פגישה עם פסיכיאטר

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

road87
יצירת קשר:

פגישה עם פסיכיאטר

הודעהעל ידי road87 » 23 פברואר 2009 14:37

הולך להיות לי פגישה שהבנתי שזה בערך כמו קב"ן אז אם למישהו יש טיפים, שאלות מכשילות או כל דבר שיכול לעזור אני ישמח אם תוכלו לרשום (:
miyfks
יצירת קשר:

Re: פגישה עם פסיכיאטר

הודעהעל ידי miyfks » 23 פברואר 2009 15:28

שלומלום!

זה מאוד-מאוד מורכב! הקב"ן לא חדש בעסק... בסופו של דבר אין 'שאלות מכשילות', הקב"ן ינהל איתך שיחה וינסה להבין מהשיחה שלך איתו את המצב הנפשי שלך ועד כמה הוא חמור אם בכלל...
בשיחה שלך איתו אתה צריך להעביר לו את המסר שבגללו אתה לא רוצה ללבוש מדי צבא... וכאן השאלה: למה אתה חושב שאתה לא כשיר לשרת בצבא (למרות שלדעתי אין כמעט מי שכשיר לשרת בצבא שלנו)...
לכן, לדעתי, הטיפ הקבוע שלי הוא: הרבה רגש, הרבה רצינות והרבה מוטיבציה לא להתגייס, או לצאת 'על נפשי'... בהצלחה!

בברכה,
מנשה נחמיאס
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 23 פברואר 2009 19:51

אני רוצה להסתייג מחלק מהדברים של מנשה נחמיאס. אתה לא צריך להעביר מסר שאתה לא רוצה לשרצ, ואתה לא צריך להסביר למה אתה לא כשיר לשרצ. זה בסדר להגיד שאתה לא רוצה לשרצ, אבל הדגש צריך להיות לא על הרצונות שלך אלא רק על הבעיות הנפשיות שלך, והקבן הוא זה שיחליט אם אתה כשיר לשרצ, לא אתה.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
Jack_Flash
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Jack_Flash » 23 פברואר 2009 20:12

במילא רגוע, למה אתה כותב 'לשרצ'?
I said I know, it's only rock 'n' roll but I like it! Like it, yes, I do. Oh, well, I like it, I like it, I like it
MSMS
יצירת קשר:

הודעהעל ידי MSMS » 23 פברואר 2009 21:23

Jack_Flash כתב:במילא רגוע, למה אתה כותב 'לשרצ'?

שירות צבאי.
משיח NOW !
אורח

הודעהעל ידי אורח » 25 פברואר 2009 22:45

שאני יסתכל לו בעניים? כי הבנתי שלהיסתכל על.. הריצפה או על השולחן... מבט נטוי? איך זה עובד?
מה אם הוא ישאל כמה זמן אני מרגיש ככה? להגיד לו טווח מסוים כמו חודש שלושה שבועות או להתחמק?
January_09
יצירת קשר:

הודעהעל ידי January_09 » 25 פברואר 2009 23:55

מבט מושפל
להסתכל על הריצפה
או גם על נקודה מסויימת בשולחן
לא ליצור קשר עין בקיצור
ואם הוא ישאל...יש אפשרות להגיד שתמיד היו לך מחשבות ודכאונות וכל זה בקשר לגיוס
ואתה יכול להגיד שמאז שקיבלת את הצו ראשון חששת
ואז ככל שהגיוס התקרב זה רק החריף...חשבת שתוכל להתמודד ושזה יעבור אבל זה רק החריף
miyfks
יצירת קשר:

הודעהעל ידי miyfks » 26 פברואר 2009 00:02

שלומלום!

אני הסתכלתי לקב"ן בעיניים, תיארתי לו מצב נפשי 'מעניין' וביקשתי ממנו שיקח אחריות עליי... כתוצאה מכך, קיבלתי מה שרציתי...

בברכה,
מנשה נחמיאס.
MSMS
יצירת קשר:

הודעהעל ידי MSMS » 26 פברואר 2009 00:04

miyfks כתב:שלומלום!

אני הסתכלתי לקב"ן בעיניים, תיארתי לו מצב נפשי 'מעניין' וביקשתי ממנו שיקח אחריות עליי... כתוצאה מכך, קיבלתי מה שרציתי...

בברכה,
מנשה נחמיאס.

אתה סתם מטעה. מישהו גם פעם קפץ על המנורה בחדר של הקב"ן וקיבל מה שהוא רוצה.. זה לא אומר שכולם יקבלו את זה.
צריכים לבנות דמות דכאונית, ואחד המאפיינים הוא לא ליצור קשר עין, להיראות שבור לחלוטין, לדבר לא ברור(מלמול).
משיח NOW !
אורח

הודעהעל ידי אורח » 26 פברואר 2009 00:05

הבעיה שבצו ראשון עשיתי הכל נורמלי .. זה גם בעיה שחשבתי שאולי תפריע לי שאני ילך לקב"ן..
MSMS
יצירת קשר:

הודעהעל ידי MSMS » 26 פברואר 2009 00:13

אורח כתב:הבעיה שבצו ראשון עשיתי הכל נורמלי .. זה גם בעיה שחשבתי שאולי תפריע לי שאני ילך לקב"ן..

זה לא בעיה, עם הכל מסתדרים. הרבה אנשים התגייסו עם שיא המוטיבציה ובסופו של דבר השתחררו.. על הכל מתגברים, זה דברים שוליים ביותר.
משיח NOW !
January_09
יצירת קשר:

הודעהעל ידי January_09 » 26 פברואר 2009 00:29

בברכה,
מנשה נחמיאס.

אתה מטעה בטירוף בן אדם
זה שלקב''ן לא היה כוח להתמודד איתך ושחרר אז זה לא אומר שכולם ככה
מה שהוא יגרום לקב''ן אם הוא יעשה דבר כזה זה סתם יעצבן אותו ויגרום ליציאה גדולה מאוד מהחדר של הקב''ן בלי שהמטרה הושגה כי הקב''ן יראה שיש עם מי לדבר,וכשיש עם מי לדבר אז אין על מה לדבר
לך לפי טרגט 21
הכי בטוח
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 26 פברואר 2009 02:16

צריך אבל גם להיזהר עם ההמלצות האלה, כי יש אנשים שנתפסים אליהן כאילו זה העיקר, כל אם הם לא יסגרו את הדלת כשהקבן מבקש אז השחרור מובטח. קשר עין למשל זה מרכיב משמעותי, אבל זה לא שחור ולבן, מה שמשמעותי זה קושי ליצור או לשמור על קשר עין :shock: , לא חוסר יכולת מוחלט ליצור אותו לכל אורך שיחה של 15 דקות. לא שזה מופרך לא להסתכל לקבן בעיניים אפילו פעם אחת, אבל זה לא מבחן שאם הצלחת לא להסתכל עברת ואם הסתכלת נכשלת.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
MSMS
יצירת קשר:

הודעהעל ידי MSMS » 26 פברואר 2009 10:06

January_09 כתב:

בברכה,
מנשה נחמיאס.

אתה מטעה בטירוף בן אדם
מה שהוא יגרום לקב''ן אם הוא יעשה דבר כזה זה סתם יעצבן אותו ויגרום ליציאה גדולה מאוד מהחדר של הקב''ן בלי שהמטרה הושגה כי הקב''ן יראה שיש עם מי לדבר,וכשיש עם מי לדבר אז אין על מה לדברלך לפי טרגט 21
הכי בטוח

משפט טוב :)
משיח NOW !
road87
יצירת קשר:

הודעהעל ידי road87 » 26 פברואר 2009 14:55

כל אם הם לא יסגרו את הדלת כשהקבן מבקש אז השחרור מובטח.

סתם מטאפורה או שיש פה כוונה? ^^
road87
יצירת קשר:

הודעהעל ידי road87 » 26 פברואר 2009 15:00

מה התכוונתם גם לבדוק יומיום (בטרגט 21) לגבי הפגישה עם הקב"ן? שאני יתקשר כל יום לשאול אם קבעו לי? זה לא קצת לא מוגדר ב"דמות הדיכאונית"?
ועוד משהו (אני קצת חורג מהנושא אז אם זה לא לעניין תגידו לי ואני יפתח נושא חדש) מתקשרים אלי מהצבא ואני פשוט לא עונה למספרים חסומים וכאלה שאני לא מכיר ... קצת מלחיץ .. יש לכם משהו לעשות עם זה? להגיד להם משהו כמו "אני לא מתגייס תפסיקו להתקשר"? זה אולי יכול לעבור לאחרים ולתת להם רושם מוזר לגבי? (שזה טוב :)
January_09
יצירת קשר:

הודעהעל ידי January_09 » 26 פברואר 2009 15:36

road87 כתב:
כל אם הם לא יסגרו את הדלת כשהקבן מבקש אז השחרור מובטח.

סתם מטאפורה או שיש פה כוונה? ^^

יש מן מיתוס כזה שהקב''ן מבקש לסגור את הדלת בתור חלק מרושם של בן אדם דכאוני
שאם הבן אדם לא מגיב אז זה אומר שהוא בדיכאון
אני עשיתי את מה שהקב''ן ופהסיכיאטר ביקשו(אם זה לסגור את הדלת או להשאיר פתוחה)ובכל זאת המליצו לי על 21
אז זה נראה לי סתם שטות
January_09
יצירת קשר:

הודעהעל ידי January_09 » 26 פברואר 2009 15:40

road87 כתב:מה התכוונתם גם לבדוק יומיום (בטרגט 21) לגבי הפגישה עם הקב"ן? שאני יתקשר כל יום לשאול אם קבעו לי? זה לא קצת לא מוגדר ב"דמות הדיכאונית"?
ועוד משהו (אני קצת חורג מהנושא אז אם זה לא לעניין תגידו לי ואני יפתח נושא חדש) מתקשרים אלי מהצבא ואני פשוט לא עונה למספרים חסומים וכאלה שאני לא מכיר ... קצת מלחיץ .. יש לכם משהו לעשות עם זה? להגיד להם משהו כמו "אני לא מתגייס תפסיקו להתקשר"? זה אולי יכול לעבור לאחרים ולתת להם רושם מוזר לגבי? (שזה טוב :)

תראה
רוב הסיכויים שאם אתה בתהליכים אז הם יגידו לך להתקשר ביום ב' נגיד ולבדוק מה קורה
או שהם יתקשרו ויודיעו לך
להתקשר כל יום? רק אם הם לא מסכימים לקבוע לך פגישה ואז צריך לנדנד
ותראה...צבא מתקשר מ''מספר חסוי'' אז אפשר לדעת מתי זה הצבא ומתי זה פשוט מספר חסום רגיל
אבל אני מציעה לך לענות להם...אם הם לא יתקשרו לפלאפון הם יתקשרו לבית וזה לא שהפסיכיאטר יתקשר ויכתוב ''אה הוא ענה הוא לא בדיכאון''...אתה רוצה שהם יהיו לטובתך...אז אם הם מתקשרים יש מצב שהם מודיעים לך על פגישה עם קב''ן או כל דבר אחר...אני מציעה לך לענות להם...זה שלא תענה להם או שתהיה אנטי לא יגרום להם להגיד ''אהה...הוא לא עונה...אולי באמת לא נגייס אותו''
January_09
יצירת קשר:

הודעהעל ידי January_09 » 26 פברואר 2009 15:43

MSMS כתב:
January_09 כתב:

בברכה,
מנשה נחמיאס.

אתה מטעה בטירוף בן אדם
מה שהוא יגרום לקב''ן אם הוא יעשה דבר כזה זה סתם יעצבן אותו ויגרום ליציאה גדולה מאוד מהחדר של הקב''ן בלי שהמטרה הושגה כי הקב''ן יראה שיש עם מי לדבר,וכשיש עם מי לדבר אז אין על מה לדברלך לפי טרגט 21
הכי בטוח

משפט טוב :)

מה אני אגיד...הצבא מוציא ממני את הקופירייטרית שבי :lol:
miyfks
יצירת קשר:

הודעהעל ידי miyfks » 27 פברואר 2009 00:24

שלומלום!

ואם אני אגיד לכם על עשרות חברים לכלא ולשירות הצבאי, שניסו להשפיל מבט, לדבר חלש, לבכות, להזיל ריר, לשחק עם האצבעות... ואני, בדרך שלי, קיבלתי מה שרציתי... תהנו!
נ.ב. לא דיברתי דווקא על נפשי, דיברתי בכללי על שיחה שלי עם קב"ן!

בברכה,
מנשה נחמיאס.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 27 פברואר 2009 03:50

מה עם הבעת פנים? מן חוסר הבעה וקצת עצב לא דרמתי מידיי ובכיין נכון?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 01 מרץ 2009 15:02

לגבי אם ישאלו כמה זמן אני ככה ... אני לא יוכל להגיד להם שזה היה ככה מההתחלה כי שהייתי בצו ראשון היתנגתי נורמלי.. אז יש הצעות אחרות?
January_09
יצירת קשר:

הודעהעל ידי January_09 » 01 מרץ 2009 15:59

אורח כתב:לגבי אם ישאלו כמה זמן אני ככה ... אני לא יוכל להגיד להם שזה היה ככה מההתחלה כי שהייתי בצו ראשון היתנגתי נורמלי.. אז יש הצעות אחרות?

תשמע אני שלחתי להם פקסים שאני רוצה תפקידים מסויימים
והלכתי לקד''צ והכל
אם זה לא הכשיל אותי אז הצו ראשון ממש לא יכשיל אותך
כולה אומרים ''זה היה מהתחלה אבל ניסיתי להתעלם'' ''חשבתי שזה יעבור'' ''לא רציתי לאכזב את ההורים''
January_09
יצירת קשר:

הודעהעל ידי January_09 » 01 מרץ 2009 15:59

אורח כתב:מה עם הבעת פנים? מן חוסר הבעה וקצת עצב לא דרמתי מידיי ובכיין נכון?

אני בכיתי...אבל אני בת..אני מניחה שלא יפגע בך לבכות אבל אל תתן לזה להשפיע על ההסברה שלך ועל הדיבור

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 15 אורחים