שאלה בקשר למעבר בסיס

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

אורח

שאלה בקשר למעבר בסיס

הודעהעל ידי אורח » 22 אפריל 2009 00:07

אחרי שניסיתי בדרך הפורמלית, שזה טופס 55 וזה נכשל.. הגיע הזמן ללכת בדרך הרע והיחידה שהצבא מבין וזה נפקדות.
כמה זמן אני צריך להיות נפקד כדי שאיכשהו הסיכויים שלי לקבל צו סיפוח לבסיס שאני רוצה להיות בו? ואיך אני יכול לזהות אם המפקד שבא לבית לשכנע אותי בנפקדות לא מנסה לעבוד עליי רק כדי שאני אחזור לבסיס?
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

Re: שאלה בקשר למעבר בסיס

הודעהעל ידי במילא רגוע » 22 אפריל 2009 01:10

תציע לו משהו לאכול: אם הוא אוכל אז הוא רגוע, אם הוא לא אוכל אז הוא עצבני והולך לעצור אותך.

אני צוחק.

לא התאפקתי.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
13

הודעהעל ידי 13 » 22 אפריל 2009 07:07

אורח כתב:אחרי שניסיתי בדרך הפורמלית, שזה טופס 55 וזה נכשל.. הגיע הזמן ללכת בדרך הרע והיחידה שהצבא מבין וזה נפקדות.
כמה זמן אני צריך להיות נפקד כדי שאיכשהו הסיכויים שלי לקבל צו סיפוח לבסיס שאני רוצה להיות בו? ואיך אני יכול לזהות אם המפקד שבא לבית לשכנע אותי בנפקדות לא מנסה לעבוד עליי רק כדי שאני אחזור לבסיס?

תגיד, את מי אתה חושב שאתה מפחיד עם הנפקדות שלך? אחרי הכל אתה תשלים את כל זמן הנפקדות כמו טטל'ה ותשרת שבוע\שבועיים\חודש\חודש וחצי יותר עקב הנפקדות שלך- אז מי בדיוק נדפק פה מכל הסיפור חוץ ממך? :lol:

הדרך הכי טובה לזהות מתי המפקד משקר היא להסתכל על הפה שלו. כשהוא נפתח זה שקר וכשהוא סגור זאת אמת! :o

לא יודע לאיזה בסיס אתה רוצה להגיע אבל אם לא רוצים אותך שם עכשיו קרוב לוודאי שנפקדות לא תשנה את זה.
אולי עריקות אבל אז זה יעלה לך בעוד חודשיים (לפחות) של שירות נוסף (כלומר שלוש שנים וחודשיים) ואפילו אז יש סיכוי טוב שלא יעבירו אותך ותישאר בבסיס שלך לשרת את הזמן שנוסף לך. :roll:
maorta
יצירת קשר:

הודעהעל ידי maorta » 22 אפריל 2009 10:07

תתנהג לפי טרגט רק תקפוץ על הפשרה הראשונה שיציעו לך
וגם עם בפעם הראשונה לא הולך תנסה שוב ושוב ושוב עד שתצליח
אורח

הודעהעל ידי אורח » 22 אפריל 2009 15:07

במילא רגוע כתב:תציע לו משהו לאכול: אם הוא אוכל אז הוא רגוע, אם הוא לא אוכל אז הוא עצבני והולך לעצור אותך.

אני צוחק.

לא התאפקתי.

לא הבנתי מה מצחיק אבל בסדר אחי מה שתגיד..
ואני מבין שאי אפשר לדעת מתי המפקד משקר ומתי לא, ככה הגוף שהוא נמצא בו עובד.
אבל מה אני צריך לדרוש ממנו? צו סיפוח שיביא לי לבית?
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 22 אפריל 2009 17:52

רק אם יש לו צו מעצר הוא יכול לקחת אותך בחזרה, וכנראה שגם זה לא מספיק בלי משטרה צבאית.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
אורח

הודעהעל ידי אורח » 22 אפריל 2009 19:53

אורח כתב:
במילא רגוע כתב:תציע לו משהו לאכול: אם הוא אוכל אז הוא רגוע, אם הוא לא אוכל אז הוא עצבני והולך לעצור אותך.

אני צוחק.

לא התאפקתי.

לא הבנתי מה מצחיק אבל בסדר אחי מה שתגיד..
ואני מבין שאי אפשר לדעת מתי המפקד משקר ומתי לא, ככה הגוף שהוא נמצא בו עובד.
אבל מה אני צריך לדרוש ממנו? צו סיפוח שיביא לי לבית?

עלק צו סיפוח.
תקלוט טוב טוב, לא איכפת לאף אחד שאתה נפקד\עריק כי בסוף אתה משלים כל יום של נפקדות. המפקד שלך לא יבוא אליך הביתה וגם אם כן אז זה לא יהיה כי הוא רוצה לעזור לך אלא כי זה נוהל- וגם אז אף אחד לא יביא לך מה שאתה רוצה.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 11 אורחים