לצאת מהצבא כמה שיותר מהר

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

dd2839
יצירת קשר:

לצאת מהצבא כמה שיותר מהר

הודעהעל ידי dd2839 » 04 אוקטובר 2015 12:59

היי,
אני לא אחפור יותר מדי, כי הסיפור שלי מאד ארוך, בקצרה, אני משרתת כבר שנה וחודשיים, עברתי 4 יחידות, הייתי נפקדת פעם אחת, בנוהל התאבדות פעם אחת, במיון פסיכאטרי אזרחי, ואז אצל פסיכיאטר בירפא שנתן לי פרופיל 64 והתש 4 (המטרה הראשונה שלי הייתה לקבל יומיות, כי הבסיס הסגור הרג אותי), אחרי הרבה מאבקים, מאמצים, ופתרונות ביניים, אני עדיין נמצאת במצוקה נפשית מאד קשה, ואני לא מסוגלת לחזור לבסיס, כי אני יודעת שאני אפגע בעצמי, במן שילוב של מאד קשה לי ואני כבר לא יודעת מה לעשות, ולהוכיח שאני מסוגלת - "לעשות דווקא" ואני באמת מסוגלת..

התכנון שלי כרגע הוא כזה - ניסיתי ללכת לביקור רופא ולקבל הפניה למיון פסיכאטרי אבל לא נתנו לי.
אז האופציה ב שלי היא להגיד למפקדת שלי שאני אחזור לבסיס רק לפגישה עם קבן, ושיקבעו לי בדחיפות.
ואז בתקווה שזה יהיה בשבועיים הקרובים, להגיע, להסביר את עצמי, להגיד שאנילא מסוגלת נפשית יותר ושניסיתי והתמודדתי אבל זה הגיע למצב שאני פשוט לא יכולה לתפקד בבסיס. ואך ורק כשאני בבית אני עצמי שוב.
לא בנוסח הזה כמובן, אבל אני כבר מכירה את כל הטרגט 21 והכל אז לא נראה לי שתהיה לי כזאת בעיה להפגין דכאון.

אני מחפשת טיפים לזירוז התהליך.. עדיפות מנסיון אישי שלכם כי לדרוך בבסיס ולתפקד כרגיל בנוסח של יומיות משבע וחצי בבוקר עד חמש וחצי, תורנות של שבוע כל חודש, ושבת אחת לחודש, אני בוודאות אנסה להתאבד שוב.

הדבר היחיד שאני רוצה להמנע ממנו הוא אשפוז בכפייה אז טיפים לאיך להמנע מזה... כי אני לא אפגע בעצמי סתם כשאני בבית, רק כשאני בצבא אני מעדיפה לסיים עם הכל מאשר לסבול שם, בבית טוב לי.. מן הסתם
תודה מראש
אורח

Re: לצאת מהצבא כמה שיותר מהר

הודעהעל ידי אורח » 04 אוקטובר 2015 20:43

dd2839 כתב:היי,
אני לא אחפור יותר מדי, כי הסיפור שלי מאד ארוך, בקצרה, אני משרתת כבר שנה וחודשיים, עברתי 4 יחידות, הייתי נפקדת פעם אחת, בנוהל התאבדות פעם אחת, במיון פסיכאטרי אזרחי, ואז אצל פסיכיאטר בירפא שנתן לי פרופיל 64 והתש 4 (המטרה הראשונה שלי הייתה לקבל יומיות, כי הבסיס הסגור הרג אותי), אחרי הרבה מאבקים, מאמצים, ופתרונות ביניים, אני עדיין נמצאת במצוקה נפשית מאד קשה, ואני לא מסוגלת לחזור לבסיס, כי אני יודעת שאני אפגע בעצמי, במן שילוב של מאד קשה לי ואני כבר לא יודעת מה לעשות, ולהוכיח שאני מסוגלת - "לעשות דווקא" ואני באמת מסוגלת..

התכנון שלי כרגע הוא כזה - ניסיתי ללכת לביקור רופא ולקבל הפניה למיון פסיכאטרי אבל לא נתנו לי.
אז האופציה ב שלי היא להגיד למפקדת שלי שאני אחזור לבסיס רק לפגישה עם קבן, ושיקבעו לי בדחיפות.
ואז בתקווה שזה יהיה בשבועיים הקרובים, להגיע, להסביר את עצמי, להגיד שאנילא מסוגלת נפשית יותר ושניסיתי והתמודדתי אבל זה הגיע למצב שאני פשוט לא יכולה לתפקד בבסיס. ואך ורק כשאני בבית אני עצמי שוב.
לא בנוסח הזה כמובן, אבל אני כבר מכירה את כל הטרגט 21 והכל אז לא נראה לי שתהיה לי כזאת בעיה להפגין דכאון.

אני מחפשת טיפים לזירוז התהליך.. עדיפות מנסיון אישי שלכם כי לדרוך בבסיס ולתפקד כרגיל בנוסח של יומיות משבע וחצי בבוקר עד חמש וחצי, תורנות של שבוע כל חודש, ושבת אחת לחודש, אני בוודאות אנסה להתאבד שוב.

הדבר היחיד שאני רוצה להמנע ממנו הוא אשפוז בכפייה אז טיפים לאיך להמנע מזה... כי אני לא אפגע בעצמי סתם כשאני בבית, רק כשאני בצבא אני מעדיפה לסיים עם הכל מאשר לסבול שם, בבית טוב לי.. מן הסתם
תודה מראש

את יכולה ללכת לכל מיון, בכל בית חולים יש פסיכיאטר תורן, גם ללא הפנייה. אם זה בשעות שמרפאות צבאיות לא פתוחות לרוב הצבא מכסה את העלות אחר כך (את צריכה למלא אצל רופא היחידה טופס לאישור). הפסיכיאטר הזה גם נותן חוות דעת בסוף הפגישה.

אפשר ללכת גם לברהן תל השומר, נמצא בצד שמאל לשער צפון של הבקום תל השומר.

להגיד למפקדת שלך מה לעשות בזמן שאת יושבת בבית לא יהיה מאוד יעיל, אבל אם את רוצה לבדוק תנסי.
הכותבת

הודעהעל ידי הכותבת » 05 אוקטובר 2015 13:38

תראה, הבעיה היא שאין לי כסף לשלם למיון לבד, במקרה והצבא לא יחזיר את הכסף.
ולמה להגיד למפקדת יהיה לא יעיל? אין לי כוונה להגיע לבסיס ולתפקד כמו סתם חיילת רק מפחד מעונש.. אני רוצה להבהיר עמדה, מספיק שיחקו בי ומתחו לי את הזמן עד עכשיו...
אז אני אצהיר בפניה שאני אחזור רק לפגישה עם קבן ושיקבעו לי בדחיפות, שהבנתי שאם אומרים שזה דחוף חובה שיביאו לך תוך 48 שעות
ואני בחילאוויר אז נראלי שאני צריכה ללכת לירפא, ומה אני אומרת? סתם היי אני צריכה לראות קבן\פסיכיאטר? ואם ינפנפו אותי?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 05 אוקטובר 2015 18:12

הכותבת כתב:תראה, הבעיה היא שאין לי כסף לשלם למיון לבד, במקרה והצבא לא יחזיר את הכסף.
אחרי שתצאי מהצבא תקבלי פיקדון ומענק, וחוץ מזה ברהן/ירפא זה חינם.
ולמה להגיד למפקדת יהיה לא יעיל? אין לי כוונה להגיע לבסיס ולתפקד כמו סתם חיילת רק מפחד מעונש.. אני רוצה להבהיר עמדה, מספיק שיחקו בי ומתחו לי את הזמן עד עכשיו...
כי אם לא תגיעי המפקדת שלך תרשום שאת נפקדת ויכולה לא לעשות כלום, נראה לך שזה מפחיד אותה שאת לא מגיעה?
אז אני אצהיר בפניה שאני אחזור רק לפגישה עם קבן ושיקבעו לי בדחיפות,
את יכולה להצהיר מה שאת רוצה, אבל עדיף שתצהירי על נייר טואלט כדי שיהיה לה נעים יותר לנגב עם ההצהרות שלך את התחת שלה
שהבנתי שאם אומרים שזה דחוף חובה שיביאו לך תוך 48 שעות
הצבא מחליט מה זה דחוף או לא דחוף, זה שאת אומרת שזה דחוף לא משנה שום דבר, אם זה דחוף יש ירפא ומיון
ואני בחילאוויר אז נראלי שאני צריכה ללכת לירפא, ומה אני אומרת? סתם היי אני צריכה לראות קבן\פסיכיאטר? ואם ינפנפו אותי?
אם ינפנפו אותך היית כל היום במרפאה צבאית, ואת לא נפקדת, ואת יכולה לשבת שם שוב מחר או ללכת למיון או מרפאה צבאית אחרת ולבקש שם קבן. חוץ מזה קשה לנפנף אנשים שלא עוזבים את המקום או מתחילים לבכות וכו' וכו' וכו', קל לנפנף מי שאומרים לה "אי אפשר לראות קבן" והיא אומרת "אה סבבה ביי" והולכת. זה מה שמבדיל אנשים עם מצוקה אמיתית לאנשים עם מצוקה פחות אמיתית

אורח

הודעהעל ידי אורח » 05 אוקטובר 2015 22:51

אני אגיד לך משהו, בתור אחד שהיה פקיד וחיטט במסמכים של צהל, יש הוראות מדויקות בנוגע לעניין המצוקה הנפשית והן כוללות הקלות וויתורים, לי אישית קיבלתי ללכת הביתה באמצע היום כשרציתי( הייתי בבסיס סגור), וויתרו לי על סגירת שבת ותורנויות.

בכללי מהרגע שהגעתי לבסיס הייתי מדוכא מאד ולא הייתי מדבר עם אף אחד, גם נתתי לכולם להרגיש את זה, וכששאלו אותי מה לא בסדר לא חפרתי אמרתי כלום, או סתם. רק הקצינה שלי ידעה שיש לי בעיה בבית ובעיה עם הצבא.
עוד דבר זה נפקדות מתחת ל24 שעות נחשב ספק-נפקדות וזה לא כלא , אבל זה נלקח בחמרה וזה טוב לדעתי.
וזהו סך הכל תחליטי בעצמך אם זה רלוונטי לך או לא, אבל תזכרי שדברים יזוזו רק שאת תפעלי.
סמל אישי של המשתמש
Sunshine
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Sunshine » 06 אוקטובר 2015 18:20

היי dd,

המלצתי הראשונה עבורך היא בשום פנים ואופן לא לפגוע בעצמך כדי לצאת מהצבא. אם את מרגישה במצוקה ברמה שיש לך צורך לנסות לפגוע בעצמך כדי לצאת מהצבא מומלץ לך לספר על כך למפקדים, זו לכשעצמה בעיה שמן הראוי להתייחס אליה.
בנושא האשפוז בכפייה - זה משהו שכמעט אף פעם לא קורה, בוודאי אם אין סיבה פרקטית (כגון ניסיון התאבדות), אך שוב, מומלץ לך מאד לא לשחק בבריאותך ושלמותך.

לעוד מידע אני ממליצה לך לפנות לרשת הליווי של פרופיל, בה תוכלי לקבל ליווי יותר אישי שיותר רלוונטי לגבי המקרה שלך
באחת מהדרכים הבאות:

במייל (מומלץ) -

info@newprofile.org דרך האתר

בהודעות/וואטסאפ - 050-2905588

בהצלחה!
לשאלות ולעזרה אישית, מוזמנות ומוזמנים לפנות לרשת הליווי של פרופיל חדש כאן:

במייל -info@newprofile.org
או
באסאמאסים/וואטסאפ למספר הבא - 050-2905588
כותבת ההודעה

הודעהעל ידי כותבת ההודעה » 07 אוקטובר 2015 19:08

אוקי אז עדכון... אתמול הלכתי וישבתי מחוץ למשרד של הקבן וחיכיתי לראות קבן, ואז בסוף התברר שכל גף פסיכולוגיה לא היה בכלל באותו היום. אז הלכתי הביתה, הוצאתי 3 גימלים נפשיים מביקור רופא ואני חושבת שביום שבת אני אלך למיון פסיכיאטרי על דעת עצמי (לא כל כך משנה לי הכסף) בתקווה לקבל חוות דעת לראות פסיכיאטר צבאי בדחיפות ועם זה ללכת לירפא.
כבר הייתי פעם במיון פסיכיאטרי וזה החוות דעת שנתנו לי אז אני מקווה לטוב...

סתם משהו מעצבן - המפקדות שלי מזיינות במוח שאכפת להן אחרי שניסיתי להסביר את העמדה שלי שאני לא עושה דווקא ואני לא רוצה לעשות בעיות אבל באמת קשה לי להיות בבסיס וזה מגיע למצב שזה בלתי נסבל ושאני רק חושבת מחשבות אובדניות, והמפקדת גף (פלאפל) אשכרה אמרה לי להפסיק להיות ילדה קטנה ולהתבגר. וכולם אמרו שנורא חשוב להן שאחזור לבסיס כדי שהן יעזרו לי (אפילו תור לקבן הן לא הקדימו לי, גיליתי שקבעו לי לעוד שבועיים כשביקשתי לפני יום כיפור בכלל.) והן לא מבינות שלבוא לבסיס זה מה שעושה לי רע. אז עוד הוכחה לזה שלכל אחד אכפת רק מהתחת שעצמו ורק שלא יהיה להם נפקד כי זה - טיפה - יותר עבודה בשלישות....
סמל אישי של המשתמש
Sunshine
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Sunshine » 08 אוקטובר 2015 18:39

צריך לזכור שהצבא הוא גוף גדול ומסועף ולהיעזר בסבלנות. כמו כן, צריך לזכור שבגלל שמדובר בגוף שהוא מאד גדול בראש סדר העדיפויות שלהם נמצא מי שמפעיל הרבה לחץ. לכן אני ממליץ לך לא להרפות ובאופן קבוע לחזור שוב ושוב על בקשתך לראות קב"ן.
בהצלחה

או
אורח

הודעהעל ידי אורח » 10 אוקטובר 2015 12:34

כשאומרים '' תתבגר\תתמודד" זה נטו מבחן לראות אם את אמיתית.
תמשיכי באותו המצב וייפול להם האסימון שכנראה את אמיתית באיזשהו שלב וזה יתקדם יותר מהר.
או שאת באמת יכולה להגיע למיון ויום אחרי להגיע לבסיס ולהראות את ההמלצה שתקבלי מהפסכיאטר במיון גם תסבירי שהרגשת שאת עומדת להשתגע והכל, כבר לא יגידו לך יותר להתבגר ויותר יקחו אותך ברצינות.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 10 אוקטובר 2015 18:32

הייתי היום אצל פסיכיאטר במיון והוא רשם ככה:
לא לחזור לשירות עד פגישה של פסיכיאטר צבאי. ולשקול את המשך השירות שלי

עכשיו זו השאלה שלי
מהעדיף
ללכת מחר לירפא ולדרוש לראות שם פסיכיאטר עםהחווד הזה
או
ללכת ליחידהולהביא את זה לרופא והואכנראהיקבע לפסיכיאטר ביחידה או לא יודעת מההואיעשה...
מה יוביל לשחרור מהריותר?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 11 אוקטובר 2015 01:22

אורח כתב:הייתי היום אצל פסיכיאטר במיון והוא רשם ככה:

עכשיו זו השאלה שלי
מהעדיף
או
ללכת ליחידהולהביא את זה לרופא והואכנראהיקבע לפסיכיאטר ביחידה או לא יודעת מההואיעשה...
מה יוביל לשחרור מהריותר?

מה עדיף, ללכת לקבן/פסיכיאטר צבאי ישר באופן ישיר או ללכת קודם לרופא מהיחידה שאמור "להפנות אותך" לפי שיקולד דעתו מתי שידגדג לו בביצים לעשות את זה?
סמל אישי של המשתמש
Sunshine
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Sunshine » 11 אוקטובר 2015 01:53

אורח כתב:הייתי היום אצל פסיכיאטר במיון והוא רשם ככה:

עכשיו זו השאלה שלי
מהעדיף
או
מה יוביל לשחרור מהריותר?

המלצתי היא ללכת לירפא אם יש באפשרותך (לא על חשבון משהו אחר - כלומר לא להבריז או משהו כזה) ולדרוש לראות פסיכיאטר.
קחי בחשבון שזה לא בהכרח יעבוד מפני שהקשו מאד את הנהלים בכל הקשור לירפא בחודשים האחרונים וכנראה שתצטרכי לעבוד במסלול הרגיל של להגיש את הבקשה למפקדים --> ללכת לרופא --> רופא נותן לך המלצה לפסיכיאטר --> פוגשת פסיכיאטר ביחידה.

בכל מקרה,
הרבה בהצלחה!

או
כותבת השאלה

הודעהעל ידי כותבת השאלה » 11 אוקטובר 2015 15:27

עדכון :
הייתי היום אצל פסיכיאטר בירפא, הכניסו אותי בלי בעיה לתוך היחידה,הראיתי לפקיד שמה את החווד מפסיכיאטר במיון, חיכיתי בערך שעתיים, ונכנסתי לפסיכיאטר שמה.
הוא נתן לי גימלים עד יום חמישי, שאז יש לי ועדת כשירות עם אמא שלי,
השאלה שלי היא כזו, עד כמה מה שאמא שלי תגיד תשפיע על קבלת פרופיל 21? היא חושבת שאני עושה טעות, אבל אני לא חושבת שהיא ממש תצא נגדי שם או משו. אבל מצד שני, אני לא בטוחה אם היא תתאר אותי כמו שאני תיארתי את עצמי, ובמקרה כזה, מה אני יכולה להגיד לפסיכי שיגרום לו להאמין לי יותר מאשר לאמא שלי?

עוד שאלה, ממישהו שעבר את התהליך הזה, אחרי ועדת הכשירות - במידה ויומלץ על פרופיל 21, תוך כמה זמן בערך יקח עד שאגיע לועדה רפואית ואשתחרר?
סמל אישי של המשתמש
Sunshine
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Sunshine » 12 אוקטובר 2015 18:22

כותבת השאלה כתב:עדכון :
הייתי היום אצל פסיכיאטר בירפא, הכניסו אותי בלי בעיה לתוך היחידה,הראיתי לפקיד שמה את החווד מפסיכיאטר במיון, חיכיתי בערך שעתיים, ונכנסתי לפסיכיאטר שמה.
הוא נתן לי גימלים עד יום חמישי, שאז יש לי ועדת כשירות עם אמא שלי,
השאלה שלי היא כזו, עד כמה מה שאמא שלי תגיד תשפיע על קבלת פרופיל 21? היא חושבת שאני עושה טעות, אבל אני לא חושבת שהיא ממש תצא נגדי שם או משו. אבל מצד שני, אני לא בטוחה אם היא תתאר אותי כמו שאני תיארתי את עצמי, ובמקרה כזה, מה אני יכולה להגיד לפסיכי שיגרום לו להאמין לי יותר מאשר לאמא שלי?

עוד שאלה, ממישהו שעבר את התהליך הזה, אחרי ועדת הכשירות - במידה ויומלץ על פרופיל 21, תוך כמה זמן בערך יקח עד שאגיע לועדה רפואית ואשתחרר?

מה שאמא שלך תאמר רלוונטי, אך כמובן לא יותר רלוונטי מחוות הדעת של הפסיכיאטר במיון או מהדברים שאת תגידי.
חשוב מאד שתבקשי מאמא שלך לומר את האמת, כי באם תחליט לצאת נגדך יכולות להיות לזה השפעות שליליות.

בקשר לועדה הרפואית - בדרך כלל ניתנת זמן די קצר אחרי ההחלטה של ועדת הכשירות/הפסיכיאטר הצבאי להמליץ על פרופיל 21. כמו כן, בד"כ בזמן שמחכים לועדת רפואית נמצאים בגימלים בהמתנה בבית.
בנוסף, חשוב שתדעי שרק ועדת הכשירות היא רלוונטית, לאחר שיש המלצה לפרופיל 21, הועדה הרפואית בסך הכל מהווה חותמת גומי.

בהצלחה

או
כותבת השאלה

הודעהעל ידי כותבת השאלה » 14 אוקטובר 2015 15:02

השאלה שלי היא כזו,
האם אני צריכה להיות בפגישה עם הפסיכיאטר עם אמא שלי? כי אני לא מסוגלת לדבר בחופשיות כשהיא נוכחת,
או שהוא ידבר עם אמא שלי בנפרד - כי עם זה אני מרגישה יותר בנוח... ואיך אפשר לגרום לזה לקרות ? (ולהמנע משיחה פתוחה עם אמא והפסיכי)

.
סמל אישי של המשתמש
Sunshine
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Sunshine » 14 אוקטובר 2015 17:55

כותבת השאלה כתב:השאלה שלי היא כזו,
האם אני צריכה להיות בפגישה עם הפסיכיאטר עם אמא שלי? כי אני לא מסוגלת לדבר בחופשיות כשהיא נוכחת,
או שהוא ידבר עם אמא שלי בנפרד - כי עם זה אני מרגישה יותר בנוח... ואיך אפשר לגרום לזה לקרות ? (ולהמנע משיחה פתוחה עם אמא והפסיכי)

.

בד"כ המבנה של הפגישה עם הפסיכיאטר כשמדובר בישורת האחרונה:

את ואמא שלך מדברות עם הפסיכיאטר כמה דקות ---> את נשארת לבד עם הפסיכיאטר ---> הפסיכיאטר קורא לאמא שלך ומדבר איתה לבד כמה דקות ---> עוד כמה דקות ביחד.

המבנה הזה הוא אינו חקוק בסלע, לכן אין דרך להבטיח שתיהי/לא תיהי עם אמא שלך ואת צריכה להתכונן לכל התרחישים. בסך הכל, זה יהיה מאד תלוי בפסיכיאטר

או
כותבת השאלה

הודעהעל ידי כותבת השאלה » 14 אוקטובר 2015 21:11

כן אבל קראתי כאן שיש הרבה כאלה שרצו לצאת וההורים לא תמכו, וחשבו שזו הטעות, ואני לא יודעת מה אמא שלי תגיד לפסיכיאטר, אני אציג את זה בתור זה שאני לא משתפת את ההורים שלי, ושהם רק יודעים בכללי שלא טוב לי ושאני שוקלת לצאת אבל מעולם לא סיפרתי להם שחשבתי לפגוע בעצמי בגלל הצבא.. השאלה היא אם הפסיכאטר יבין את זה או יחשוב שישר משקרים אם ההורים הם לא חלק מהתהליך..
סמל אישי של המשתמש
Sunshine
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Sunshine » 15 אוקטובר 2015 18:38

כותבת השאלה כתב:כן אבל קראתי כאן שיש הרבה כאלה שרצו לצאת וההורים לא תמכו, וחשבו שזו הטעות, ואני לא יודעת מה אמא שלי תגיד לפסיכיאטר, אני אציג את זה בתור זה שאני לא משתפת את ההורים שלי, ושהם רק יודעים בכללי שלא טוב לי ושאני שוקלת לצאת אבל מעולם לא סיפרתי להם שחשבתי לפגוע בעצמי בגלל הצבא.. השאלה היא אם הפסיכאטר יבין את זה או יחשוב שישר משקרים אם ההורים הם לא חלק מהתהליך..

אני נוטה לחשוב שמכיוון שהפסיכיאטר הוא איש מקצוע, מתפקידו להבין שהיחסים שלך עם ההורים לא בהכרח קשורים למצבך הנפשי.
על כל פנים תתכונני בהתאם לזה שיכול מאד להיות שידבר עם אימך בנוכחותך וגם בלעדייך.

הרבה בהצלחה

או
כותבת השאלה

הודעהעל ידי כותבת השאלה » 17 אוקטובר 2015 22:03

רציתי לעדכן רק במקרה שזה יעזור למישהו בעתיד,
בועדת כשירות אמא שלי דיברה נגד השחרור,
אבל בסופו של דבר הפסיכיאטר בירפא אמר לי שהוא יעשה מה שאגיד לו, ושאם אני חושבת ששחרור יעזור לי הוא ימליץ על 21.
וביום שני יש לי ועדה רפואית.
:)
אורח

הודעהעל ידי אורח » 18 אוקטובר 2015 18:33

כותבת השאלה כתב:רציתי לעדכן רק במקרה שזה יעזור למישהו בעתיד,
בועדת כשירות אמא שלי דיברה נגד השחרור,
אבל בסופו של דבר הפסיכיאטר בירפא אמר לי שהוא יעשה מה שאגיד לו, ושאם אני חושבת ששחרור יעזור לי הוא ימליץ על 21.
וביום שני יש לי ועדה רפואית.
:)

הרבה מזל טוב!
מוזמנת לשתף את סיפורך האישי בשרשור "הסיפור שלי".
אולי בעתיד אחרים/אחרות בפורום יוכלו ללמוד ממנו

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 18 אורחים