שאלה לגבי המשך סרבנות

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

eli11
יצירת קשר:

שאלה לגבי המשך סרבנות

הודעהעל ידי eli11 » 17 מאי 2016 19:00

בקצרה התגייסתי במרץ 16 והייתי בכלא 3 פעמים.
בכליאה הראשונה והשנייה שלי אמרתי להם שאני לא רוצה להתגייס לא משנה מה תביאו לי, כליאה שלישית באתי בגישה אחרת אמרתי להם שאני מעוניין לשרת אבל אך ורק כמאבטח מתקנים(שנתיים) ו5-9 יומיות. כבר הציעו לי מאבטח מתקנים כשבוע שבוע אבל דחיתי את זה.
השאלה שלי היא האם אני יצליח לקבל את השירות שנתיים כ5-9 יומיות? ואם כן עוד כמה כליאות זה יקח לי ?
ועוד שאלה תוך כמה כליאות מעיפים אותי על התנהגות רעה וחמורה או על סעיף אחר? או שזה תלוי רק אם ישבתה 90 יום ומעלה?
חשוב לציין שאני עדיין בבקום.
נערך לאחרונה על ידי eli11 ב 17 מאי 2016 19:49, נערך פעם 1 בסך הכל.
אורח

Re: שאלה לגבי המשך סרבנות

הודעהעל ידי אורח » 17 מאי 2016 19:19

eli11 כתב:בקצרה התגייסתי במרץ 16 והייתי בכלא 3 פעמים.
בכליאה הראשונה והשנייה שלי אמרתי להם שאני לא רוצה להתגייס לא משנה מה תביאו לי, כליאה שלישית באתי בגישה אחרת אמרתי להם שאני מעוניין לשרת אבל אך ורק כמאבטח מתקנים(שנתיים) ו5-9 יומיות. כבר הציעו לי מאבטח מתקנים כשבוע שבוע אבל דחיתי את זה.
השאלה שלי היא האם אני יצליח לקבל את השירות שנתיים כ5-9 יומיות? ואם כן עוד כמה כליאות זה יקח לי ?
ועוד שאלה תוך כמה כליאות מעיפים אותי על התנהגות רעה וחמורה או על סעיף אחר? או שזה תלוי רק אם ישבתה 90 יום ומעלה?

אף אחד פה לא יודע מה תצליח לקבל או לא, על התנהגות רעה חמורה בדרך כלל לוקח בסביבות 3 חודשים ומעלה כד שמתייאשים ממך.
אל תשכח גם שאתה תצטרך להשלים את כל החודשים שאתה יושב בכלא אחר כך, כי זה לא נחשב לך לשירות, אז במקום 3 שנים אתה תשרת 3 שנים + כמה חודשים שישבת בכלא. :lol:
eli11
יצירת קשר:

הודעהעל ידי eli11 » 17 מאי 2016 19:49

אני בטוח שלא יתנו לי לשבת כל כך הרבה זמן בכלא כי אני רוצה לשרת, אני מכיר בקרייה שלי אנשים שהגיעו בזכות כליאות ל3-11 1-6 יומיות של חצי שעה בבסיס.
השאלה הגדולה מתי הם יתייאשו ממני ויסכימו למה שאני רוצה
שרמן

הודעהעל ידי שרמן » 17 מאי 2016 20:44

eli11 כתב:אני בטוח שלא יתנו לי לשבת כל כך הרבה זמן בכלא כי אני רוצה לשרת, אני מכיר בקרייה שלי אנשים שהגיעו בזכות כליאות ל3-11 1-6 יומיות של חצי שעה בבסיס.
השאלה הגדולה מתי הם יתייאשו ממני ויסכימו למה שאני רוצה

לא חושב שקציני מיון וראש אכ"א מסתובבים פה בפורום
אף אחד לא יכול לדעת מתי יתאיישו
בהצלחה ידיד
eli11
יצירת קשר:

הודעהעל ידי eli11 » 17 מאי 2016 21:10

חשבתי אולי מישהו עשה אותו דבר כמוני אז החלטתי לפתוח אשכול, להתייאש ממני הם לא יתייאשו לפני שאני אתייאש כי כולה מזה בשבילהם לזרוק אותי לכלא זה לא מזיז להם זה לא הם יושבים זה אני, אז אני לא יודע כל כך מה לעשות...
APR
יצירת קשר:

הודעהעל ידי APR » 17 מאי 2016 21:25

eli11 כתב:חשבתי אולי מישהו עשה אותו דבר כמוני אז החלטתי לפתוח אשכול, להתייאש ממני הם לא יתייאשו לפני שאני אתייאש כי כולה מזה בשבילהם לזרוק אותי לכלא זה לא מזיז להם זה לא הם יושבים זה אני, אז אני לא יודע כל כך מה לעשות...

אז למה עשית את זה?
eli11
יצירת קשר:

הודעהעל ידי eli11 » 18 מאי 2016 01:23

כדי לקבל 5-9 יומיות ושנתיים שירות זה היה התוכנית שלי מלכתחילה זה או זה או לצאת מהצבא...
אני יודע שזה אפשרי כי אני מכיר אנשים שעושים שירות כזה ואפילו שירות ברמה של יציאות יותר טובות

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 12 אורחים