הסיפור שלי ...חייב את עזרתכם !!!!!!

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

21boyy
יצירת קשר:

הסיפור שלי ...חייב את עזרתכם !!!!!!

הודעהעל ידי 21boyy » 08 אפריל 2015 13:50

אני שירתתי בתור לוחם שנה ..הבנתי שצבא זה לא בשבילי התחלתי לא להסתדר עם האנשים שמה ולהיות בבאסה .הייתי עריק 26 יום הסגרתי תצמי לכלא קיבלתי 7 יום בפועל ו7 תנאי והבנתי שלא פתרתי תבעיה הייתי קצת בבית ןנהניתי אבל לא יצאתי מהצבא אז הלכתי אחרי שהשתחררתי מהכלא לביקורופא זייפתי התקף חרדה ששמה איבחנו אותי ואמרו לי שהיה לי התקף חרדה ורשמו שמומלץ טיפול פסיכיאטרי אם הסימפטומים נמשכים והביאו לי כדורים אסיבל בקיצור אמרתי שזה לא מספיק הלכתי למיון בבית חולים ששמה התנהגתע בדיוק לפי טרגט 21 והפזיכיאטרית פשוט כ הזמן חזרה ואמרה שהיא אזרחית שהיא לא יכול לעזור לי שהצבא לא שם עלייה והיא לא שמה על הצבא ושאם באמת ממש לא טוב לי כמו שאני מספר בצבא אז שאני יהיה עריק עוד פעם כי סיפרתי לה שהייתי עריק בכלא וזה.. בקיצור לבסוף היא רשמה שאין עדות לכלום חוץ מקושי הסתגלותי עם חרדה .. עכשיו אני ביום ראשון צריך לחזור לבסיס לקבל שיחה עם המגד לגבי המשך השירות שלי ואין מצב שאני חוזר לפלוגה אני חייב לעוף מהצבא כמה שיותר מהר אני כבר לא יודע מה לעשות אני עובד עצות
אורח נוסף

Re: הסיפור שלי ...חייב את עזרתכם !!!!!!

הודעהעל ידי אורח נוסף » 09 אפריל 2015 11:19

עכשיו אני ביום ראשון צריך לחזור לבסיס לקבל שיחה עם המגד לגבי המשך השירות שלי

קיצר, מכל החפירה שלך -- זה החלק הרלוונטי.
תגיד לי, יש לך משהו להפסיד אם תלך לשיחה הזו? בכלל ראית קב"ן / גורם צבאי בכל התהליך הזה? אבוד עצות?

לך לפגישה, תבקש קב"ן, תשתמש בחוות-דעת שלך ומה לא. אין ממש מה להגיב בסיטאוציה שלך, אם אתה רוצה לצאת דרך הכלא -- עשה זאת, אם אתה רוצה לצאת דרך הקב"ן, אל תתפקד כל כך הרבה. דחוף להם את הבעיות שלך בפנים שלהם.
katya

הודעהעל ידי katya » 10 אפריל 2015 21:46

במילה אחת עד עכשיו-נכשלתה
אמרתה שסיפרתה לפסיכיאטרית במיון שהיית בכלא אז זהוא שממש לא הייתה צריך לספר לה את זה זהוא פרט מיותר וממש לא חשוב.
לא הצלחתה לזייף התקף חרדה כי אם כן היית מצליח לזייף את התקף חרדה היא הייתה מתייחסת אליך ברצינות ולא מנפנפת אותך בטענה של "אני לא קשורה לצבא".
בתור פסיכיאטרית היא לא בוחנת את המילים שלך אלא את ההתנהגות.
אם החלטת לזייף התקף חרדה אז היית צריך להראות נסער בצורה קיצונית,מבוהל ואפילו קצת פרנואיד.
ואם היא הייתה מנסה לנפנף אותך הייתה צריך לצעוק עלייה משהוא בסגנון "אבל אני לא יכול לחזור לשם"
בלי פרטים מיותרים פשוט תתנהג כמו אדם בהתקף חרדה.
אתה גם יכול ללכת לברה"ן ולראות שם קב"ן.
במידה ותבחר באפשרות כזאת תלך לברה"ן ושב שמה עד שתראה קב"ן ואל תקשיב להם אם הם יינסו לנפנף אותך.
katya

הודעהעל ידי katya » 10 אפריל 2015 21:51

אורח נוסף כתב:
עכשיו אני ביום ראשון צריך לחזור לבסיס לקבל שיחה עם המגד לגבי המשך השירות שלי

קיצר, מכל החפירה שלך -- זה החלק הרלוונטי.
תגיד לי, יש לך משהו להפסיד אם תלך לשיחה הזו? בכלל ראית קב"ן / גורם צבאי בכל התהליך הזה? אבוד עצות?

לך לפגישה, תבקש קב"ן, תשתמש בחוות-דעת שלך ומה לא. אין ממש מה להגיב בסיטאוציה שלך, אם אתה רוצה לצאת דרך הכלא -- עשה זאת, אם אתה רוצה לצאת דרך הקב"ן, אל תתפקד כל כך הרבה. דחוף להם את הבעיות שלך בפנים שלהם.

אני יודעת שזה לא קשור ואני מבקשת סליחה מפותח האשכול שאני עושה את זה אבל פשוט נורא מסקרן אותי.
אורח נוסף-למי הצבעת בבחירות האחרונות?
AyanPrince
יצירת קשר:

הודעהעל ידי AyanPrince » 18 אפריל 2015 11:48

אם אתה רוצה לצאת דרך הקב"ן, אל תתפקד כל כך הרבה. דחוף להם את הבעיות שלך בפנים שלהם.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 20 אורחים