ספג ממפקדים פשיסטיים כמוך

ומי אתה תזכיר לי?

-------> גלעד, אוהב לקרוא ספרים, הליכות ארוכות על חוף הים, ולצחוק כשהוא רואה אנשים קטנים.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 21 אוקטובר 2009 14:56

אם אתה מרגיש גבר ובא לך לדבר עם איזה משתמט פנים מול פנים
ונמאס לך לריב פה עם אנשים בפורום דרך המקלדת
בוא תשאיר פרטים ונראה אם אתה באמת כזה גבר
מתמשט גאה + ציוני .

הודעהעל ידי מתמשט גאה + ציוני . » 21 אוקטובר 2009 16:47

קודם כל WEEF אתה כזה ... קקה
- בלי ציונות לא היינו פה .

עכשיו תקשיב חיילצ'יק , אתה חי את החיים שלך ,נקודה . אני לא מוכן שצה"ל יגיד לי איך לחיות אותם אם אתה כן - כל הכבוד לך .

אתה צריך להבין שלא כל האנשים הם אותו דבר (למרות שבאופן כללי כולם חתיכות של אותו חרא) ויש כאלה שבאמת לא יכולים לעשות צבא אבל צה"ל לא מבין שהם לא יכולים כי הבסיס לכל צבא הוא אחדות ושיווין וזה פשוט לא נכון . אם צה"ל היה מתחשב באנשים שבאמת יש להם בעיה ,מן הסתם הפורום הזה לא היה צריך לקום אבל בפועל כולנו כאן יודעים שהמציאות הרבה יותר מכוערת . אז תהיה גאה בזה שאתה משרת ותבין שאם יכולתי היית משרת גם אני .
Weef
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Weef » 21 אוקטובר 2009 20:10

מתמשט גאה + ציוני . כתב:קודם כל WEEF אתה כזה ... קקה

עכשיו תקשיב חיילצ'יק , אתה חי את החיים שלך ,נקודה . אני לא מוכן שצה"ל יגיד לי איך לחיות אותם אם אתה כן - כל הכבוד לך .

אתה צריך להבין שלא כל האנשים הם אותו דבר (למרות שבאופן כללי כולם חתיכות של אותו חרא) ויש כאלה שבאמת לא יכולים לעשות צבא אבל צה"ל לא מבין שהם לא יכולים כי הבסיס לכל צבא הוא אחדות ושיווין וזה פשוט לא נכון . אם צה"ל היה מתחשב באנשים שבאמת יש להם בעיה ,מן הסתם הפורום הזה לא היה צריך לקום אבל בפועל כולנו כאן יודעים שהמציאות הרבה יותר מכוערת . אז תהיה גאה בזה שאתה משרת ותבין שאם יכולתי היית משרת גם אני .

וואללה? אני פה ואני לא ציוני.

אגב גם אני הייתי משרת אם יכולתי,

אבל אני לא יכול, כי לא בא לי.

:o
סמל אישי של המשתמש
newprofile
Admin
יצירת קשר:

הודעהעל ידי newprofile » 21 אוקטובר 2009 20:13

בלי כל ה"ערכים הקדושים" האלה שכל עם פיתח לעצמו, גם לא היינו בכלל צריכים את השטויות האלה ולא היינו שוחטים אחד את השני על פירורי אדמה או אמונות תפלות, כן?

ובקשר לציונות - מפעל יפה. זה לא אומר שהוא הכרחי או שחייבים להמשיך לקיים אותו כמו שהוא.
לשאלות ולעזרה אישית, מוזמנות ומוזמנים לפנות לרשת הליווי של פרופיל חדש כאן:

במייל -info@newprofile.org
או
באסאמאסים/וואטסאפ למספר הבא - 050-2905588
הבחור שכץב תגובה זו היודע יותר כ:שקרן

הודעהעל ידי הבחור שכץב תגובה זו היודע יותר כ:שקרן » 27 אוקטובר 2009 18:19

newprofile כתב:

בלי כל ה"ערכים הקדושים" האלה שכל עם פיתח לעצמו, גם לא היינו בכלל צריכים את השטויות האלה ולא היינו שוחטים אחד את השני על פירורי אדמה או אמונות תפלות, כן?

ובקשר לציונות - מפעל יפה. זה לא אומר שהוא הכרחי או שחייבים להמשיך לקיים אותו כמו שהוא.

אתה צודק מאה אחוז חמודי אבל בו נראה אותך הופך מחלום למציאות ובוא נראה אותך משכנע את החיות הערבים האלה לוותר על הדת שלהם -כמו שאני אשמח לוותר על הדת שלי .

וWEEF , שנינו יודעים למה התכוונתי , אם לא היו פה ציונים לא הייתה מדינה ואז זין היית פה . הכי קל לעצום עיניים , הכי כיף לחיות בלי אשמה אבל הצדק לא צועד בדרכים הקלות!

-נמנמ ... השאלה האם הצדק הכרחי לא נכונה לדיון ומשתנה כתלות באופיו של האדם
Erayo
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Erayo » 27 אוקטובר 2009 22:45

ואם לא היינו בגלות 2000 שנה אז גם אתה לא היית פה, כמה כיף שהיינו בגלות, אולי נצא לעוד איזה אלף ונראה מי יוולד אחרכך...
אתה לא צריך לוותר על הדת שלך, זכותך לאמין ולחשוב כל דבר שאתה רוצה זה רק לא עילה להרוג.
אולי אני מחדש לך אבל ערבים הם חיות מאותו גזע ומין כמוך וגם להם מותר להאמין במה שיתחשק להם.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 28 אוקטובר 2009 13:51

שניים מעלי - אתה רושם שהמושג "צדק" תלוי באופיו של אדם. בסדר, שיהיה - אז אם אתה מנפנפף את העניין הזה ככה סתם, למה אתה כלכך מתרגש בקשר לזה שלא היתה כאן מדינה יהודית?

אם לא היתה ציונות, אז? בכלל, אם כל סגנון המחשבה הזה שאומר ש"האדמה היא שלי ורק שלי" /"כל מי שלא חושב כמוני לא צריך להיות כאן" / "אני צודק" (זה בקשר לעניין הצדק שהעלית) - אם כל זה לא היה, גם לא היית צריך מדינה ציונית/יהודית או בכלל, גבולות.
אבל אתה כן רוצה את זה וזה כן נראה לך ברור שככה זה צריך להיות, אז למה?

דברים כמו "כי אחרת תתרחש השואה שוב?"?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 28 אוקטובר 2009 14:21

אורח כתב:שניים מעלי - אתה רושם שהמושג "צדק" תלוי באופיו של אדם. בסדר, שיהיה - אז אם אתה מנפנפף את העניין הזה ככה סתם, למה אתה כלכך מתרגש בקשר לזה שלא היתה כאן מדינה יהודית?

אם לא היתה ציונות, אז? בכלל, אם כל סגנון המחשבה הזה שאומר ש"האדמה היא שלי ורק שלי" /"כל מי שלא חושב כמוני לא צריך להיות כאן" / "אני צודק" (זה בקשר לעניין הצדק שהעלית) - אם כל זה לא היה, גם לא היית צריך מדינה ציונית/יהודית או בכלל, גבולות.
אבל אתה כן רוצה את זה וזה כן נראה לך ברור שככה זה צריך להיות, אז למה?

דברים כמו "כי אחרת תתרחש השואה שוב?"?

לא נכון , פשוט אני יודע שאנחנו חיים על חרבנו - זאת המציאות בחרנו או לא בחרנו . זאת המציאות . כי אני יכול לקום ולהגיד אני לא יהודי , אני אזרח העולם אבל אחרים לא יעשו את אותו הדבר ... פשוט לא ירצו לעשות.מה שהם יעשו זה להקים עוד מדינות כמו איראן שהורגות כל פירצה שקיימת לבן אנדם לבחור את הדרך שלו . אני ב-ו-ח-ר לאחל למותם פשוט כי אני יודע מה המצב הקיים (שכמובן שאינו צודק) והוא שאנחנו חיים כאן רק על החרב ואני יודע שאם המדינה שלי לא תכפה עצמה - אחרים יכפו עליי.
אם אתה כזה בטוח בעצמך - לך לעזה ותגיד שבאת לשבת איתם כי אתה "שלומיסט" ורוצה להראות להם חיבה.

אני משתמט ואני יודע שאין מצב לשלום אני אומר נהרוג אותם לפני שיהרגו אותנו . הקם להרגך , הששכם להורגו -זה כל מה שיש כאן חבר.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 28 אוקטובר 2009 14:49

אני מבין מה שאתה אומר ואלו המחשבות שהרבה מאוד אנשים חושבים ובצורה טבעית. זה לא משהו לא הגיוני.
אבל זה כן לא הגיוני וזאת הנקודה-
העניין של "אנחנו לא בחרנו" - בכל נקודה אפשר להגיד את זה. בפועל, בכל נקודה יש לך אפשרות לבחור המשך אחר לדברים. כמו שיצחק רבין לא היה כמו השאר, כמו שב1920 יכלו לבחור אחרת. תמיד זה נראה שאין ברירה אולי כי נוטים להסתכל על דברים הרבה פעמים בצורה "רגעית" - כרגע, מה המצב? הרי אם אני אשתנה עכשיו, מה כבר ישתנה?
אבל בעולם דברים לוקחים זמן.

עניין "אני יודע שאנחנו חיים על חרבנו ..." - ברור שאתה יודע. כל אחד יכול לראות שאנשים נלחמים באנשים. אין פה ויכוח על זה. יש כאן ויכוח על דברים אחרים - על העובדה שבישראל מלבים לאומנות (זה בלי קשר לציונות, כרגע), מלבים שנאה, ובעיקר - משרישים את המחשבה שאין אפשרות אחרת. כאילו אנחנו באירופה של המאה ה 13.
אנחנו לא חייבים לעבור עוד 700 שנים בשפיכות דמים כדי להגיע למצב נורמלי.
ברור מאליו שברגע שאתה לוקח דברים כאלה כברורים מאליהם - אז המסקנות שלך נכונות. אבל אנחנו לא מתווכחים על זה.

מעל לכל אלה יש את החשיבה המוסרית שלנו - יש אנשים שהם קודם כל "הקם להורגך השכם להורגו" (כאילו זה איזה חוק קדוש או ברור מאליו), ולעומת זאת, כשאתה באמת מתחיל לחשוב על איך אתה רואה את הדברים ואיך אתה חושב ש*נכון* להתנהג ולחשוב אתה מגיע מהר מאוד למחשבה שיש דברים שהם מעל ההרג הזה של מישהו ש"בא להורגך" (וזה עוד משהו שמוכרים לך. תבדוק מה היה המצב בנגיד, שנת 67').
על זה גם מבוססת היהדות, אגב - שיש דברים גבוהים יותר. יהודי אמיתי יודע להבחין בזה וגם לעשות השלכות.
גם ביהדות אתה משליך את נפשך מנגד כשיש חובה כזאת. חובה שבתנ"ך היא מוסר דתי. היום, אם אתה לא דתי, אתה יכול לעבוד עם מוסר משלך.
שוחר המוות

הודעהעל ידי שוחר המוות » 28 אוקטובר 2009 15:17

אורח כתב:אני מבין מה שאתה אומר ואלו המחשבות שהרבה מאוד אנשים חושבים ובצורה טבעית. זה לא משהו לא הגיוני.
אבל זה כן לא הגיוני וזאת הנקודה-
העניין של "אנחנו לא בחרנו" - בכל נקודה אפשר להגיד את זה. בפועל, בכל נקודה יש לך אפשרות לבחור המשך אחר לדברים. כמו שיצחק רבין לא היה כמו השאר, כמו שב1920 יכלו לבחור אחרת. תמיד זה נראה שאין ברירה אולי כי נוטים להסתכל על דברים הרבה פעמים בצורה "רגעית" - כרגע, מה המצב? הרי אם אני אשתנה עכשיו, מה כבר ישתנה?
אבל בעולם דברים לוקחים זמן.

עניין "אני יודע שאנחנו חיים על חרבנו ..." - ברור שאתה יודע. כל אחד יכול לראות שאנשים נלחמים באנשים. אין פה ויכוח על זה. יש כאן ויכוח על דברים אחרים - על העובדה שבישראל מלבים לאומנות (זה בלי קשר לציונות, כרגע), מלבים שנאה, ובעיקר - משרישים את המחשבה שאין אפשרות אחרת. כאילו אנחנו באירופה של המאה ה 13.
אנחנו לא חייבים לעבור עוד 700 שנים בשפיכות דמים כדי להגיע למצב נורמלי.
ברור מאליו שברגע שאתה לוקח דברים כאלה כברורים מאליהם - אז המסקנות שלך נכונות. אבל אנחנו לא מתווכחים על זה.

מעל לכל אלה יש את החשיבה המוסרית שלנו - יש אנשים שהם קודם כל "הקם להורגך השכם להורגו" (כאילו זה איזה חוק קדוש או ברור מאליו), ולעומת זאת, כשאתה באמת מתחיל לחשוב על איך אתה רואה את הדברים ואיך אתה חושב ש*נכון* להתנהג ולחשוב אתה מגיע מהר מאוד למחשבה שיש דברים שהם מעל ההרג הזה של מישהו ש"בא להורגך" (וזה עוד משהו שמוכרים לך. תבדוק מה היה המצב בנגיד, שנת 67').
על זה גם מבוססת היהדות, אגב - שיש דברים גבוהים יותר. יהודי אמיתי יודע להבחין בזה וגם לעשות השלכות.
גם ביהדות אתה משליך את נפשך מנגד כשיש חובה כזאת. חובה שבתנ"ך היא מוסר דתי. היום, אם אתה לא דתי, אתה יכול לעבוד עם מוסר משלך.

תגיד הלכת פעם ברחוב וזרקו עליך אבנים פשוט כי עברת ברחוב והיית יהודי ? - עלי כן !!! איך תסביר את זה הא? מה תאמר ? קדימה תביא את התירוצים שלך חתיכת חולם נאיבי . אתה פשוט נדבק למחשבה שלא תיתכן במציאות - במציאות ,אנשים הם רעים , יהודים , ערבים , נוצרים כולם רעים ובני זונות ואם זה תלוי בי כולם צריכים למות. זה הפתרון הסופי שלי , אני התייאשתי מלנסות להבין אנשים . אתה כנראה פשוט לא מבין כמה זה בוער , השנאה הזאת , הדחף להשמיד... למעשה , זה כל מה שאני מאמין בו : מ-ו-ו-ת ושום דבר לא ישנה את זה . היום נתחיל מהערבים - פשוט כי הם דוחים . מחר נעבור אל הנוצרים ובסוף נטפל ביהודים . שיוויון לכולם , מוות לכולם .

ותזכור תמיד : לא משנה כמה תרצה לשנות וכמה תשתנה אתה תמיד תהיה יהודון , תמיד מישהו יפנה אלייך את האצבע , יסמן אותך ויספק את תאוות הדם של בשנאה כלפייך . תהיה מה שנולדת להיות .
Erayo
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Erayo » 28 אוקטובר 2009 18:03

תגיד, פעם הלכת ברחוב וזרקו עליך אבנים, סתם כי היו ערסים, בלי סיבה, אפילו לא כי היית יהודי. עלי כן, נו, מה תגיד? אז יש אנשים דפוקים בעולם שנהנים לזרוק אבנים אבל אני יותר טוב מהם, אז במקום לקחת את הרובה ולתקוע להם כדור בראש (ותאמין לי שהייתי רוצה) אני נותן לחוק ולמוסר לטפל בהם. ובכל זאת, אותם זורקי אבנים הם מיעוט שבמיעוטים וככל שננסה לפתור את הבעיות שלהם בדרכים לא אלימות מצבם רק ישתפר...
איך זה ש:

הודעהעל ידי איך זה ש: » 28 אוקטובר 2009 23:07

Erayo כתב:תגיד, פעם הלכת ברחוב וזרקו עליך אבנים, סתם כי היו ערסים, בלי סיבה, אפילו לא כי היית יהודי. עלי כן, נו, מה תגיד? אז יש אנשים דפוקים בעולם שנהנים לזרוק אבנים אבל אני יותר טוב מהם, אז במקום לקחת את הרובה ולתקוע להם כדור בראש (ותאמין לי שהייתי רוצה) אני נותן לחוק ולמוסר לטפל בהם. ובכל זאת, אותם זורקי אבנים הם מיעוט שבמיעוטים וככל שננסה לפתור את הבעיות שלהם בדרכים לא אלימות מצבם רק ישתפר...

יש לך מה לומר על הכל הא?

ערסים גם אונסים בחורות בשירותים ציבוריים ביום כיפור ? ערסים דוקרים שומרים ? מוזר איך זה שסטטיסטית הבני זונות המלוכלכים האלה עושים את רוב הבלאגן במדינה לא ?

חוץ מזה ,אני פשוט שונא את השפה שלהם - קרא לזה איך שבא לך ....
אורח

הודעהעל ידי אורח » 28 אוקטובר 2009 23:29

מי אתה שתדבר על אונס?
תנסה לבדוק את אחוזי האונס בין החיילים לבין המשתמטים, את אחוזי הגברים המכים ואת אחוזי האנשים שדוקרים בגנים ציבורים את מי שלא נתן להם אש, וגם את אחוזי המעשנים והאלכוהוליסטים.
עדיף חבר משתמט.
ומי ...

הודעהעל ידי ומי ... » 28 אוקטובר 2009 23:57

אורח כתב:מי אתה שתדבר על אונס?
תנסה לבדוק את אחוזי האונס בין החיילים לבין המשתמטים, את אחוזי הגברים המכים ואת אחוזי האנשים שדוקרים בגנים ציבורים את מי שלא נתן להם אש, וגם את אחוזי המעשנים והאלכוהוליסטים.
עדיף חבר משתמט.

הכו למוות את לאונרד קרפ?????????

האנשים שדוקרים בגנים ציבורים את מי שלא נתן להם אש -כאמור ערבים , הם מנסים להתחיל איתי מכות בגלל מבט , כל לילה מסתובבים שיכורים הבני זונה מחפשים מכות רק בגלל שהם מתוסכלים .

זה מצחיק כמה שאתם מגנים עליהם , איך זה שאתם אוהבי השלום היקרים לא הולכים לגור בערים המעורבות ? ובשטחים ? הא ? איך זה שאתם תמיד מראשון ,גבעתיים , רחובות ,הרצליה ... הא? איך זה מרגיש בנוח נכון ...
Weef
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Weef » 29 אוקטובר 2009 01:14

היום נתחיל מהערבים - פשוט כי הם דוחים . מחר נעבור אל הנוצרים ובסוף נטפל ביהודים . שיוויון לכולם , מוות לכולם .

חח אחרי שתחסל את הערבים והנוצרים אף אחד לא ישאר כדי לטפל ביהודים :lol:

תראה תראה איזה יהודון תחמן איך הוא זומם....
אורח

הודעהעל ידי אורח » 29 אוקטובר 2009 01:24

תגיד, מה יש לך?

מה זה ההכללות האלה?
אולי פשוט תגיד שכל בני האדם "אונסים בחורות ביום כיפור"?

זה שטויות. הסיבה שאתה חי בשקט עכשיו נובעת ממציאות שכוללת הרבה סדר בין אנשים. וזה לא קרה לבד.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 29 אוקטובר 2009 01:46

Weef כתב:
היום נתחיל מהערבים - פשוט כי הם דוחים . מחר נעבור אל הנוצרים ובסוף נטפל ביהודים . שיוויון לכולם , מוות לכולם .

חח אחרי שתחסל את הערבים והנוצרים אף אחד לא ישאר כדי לטפל ביהודים :lol:

תראה תראה איזה יהודון תחמן איך הוא זומם....

חחחחחחחח.....

הבהאיים יסיימו את העבודה ! (רק מי יחסל את הבני זונות המלוכלכים האלה ...?)

ו:

אולי פשוט תגיד שכל בני האדם "אונסים בחורות ביום כיפור"? לא!! (אבל יש מצב שהייתי רוצה לנסות ...) ומה זה קשור מה ? הא?? הא?? הא???? לא כל בני האדם לא , הערבים -ואני בכלל לא בטוח שהם נכללים בקטגוריה הזאת.

ולא! לא כל בני האדם אבל יש חתול בשכונה שלי שכל הזמן אונס חתולות גורות (אתה צריך לשמוע איך הן צורחות - פשוט עושה אותי חרמן...) ואני יודע שהוא ערבי (יש לו מבטא כבד כזה ...) . אז איך אתה מסביר את זה הא ??
האאאאאאאא???
האאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא????
Erayo
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Erayo » 29 אוקטובר 2009 08:31

רגע רגע, אבל החתולת הן יהודיות או ערביות?
נו

הודעהעל ידי נו » 29 אוקטובר 2009 08:46

Erayo כתב:רגע רגע, אבל החתולת הן יהודיות או ערביות?

ברור שהן יהודיות , זה עוון ,זה אוול , זו הפלייה גזענית נגד חתולות גורות יהודיות !!! זה חוסר צדק בוטה !!
זאת התנהגות של חיות !!!
איפה המוסר ?? החתול המתועב הזאת אפילו לא משתמש בהגנה!! מה הא ? מה ? הוא לא מודע למחלות המין ? צער להסגיר אותו לצער בעלי חיים לשארית ימיו!!

אבל יש לי חלום ! יש לי חלום שיום אחד יבוא ולא נראה עוד חתול אונס חתולות גורות על גבעות מיסיסיפי ...
אורח

הודעהעל ידי אורח » 01 נובמבר 2009 20:35

כנ"ל. מיותר לציין שאין שום תוכן בקישורים שהובאו כאן
אורח

הודעהעל ידי אורח » 03 נובמבר 2009 17:58

כן, האנשים העשירים המוסממים מגבעתיים שדקרו ילד אחר היו ערבים, נכון, כי זה ידוע שכל גבעתיים מלאה ערבים.

החיילים שאנסו ילה בת 13 (לא אנסו! היא שכבה עם 30 חיילים "בהסכמה" כן, בטח) היו ערבים, כי זה ידוע שכל צה"ל מלא בערבים.

ישי סליסל היה ערבי, בני סלע היה ערבי וגם יגאל עמיר היה ערבי....

החייל שנתנו לו m16 והוא הלך לירות בילדים הומואים (ותומכים) עשה את זה כדי להגן עלי...

תעורר ותראה איפה אתה חי.

כל הגברים הסטרייטים הם סכנה לציבור, אני מפחד שהחברה שלי הולכת בלעדי שאולי אתה והחברים החיילים שלך יבואו ויפגעו בה.
שקרן מוכה הלם

הודעהעל ידי שקרן מוכה הלם » 03 נובמבר 2009 19:16

אורח כתב:כן, האנשים העשירים המוסממים מגבעתיים שדקרו ילד אחר היו ערבים, נכון, כי זה ידוע שכל גבעתיים מלאה ערבים.

החיילים שאנסו ילה בת 13 (לא אנסו! היא שכבה עם 30 חיילים "בהסכמה" כן, בטח) היו ערבים, כי זה ידוע שכל צה"ל מלא בערבים.

ישי סליסל היה ערבי, בני סלע היה ערבי וגם יגאל עמיר היה ערבי....

החייל שנתנו לו m16 והוא הלך לירות בילדים הומואים (ותומכים) עשה את זה כדי להגן עלי...

תעורר ותראה איפה אתה חי.

כל הגברים הסטרייטים הם סכנה לציבור, אני מפחד שהחברה שלי הולכת בלעדי שאולי אתה והחברים החיילים שלך יבואו ויפגעו בה.

טיפששש!! אני לא חייל! אני שקרן ! ואני כבר בכלל לא בטוח שאני סטרייט(אבל אני בטוח גם לא הומו) ... אני עדיין בודק את הנושא הזה (לעומקו).

I SEE ARAB KIDS EVERYWHERE

אפילו בעזריאלי - המון המון ילדים ערבים , המון המונים ...
אני

הודעהעל ידי אני » 03 נובמבר 2009 20:29

איזה שקרן יאללה סע מהפורום אין לך שמירה בצבא עכשיו?? לך תכין לי קפה חייל שלי

חש תעצמך יותר מדי חושב שאם אתה חייל (פראייר גאה) אז יש לך זכות דיבור יאללה ימסכןן
שקרן לא מבין את המפגר הזה

הודעהעל ידי שקרן לא מבין את המפגר הזה » 03 נובמבר 2009 21:57

בונאה אתה פשוט אוכל טריפים הא ... אז למה יש מיליון הודעות שלי בפורום השני שאני נותן עצות לאנשים איך לצאת ? ואיך זה שהייתה תקופה שכתבתי פה גם בבוקר וגם בערב ?
ותכין קפה אתה בייייוץ'!!(שניים סוכר אחד נס).

ולא צריך להיות חייל בשביל לשנוא ערבים ...

אני כתב:איזה שקרן יאללה סע מהפורום אין לך שמירה בצבא עכשיו?? לך תכין לי קפה חייל שלי

חש תעצמך יותר מדי חושב שאם אתה חייל (פראייר גאה) אז יש לך זכות דיבור יאללה ימסכןן
Weef
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Weef » 03 נובמבר 2009 22:12

שקרן לא מבין את המפגר הזה כתב:בונאה אתה פשוט אוכל טריפים הא ... אז למה יש מיליון הודעות שלי בפורום השני שאני נותן עצות לאנשים איך לצאת ? ואיך זה שהייתה תקופה שכתבתי פה גם בבוקר וגם בערב ?

אני כתב:איזה שקרן יאללה סע מהפורום אין לך שמירה בצבא עכשיו?? לך תכין לי קפה חייל שלי

מה אתה מתרגש שיגיד מה שבא לו
שקרן שקרן

הודעהעל ידי שקרן שקרן » 04 נובמבר 2009 00:49

Weef כתב:
שקרן לא מבין את המפגר הזה כתב:בונאה אתה פשוט אוכל טריפים הא ... אז למה יש מיליון הודעות שלי בפורום השני שאני נותן עצות לאנשים איך לצאת ? ואיך זה שהייתה תקופה שכתבתי פה גם בבוקר וגם בערב ?

מה אתה מתרגש שיגיד מה שבא לו

-כי אף אחד שלא יעז לקרוא לי שקרן ! (גם אם זה בכתב ואז הוא לא באמת קרא לי שקרן ,הוא רשם שאני שקרן ...)
אורח

הודעהעל ידי אורח » 04 נובמבר 2009 16:41

לא צריך להיות הומו כדי לשנוא סטרייטים.
שימותו כל החיילים שאנסו את הילדה אמן.
שקרן מסכים

הודעהעל ידי שקרן מסכים » 04 נובמבר 2009 16:56

אורח כתב:לא צריך להיות הומו כדי לשנוא סטרייטים.
שימותו כל החיילים שאנסו את הילדה אמן.

נכון , אני מסכים - אני למשל שונא גם הומואים ( כי הם יותר מוצלחים ממני ) וגם סטרייטים ( כי הם נחותים ממני ) וגם חתולים תאילנדים... וגם נשים - אבל אני חושב שזה בגלל שאני אוחיייב אותן כל כך ובגלל שרובן זונות(וגם בגלל שהן יותר יפות ממני) וגם את הדרדסים - נו איך לא ? הם כחולים אה והמומינים ( הם כל כך מכוערים שזה פשע) אני שונא גם תורכים(כי למה קוראים לזה קפה תורכי הא ??? למה הא? למה?) אה אבל אני די אוהב את צבי הנינג'ה הם מתוקים ירוקים כאלה מממ... ובאטמן - הוא פשוט ... סקסי! אבל סופרמן פוץ - והוא כל הזמן משחק אותה גבר, אני שואנ גם אותו.אני שונא גם אנשים ששונאים , אנשים פגומים , אנשים משולמים, אנשים קופים , קופים , ביגפוטים , צוללות צהובות , את הביטלס (כי הם מכוערים ברמות) ,דוגמניות , דוגמנים , לסביות שלא אוהבות אצבעות של גברים , אצבעות של גברים (אבל אני אוהב אצבעות של נשים ), אנשים שדוחפים אצבעות , אנשים אבל הכי הכי הכי הכי הרבה אני שונא ..ערבים!!
אורח

הודעהעל ידי אורח » 05 נובמבר 2009 08:25

המומינים חתיכים שחבל על הזמן.
צבי הנינג'ה מה זה מכוערים והם גם לא כל כך חכמים...
באטמן לא פוץ? רק בגלל שהוא משחק אותה כזה אפל? הוא פוץ בדיוק כמו סופרמן.
Weef
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Weef » 05 נובמבר 2009 10:13

לא יודע מה איתכם, יש משהו סופר סקסי בקלארק קנט. הגרסה הסופרמנית שלו קצת חשה.
מה?

הודעהעל ידי מה? » 05 נובמבר 2009 17:47

אורח כתב:המומינים חתיכים שחבל על הזמן.
צבי הנינג'ה מה זה מכוערים והם גם לא כל כך חכמים...
באטמן לא פוץ? רק בגלל שהוא משחק אותה כזה אפל? הוא פוץ בדיוק כמו סופרמן.

מה אתה יודע על החיים ? מה ? ...

המומינים מזכירים לי את המורה האלכוהוליסטית שהייתה לי בתיכון .
לצבי הנינג'ה יש עור ירוק חלק מתוק וסקסי וחיוך מדהים של ניגרז ופשוט אי אפשר לעמוד בפניהם והם אולי לא גאונים (חוץ מדונוטלו) אבל הם סופר מגניבים וחברמנים וחוץ מזה הם מסוגלים להסתפק במועט וגרים בביוב והכי חשוב הם פשוט ... צבי הנינג'ה קוואבנגה!!
ולא באטמן הוא לא פוץ באטמן הוא דמות חזקה באמת , קודם כל הוא אנושי ולא באמת יש לו סופר כוחות אבל הוא עדיין סופר גיבור שאגב , יכול לנצח את סופרמן (יש פרק שלם בקומיקס שבו באטמן פותח לסופרמן ת'צורה - ובאטמן כבר זקן שם) וחוץ מזה יש לו אופי , הוא למד לנצל את הכאב והאנושיות שלו בשביל להפוך להרבה יותר מסתם אדם.הזעם שלו זה מה שמניע אותו והוא נלחם באורך קבע בתסכולובעייפות שלו והכי חשוב - יש לו סטייל.
סופרמן לעומת זאת - הוא דמות רובוטית , קפואה ,אדישה , לא מפגין רגשות (לפחות לא במידה שבאטמן מפגין) וזה נראה שהוא בכלל לא קשור לעולם - יש לזה סיבה טובה , כי הוא שמוק חייזר!! (דיסטריקט 9 - קיל אם באגס!!!) והוא כל הזמן צודק והוא תמיד הכי הכי - איך בכלל מישהו יכול להתחבר לדמות כזאת ?
והכי חשוב - סופרמן הוא סיפור בדיה ובאטמן לעומת זאת זה משהו שאפשרי בהחלט (כמו גם ספילנטר סל אם שיחקת ) במציאות ואם לא עכשיו אז עוד 5 שנים בטוח . הטכנולוגיה הצבאית שארה"C מפתח כיום זה משהו מדהים , חליפות שהופכות את החיילים לבלתי נראים ועוד המון דברים מגניבים ...

חחחחח... סופרמן עלק , טוב שלא אמרת רובוטריקים.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 06 נובמבר 2009 14:01

אין לי מילים פשוט אין..
אין לי מושג בני כמה אתם ואין לי מושג אם סיימתם 10 שנות לימוד או רק 4..
כי הוויכוח הזה פשוט אידיוטי..אני מרגיש כאילו ניכנסתי לFXP רק של משתמטים..אתם כולכך איוולים וטיפשים ואטומים..
כמו ילדים בני 12 שאין להם טיפת שכל

מדברים שטיוית בעליל..
הבהרה קטנה:
כל אחד בריא בגופו ובנפשו מסוגל לעשות צבא:
(לא בהכרח קרבי) להיות פקיד במודיעין להיות מכונאי או נהג או אפילו משק"ת ת"ש??
מה הבעיה לוותר על 2-3 שניים מחיינו לחיות על משכורת עלובה..(במידה ואתם באמת עניים צה"ל ידאג לכם לעוד אקסטרה גרושים, לוקח זמן ומאמץ בסוף את הכסף תקבלו..)

אשכרה בוכים כמו כוסיות של אמא קר לי חם לי היתושים עוקצים אותי..תפסיקו להתבכיין
עלאק איזרוח החברה בישראל..במידב ולא יהיה צבא לא תהיה ישראל

תחי פלסטין החופשית(המצאה של יוצאי ערבים ירדנים ומצרים )מוות לכופרים

שימו לב הפלסטינים הם לא עם אחד העזתים הם לא תושבי הגדה ולהפף ..
הם לא יכולים לחיות ביחד..נלחמים אחד בשני

מצויין יעשו בשבילינו את העבודה..

תהנו ילדים כנראה שכל השאר סתם פראיירים שלכם..
אורח

הודעהעל ידי אורח » 06 נובמבר 2009 22:05

כל אח בגופו ובנשפו מסוגל לעשות צבא" = לא איכפת לי אם מישהו מתאבד בצבא".

כאן ההבדל בינך לבין הצבא. אתה צת לחשוב שהדעות שלך ושל הצבא הן אותן דעות, אבל הן לא. אתה רוצה שאנשים יתאבדו והצבא לא. הצבא לא מסכים איתך.
אנשים שלמדו פסיכיאטירה והם קצינים בצבא שלך קובעים שאנשים לא כשירים בנפשם לעשות צבא.

האם אתה מערער על החלטה של קצין בצה"ל?

בשירות לאומי עקצו אותי מלא יתושים והחימום בחדר לא עבד. זה לא הפריע לי....

נראה אותך מנגב קיא של אוטיסטית בת 17 שמנסה לאנוס אותך תוך כדי. אה, דרך אגב לדעתך היא משתמטת. היית מת שהיא תגיע לצבא...

מישהי שאני מכיר הייתה זמרת בצבא. היא סיפרה שהיא הייתה כל הזמן צריכה לשיר מול קהל של גברים חרמנים שצעקו "איזה ציצים". זה ממש הציל את החיים שלי מה שהיא עשתה שם. לא היה עוזר לי אם היא הייתה פשוט שרה במקום אחר. זה ממש נורא שהיא יצאה על קב"ן. איזה חוצפה? היא לא מבינה שזה מגן על המדינה שמטרידים אותה מינית?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 07 נובמבר 2009 17:09

סבבה אם הבחורה הזאת לא תהיה חייבת להתגייס (זאת ששרה בפני חיילים)
אז גם כל השאר לא יהיה חייבות להתגיס בינהן משקיות ת"ש,חובשות,נהגות ועוד כמה בחורות שלא תורומות להגנת המדינה..

מה בשביל מה צריך מנקה בבית חולים הרי הוא לא מציל חיים ובשביל מה צריך מזכירה של מנתח לב הרי היא לא מצילה אף אחד..
נכון?? ז"א שצבא בלי ג'ובניקים לא מתפקד..ותכלס אתם צודקים יש דפקידים מונפצים ששמורים לספורטאים ולסבריטאים כדי שיבואו ויעשו צבא (יעני צבא יום בשבוע לא כל כך נחשב)
שבן

הודעהעל ידי שבן » 07 נובמבר 2009 17:51

אורח כתב:אין לי מילים פשוט אין..
אין לי מושג בני כמה אתם ואין לי מושג אם סיימתם 10 שנות לימוד או רק 4..
כי הוויכוח הזה פשוט אידיוטי..אני מרגיש כאילו ניכנסתי לFXP רק של משתמטים..אתם כולכך איוולים וטיפשים ואטומים..
כמו ילדים בני 12 שאין להם טיפת שכל

מדברים שטיוית בעליל..
הבהרה קטנה:
כל אחד בריא בגופו ובנפשו מסוגל לעשות צבא:
(לא בהכרח קרבי) להיות פקיד במודיעין להיות מכונאי או נהג או אפילו משק"ת ת"ש??
מה הבעיה לוותר על 2-3 שניים מחיינו לחיות על משכורת עלובה..(במידה ואתם באמת עניים צה"ל ידאג לכם לעוד אקסטרה גרושים, לוקח זמן ומאמץ בסוף את הכסף תקבלו..)

אשכרה בוכים כמו כוסיות של אמא קר לי חם לי היתושים עוקצים אותי..תפסיקו להתבכיין
עלאק איזרוח החברה בישראל..במידב ולא יהיה צבא לא תהיה ישראל

תחי פלסטין החופשית(המצאה של יוצאי ערבים ירדנים ומצרים )מוות לכופרים

שימו לב הפלסטינים הם לא עם אחד העזתים הם לא תושבי הגדה ולהפף ..
הם לא יכולים לחיות ביחד..נלחמים אחד בשני

מצויין יעשו בשבילינו את העבודה..

תהנו ילדים כנראה שכל השאר סתם פראיירים שלכם..

"אין לי מושג בני כמה אתם ואין לי מושג אם סיימתם 10 שנות לימוד או רק 4..
כמו ילדים בני 12 שאין להם טיפת שכל"
יא מאן! כשאידיוט אומר שאתה אידיוט דע שאתה בדרך הנכונה.

ו" מה הבעיה לוותר על 2-3 שנים מחיינו?" הא? מה הם האכילו אותך שם בצבא? החיים קצרים מדי ...

סתם זה לא העניין , פשוט זה לא כזה פשוט כמו שאתה אומר ,אם אתה מתאים לזה אז כן ואם לא אז לא ורק שתדע מחלות נפש זה לא דבר שאתה יכול להצביע על בן אדם ולהגיד שיש לו את זה או לא .
פרויד אמר שכולם לוקים בנפשם איכשהו אז לפי מה שאתה כתבת ופרויד אנשים לא אמורים להתגייס -אבל פרויד לא היה פסיכיאטר אז זה לא נחשב נכון ?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 08 נובמבר 2009 09:38

"סבבה אם הבחורה הזאת לא תתגייס".

אז כל מי שיכתוב לך על הבעיות הנפשיות שלו יקבל ממך "אישור" שהוא לא צריך להתגייס.

אבל יש משהו שאתה לא מכיר שנקא "סודיות רפואית". אתה לא צריך לדעת על הבעיות הנפשיות של אנשים, או על הבעיות הרפואיות של אנשים.

מה שאנשים כמוך חושבים זה שכל מי שלא עשה צבא מחוייב לספר לך למה ולקבל ממך את ה"אישור" אם זה בסדר או לא. כי אתה עד כדי כך בטוח שהקצינים בצבא מטומטמים ולא יודעים מה הם עושים.

בטקסט "על נצרות ומלחמה בהשתמטות" כתוב על הדרגות באוכלוסיה מ"קרביים" ל"ג'ובניקים" ל"אנשים שלא שרתו בצבא אבל עשו שירות לאומי" ו"משתמטים".

על האנשים שעוש שירות לאומי מטילים את החובה להצדק בפני כל אדם בדרגה חברתית גבוהה מהם ולקבל כל פעם את האישור שלו על הסיבה שהם לא שרתו בצבא.

אף אחד לא צריך להסביר לך למה הוא לא שירת בצבא ולקבל ממך אישור.

בנוגע למזכירה - עכשיו אתה טוען שגם בעבודה שלנו אנחנו חייבים לעשות רק את מה שמציל חיים באופן ספציפי? חשבתי שאחרי שמשרתים בצבא מותר לא לתרום לחברה בכלל... יש את ה"צבא" שאחריו עוברים לעולם הבא - העולם בו לא חשוב לתרום ומותר להיות אגואיסט מאניק ולהגיד "אבל עשיתי צבא אוגה בוגה". מה זה משנה אם בן אדם עבד 30 שנה בלרפא אנשים? מה שחשוב זה אם הוא עשה צבא או לא.....

חזור אל “בין מיליטריזם לפמיניזם”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד