מלגות ללימודים אקדמאים

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

ovadia89
יצירת קשר:

מלגות ללימודים אקדמאים

הודעהעל ידי ovadia89 » 14 מרץ 2017 20:09

שלום לכולם,
אני כשנה משוחרר מהצבא עקב קבל פרופיל 21 ואני חושב שעשיתי את הטעות של חיי!
אני רואה חברים רבים שנרשמים ללימודים אקדמאים ולומדים בעזרת הפיקדון חלקם מקבלים מלגות קיום ומלגות רבות אחרות שדרושות עבר צבאי מלא!
יש כאלה שמקבלים גם מלגות לימודים מלאות!
אני לצערי כל מלגה שאני רואה ורוצה להגיש בקשה אני רואה שרשום נדרש שירות צבאי מלא!
בקצב הזה אני בחיים לא יצליח לסיים את התואר עקב חוסר אמצעים כלכליים . מישהו אולי נתקל במלגה שיכולה לעזור לי?
תודה מראש!
נערה בהפרעה

Re: מלגות ללימודים אקדמאים

הודעהעל ידי נערה בהפרעה » 15 מרץ 2017 01:29

לא יודעת כל כך לגבי העניין של המלגות והלימודים אבל סתם שאלה, הם הרוויחו 800-1600 שקל בחודש בזמן שאתה היית אמור להרוויח 5000 שח בחודש. מה ההבדל?
אורח

Re: מלגות ללימודים אקדמאים

הודעהעל ידי אורח » 19 מרץ 2017 03:51

ovadia89 כתב:שלום לכולם,
אני כשנה משוחרר מהצבא עקב קבל פרופיל 21 ואני חושב שעשיתי את הטעות של חיי!
אני רואה חברים רבים שנרשמים ללימודים אקדמאים ולומדים בעזרת הפיקדון חלקם מקבלים מלגות קיום ומלגות רבות אחרות שדרושות עבר צבאי מלא!
יש כאלה שמקבלים גם מלגות לימודים מלאות!
אני לצערי כל מלגה שאני רואה ורוצה להגיש בקשה אני רואה שרשום נדרש שירות צבאי מלא!
בקצב הזה אני בחיים לא יצליח לסיים את התואר עקב חוסר אמצעים כלכליים . מישהו אולי נתקל במלגה שיכולה לעזור לי?
תודה מראש!

תעשה מלגת פר"ח עם 2 ילדים וזה ייצא לך 13 אלף על 8 חודשים... היית מוצא בקלות אם היית מחפש, אבל במקום זה אתה בא ומחרבן לנו פה את השאלה + קצת מניפולציות כדי שנרחם עליך ונחפש למסכן העצלן מלגות ונגיש לך עם חוקן לתחת כדי שאתה לא תצטרך לעשות כלום... מצטער חביבי תבקש מאמא שלך לחפש כי פה לא עובדים בשבילך.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 36 אורחים