קורות חיים

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

מלכישוע

קורות חיים

הודעהעל ידי מלכישוע » 12 מאי 2009 22:18

אין לי מה לרשום בקורות חיים אני אפס מאופס
יצאתי מהתיכון בכיתה י' ועכשיו השתמטתי מהצבא
בחיים לא עבדתי ואין לי ידע בשום דבר
תצילו אותי בבקשה
אורח

Re: קורות חיים

הודעהעל ידי אורח » 12 מאי 2009 22:26

לך תתרום זרע
אורח

הודעהעל ידי אורח » 12 מאי 2009 22:29

תתחיל בלהשלים בגרויות! היום בלי לימודים אין הרבה אפשרויות באופן כללי..
החיים שלך לא נגמרו ברגע שיצאת מבי"ס או מהצבא, ותמיד יש לך אפשרויות לתקן ולשפר את עצמך. אם אתה רוצה להיות משהו מקצועי כמו ספר נניח, או מכונאי או כל מיני דברים כאלה, אתה יכול לקחת קורס ולקבל הכשרה ותעודה למקצוע, אתה לא צריך לעשות צבא או לסיים בי"ס בשביל זה.. ואם אתה יותר בכיוון של אקדמיה אז תשלים בגרויות ותעשה פסיכומטרי, או שתכנס למכינה, או שתרשם למכללה, יש לך מליון אפשרויות.. אתה רק צריך לבחור. בהצלחה :)
Weef
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Weef » 12 מאי 2009 22:36

אורח כתב:לך תתרום זרע

נראה לי זאת באמת העצה הכי טובה שתקבל.
אם הגעת עד הלום בלי לחשוב על העתיד, אולי לא היית צריך להשתמט מהצבא. ככה היית אולי יכול לנצל את הצבא כדי להתקדם בתוכו ואולי לעבוד בצבא כמו בנאדם.
תקשיב לזה שמעליי, חוץ מהקטע של מיליון אפשרויות, יש לך מעט מאוד אפשרויות (חיוביות).
O'er the land of the free and the home of the brave
אורח

הודעהעל ידי אורח » 12 מאי 2009 22:45

אחי אני במקומך הייתי שודד בנק במילא אין לך חיים אם תיתפס אז ירחמו עליך בבית משפט
אורח

הודעהעל ידי אורח » 12 מאי 2009 22:48

יואו אתם פשוט אנשים רעים
זה לא סתם רובוט שכותב זה בן אדם מאחורי המילים האלה והוא מפחד על העתיד שלו מה הקטע להתעלל בו ככה?
תשמע
זה לא סוף העולם
נכון זה נראה רע עכשיו
אבל אתה יכול לעשות שירות לאומי(אם אתה עדיין בגיל המתאים)
אתה יכול להשלים בגרויות
תאמין לי הייתי באותו מצב
נשרתי בכיתה י' מבית הספר הרגיל
נכנסתי בשנה האחרונה לאקסטרני ועשיתי בשנה אחת 12 יחידות לימוד
שום דבר לא אבוד עם המורים הנכונים
אם באמת רע לך אתה בקלות יכול לקחת את עצמך בידיים
להשלים בגרויות,למצוא עבודה,אפילו הכי קטנה שיש אבל שתכניס לך קצת ביטחון עצמי..כי זה שאין לך בגרויות או שלא עבדת זה לא אומר שאתה טיפש או משהו..זה אומר שהיה לך קצת קשה בחיים עם המסגרות אבל עכשיו אתה רוצה לשנות...אחרת לא היה רע לך
Weef
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Weef » 12 מאי 2009 22:51

אורח כתב:יואו אתם פשוט אנשים רעים
זה לא סתם רובוט שכותב זה בן אדם מאחורי המילים האלה והוא מפחד על העתיד שלו מה הקטע להתעלל בו ככה?
תשמע
זה לא סוף העולם
נכון זה נראה רע עכשיו
אתה יכול להשלים בגרויות
תאמין לי הייתי באותו מצב
להשלים בגרויות,למצוא עבודה,אפילו הכי קטנה שיש אבל שתכניס לך קצת ביטחון עצמי..כי זה שאין לך בגרויות או שלא עבדת זה לא אומר שאתה טיפש או משהו..זה אומר שהיה לך קצת קשה בחיים עם המסגרות אבל עכשיו אתה רוצה לשנות...אחרת לא היה רע לך

אני לא חושב שזו התעללות. כל מי שהגיב פה נתן לו מראה אמיתית של המצב, זה הכל.

מי שהגיע למצב שלו בלי לחשוב מה הלאה, הוא כנראה לא בנאדם חכם במיוחד.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 12 מאי 2009 22:56

אה כן? זאת מראה של המציאות? אין אפשרות לשנות את המציאות הזאת? כי אני חושבת שכן
ועד שאתה לא היית במצב שלו אתה לא יכול להגיד שהוא לא חכם
יש אנשים שפשוט מוותרים עליהם בבית הספר ולא נותנים להם מספיק הדרכה
אנ יודעת כי הייתי אחת כזאת
וברגע שעברתי מסגרת והמורים אשכרה שמו עליי זין...השאר היסטוריה..ממוצע של 97 בבגרויות(כולל 5 יחידות אנגלית)
מערכת החינוך אשמה לא פחות במצב של הילדים הנושרים
כשתלמיד מוציא נכשל בכל המקצועות וזה גורם לנשירה שלו זה לא אומר שהוא טיפש ושהוא לא השקיע..זה אומר שיש 40 ילדים בכיתה והמורים לא יכולים להתעכב על כל אחד וזה גורם לילדים ליפול בין הכסאות..זה לא אומר שהם טיפשים וזה לא אומר שזה בלתי אפשרי לשינוי
ברגע שאומרים למישהו(לכל אחד)שלבן אדם אחד יש תעודת בגרות ולבן אדם אחד 12 שנות לימוד הם ישר מסיקים מזה שזה עם התעודת בגרות הוא חכם יותר
אז טעות...וזה לא אומר שמי שאין לו תעודת בגרות לא יכול לקחת את עצמו בידיים ולשפר...אבל עם גישה כזאת שהוא מקבל ממקום שהוא בא אליו לתמיכה זה בטח לא יקרה
אורח

הודעהעל ידי אורח » 12 מאי 2009 23:05

תודה :( אני מתכוון להשלים את כל הבגרויות אבל קודם אני צריך להרוויח כסף לקורסים
איך אפשר למצוא עבודה במצב שלי
אורח

הודעהעל ידי אורח » 12 מאי 2009 23:07

אורח כתב:תודה :( אני מתכוון להשלים את כל הבגרויות אבל קודם אני צריך להרוויח כסף לקורסים
איך אפשר למצוא עבודה במצב שלי

יש המון עבודות קטנות
מלצר(קריעת תחת,במיוחד עם האזרח הישראלי..אבל כסף טוב)
קופאי(מקדונלדס וכו')
שירות לקוחות(אורנג',פלאפון..כאלה)
כן זה לא עבודות זוהרות אבל כסף זה כסף
Weef
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Weef » 12 מאי 2009 23:09

אורח כתב:אה כן? זאת מראה של המציאות? אין אפשרות לשנות את המציאות הזאת? כי אני חושבת שכן
וברגע שעברתי מסגרת והמורים אשכרה שמו עליי זין...השאר היסטוריה..ממוצע של 97 בבגרויות(כולל 5 יחידות אנגלית)
כשתלמיד מוציא נכשל בכל המקצועות וזה גורם לנשירה שלו זה לא אומר שהוא טיפש ושהוא לא השקיע..זה אומר שיש 40 ילדים בכיתה והמורים לא יכולים להתעכב על כל אחד וזה גורם לילדים ליפול בין הכסאות..זה לא אומר שהם טיפשים וזה לא אומר שזה בלתי אפשרי לשינוי
ברגע שאומרים למישהו(לכל אחד)שלבן אדם אחד יש תעודת בגרות ולבן אדם אחד 12 שנות לימוד הם ישר מסיקים מזה שזה עם התעודת בגרות הוא חכם יותר
אז טעות...וזה לא אומר שמי שאין לו תעודת בגרות לא יכול לקחת את עצמו בידיים ולשפר...אבל עם גישה כזאת שהוא מקבל ממקום שהוא בא אליו לתמיכה זה בטח לא יקרה

זה ממש לא מה שאמרתי.
המצב שלו עכשיו על הפנים, ויחד עם זה אמרתי שאולי בשבילו צבא היה עושה טוב, דווקא בגלל שאין לו פלאן בי.
אחד שיוצא מהצבא צריך שתהיה לו רשת ביטחון בעולם האמיתי. לכן, בנאדם שאין לו את זה, ולא מוצא לנכון לנצל את הצבא כדי לעזור לעצמו, הוא לא חכם במיוחד.

לא אמרתי שמי שאין לא בגרויות הוא טיפש אז אל תנסי להסית את דבריי למקום אחר.
ילד שנופל בין הכיסאות בכיתה של 40, אבל יודע לנצל הזדמנות למנף את עצמו למקום טוב יותר, הוא ילד חכם.
ילד שנופל בין הכיסאות בכיתה של 40, ולא יודע לנצל הזדמנות למינוף כשהיא באה, הוא לא ילד חכם. פשוט מאוד.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 12 מאי 2009 23:14

Weef כתב:
אורח כתב:אה כן? זאת מראה של המציאות? אין אפשרות לשנות את המציאות הזאת? כי אני חושבת שכן

זה ממש לא מה שאמרתי.
המצב שלו עכשיו על הפנים, ויחד עם זה אמרתי שאולי בשבילו צבא היה עושה טוב, דווקא בגלל שאין לו פלאן בי.
אחד שיוצא מהצבא צריך שתהיה לו רשת ביטחון בעולם האמיתי. לכן, בנאדם שאין לו את זה, ולא מוצא לנכון לנצל את הצבא כדי לעזור לעצמו, הוא לא חכם במיוחד.

ילד שנופל בין הכיסאות בכיתה של 40, אבל יודע לנצל הזדמנות למנף את עצמו למקום טוב יותר, הוא ילד חכם.
ילד שנופל בין הכיסאות בכיתה של 40, ולא יודע לנצל הזדמנות למינוף כשהיא באה, הוא לא ילד חכם. פשוט מאוד.

דבר ראשון
המון לא ילדים יודעים על תחלופות
אם היועצת של הבית ספר בוחרת לספר(כמו שהיא סיפרה לי..אבל לא הייתה מספרת אם לא הייתי שואלת על אפשרות כזאת)ואז הם בוחרים לא ללכת לזה זה כבר משהו אחר
אם בן אדם חושב שאין לו אפשרויות אחרות זה משהו אחר לגמרי
חוץ מזה שבן אדם שסובל בצבא לא יצליח להוציא ממנו כלום...גם אם הוא יודע שהוא צריך
ומה יעזור לו צבא? לחתום קבע? להיות לנצח במדים? לחיות 3 שנים על 5000 שקל לחודש? ועוד במה..טבח? טכנאי מטוסים? זה לא שהוא היה הופך להיות עורך דין בצבא
Weef
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Weef » 12 מאי 2009 23:18

אורח כתב:
Weef כתב:

זה ממש לא מה שאמרתי.

דבר ראשון
אם היועצת של הבית ספר בוחרת לספר(כמו שהיא סיפרה לי..אבל לא הייתה מספרת אם לא הייתי שואלת על אפשרות כזאת)ואז הם בוחרים לא ללכת לזה זה כבר משהו אחר
ומה יעזור לו צבא? לחתום קבע? להיות לנצח במדים? לחיות 3 שנים על 5000 שקל לחודש? ועוד במה..טבח? טכנאי מטוסים? זה לא שהוא היה הופך להיות עורך דין בצבא

את לא יודעת את זה.

יש הרבה אנשים שלא הלך להם בתיכון, הגיעו לצבא ופשוט מצאו את עצמם. לא רק זה, גם חתמו קבע ונשארו בצבא עד הפרישה.
מה רע? מה את חושבת שבמקדונלדס עד גיל 40 הוא ירוויח יותר וביותר כבוד?

את נעולה על זה ש"צבא=חרא". אני ממש לא חושב ככה. אני באופן אישי לא מתאים לצבא. אבל יש הרבה שיכולים למצוא את עצמם במסגרת כזאת.
אני חושב שלבחור הזה צבא היה יכול להתאים אם הוא היה נותן צ'אנס. עזבי את פנאטית ולא אשנה את דעותייך. את לא שונה מאלה שמכריחים אותי להתגייס.

נכון הוא יכל להיות אומלל בצבא, אבל עכשיו הוא אומלל מחוץ לצבא. זה משנה?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 12 מאי 2009 23:21

אתם לא מבינים.. אני ניסיתי לשרת בצה"ל.. הייתי כמעט שנה על מדים ויצאתי כי סבלתי מקשיי הסתגלות קשים
בכל מקרה תודה על התמיכה אני מקווה להשתלב באזרחות למרות הכל
אורח

הודעהעל ידי אורח » 12 מאי 2009 23:24

זה ממש לא מה שאמרתי.

ילד שנופל בין הכיסאות בכיתה של 40, ולא יודע לנצל הזדמנות למינוף כשהיא באה, הוא לא ילד חכם. פשוט מאוד.[/quote]

דבר ראשון
ומה יעזור לו צבא? לחתום קבע? להיות לנצח במדים? לחיות 3 שנים על 5000 שקל לחודש? ועוד במה..טבח? טכנאי מטוסים? זה לא שהוא היה הופך להיות עורך דין בצבא[/quote]

את לא יודעת את זה.

יש הרבה אנשים שלא הלך להם בתיכון, הגיעו לצבא ופשוט מצאו את עצמם. לא רק זה, גם חתמו קבע ונשארו בצבא עד הפרישה.
מה רע? מה את חושבת שבמקדונלדס עד גיל 40 הוא ירוויח יותר וביותר כבוד?

את נעולה על זה ש"צבא=חרא". אני ממש לא חושב ככה. אני באופן אישי לא מתאים לצבא. אבל יש הרבה שיכולים למצוא את עצמם במסגרת כזאת.
אני חושב שלבחור הזה צבא היה יכול להתאים אם הוא היה נותן צ'אנס. עזבי את פנאטית ולא אשנה את דעותייך. את לא שונה מאלה שמכריחים אותי להתגייס.

נכון הוא יכל להיות אומלל בצבא, אבל עכשיו הוא אומלל מחוץ לצבא. זה משנה?[/quote]

עכשיו הגזמת
אבל ממש!
אני?! פנאטית!? זאת שמתעצבנת על ''במילא רגוע'' על הגישה שלו!? אני בעד להתגייס! כל החברים שלי בצבא(קרביים וג'ובניקים)ואני מעריכה אותם מאוד על זה שהם התגייסו
אני אישית לא מתאימה לצבא
אבל אני אומרת שאם הוא החליט לא להתגייס אני בטוחה שהייתה לו סיבה טובה(עד שהוא יביא לי אחרת)אז אני מנסה לתת לו דרכים להסתדר באזרחות
אני חושבת שבלי ג'וב טוב(שזה אומר משהו במודיעין)אי אפשר להסתדר בקבע בצבא(ואני מכירה המון ילדים שיש להם הורים בצבא...המשכורת לא בשמיים זהל א שזה הופך אותם לעשירים)
ואני לא חושבת שמקדונלדס יגרום לו להיות עשיר ושהוא יעבוד שם עד גיל 40
הוא אמר שהוא רוצה להשיג כסף לקורסים כדי להשלים בגרויות אז הצעתי לו עבודות שלא צריך שם השכלה גבוהה או אפילו תעודת בגרות
אורח

הודעהעל ידי אורח » 13 מאי 2009 04:09

אורח כתב:אתם לא מבינים.. אני ניסיתי לשרת בצה"ל.. הייתי כמעט שנה על מדים ויצאתי כי סבלתי מקשיי הסתגלות קשים
בכל מקרה תודה על התמיכה אני מקווה להשתלב באזרחות למרות הכל

אתה לא חייב לקחת קורסים לכל הבגרויות, תקנה פשוט ספרים ומיקודיות לפני הבגרות עצמה וזה יספיק לך כדי להצליח בבגרויות. אולי תיקח קורס רק בבגרות למתמטיקה.
אם תלמד ברצינות ולא תחפף אתה יכול להשלים תעודת בגרות מעולה עד גיל 21-22.
ולך תחתום בלשכה, אולי הם ימצאו לך עבודה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 13 מאי 2009 04:11

Weef כתב:
אורח כתב:יואו אתם פשוט אנשים רעים
תשמע
זה לא סוף העולם
נכון זה נראה רע עכשיו
אתה יכול להשלים בגרויות
תאמין לי הייתי באותו מצב

אני לא חושב שזו התעללות. כל מי שהגיב פה נתן לו מראה אמיתית של המצב, זה הכל.

מי שהגיע למצב שלו בלי לחשוב מה הלאה, הוא כנראה לא בנאדם חכם במיוחד.

אתה בעצמך לא בן אדם חכם במיוחד...
הבחור בן 18-19 לא בן 50. תתפלא כמה אנשים נמצאים במצב שלו בדיוק, ומשרתים בצבא וכשהם יצאו הם יתחילו להשלים בגרויות ויסיימו בגיל 24-25.
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 13 מאי 2009 08:07

"אחד שיוצא מהצבא צריך שתהיה לו רשת ביטחון בעולם האמיתי"
אתם כולכם מקשקשים, חוץ מאורח. צבא לא נותן שום דבר שאי אפשר לקבל באזרחות. 99% מהמקצועות שצבא מכשיר אליהם זה מקצועות צווארון כחול שאפשר לעשות להן הכשרה גם באזרחות בלי בעיה. וזה לא שמי שיוצא מהצבא מחכה לו תפקיד באזרחות.

מלכישוע יקירי, נשמע לי שהבעיה הגדולה שלך זה לא שלא הלכת לצבא אלא שאתה מרגיש אבוד לנוכח זה שאין לך מישהו שיגיד לך מה הצעד הבא. אבל אתה במצב כמעט זהה למישהו שכן הלך לצבא. בשלב הזה של החיים אתה רק מתחיל לתכנן מה תעשה. בשלב הזה התוכניות של אנשים זה או לחסוך כסף לטיול, או להתחיל לימודים, או להיכנס לשוק העבודה, וכמעט תמיד זה כרוך בלמצוא עבודה ברמת הקרקע של עבודות. זה רק שאלה של לחשוב מה אתה רוצה לעשות ולהתחיל לעבוד בשביל זה, או להתחיל לעבוד עד שמתגבשת לך החלטה מה אתה רוצה, או סתם לא לעשות כלום אם אתה יכול להרשות לעצמך עד שתמצא משהו. אתה גם לא חייב לדעת כבר עכשיו מה אתה הולך לעשות בחיים, לרובנו זה מסלול שמתגלה תוך כדי שצועדים בו ואפשרויות נפתחות ונסגרות במהלך החיים, כמעט אף אחד לא יודע לחזות בגיל 20 איפה הוא יהיה בגיל 40 ואפילו לא בגיל 30.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
Weef
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Weef » 13 מאי 2009 09:23

במילא רגוע כתב:"אחד שיוצא מהצבא צריך שתהיה לו רשת ביטחון בעולם האמיתי"
אתם כולכם מקשקשים, חוץ מאורח. צבא לא נותן שום דבר שאי אפשר לקבל באזרחות. 99% מהמקצועות שצבא מכשיר אליהם זה מקצועות צווארון כחול שאפשר לעשות להן הכשרה גם באזרחות בלי בעיה. וזה לא שמי שיוצא מהצבא מחכה לו תפקיד באזרחות.

וואלה?
אוקיי אני ממש אבל ממש חושב שנפלתם על השכל.
איפה בדיוק בחיים האמיתיים תינתן לך האפשרות לנהל חטיבה של 3,000 אנשים, תוך 3 שנים של ניסיון ישר מכיתה יב'?

מה שאתה אומר זה כזה בולשיט

הצבא אולי לא מתאים לכולם, אבל אם אתה יודע לנצל אותו, סביר להניח שתתקדם יפה הרבה יותר בחיים, מאשר שתקבץ נדבות במקדולנדס בלי בגרויות.
מי שחותם קבע עד גיל הפרישה לא צריך בכלל בגרויות, ויכול להסתדר יופי יופי עם משכורת (צבאית) מובטחת שדופקת כל חודש. איפה בדיוק יש לך את זה באזרחות???

תעשו לי טובה, אני ממש מופתע מהתגובות פה, במיוחד משל "במילא רגוע". אם אין לך משהו חכם לומר בעניין, אל תגיב.
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 13 מאי 2009 09:50

כמה בצבא מגיעים להיות מפקד חטיבה? נו באמת, מה הקשר?

אתה אמרת שמי שלא הולך לצבא צריך רשת ביטחון, כאילו שהוא מאבד קרקע ביחס למי שהולך לצבא. זה בולשיט מוחלט. נכון שיש בצבא אפיקים מצומצמים שעוזרים לקידום מקצועי, או שאפשר להישאר לעבוד בצבא, אבל זה לא קשור להשוואה של נקודות ההתחלה של מי שמשרצ ומי שלא, כי כל היתרונות שאפשר להשיג בצבא אפשר להשיג גם באזרחות, והרוב המכריע של החיילים לא זוכים לקידום מקצועי מהשירוצ, רובם המכריע משרצים כלוחמים או במקצועות רמת קרקע כמו פקידים או בלי מקצוע.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
Weef
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Weef » 13 מאי 2009 10:16

במילא רגוע כתב:כמה בצבא מגיעים להיות מפקד חטיבה? נו באמת, מה הקשר?

אתה אמרת שמי שלא הולך לצבא צריך רשת ביטחון, כאילו שהוא מאבד קרקע ביחס למי שהולך לצבא. זה בולשיט מוחלט. נכון שיש בצבא אפיקים מצומצמים שעוזרים לקידום מקצועי, או שאפשר להישאר לעבוד בצבא, אבל זה לא קשור להשוואה של נקודות ההתחלה של מי שמשרצ ומי שלא, כי כל היתרונות שאפשר להשיג בצבא אפשר להשיג גם באזרחות, והרוב המכריע של החיילים לא זוכים לקידום מקצועי מהשירוצ, רובם המכריע משרצים כלוחמים או במקצועות רמת קרקע כמו פקידים או בלי מקצוע.

ליידיעתך, אבא שלי וגם אחים של חברים שלי כולם היו מפקדים בצבא. אבא שלי אחרי 3 שנים בצבא (סדיר) פיקד על פלוגה של 3,000.
אתה אמרת ש"צבא לא נותן שום דבר שאי אפשר לקבל באזרחות". אולי אתה צודק. אבל במצב שלו אתה לא.

הדבר היחיד שהוא יפקד עליו זה הקופה בטיב טעם.

הרוב המכריע לא זוכה לקידום מקצועי? אני רוצה לראות מי עשה את המחקר הזה ואת התוצאות שלו.

אתה זורק שטויות בלי ביסוס. בפועל, הצבא הוא הרבה יותר ממה שאתה חושב עליו. יש המון אפיקים בצבא שבהם אפס מאופס (כמו שהוא ציין) יכול לגדול, להתפתח, ולהרוויח כמו אדם מכובד. וסליחה, אבל בנאדם שלא הולך לצבא כן צריך רשת ביטחון. כי ברגע שהוא באזרחי אדם לעצמו, במיוחד במצב שלו, הוא צריך רשת שתגן עליו (כמו בגרויות, תואר, עבודה וכו').

עזוב אבל אין לי כוח להתווכח, כבר הבנתי עם מי יש לי פה עסק. אני לא נגד הצבא. אין לי שום דבר רע להגיד על חיילים. אני חושב שאני לא מתאים לשירות, זה הכל. אני לא פנאט ילדותי שזורק שטויות בלי ביסוס.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 13 מאי 2009 10:29

נכון weef, יש אנשים ואפשר לומר שהרבה אנשים שחותמים קבע בצבא אם לא בתור קצינים אז בתור נגדים.
יש נגדי לוגיסטיקה, נגדי מטבח, נהגים, ועוד כל מיני תפקידים שבוא נאמר, לא נדרש חכמה גדולה כדי להצליח בהם ובכל זאת
הם מבוססים היטב, מקבלים אחלה משכורת, אחלה תנאים וכו'...
אבל בואו כולם לא נהרוג את הבנאדם, הוא אמנם לא לקח בחשבון את כל האפשרויות העלולות לקרות ויצא מהצבא בפזיזות ואני גם לא מבין למה הוא בא בטענות
לאתר...
אבל הוא בסך הכל בתחילת דרכו, זה לא מחייב שהוא ילך לעבוד במקדונלדס, אם הוא באמת ירצה להצליח בחיים, הוא יוכל בתוך שנה להשלים את הבגרויות של כיתה י עד י"ב. בוא נגיד שהוא בן 20, עד גיל 22 הוא מסיים עם זה. ואם הוא באמת כל-כך רוצה לעזור לעצמו, אז הוא יכול להתחיל ללמוד במכללה. אין צורך ללמוד רפואה בכדי להצליח היום, שילך ללמוד הייטק, משהו קליל שמכניס הכנס גבוהה. שם לא נראה לי ישאלו אותך אם עשית צבא וגם אם ישאלו זה לא יעניין אותם
כי אין להם כוח שתצא למילואים כל שנה!! אז חבר, זה לא נגמר, את התחילת דרכך, תן חיוך הכל לטובה!
אורח

הודעהעל ידי אורח » 13 מאי 2009 10:55

Weef כתב:

ליידיעתך, אבא שלי וגם אחים של חברים שלי כולם היו מפקדים בצבא. אבא שלי אחרי 3 שנים בצבא (סדיר) פיקד על פלוגה של 3,000.
אתה אמרת ש"צבא לא נותן שום דבר שאי אפשר לקבל באזרחות". אולי אתה צודק. אבל במצב שלו אתה לא.

הדבר היחיד שהוא יפקד עליו זה הקופה בטיב טעם.

הרוב המכריע לא זוכה לקידום מקצועי? אני רוצה לראות מי עשה את המחקר הזה ואת התוצאות שלו.

אתה זורק שטויות בלי ביסוס. בפועל, הצבא הוא הרבה יותר ממה שאתה חושב עליו. יש המון אפיקים בצבא שבהם אפס מאופס (כמו שהוא ציין) יכול לגדול, להתפתח, ולהרוויח כמו אדם מכובד. וסליחה, אבל בנאדם שלא הולך לצבא כן צריך רשת ביטחון. כי ברגע שהוא באזרחי אדם לעצמו, במיוחד במצב שלו, הוא צריך רשת שתגן עליו (כמו בגרויות, תואר, עבודה וכו').

עזוב אבל אין לי כוח להתווכח, כבר הבנתי עם מי יש לי פה עסק. אני לא נגד הצבא. אין לי שום דבר רע להגיד על חיילים. אני חושב שאני לא מתאים לשירות, זה הכל. אני לא פנאט ילדותי שזורק שטויות בלי ביסוס.

פלוגה של 3000 ?
הפלוגה שלי מונה 100 איש ומפקד הפלוגה כבר 6 שנים בצבא :X

אתה הזוי
S

הודעהעל ידי S » 13 מאי 2009 11:53

Weef כתב:

חחחח אח אח... אבות וההגזמות שלהם- ובנים תמימים.
בוא נסדיר משהו קטן:

מפקד בסיס לא מפקד על 3000 אנשים ("אחרי 3 שנים בצבא (סדיר)").
אבא שלך לא יכול היה להיות מפקד בסיס (סגן אלוף) וגם לא מפקד פלוגה (סרן), אולי רק מ"מ (סגן משנה).
מ"ממים מפקדים על 30 בחלום הרטוב שלהם.
אז אבא שלך בטח שלא פיקד על 3000, וגם לא 300, וספק אם על 30.
אולי אבא נסע למאהבת בכלל, במקום למילואים? וחזר כדי לספר לבן התמים על כמה שאבא חזק וגדול ומפקד?
זה כבר עניין משפחתי שלכם :)

פשוט תסתכל כמה חיילים יש, וכמה מהם מקודמים (וכמה מהמקודמים הם פרוטקציונרים עם אבות קצינים\נגדים מקושרים).
אה רגע, לא היית בצבא, כך שלא ראית, וואתה מסתמך על מה שאבא אומר- האבא שחלם שהוא מפקד על צבא קטן ...
האבא של מישהו נרדם אחרי כמה טיפות LSD בזמן שהקרינו את לורנס מארצות ערב?

אפשר לחשוב שלחיילים משוחררים יש רשת ביטחון, בגלל זה הם מתדלקים\מאבטחים\בורחים לדפוק את הראש בתאילנד כדי לברוח מהמציאות העגומה שלהם בארץ במסווה של "טיול גדול".

באמת אין לך שום דבר מועיל להגיד, וכשאתה כן אומר משהו אתה רק מראה כמה שאתה מנותק מהמציאות.
תמשיך להקשיב לסיפורים ההזויים של אבא\סבא שלך ותחסוך את פניני הטיפשות שלך מאיתנו.
Weef
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Weef » 13 מאי 2009 14:04

S כתב:
Weef כתב:

בוא נסדיר משהו קטן:

אבא שלך לא יכול היה להיות מפקד בסיס (סגן אלוף) וגם לא מפקד פלוגה (סרן), אולי רק מ"מ (סגן משנה).
אולי אבא נסע למאהבת בכלל, במקום למילואים? וחזר כדי לספר לבן התמים על כמה שאבא חזק וגדול ומפקד?

פשוט תסתכל כמה חיילים יש, וכמה מהם מקודמים (וכמה מהמקודמים הם פרוטקציונרים עם אבות קצינים\נגדים מקושרים).
אה רגע, לא היית בצבא, כך שלא ראית, וואתה מסתמך על מה שאבא אומר- האבא שחלם שהוא מפקד על צבא קטן ...

אפשר לחשוב שלחיילים משוחררים יש רשת ביטחון, בגלל זה הם מתדלקים\מאבטחים\בורחים לדפוק את הראש בתאילנד כדי לברוח מהמציאות העגומה שלהם בארץ במסווה של "טיול גדול".

באמת אין לך שום דבר מועיל להגיד, וכשאתה כן אומר משהו אתה רק מראה כמה שאתה מנותק מהמציאות.
תמשיך להקשיב לסיפורים ההזויים של אבא\סבא שלך ותחסוך את פניני הטיפשות שלך מאיתנו.

אני באמת לא הולך להגיב לך. אני רק אציין שאבא שלי היה טייס ורב סרן בצבא, וכן אחרי 3 שנים.

אחים של חברים שלי לא מתדלקים בתחנת דלק וגם לא עובדים במקדולנדס, וגם לא בהודו. הם לומדים בטכניון ובאוני' תל אביב.
אני לא יודע את מי אתה תחקרת לשם המחקר המעמיק משהו שעשית.

חח מאהבת תגיד אתה פסיכי?? מישהו פה סובל מעודף דמיון חחחחחחחחחחחחחחח
זה מה שיש לי לומר עלייך: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
אתה= חהחהחהחהחהחהחהחה.

אתה יכול לצרוח אבל אני צורח יותר חזק!
S

הודעהעל ידי S » 13 מאי 2009 17:28

אתה אמרת שמי שלא הולך לצבא צריך רשת ביטחון, כאילו שהוא מאבד קרקע ביחס למי שהולך לצבא. זה בולשיט מוחלט. נכון שיש בצבא אפיקים מצומצמים שעוזרים לקידום מקצועי, או שאפשר להישאר לעבוד בצבא, אבל זה לא קשור להשוואה של נקודות ההתחלה של מי שמשרצ ומי שלא, כי כל היתרונות שאפשר להשיג בצבא אפשר להשיג גם באזרחות, והרוב המכריע של החיילים לא זוכים לקידום מקצועי מהשירוצ, רובם המכריע משרצים כלוחמים או במקצועות רמת קרקע כמו פקידים או בלי מקצוע.[/quote]

בוא נסדיר משהו קטן:

עזוב אבל אין לי כוח להתווכח, כבר הבנתי עם מי יש לי פה עסק. אני לא נגד הצבא. אין לי שום דבר רע להגיד על חיילים. אני חושב שאני לא מתאים לשירות, זה הכל. אני לא פנאט ילדותי שזורק שטויות בלי ביסוס.[/quote]

[/quote]

אני באמת לא הולך להגיב לך. אני רק אציין שאבא שלי היה טייס ורב סרן בצבא, וכן אחרי 3 שנים.

אחלה קידום היה לאבא שלך. בשלוש שנים הוא גם נהיה טייס וגם רב סרן, וגם פיקד על צבא קטן.
הוא גם יירט קסאמים עם הרובה שלו?

אחים של חברים שלי לא מתדלקים בתחנת דלק וגם לא עובדים במקדולנדס, וגם לא בהודו. הם לומדים בטכניון ובאוני' תל אביב.
אני לא יודע את מי אתה תחקרת לשם המחקר המעמיק משהו שעשית.

ומאיפה הכסף? אמא'לה ואבא'לה משלמים? לא לכולם אמא'לה ואבא'לה יכולים לממן- ואז צריך למצוא עבודה ואז עם הכישורים הצבאיים שלך אתה כשיר להיות רק מאבטח\בל בוי\מתדלק וכו'. אז במה בדיוק השירות הצבאי עוזר באזרחות?
אני רואה שצריך להסביר לך הכל... או להיות אבא שלך (חס ושלום) כי אז תאמין בלי להתווכח.

חח מאהבת תגיד אתה פסיכי?? מישהו פה סובל מעודף דמיון חחחחחחחחחחחחחחח
זה מה שיש לי לומר עלייך: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
אתה= חהחהחהחהחהחהחהחה.

אתה יכול לצרוח אבל אני צורח יותר חזק![/quote]
Weef
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Weef » 13 מאי 2009 18:45

חח אתה אפס.

רק רציתי להגיד. אתה פשוט אפס.

אני רק אגיב לגבי ההערה המטומטמת שלך של "אמא ואבא מממנים".
אז לא, אמא ואבא לא פאקינג ממנו. אותם ילדים חרוצים עבדו לפני ואחרי הצבא, וקיבלו מלגה ענקית בגלל שיש להם פסיכומטרי (לאחד מהם 734 לדוגמא) מעולה וגם בגרויות מעולות.

אצלך זה כנראה לא היה המקרה כי אתה פשוט אפס (אני מדבר על S, לא על האורח הראשון).

have a good day, sir.
Jack_Flash
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Jack_Flash » 13 מאי 2009 20:21

Weef כתב:חח אתה אפס.

אז לא, אמא ואבא לא פאקינג ממנו. אותם ילדים חרוצים עבדו לפני ואחרי הצבא, וקיבלו מלגה ענקית בגלל שיש להם פסיכומטרי (לאחד מהם 734 לדוגמא) מעולה וגם בגרויות מעולות.

have a good day, sir.

lol
I said I know, it's only rock 'n' roll but I like it! Like it, yes, I do. Oh, well, I like it, I like it, I like it
אחד שיודע

הודעהעל ידי אחד שיודע » 13 מאי 2009 20:26

פלוגה של 3000?

פשש איזה מיוחד מפקד על פלוגה שגדולה יותר מאוגדה!
רמבו, ג'ון S רמבו

הודעהעל ידי רמבו, ג'ון S רמבו » 14 מאי 2009 02:10

Weef כתב:חח אתה אפס.

לא! בבקשה אל נא תאמר את זה. פן יפגעו רגשותיי... מדוע הינך כה אכזר?
האם אביך הלקה אותך בישבנך בילדותך?
באותן ידיים חסונות עימן החזיק את הג'ויסטיק הגדול, הארוך, והקשיח של מטוס הקרב שלו?
איזה כיף זה כשיש לך כזה ג'ויסטיק ארוך, גדול, וקשיח בין הרגליים נכון?
תשאל את אבא. אני רוצה לשמוע על זה יותר, והאם הוא דמיין לפעמים שהוא משבט הזולו בזמן הטיסה?

פששש... ילדים באמת חרוצים.
קודם אמרת שהם לא עבדו אחרי צבא- אלא ישר הלכו ללמוד.
עכשיו הם למדו גם לפני, גם אחרי, וגם קיבלו "מלגה ענקית" בגלל שיש להם "פסיכומטרי 734" ("לאחד מהם").
חחחחחחחחחחח
שיכנעת אותי.
רק שאבא שלך לא יכעס עליי פן ישלח את צבאו האדיר עליי.

לא כתבת משהו דומה בהתחלה?

have a good day, sir.

פה זה יזראעל, וסיר זה לבישולים נכון?
סיר יום טוב גם לך, אחי מאמא אחרת. בעל הדמיון המפותח והאבא-הכל-יכול.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 14 מאי 2009 09:03

weef
אתה טיפש
אם אבא שלך היה טייס אין מצב שאחרי 3 שנים הוא פיקד כבר על טייסת\3000 איש
אם הוא היה טייס רק קורס הטיס שלו לקח 3 שנים
אז אתה טיפש , שב בשקט ותמשיך לחלום על אחים באוניברסיטאות
Weef
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Weef » 14 מאי 2009 11:22

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 14 מאי 2009 13:58

אפשר בבקשה להוריד את הטונים של ההתלהמות? זה מיותר וזה מוריד מהדיון והופך למריבה.

הנקודה העיקרית פה היא שצבא זה לא יתרון, בטח לא כזה שצריך רשת ביטחון בלעדיו. מה שאתה קראת לו רשת ביטחון (בגרויות תואר עבודה) זה לא רשת ביטחון, זה דברים שיכולים לעזור, בהתקדמות בעולם העבודה, ועל הדברים האלה בדיוק דיברנו שמומלץ לו לנסות להשיג. ממה שאתה אומר משתמע שלמי שהולך לצבא אוטומטית יש בגרויות או תואר או עבודה שהוא יכול להסתמך עליהם ומי שלא הולך אין לו וצריך לדאוג לזה אחרת, וזה פשוט לא נכון. לכל אחד, בין אם הוא הלך לצבא או לא, הדברים האלה יעזרו, וברוב המכריע של המקרים לא משיגים את הדברים האלה בצבא. ולא הייתי קורא לדברים האלה רשת ביטחון כי רשת ביטחון זה משהו שאתה יכול ליפול עליו במקרה של בעיה, הדברים הללו הם הדברים שאתה משיג כדי להתקדם, לא הדברים שאתה נופל עליהם כשאתה בצרה. לדברים שאתה נופל עליהם כשאתה בצרה קוראים אבא ואמא.
- מלכוד-22
lord_r
יצירת קשר:

הודעהעל ידי lord_r » 14 מאי 2009 18:27

Weef, אני אוהב לקרוא את התגובות שלך, אבל כל כך חבל שהן חסרות ביסוס מציאותי שקשור לצבא.
נתחיל מזה שאתה צריך ללמוד את הטרמינולוגיה הצבאית טוב יותר ואז תבין שפלוגה בת 3000 איש כמעט ואינה קיימת כמעט בצבא. מכאן, שלהיות מ"פ <מפקד פלוגה, אם לא הבנת ;-)> זה מאוד פשוט- קורס קצינים (שהיום כל טמבל יכול להכנס אליו) ואם הגעת אליו בתור לוחם/ מ"כ טוחן מבט"ר, אז אתה נהיה מפקד פלוגה :) ומפקד פלוגה זה תפקיד מאוד הולם, כי לפקד על 100+- צעירים מטומטמים, שיושבים בשק"ם וצורחים אל הקב"ן "בדרך אל הגימל", זוהי שאיפתי היחידה בחיים ואני ממש שמח שלפי הגדרתך באזרחות אני כנראה לא אצליח לפקד על פלוגה ! :)
אבל אני לא אכנס לדקדוקים כאלה יותר מדי, אני הבנתי למה אתה מכוון. מפקד בסיס, כמו שהתכוונת, אכן יכול להיות מפקד על 3000 איש. אך בוא נעמיק קצת יותר. מפקד בסיס הוא קצין בדרגה, באופן ממוצע, סגן אלוף. סגן אלוף זה בן אדם שככל הנראה בן 40+-, נשוי + 2. מסכים איתך- זה לא פשוט. אבל באותה מידה אני יכול למצוא לך התאמה מספרית מדוייקת לבין המב"סים לבין המנכלים ! שמפקדים על 10000 עובדים !!! ושאצלהם לא הכל ידוע מראש, ומובטח וקסום מבחינת התשלום החודשי ! כי מעליהם אין רמטכ"ל שיציל להם את התחת ! אז תגיד לי אתה, מה באמת יותר מכשל עכשיו?!

וכמה הערות אישיות יותר אלייך.
דבר ראשון, נראה שאתה מאוד מתאים לשירות ! לפי התגובות שלך יש לך את אחד מקווי המחשבה הצהובים ביותר שראיתי מימי. אבל אני לא שולל אבסולוטית ישר, אולי קטועה לך רגל, ואתה אכן לא מתאים לשירות, ואם אכן כך, מאוד חבל עבורך. כי עם כל הסנגוריה על הצבא שאתה מפציר פה, אולי יכולתך למעשה לפקד על פלוגה :)

שנית, אתה חייב להפסיק עם מוטיב המקדונלדס המטומטם הזה. אולי עברת ילדות של שבוז סנטר. אבל אנשים שלא מתגייסים יכולים להצליח יותר ממני ומכל מפקדי הפלוגות והחטיבות שאתה מפנטז עליהם.

שלישית, אני לא בא לתקוף אותך, אף על פי שזה נראה ככה, אני רוצה שלא תדבר שטויות. אתה לא היית בצבא, ואתה לא יודע מה זה, לטוב ולרע. מאוד יפה על ההתרשמות האובייקטיבית שלך על הצבא, אך אתה חייב להבין שאתה לא יודע בעצם שיט עליו. וזה לא משנה אם יש לך שורשים צבאיים משובחים. תפישת הצבא היא דבר אינדיבידואלי ! אל תדבר על מפקדי חטיבה בזמן שאתה לא יכולת לעלות אפילו לאטובוס מהבקו"ם....

בהצלחה.
Weef
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Weef » 14 מאי 2009 18:44

lord_r כתב:Weef, אני אוהב לקרוא את התגובות שלך, אבל כל כך חבל שהן חסרות ביסוס מציאותי שקשור לצבא.
נתחיל מזה שאתה צריך ללמוד את הטרמינולוגיה הצבאית טוב יותר ואז תבין שפלוגה בת 3000 איש כמעט ואינה קיימת כמעט בצבא. מכאן, שלהיות מ"פ <מפקד פלוגה, אם לא הבנת ;-)> זה מאוד פשוט- קורס קצינים (שהיום כל טמבל יכול להכנס אליו) ואם הגעת אליו בתור לוחם/ מ"כ טוחן מבט"ר, אז אתה נהיה מפקד פלוגה :) ומפקד פלוגה זה תפקיד מאוד הולם, כי לפקד על 100+- צעירים מטומטמים, שיושבים בשק"ם וצורחים אל הקב"ן "בדרך אל הגימל", זוהי שאיפתי היחידה בחיים ואני ממש שמח שלפי הגדרתך באזרחות אני כנראה לא אצליח לפקד על פלוגה ! :)
אבל אני לא אכנס לדקדוקים כאלה יותר מדי, אני הבנתי למה אתה מכוון. מפקד בסיס, כמו שהתכוונת, אכן יכול להיות מפקד על 3000 איש. אך בוא נעמיק קצת יותר. מפקד בסיס הוא קצין בדרגה, באופן ממוצע, סגן אלוף. סגן אלוף זה בן אדם שככל הנראה בן 40+-, נשוי + 2. מסכים איתך- זה לא פשוט. אבל באותה מידה אני יכול למצוא לך התאמה מספרית מדוייקת לבין המב"סים לבין המנכלים ! שמפקדים על 10000 עובדים !!! ושאצלהם לא הכל ידוע מראש, ומובטח וקסום מבחינת התשלום החודשי ! כי מעליהם אין רמטכ"ל שיציל להם את התחת ! אז תגיד לי אתה, מה באמת יותר מכשל עכשיו?!

דבר ראשון, נראה שאתה מאוד מתאים לשירות ! לפי התגובות שלך יש לך את אחד מקווי המחשבה הצהובים ביותר שראיתי מימי. אבל אני לא שולל אבסולוטית ישר, אולי קטועה לך רגל, ואתה אכן לא מתאים לשירות, ואם אכן כך, מאוד חבל עבורך. כי עם כל הסנגוריה על הצבא שאתה מפציר פה, אולי יכולתך למעשה לפקד על פלוגה :)

שנית, אתה חייב להפסיק עם מוטיב המקדונלדס המטומטם הזה. אולי עברת ילדות של שבוז סנטר. אבל אנשים שלא מתגייסים יכולים להצליח יותר ממני ומכל מפקדי הפלוגות והחטיבות שאתה מפנטז עליהם.

שלישית, אני לא בא לתקוף אותך, אף על פי שזה נראה ככה, אני רוצה שלא תדבר שטויות. אתה לא היית בצבא, ואתה לא יודע מה זה, לטוב ולרע. מאוד יפה על ההתרשמות האובייקטיבית שלך על הצבא, אך אתה חייב להבין שאתה לא יודע בעצם שיט עליו. וזה לא משנה אם יש לך שורשים צבאיים משובחים. תפישת הצבא היא דבר אינדיבידואלי ! אל תדבר על מפקדי חטיבה בזמן שאתה לא יכולת לעלות אפילו לאטובוס מהבקו"ם....

בהצלחה.

וואו. הרבה השקעה על שום דבר.

לא אמרתי שאני בעד הצבא, או שאני רוצה להתגייס. מבחינתי אין לי שום קשר לצבא, אני לא שונא אותו ואני לא אוהב אותו. אני מעדיף לחשוב כאילו הוא לא קיים.

עוד דבר, לא אמרתי שאדם שמצליח הוא אדם שהולך לצבא. זה נחמד שכל אחד פה מפרש דברים אחרת.
מה שאמרתי זה, שאחד שאין לו בגרויות, אין לו לימודים, אין לו כסף והוא קורא לעצמו "אפס מאופס", אולי היה צריך לשקול לנצל את הצבא על מנת לקבל מעמד נורמלי בחיים. אני חושב שכל עבודה מכבדת את בעליה, אבל על מנת להרוויח בכבוד, בנאדם צריך שתהיה לו עבודה נורמלית. צבא היה יכול לספק לאדון אפס מאופס עבודה נורמלית.
לא אמרתי שהוא חייב להתגייס. לא אמרתי שאף אחד חייב להתגייס. רק אמרתי שכדאי לחשוב מה עושים אחרי השחרור במקום ללכת בעיוורון רק כדי להוציא פטור. אולי במבט כזה תבין שבעצם אולי אתה לא סובל כל כך בצבא, מאשר תסבול באזרחות.

אני לא רוצה להתגייס כי לא מתאים לי זה הכל. לי, בניגוד אליו, יש תכנית מאוד מסודרת על מה אני הולך לעשות אחרי השחרור. והיא לא כוללת לקרוא לעצמי "אפס מאופס". "יכולתי לפקד על פלוגה" - אתה יודע מה זה משפט ממש מטומטם (טיזינג, אני יודע). אני לא בנאדם שיכל לפקד על פלוגה, אבל אני בנאדם שמסתכל לאמת בפנים ולא הולך ראש בקיר כמו כל הצבועים פה "צבא זה חרא צבא זה חרא". יאללה איתכם סעמק רק אומרים מילה אחת שיכולה אולי להתפרש כחיובית על הצבא ואתם יוצאים כמו עדר תרנגולות.
נמאס מזה.

בוא אני אספר לך. יש כאלו שסובלים בצבא. סבבה, עבורם באמת צא ולך לשלום.
מי שלא התגייס בכלל או שלא סובל בצבא אבל רק רוצה לצאת, אך מצד שני אין לו שום תכנית חלופית, ייתקל בקשיים מחוץ לצבא. זה כל מה שאמרתי.

נמאס לי לחפור בנושא הזה באמת זיינתם תשכל שלי כבר, אולי צבא היה עושה לכם קצת סדר בשכל הדפוק של חלק מכם.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 15 מאי 2009 02:17

Weef כתב:
lord_r כתב:Weef, אני אוהב לקרוא את התגובות שלך, אבל כל כך חבל שהן חסרות ביסוס מציאותי שקשור לצבא.

בהצלחה.

לא אמרתי שאני בעד הצבא, או שאני רוצה להתגייס. מבחינתי אין לי שום קשר לצבא, אני לא שונא אותו ואני לא אוהב אותו. אני מעדיף לחשוב כאילו הוא לא קיים.

עוד דבר, לא אמרתי שאדם שמצליח הוא אדם שהולך לצבא. זה נחמד שכל אחד פה מפרש דברים אחרת.
מה שאמרתי זה, שאחד שאין לו בגרויות, אין לו לימודים, אין לו כסף והוא קורא לעצמו "אפס מאופס", אולי היה צריך לשקול לנצל את הצבא על מנת לקבל מעמד נורמלי בחיים.

אם הוא היה "מנצל את הצבא" המעמד שלו לא היה משתנה, אך הוא היה מבוגר ב-3 שנים ובדיוק באותו המצב.

אני חושב שכל עבודה מכבדת את בעליה, אבל על מנת להרוויח בכבוד, בנאדם צריך שתהיה לו עבודה נורמלית. צבא היה יכול לספק לאדון אפס מאופס עבודה נורמלית.

שוב אתה מדבר על דברים שאין לך מושג בהם? הרי לא עבדת יום בחיים שלך... אתה לא יודע מה זה בכלל לעבוד או לא לחיות על חשבון אמא ואבא.

לא אמרתי שהוא חייב להתגייס. לא אמרתי שאף אחד חייב להתגייס. רק אמרתי שכדאי לחשוב מה עושים אחרי השחרור במקום ללכת בעיוורון רק כדי להוציא פטור. אולי במבט כזה תבין שבעצם אולי אתה לא סובל כל כך בצבא, מאשר תסבול באזרחות.
אני לא רוצה להתגייס כי לא מתאים לי זה הכל. לי, בניגוד אליו, יש תכנית מאוד מסודרת על מה אני הולך לעשות אחרי השחרור. והיא לא כוללת לקרוא לעצמי "אפס מאופס". "יכולתי לפקד על פלוגה" - אתה יודע מה זה משפט ממש מטומטם (טיזינג, אני יודע). אני לא בנאדם שיכל לפקד על פלוגה, אבל אני בנאדם שמסתכל לאמת בפנים ולא הולך ראש בקיר כמו כל הצבועים פה "צבא זה חרא צבא זה חרא". יאללה איתכם סעמק רק אומרים מילה אחת שיכולה אולי להתפרש כחיובית על הצבא ואתם יוצאים כמו עדר תרנגולות.
נמאס מזה.

לך תבקש מאבא קצת כסף לאוטובוס, ללימודים, להמבורגר, לנעליים לבגדים ואז תדבר על דברים שאתה מבין בהם- כמו חנופה (בזה אני בטוח שאתה מומחה). אבל אל תקשקש בקשר לדברים שאין לך מושג עליהם (צבא, עבודה).

מי שלא התגייס בכלל או שלא סובל בצבא אבל רק רוצה לצאת, אך מצד שני אין לו שום תכנית חלופית, ייתקל בקשיים מחוץ לצבא. זה כל מה שאמרתי.

אם לכולם היו הורים כמו שלך, שמממנים לך את כל החיים אז לאף אחד לא היו קשיים...

נמאס לי לחפור בנושא הזה באמת זיינתם תשכל שלי כבר, אולי צבא היה עושה לכם קצת סדר בשכל הדפוק של חלק מכם.

אבא שלך זיין לך את השכל חזק חזק, אני מבין אותך אחי :) אבא מממן אותך אז אתה חייב להסכים איתו...
אבל לפחות תשתוק כשזה נוגע לדברים שאתה לא מבין בהם- כדי שכולם לא יראו שאתה טיפשון ;)
Weef
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Weef » 15 מאי 2009 13:13

אורח כתב:
Weef כתב:

בהצלחה.

מה שאמרתי זה, שאחד שאין לו בגרויות, אין לו לימודים, אין לו כסף והוא קורא לעצמו "אפס מאופס", אולי היה צריך לשקול לנצל את הצבא על מנת לקבל מעמד נורמלי בחיים.

אם הוא היה "מנצל את הצבא" המעמד שלו לא היה משתנה, אך הוא היה מבוגר ב-3 שנים ובדיוק באותו המצב.

אני חושב שכל עבודה מכבדת את בעליה, אבל על מנת להרוויח בכבוד, בנאדם צריך שתהיה לו עבודה נורמלית. צבא היה יכול לספק לאדון אפס מאופס עבודה נורמלית.

שוב אתה מדבר על דברים שאין לך מושג בהם? הרי לא עבדת יום בחיים שלך... אתה לא יודע מה זה בכלל לעבוד או לא לחיות על חשבון אמא ואבא.

נמאס מזה.

לך תבקש מאבא קצת כסף לאוטובוס, ללימודים, להמבורגר, לנעליים לבגדים ואז תדבר על דברים שאתה מבין בהם- כמו חנופה (בזה אני בטוח שאתה מומחה). אבל אל תקשקש בקשר לדברים שאין לך מושג עליהם (צבא, עבודה).

אם לכולם היו הורים כמו שלך, שמממנים לך את כל החיים אז לאף אחד לא היו קשיים...

אבא שלך זיין לך את השכל חזק חזק, אני מבין אותך אחי :) אבא מממן אותך אז אתה חייב להסכים איתו...
אבל לפחות תשתוק כשזה נוגע לדברים שאתה לא מבין בהם- כדי שכולם לא יראו שאתה טיפשון ;)

אתה יודע, זאת טענה של אפסים עניים וחזירים סוציאליסטים.

מה שאבא שלי מממן לי ומה שלא זה עסק שלי. זה שאתה עני מרוד וטיפש זה לא בעייה שלי.

אבא שלי לא קנה לי את הציונים בבצפר. גם לא קנה לי בצפר פרטי. הלכתי לבצפר כמו כולם. ההבדל היחיד ביני לבינך זה שבמקום להתלונן על העולם כמו איזה חרא "לחם עבודה", אני קורע את התחת בלימודים כדי להכין את עצמי לעתיד טוב יותר משלך חתיכת עלוקה.

אנשים כמוך הם leeches על החברה. אתה הסיבה מאלה שאומרים ש"קפיטליזם זה חרא" כי הם רק מפסידים ממנו. אז בוא אני אגיד לך, אידיוטים בטלנים עצלנים וחזירים כמוך יפסידו מקפיטליזם. אידיוטים וחזירים כמוך יצפו מהחברה למממן אותם.

אתה חזיר ותמיד תישאר חזיר כי אתה סוציאליסט מסריח ומגיע לך להירקב בגיהנום עם הסטאלין שלך חתיכת דגנרט.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 15 מאי 2009 13:37

weef אלוהים אדירים אתה באמת טיפש טיפש ושוב טיפש

מה הקשר מה שהוא כתב לסוציאליזם\קפיטליזם !?!?!?!??!?!~?$!?$!@?45!@?%!?5!6.^&.1^#?1

הוא בסך הכל אומר שאתה ילד שחי על חשבון ההורים (בלי שום קשר לסוציאליזם\קפיטליזם) ושאתה לא בוגר ולא יודע מזה קשיים אמיתיים
ולכן כדאי שתפסיק להגיב פה ככה

נראה לי שאני יודע איך יצאת מהצבא ... בטח יש לך דפ''ר 10
CPTR

הודעהעל ידי CPTR » 15 מאי 2009 13:46

אתה יודע, זאת טענה של אפסים עניים וחזירים סוציאליסטים.

אין דבר כזה "אפס", ולעוני אין קשר לשום דבר. בכל הודעה אתה מראה עוד מהבורות שלך ומהציטוטים הלא קשורים לכלום.

מה שאבא שלי מממן לי ומה שלא זה עסק שלי. זה שאתה עני מרוד וטיפש זה לא בעייה שלי.

אבא שלך מממן לך הכל, ולכן אינך יודע כלום על עבודה. "עני מרוד וטיפש" - עוד ציטוטים של ילד בכיתה י' שלא קשורים לכלום.

אבא שלי לא קנה לי את הציונים בבצפר. גם לא קנה לי בצפר פרטי. הלכתי לבצפר כמו כולם. ההבדל היחיד ביני לבינך זה שבמקום להתלונן על העולם כמו איזה חרא "לחם עבודה", אני קורע את התחת בלימודים כדי להכין את עצמי לעתיד טוב יותר משלך חתיכת עלוקה.

אולי אבא היה צריך לממן לך "בצפר" יותר טוב, כדי שתוכל לאיית את השם שלו לפחות.
לא התלוננתי על העולם (שעליו אינך מבין כלום- כי כאמור אתה לא חווית כלום).
"לחם עבודה" "עלוקה" - עוד ציטוטים של ילד בכיתה י' שלא קשורים לכלום.

אנשים כמוך הם leeches על החברה. אתה הסיבה מאלה שאומרים ש"קפיטליזם זה חרא" כי הם רק מפסידים ממנו. אז בוא אני אגיד לך, אידיוטים בטלנים עצלנים וחזירים כמוך יפסידו מקפיטליזם. אידיוטים וחזירים כמוך יצפו מהחברה למממן אותם.

חחח אני אוהב את איך שאתה משלב מילה באנגלית בהודעות שלך :)
אתה בהחלט בחור מתוחכם ;)
ויחסית למישהו שלא עושה כלום מלבד לחיות על חשבון ההורים, לקרוא לי עצלן זה קצת אבסורדי.
"אידיוטים בטלנים עצלנים וחזירים כמוך יפסידו מקפיטליזם. אידיוטים וחזירים כמוך"-עוד ציטוטים של ילד בכיתה י' שלא קשורים לכלום.

[b]אתה חזיר ותמיד תישאר חזיר כי אתה סוציאליסט מסריח ומגיע לך להירקב בגיהנום עם הסטאלין שלך חתיכת דגנרט.[/b

עוד ציטוטים של ילד בכיתה י' שלא קשורים לכלום? תודה לאל על CTRLּC.
Weef
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Weef » 15 מאי 2009 14:13

אורח כתב:weef אלוהים אדירים אתה באמת טיפש טיפש ושוב טיפש

מה הקשר מה שהוא כתב לסוציאליזם\קפיטליזם !?!?!?!??!?!~?$!?$!@?45!@?%!?5!6.^&.1^#?1

הוא בסך הכל אומר שאתה ילד שחי על חשבון ההורים (בלי שום קשר לסוציאליזם\קפיטליזם) ושאתה לא בוגר ולא יודע מזה קשיים אמיתיים
ולכן כדאי שתפסיק להגיב פה ככה

נראה לי שאני יודע איך יצאת מהצבא ... בטח יש לך דפ''ר 10

קפוץ לי ;)
lord_r
יצירת קשר:

הודעהעל ידי lord_r » 15 מאי 2009 18:30

WEEF, לפי מה שאני מתרשם מפה, אתה לא התגייסת לצבא בלי שם אידיאולוגיה מאחורי זה, ובעצם מסגרת צבאית של שלוש שנים של לשרת מדינה עבור 400 ש"ח מסכנים בחודש ובתנאי בסיס, ולא בתנאי וילה מקיסריה, פשוט לא מתאים לך.
אני חושב שאתה צריך להתבייש ולא לכתוב כאן יותר. הרוב המכריע של האנשים שכותבים פה ושמנסים לצאת - יש להם עיקרון ורעיון מאוד מאוד גדול וערכים שעליהם חונכו, שפשוט לא עולים בקנה אחד עם רוח צה"ל ולא יעלו בשום מחיר. אבל אצלך? אלו ערכים? ערך שער הדולר אולי זה הערך היחידי שמתנוסס אצלך. וגם אתה לא המקור הישיר להבאת הדולר הבייתה. באמת שמעניין אותי מי החצוף שעומד מאחורי הניק שלך, ולהביא לו שתי סטירות מצלצלות שאולי יגרמו לו להבין שהתפלצפות סביב מילים "גבוהות" ללא כיסוי זה לא דבר כל כך מתאים לעשות.
Weef
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Weef » 15 מאי 2009 19:21

lord_r כתב:WEEF, לפי מה שאני מתרשם מפה, אתה לא התגייסת לצבא בלי שם אידיאולוגיה מאחורי זה, ובעצם מסגרת צבאית של שלוש שנים של לשרת מדינה עבור 400 ש"ח מסכנים בחודש ובתנאי בסיס, ולא בתנאי וילה מקיסריה, פשוט לא מתאים לך.
אני חושב שאתה צריך להתבייש ולא לכתוב כאן יותר. הרוב המכריע של האנשים שכותבים פה ושמנסים לצאת - יש להם עיקרון ורעיון מאוד מאוד גדול וערכים שעליהם חונכו, שפשוט לא עולים בקנה אחד עם רוח צה"ל ולא יעלו בשום מחיר. אבל אצלך? אלו ערכים? ערך שער הדולר אולי זה הערך היחידי שמתנוסס אצלך. וגם אתה לא המקור הישיר להבאת הדולר הבייתה. באמת שמעניין אותי מי החצוף שעומד מאחורי הניק שלך, ולהביא לו שתי סטירות מצלצלות שאולי יגרמו לו להבין שהתפלצפות סביב מילים "גבוהות" ללא כיסוי זה לא דבר כל כך מתאים לעשות.

קרא לך איך שאתה רוצה. מי קובע מה ההגדרה למילה "אידיאולוגיה"?

האידיאולוגיה שלי זה לשים זין עליך ועל כל אחד שחושב שהוא יותר טוב ממני. האידיאולוגיה שלי היא שאני אדם חופשי ואני לא חייב לאף אחד כלום. לא מוצא חן בעינייך, שים לב מה רשמתי לאדון שמעלייך.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 11 אורחים