שחרור רפואי מהצבא

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Ys2000
יצירת קשר:

שחרור רפואי מהצבא

הודעהעל ידי Ys2000 » 07 אפריל 2015 20:51

אחרי חודשיים בשירות, בגלל רשלנות של המפקדים והחובשים חליתי בדלקת קרום המוח שנגרמה בעקבות סיבוכים של שלבקת חוגרת (הרפס זוסטר)
הייתי מאושפז במשך שבועיים ומאז אני בבית (כבר חודשיים וחצי) וזה נמשך כל כך הרבה כי עשו לי CT וMRI ראש וראו שיש לי גוש בארובת העין שככל הנראה שפיר
מאז השחרור מבית החולים חלה ירידה בתפקוד עין ימין (העין של הגוש) אני רואה מטושטש בעין הזאת ואני רואה לפעמים פלאשים ולפני כן הראייה שלי הייתה 6/6 והכל היה טוב.
-כנראה שהוירוס פגע לי בגב ויש לי כאבים חזקים בגב התחתון שמגבילים אותי בתנועה ובגלל זה אני הולך צולע
וגם אני סובל מהרבה כאבי ראש חזקים מאוד מאז מה שקרה, חולשות וסחרחורות
אם זה אכן גידול שפיר מן הסתם שיוציאו אותי מהצבא כי הוא מפריע לי וחייב להוציא אותו בניתוח וזה ניתוח ראש.
אבל אם זה לא גידול שפיר וסתם איזה בצקת שתעבור, יש לי כמה שאלות

אם העניין עם כאבי הראש, העין והגב לא יסתדר ותישאר לי מוגבלות לצמיתות , אני אצא מהצבא?
אני רוצה לצאת אבל רק על רפואי בריאותי..

ועוד שאלה, יש לי עילה לתבוע את משרד הביטחון על המקרה הזה?
כמו שאמרתי המפקדים מאוד זלזלו באיך שאני מרגיש ובגלל זה המצב הידרדר הרופאים אמרו שאפשר היה למנוע את הדלקת במוח.
אורח

Re: שחרור רפואי מהצבא

הודעהעל ידי אורח » 08 אפריל 2015 12:21

Ys2000 כתב:אחרי חודשיים בשירות, בגלל רשלנות של המפקדים והחובשים חליתי בדלקת קרום המוח שנגרמה בעקבות סיבוכים של שלבקת חוגרת (הרפס זוסטר)
הייתי מאושפז במשך שבועיים ומאז אני בבית (כבר חודשיים וחצי) וזה נמשך כל כך הרבה כי עשו לי CT וMRI ראש וראו שיש לי גוש בארובת העין שככל הנראה שפיר
מאז השחרור מבית החולים חלה ירידה בתפקוד עין ימין (העין של הגוש) אני רואה מטושטש בעין הזאת ואני רואה לפעמים פלאשים ולפני כן הראייה שלי הייתה 6/6 והכל היה טוב.
-כנראה שהוירוס פגע לי בגב ויש לי כאבים חזקים בגב התחתון שמגבילים אותי בתנועה ובגלל זה אני הולך צולע
אם זה אכן גידול שפיר מן הסתם שיוציאו אותי מהצבא כי הוא מפריע לי וחייב להוציא אותו בניתוח וזה ניתוח ראש.

אם העניין עם כאבי הראש, העין והגב לא יסתדר ותישאר לי מוגבלות לצמיתות , אני אצא מהצבא?
אני רוצה לצאת אבל רק על רפואי בריאותי..

ועוד שאלה, יש לי עילה לתבוע את משרד הביטחון על המקרה הזה?
כמו שאמרתי המפקדים מאוד זלזלו באיך שאני מרגיש ובגלל זה המצב הידרדר הרופאים אמרו שאפשר היה למנוע את הדלקת במוח.

מה שאתה מתאר מצריך התייעצות עם רופאים מומחים ועם עורכי דין. אי אפשר לתת תשובה על רגל אחת בפורום שאין בו אנשי מקצוע שיכולים לעזור, גם אם מה שאתה מתאר מאוד חמור.
017hnoor
יצירת קשר:

Re: שחרור רפואי מהצבא

הודעהעל ידי 017hnoor » 17 אפריל 2015 11:13

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 15 אורחים