בקרוב צו ראשון - עזרה דחופה

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

חסוי

בקרוב צו ראשון - עזרה דחופה

הודעהעל ידי חסוי » 24 יוני 2009 05:37

אני צריך להתייצב ביולי. אני לא רוצה להתגייס לצבא מטעמי מצפון. מה הצעדים שעלי לעשות כדי להגיע לועדה?

תודה מראש לעוזרים.
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

Re: בקרוב צו ראשון - עזרה דחופה

הודעהעל ידי במילא רגוע » 25 יוני 2009 00:05

בשלב כל כך מאוחר הסיכוי שתקבל וועדה לפני הגיוס או שידחו לך את הגיוס קטן מאוד. בעקרון מה שצריך לעשות זה לכתוב מכתב לוועדת מצפון שבו אתה מבקש להופיע בפניה כדי שיפטרו אותך ולנמק מה העמדות שלך שהובילו אותך לצעד הזה. יש חומר רב בנושא באתר רשת הליווי (לינק למעלה). אני מציע שתיצור איתי קשר בהודעה פרטית ונדבר יותר לעומק, במייל או בטלפון.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
D_man
יצירת קשר:

הודעהעל ידי D_man » 25 יוני 2009 10:47

במילא רגוע כתב:בשלב כל כך מאוחר הסיכוי שתקבל וועדה לפני הגיוס או שידחו לך את הגיוס קטן מאוד. בעקרון מה שצריך לעשות זה לכתוב מכתב לוועדת מצפון שבו אתה מבקש להופיע בפניה כדי שיפטרו אותך ולנמק מה העמדות שלך שהובילו אותך לצעד הזה. יש חומר רב בנושא באתר רשת הליווי (לינק למעלה). אני מציע שתיצור איתי קשר בהודעה פרטית ונדבר יותר לעומק, במייל או בטלפון.

מאוחר מדי? הוא אמר שיש לו עוד חודש רק צו ראשון, לא צו גיוס.
Weef
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Weef » 25 יוני 2009 14:07

מטעמי מצפון לא ישחררו אותך. אתה תלך לכלא, תצא, תחזור וככה כמה פעמים. תישפט עד שישחררו אותך מי יודע מתי זה יקרה.

אם אתה יותר בקטע של להיות חכם ולא דווקא צודק:
יש לך יתרון משמעותי מאוד בגלל שאתה לפני צו ראשון, בעצם אתה יכול ללכת לבאקום ובכוונה להרוס לעצמך בבחינות, לדאוג שתקבל קבא כמה שיותר נמוכה.
תנסה להוריד פרופיל כמה שיותר וכמובן אתה יכול לבקש קבן כבר שם.

תקרא פה בפורום יש המון מידע.
O'er the land of the free and the home of the brave
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 26 אוקטובר 2009 20:43

טעות שלי. אז יש לך המון זמן, ואתה צריך לכתוב מכתב לועדה ואז להופיע בפניה. ומומלץ שתיתן למישהו מרשת הליווי לעבוד איתך על המכתב כי יש הרבה מהמורות.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
Erayo
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Erayo » 03 דצמבר 2009 19:08

מטעמי מצפון לא ישחררו אותך. אתה תלך לכלא, תצא, תחזור וככה כמה פעמים. תישפט עד שישחררו אותך מי יודע מתי זה יקרה.

אם אתה יותר בקטע של להיות חכם ולא דווקא צודק:
יש לך יתרון משמעותי מאוד בגלל שאתה לפני צו ראשון, בעצם אתה יכול ללכת לבאקום ובכוונה להרוס לעצמך בבחינות, לדאוג שתקבל קבא כמה שיותר נמוכה.
תנסה להוריד פרופיל כמה שיותר וכמובן אתה יכול לבקש קבן כבר שם.

לפני הגיוס התלבטתי אם לצאת מטעמי מצפון או לא, באותה תקופה לא תפקדתי במיטבי והיו לי דאגות שהן לא רק הצבא ולא הצלחתי להתעשט על עצמי ולכתוב עד שלבסוף ויתרתי. עכשיו יצאתי מהצבא על 21 ממש בקלות ובכל זאת אני מרגיש שזו הייתה טעות לא לעמוד מול ועדת מצפון, גם אם הייתי נשלח לכלא.
אם אתה רציני, מסוגל לחשוב ולהתבטא כמו שצריך ותתחיל להתכונן לקראת הועדה, ישחררו אותך. אני מכיר אנשים שעשו את זה גם בלי למצוא את עצמם בכלא.

הוקפץ לאחרונה על ידי Anonymous בתאריך 03 דצמבר 2009 19:08.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 12 אורחים