אשפוז פסיכיאטרי

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

תומך שיחרור
יצירת קשר:

אשפוז פסיכיאטרי

הודעהעל ידי תומך שיחרור » 21 יוני 2009 21:11

המוכר גם כאישפוז בכפייה
מישהו היה שם? מישהו יודע מה הולך שם?
נראה לי שאני הולך על זה,
ד"א אשמח אם תענו כמה שיותר בהקדם כי זה דיי לחוץ.
תנו כל מיני חוות דעת.
אורח

Re: אשפוז פסיכיאטרי

הודעהעל ידי אורח » 21 יוני 2009 21:18

מממ לדעתי זה לא כל כך מומלץ, בגלל שזה ישרם אחרי זה בתיק הרפואי שלך וזה סתם נזק מיותר. למה אתה לגרום לכך שיאשפזו אותך?

פרופיל חדש_18
תומך שיחרור
יצירת קשר:

הודעהעל ידי תומך שיחרור » 21 יוני 2009 21:35

כבר השכלתי מזה שהצבא אוהב להפחיד באשפוז אבל לא אוהב לאשפז..
אבל אצלי בבסיס הם באמת דפוקים בשכל.
כל שאלה שהקב"ן שאל אותי עניתי ב"לא יודע.."
מה יש לך?
לא יודע..
אתה רוצה להכנס לכלא ואז להשתחרר?, מתכוונים לשחרר אותך על אי התאמה, מה אתה מעדיף? (ראה הודעות קודמות שלי)
לא יודע..
לרשום שאתה מעדיף אשפוז?
לא יודע..
אתה מוכן להכנס לכלא?
לא יודע..(הייתי כבר פעמיים)
אתה שולל אובדנות?
לא יודע..
בסופו של דבר הוא ביים לי שיחה פיקטיבית עם הרס"ר שאומר שהיה מקרה עם איזה אחד לפני שבוע שקשרו אותו למיטה והזריקו לו תרופות..
(מכיר כבר את החרטות של הקב"ן הזה כבר לא מזיז לי)
לאורך כל השיחה לא הסתכלתי עליו דיברתי חלושות ושיחקתי אובסיסיבית עם השעון תוך כדי הסתכלות על הורידים.
בסופו של השיחה הוא אמר: אוקיי אין לי זמן למשחקים האלה יש לי עוד הרבה מטופלים.
הקב"ן הזה בן זונה!!!!
אני מוכן ללכת על הקיצוני ביותר ולהכנס לאישפוז אם זה מה שכרוך בשחרור!
אורח

הודעהעל ידי אורח » 21 יוני 2009 21:38

תומך שיחרור כתב:כבר השכלתי מזה שהצבא אוהב להפחיד באשפוז אבל לא אוהב לאשפז..
אבל אצלי בבסיס הם באמת דפוקים בשכל.
כל שאלה שהקב"ן שאל אותי עניתי ב"לא יודע.."
מה יש לך?
לא יודע..
אתה רוצה להכנס לכלא ואז להשתחרר?, מתכוונים לשחרר אותך על אי התאמה, מה אתה מעדיף? (ראה הודעות קודמות שלי)
לא יודע..
לרשום שאתה מעדיף אשפוז?
לא יודע..
אתה מוכן להכנס לכלא?
לא יודע..(הייתי כבר פעמיים)
אתה שולל אובדנות?
לא יודע..
בסופו של דבר הוא ביים לי שיחה פיקטיבית עם הרס"ר שאומר שהיה מקרה עם איזה אחד לפני שבוע שקשרו אותו למיטה והזריקו לו תרופות..
(מכיר כבר את החרטות של הקב"ן הזה כבר לא מזיז לי)
לאורך כל השיחה לא הסתכלתי עליו דיברתי חלושות ושיחקתי אובסיסיבית עם השעון תוך כדי הסתכלות על הורידים.
בסופו של השיחה הוא אמר: אוקיי אין לי זמן למשחקים האלה יש לי עוד הרבה מטופלים.
הקב"ן הזה בן זונה!!!!
אני מוכן ללכת על הקיצוני ביותר ולהכנס לאישפוז אם זה מה שכרוך בשחרור!

אל תפחד מאישפוז, יש שם תנאים של בית מלון וזה עולה לצבא המון כסף
אם כמו שאתה אומר הקב"ן הזה לא מוכן לשחרר בדרך הקלה אז לך על זה בכל הכח
תומך שיחרור
יצירת קשר:

הודעהעל ידי תומך שיחרור » 21 יוני 2009 21:41

השאלה שלי איך זה עובד..אם מישהו יודע יותר לפרט במה יהיה..
אני רוצה לעשות מדריך לכלוא המתחיל..אבל זה אחרי שאני אשתחרר סופית חח
אולי נעשה מדריך למתאשפז המתחיל
בשביל זה אני צריך קודם לדעת איפה אני עצמי מתחיל!
אני כבר באמת רוצה לפגוע בעצמי!!!
נשבר לי מהלחץ הזה יש לי נשירה! סעמקקקק
אורח

הודעהעל ידי אורח » 21 יוני 2009 21:48

לא הבנתי, למה ענית לקב"ן בכל השאלות לא יודע?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 21 יוני 2009 21:52

רשומות ממחלקה פסיכיאטרית -

כשאתה רק נכנס, כולם נחמדים אליך, כולם סביבך, עוזרים לך.... ואז מתחילים להתרגל שאתה בסביבה, ואז אתה הופך לתיק עם מספר, ללא שם, ללא זהות, רק בעיות נפשיות.

אחרי שבוע שהייתי בפנים הפסיכיאטרית שקיבלה אותי נסעה לחופשה...ו אז קיבלתי פסיכיאטרית אחרת.... גאד היא הייתה כל כך מכשפה.... היא שנאה אותי.... אני שנאתי אותה..... נאצית פשוט.....

לפעמים בלילה בחושך... יש לי עדיין תמונות בראש ממה שהלך שם.... רוב מי שהכרתי משמה... והיו לחברים הכי טובים שלי כי לא ראיתי אף אחד אחר... נשמתי אותם כבר... נכנסים ויוצאים משמה כל הזמן.... או שהלכו למקומות יותר גרועים.... ועברה כבר שנה ומשהו מאז שהשתחררתי.... ואני היחידה משמה שמצליחה לשקם את החיים שלה....

אני כל כך מפחדת שיחזירו אותי לשם... כל כך מפחדת להראות כאב למטפלת שלי ולפסיכיאטרית.... אני לא רוצה לחזור לשם בחיים!!!!!!!!!!!!!
אבל למזלי זה היה בהסכמה.... הסכמתי בגלל שידעתי שאם אני אסרב יאשפזו אותי בכוח ואני יודעת שזה הרבה יותר גרוע מהסכמה.....
אבל היו לי חברים/ות שם שאושפזו בכפייה וראיתי מה הרופאים עושים להם, את הקשירות, את הזריקות בטוסיק, את הדחיפת כדורים בכוח...
זה היה סיוט, אני בקושי שרדתי שם כשהייתי בהסכמה, אני לא מתארת לעצמי מה היה עובר עלי כל פעם שסירבתי לבלוע כדור (איפה שאני הייתי, אם אתה בהסכמה, וזה כדור שנותנים לך חד פעמי, למשל לשינה או להרגעה אתה יכו לסרב, אלא אם כן אתה מתפרע יותר מידי ואז אתה בכלל הולך לקשירה).
דאגתי לשמור שם על פרופיל נמוך כמה שיותר, לעזור לחלשים ממני, ולאטום את האוזניים כמה שיותר.. כדי לא לשמוע את הצרחות של חברה שלי צורחת "תעזבו אותי בשקט" כששני אחים ענקיים גוררים אותה בכוח לחדר הקשירות......

איזה מכות עוד יכולות לבוא לי? אושפזתי, נקשרתי, סיממו אותי, חישמלו אותי יותר מ40 פעם, הזריקו לי כול תרופה פסיכיאטרית אפשרית, התעלפתי ואיבדתי את ההכרה יותר מ4 פעמים כתוצאה ממנת יתר של סמים, שהיתי בבידוד 38 שעות, הפציצו בי כהוגן, באיזה נשק הם עוד יוכלו להשתמש נגדי? נגמר להם הנשקים.. אולי נשאר להם נשק אחרון וזה להרוג אותי.. אני לא חושב שהם יקפצו על המציאה לעשות זאת.. וגם אם כן לפחות נפטרתי למען מטרה נעלה.. אינני גיבור ואינני מתיימר להיות גיבור- פשוט כך אני רואה את פני הדברים..

טוב, אז ככה. אני עכשיו בשלוותה, העבירו אותי לשם היום בבוקר משער מנשה, אחרי 6 שבועות ויומיים שהייתי שם (כן, ספרתי), שזה 44 ימים, שזה כמעט חודש וחצי שהייתי בשער מנשה, וזה בנוסף לעוד 4 שבועות (28 ימים) שהייתי קודם בשלוותה, כלומר בסך-הכול אני מאושפז כבר 72 ימים, שזה כבר כמעט fucking חודשיים וחצי, מה-7 בנובמבר 2006 לפני הספירה ועד בכלל.

אני נמצא במחלקת מיון שלהם. מצאתי פה מחשב, ובלי לשאול הרבה שאלות אני משתמש בו. לא אמרו לי שאסור, אז אני מניח שזה מותר. אני אעדכן אתכם ככל שתהיה לי גישה לאינטרנט ולפורום ולחיים בכלל.

התנאים פה בסדר, אני לא מתלונן. כבר התרגלתי לחיים במוסד סגור. לכל דבר מתרגלים בחיים.

רק פעם אחת הם קשרו אותי, כשהם רצו לעשות לי בדיקת דם ואני סרבתי, ואז הם קשרו אותי ודוקטור גרמן (יימח שמו) לקח לי בכוח בדיקת דם. והם השאירו אותי קשור עוד איזה שעתיים אחר-כך, בתור "עונש".

הם חושבים שיש להם בעלות על הגוף שלי!

אבל זאת הפעם היחידה שהייתי קשור בחודש וחצי שהייתי שם.

מצד שני, ראיתי שקושרים אנשים אחרים ל-48 שעות ואפילו ל-72 שעות רצוף. הם ממש נאצים!

גם אנשים שהיו שם והיו גם בכלא, אמרו לי שגם בכלא קושרים אנשים, לפעמים לשבוע רצוף, עם אזיקים (וזה כואב). אמרו לי שבכלא יותר גרוע. יש הרבה אנשים ב"שער מנשה" שהיו גם בכלא, ואפילו רוצחים יש שם. אנשים שרצחו.
תומך שיחרור
יצירת קשר:

הודעהעל ידי תומך שיחרור » 21 יוני 2009 21:53

אורח כתב:רשומות ממחלקה פסיכיאטרית -

כשאתה רק נכנס, כולם נחמדים אליך, כולם סביבך, עוזרים לך.... ואז מתחילים להתרגל שאתה בסביבה, ואז אתה הופך לתיק עם מספר, ללא שם, ללא זהות, רק בעיות נפשיות.

אחרי שבוע שהייתי בפנים הפסיכיאטרית שקיבלה אותי נסעה לחופשה...ו אז קיבלתי פסיכיאטרית אחרת.... גאד היא הייתה כל כך מכשפה.... היא שנאה אותי.... אני שנאתי אותה..... נאצית פשוט.....

לפעמים בלילה בחושך... יש לי עדיין תמונות בראש ממה שהלך שם.... רוב מי שהכרתי משמה... והיו לחברים הכי טובים שלי כי לא ראיתי אף אחד אחר... נשמתי אותם כבר... נכנסים ויוצאים משמה כל הזמן.... או שהלכו למקומות יותר גרועים.... ועברה כבר שנה ומשהו מאז שהשתחררתי.... ואני היחידה משמה שמצליחה לשקם את החיים שלה....

אני כל כך מפחדת שיחזירו אותי לשם... כל כך מפחדת להראות כאב למטפלת שלי ולפסיכיאטרית.... אני לא רוצה לחזור לשם בחיים!!!!!!!!!!!!!
אבל למזלי זה היה בהסכמה.... הסכמתי בגלל שידעתי שאם אני אסרב יאשפזו אותי בכוח ואני יודעת שזה הרבה יותר גרוע מהסכמה.....
אבל היו לי חברים/ות שם שאושפזו בכפייה וראיתי מה הרופאים עושים להם, את הקשירות, את הזריקות בטוסיק, את הדחיפת כדורים בכוח...
זה היה סיוט, אני בקושי שרדתי שם כשהייתי בהסכמה, אני לא מתארת לעצמי מה היה עובר עלי כל פעם שסירבתי לבלוע כדור (איפה שאני הייתי, אם אתה בהסכמה, וזה כדור שנותנים לך חד פעמי, למשל לשינה או להרגעה אתה יכו לסרב, אלא אם כן אתה מתפרע יותר מידי ואז אתה בכלל הולך לקשירה).
דאגתי לשמור שם על פרופיל נמוך כמה שיותר, לעזור לחלשים ממני, ולאטום את האוזניים כמה שיותר.. כדי לא לשמוע את הצרחות של חברה שלי צורחת "תעזבו אותי בשקט" כששני אחים ענקיים גוררים אותה בכוח לחדר הקשירות......

איזה מכות עוד יכולות לבוא לי? אושפזתי, נקשרתי, סיממו אותי, חישמלו אותי יותר מ40 פעם, הזריקו לי כול תרופה פסיכיאטרית אפשרית, התעלפתי ואיבדתי את ההכרה יותר מ4 פעמים כתוצאה ממנת יתר של סמים, שהיתי בבידוד 38 שעות, הפציצו בי כהוגן, באיזה נשק הם עוד יוכלו להשתמש נגדי? נגמר להם הנשקים.. אולי נשאר להם נשק אחרון וזה להרוג אותי.. אני לא חושב שהם יקפצו על המציאה לעשות זאת.. וגם אם כן לפחות נפטרתי למען מטרה נעלה.. אינני גיבור ואינני מתיימר להיות גיבור- פשוט כך אני רואה את פני הדברים..

טוב, אז ככה. אני עכשיו בשלוותה, העבירו אותי לשם היום בבוקר משער מנשה, אחרי 6 שבועות ויומיים שהייתי שם (כן, ספרתי), שזה 44 ימים, שזה כמעט חודש וחצי שהייתי בשער מנשה, וזה בנוסף לעוד 4 שבועות (28 ימים) שהייתי קודם בשלוותה, כלומר בסך-הכול אני מאושפז כבר 72 ימים, שזה כבר כמעט fucking חודשיים וחצי, מה-7 בנובמבר 2006 לפני הספירה ועד בכלל.

אני נמצא במחלקת מיון שלהם. מצאתי פה מחשב, ובלי לשאול הרבה שאלות אני משתמש בו. לא אמרו לי שאסור, אז אני מניח שזה מותר. אני אעדכן אתכם ככל שתהיה לי גישה לאינטרנט ולפורום ולחיים בכלל.

התנאים פה בסדר, אני לא מתלונן. כבר התרגלתי לחיים במוסד סגור. לכל דבר מתרגלים בחיים.

רק פעם אחת הם קשרו אותי, כשהם רצו לעשות לי בדיקת דם ואני סרבתי, ואז הם קשרו אותי ודוקטור גרמן (יימח שמו) לקח לי בכוח בדיקת דם. והם השאירו אותי קשור עוד איזה שעתיים אחר-כך, בתור "עונש".

הם חושבים שיש להם בעלות על הגוף שלי!

אבל זאת הפעם היחידה שהייתי קשור בחודש וחצי שהייתי שם.

מצד שני, ראיתי שקושרים אנשים אחרים ל-48 שעות ואפילו ל-72 שעות רצוף. הם ממש נאצים!

גם אנשים שהיו שם והיו גם בכלא, אמרו לי שגם בכלא קושרים אנשים, לפעמים לשבוע רצוף, עם אזיקים (וזה כואב). אמרו לי שבכלא יותר גרוע. יש הרבה אנשים ב"שער מנשה" שהיו גם בכלא, ואפילו רוצחים יש שם. אנשים שרצחו.

על סמך ההודעה הפיקטיבית הזאת אני מוכן להכנס בכל הכוח!!!!
תומך שיחרור
יצירת קשר:

הודעהעל ידי תומך שיחרור » 21 יוני 2009 21:54

אורח כתב:לא הבנתי, למה ענית לקב"ן בכל השאלות לא יודע?

כי אצלו כל שאלה זה שאלה מכשילה
הוא הכי תחמן שיש ואני לא מגזים
אורח

הודעהעל ידי אורח » 21 יוני 2009 21:59

בסדר, אבל לא היית צריך ללכת איתו "ראש בראש", כי כלום לא יוצא מזה. אתה צריך להרות לא מצוקה וחוסר יכולת, ולא ללכת ראש בראש.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 21 יוני 2009 22:00

סליחה, התבלבלתי, אתה צריך להראות לו חוסר יכולת ומצוקה, ולא ללכת איתו ראש בראש.
תומך שיחרור
יצירת קשר:

הודעהעל ידי תומך שיחרור » 21 יוני 2009 22:00

לפי מה שהבנתי קבעו לי תור לפסיכיאטר..
זה התקדמות לא?
כנראה הכל חרטא הלא כן?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 21 יוני 2009 22:05

מה ז"א לפני מה שהבנת? לא יודע, הצבא זה גוף מוזר שיכול להפתיע בכל רגע גם לטובה וגם לרעה. אבל אם קבעו לך זה רק יכול לעשות טוב כמובן, אבל אל תעשה את מה שעשית אצל הקב"ן גם אצל הפסיכיאטר. את טרגט 21 קראת כבר?
תומך שיחרור
יצירת קשר:

הודעהעל ידי תומך שיחרור » 21 יוני 2009 22:08

ברור והיה רשום שכל שאלה שנראית כמכשילה ניתן לענות ב-לא יודע..
לצערי הוא שאל רק שאלות מכשילות,
אולי עם הפסיכיאטר שלא מכיר אותי עדיין יהיה יותר קל.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 21 יוני 2009 22:12

חחחחחחחחחחחחחחחחחח, סליחה שאני צוחק אחי אבל זה באמת מצחיק מה שאמרת. :lol: נכון שכתוב שם ככה אבל לא כתוב שצריך לענות על כל השאלות ככה, כאילו תבין לבד למה הכוונה. אני לא מבין מזה שאלות עד כדי כך מכשילות, מה הוא שאל אותך שאלות בגאומטריה?
פשוט צריך להרות חוסר יכולת ומצוקה, לא צריך להגיד על כל דבר לא יודע.

פרופיל חדש_18
תומך שיחרור
יצירת קשר:

הודעהעל ידי תומך שיחרור » 21 יוני 2009 22:17

אז מה הייתי אמור להגיד לו על אם אני שוקל אובדנות?
מה הייתי אמור לענות על מה יש לך?
אתה רוצה להכנס לכלא ואז להשתחרר?, מתכוונים לשחרר אותך על אי התאמה, מה אתה מעדיף?
לרשום שאתה מעדיף אשפוז?
אתה מוכן להכנס לכלא?

תגיד לי אתה
אורח

הודעהעל ידי אורח » 21 יוני 2009 22:23

תומך שיחרור כתב:אז מה הייתי אמור להגיד לו על אם אני שוקל אובדנות?
מה הייתי אמור לענות על מה יש לך?
אתה רוצה להכנס לכלא ואז להשתחרר?, מתכוונים לשחרר אותך על אי התאמה, מה אתה מעדיף?
לרשום שאתה מעדיף אשפוז?
אתה מוכן להכנס לכלא?

תגיד לי אתה

התשובות שהיו מובילות אותך לפסיכיאטר
שוקל אובדנות - חלף לי בראש
מה יש לי - אני כבר לא יכול יותר מרגיש שאני עומד להתמוטט בבסיס
כלא ואז להשתחרר - אני רק רוצה להרגיש נורמלי נמאס לי לחיות בסבל
אי התאמה - לא אכפת לי איך אני חייב לצאת מכאן אני לא יכול יותר
מעדיף אשפוז - תעזור לי בבקשה תעזור לי אני לא יודע מה לעשות

בין היתר אתה מוסיף דברים שקשה לך לעשות
כמו - לקום בבוקר, לדבר עם אנשים ועוד.
Strawberry
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Strawberry » 21 יוני 2009 22:25

לדעתי זה בסדר גמור לענות "לא יודע" לשאלות האלה, ברור שהן נשאלו מתוך חוסר סבלנות ונסיון לתפוס אותך על חם באיזו מעידה ולא מתוך נסיון אמיתי לעזור.
אם קבעו לך פסיכיאטר חכה בינתיים עם רעיון האישפוז.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 21 יוני 2009 22:28

אתה צריך לאלתר, זה לא כל כך קשה. צריך לענות לו תשובות שיראו לו את חוסר היכולת שלך ואת המצוקה הגדולה שאתה נמצא בה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 21 יוני 2009 22:30

תומך שיחרור כתב:המוכר גם כאישפוז בכפייה
נראה לי שאני הולך על זה,
תנו כל מיני חוות דעת.

אם ניתן להימנע מזה אז בשביל מה?
למי אתה עושה דווקא? לצבא? מי שם זין עליך בכלל?
אתה חושב שלצבא איכפת מהכסף שהוא "יפסיד" עליך? למה הכסף של מי זה? של אמא שלו? לא. זה הכסף שלך, כספי מסים שהם מקבלים כל שנה כמו שעון. 50 מליארד בשנה. אז עליך הם בטוח לא יפסידו כלום.

קורה שהקבן מתנהג "קשוח" כדי שאנשים יתייאשו או יפיצו שמועות על כמה שהקבן "קשה" ופחות אנשים ילכו אליו....
אבל זה הכל בולשיט.
אם בן אדם הוא באמת במצוקה.... ולא מתפקד ומועיל לצבא ביום יום, וחוזר שוב ושוב לקבן זה לא ייקח יותר מפעמיים-שלוש עד שהוא ישלח אותך לפסיכיאטר ושם כבר בדר"כ העניין נסגר.....
תומך שיחרור
יצירת קשר:

הודעהעל ידי תומך שיחרור » 21 יוני 2009 22:32

דיי אני כבר לא יכול יותר עם החרא הזה
למה אי אפשר לגמור עם זה מהר בלי ליכלוך ובלי כאבים?!
סבלתי מספיק!!!!!!
אורח

הודעהעל ידי אורח » 21 יוני 2009 22:34

תומך שיחרור כתב:דיי אני כבר לא יכול יותר עם החרא הזה
למה אי אפשר לגמור עם זה מהר בלי ליכלוך ובלי כאבים?!
סבלתי מספיק!!!!!!

אפשר, תפעיל את המוח שלך בפגישה, תיכנס לדמות של בן אדם שלא מתפקד וזועק לעזרה מהסביבה
כשאתה בא בגישה של לא יודע מה אתה רוצה ממני רק שלח אותי לפסיכיאטר ברור שהוא ינפנף אותך
תומך שיחרור
יצירת קשר:

הודעהעל ידי תומך שיחרור » 21 יוני 2009 22:36

הוא ניפנף אותי כי כבר הייתי אצלו מלא פעמים בלי שהכרתי את טרגט..
ואין לו זין בשבילי הוא רק רצה לעבור להמשך הלו"ז שלו
אורח

הודעהעל ידי אורח » 21 יוני 2009 22:40

כי עשית כמה דברים בצורה לא נכונה. לא נורא, אל תתבאס אחי, יהיה בסדר. פעם הבאה שתהיה אצל הקב"ן או אצל הפסיכיאטר תתנהג בהתאם לטרגא 21. לענות על כל דבר לא היה רעיון גרוע בגלל שככה אתה לא מראה לקב"ן כמה שרע לך וכמה שאתה נמצא במצוקה, אתה מבין? הקב"ן צריך לראות שאתה נמצא במצוקה גדולה, שרע לך ושאתה מיואש. כשענית לו על כל דבר בלא יודע אתה בעצם נתת לו סיבה "לא לדעת מה אתה רוצה ממנו", הבנת למה אני מתכוון?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 21 יוני 2009 22:49

תומך שיחרור כתב:הוא ניפנף אותי כי כבר הייתי אצלו מלא פעמים בלי שהכרתי את טרגט..
ואין לו זין בשבילי הוא רק רצה לעבור להמשך הלו"ז שלו

תפסיק לנסות לשכנע את עצמך שהקב"ן רק מנסה לדפוק אותך
אם תתנהג בצורה חכמה אתה תקבל את מה שאתה רוצה, אם תמשיך לדפוק את הראש בקיר ולהאמין שכל העולם נגדך אז תמצא את עצמך יושב בכלא מהר מאוד!
אורח

הודעהעל ידי אורח » 21 יוני 2009 23:07

תומך שיחרור כתב:המוכר גם כאישפוז בכפייה
נראה לי שאני הולך על זה,
תנו כל מיני חוות דעת.

אם הקב"ן עושה לך בעיות, לך לאישפוז. שבוע-שבועיים במחלקה הפסיכיאטרית - הפסיכיאטרים של בית החולים כותבים המלצה לצבא לא להחזיר אותך - ואתה 120% בחוץ. לא מדובר באישפוז כפוי, ותאמין לי שיש אנשים שמגיעים מיוזמתם לפסיכיאטר ורוצים להתאשפז בדיוק כמו שאנשים מגיעים לכל רופא אחר. אל תפחד מכל השטויות של הכדורים, הזריקות והקשירות שזורקים לך. המקסימום שיתנו לך זה כדורים נגד דיכאון - תעשה כאילו אתה לוקח אותם ותירק אותם מיד אחרי.
אחד שהיה
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אחד שהיה » 22 יוני 2009 00:34

מה נסגר איתכם? הסיכוי להגיע לאישפוז כפוי מקב"ן/פסיכיאטר הם אפסיים כמעט יותר סביר שישחררו את הבנאדם קודם כל.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 9 אורחים