יגייסו אותי?

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

zoro
יצירת קשר:

יגייסו אותי?

הודעהעל ידי zoro » 16 פברואר 2015 06:03

רציתי לדעת עם יגייסו אותי..
אז ככה עשיתי אנטר בכל המבחנים כי לא היה לי זמן לזה לא נקחתי ריטלין ולא קיבלתי הקלות בלה בלה בלה.. סיפור ידוע :|
הנתונים שלי הם כאלה :
פרופיל 72 קב"א 46 דפ"ר 10.
אני אחרי צו ראשון אין לי עבר פסיכאטרי, גם זאת שעושה את הראיון לא שלחה אותי לקב"ן אחרי זה..
ככה שאני בסדר
אבל הדפ"ר קצת בעייתי :!:
אז רציתי לדעת יגייסו אותי עם דפ"ר כזה?
עם כן לאן, ועם לא אפשר להתנדב??
ד"א אין לי עבר פלילי ואני עושה 12 שנות לימוד אבל לא בגרות.
אחת מהבית ספר שהתפקיד שלה זה מד"נית אמרה לי שיגייסו אותי אבל לחוות השומר..
אשמח לעזרה מהמומחים שפה :)
אורח

Re: יגייסו אותי?

הודעהעל ידי אורח » 16 פברואר 2015 14:08

zoro כתב:רציתי לדעת עם יגייסו אותי..
אז ככה עשיתי אנטר בכל המבחנים כי לא היה לי זמן לזה לא נקחתי ריטלין ולא קיבלתי הקלות בלה בלה בלה.. סיפור ידוע :|
הנתונים שלי הם כאלה :
אני אחרי צו ראשון אין לי עבר פסיכאטרי, גם זאת שעושה את הראיון לא שלחה אותי לקב"ן אחרי זה..
ככה שאני בסדר

כן יגייסו אותך, לחיל החימוש דרוש כוח אדם איכותי ולרוב האנשים שם יש אותם נתונים כמו שלך... יהיה כיף לגרז טנקים חבל"ז.
zoro
יצירת קשר:

הודעהעל ידי zoro » 16 פברואר 2015 14:13

אורח כתב:
הנתונים שלי הם כאלה :
ככה שאני בסדר

כן יגייסו אותך, לחיל החימוש דרוש כוח אדם איכותי ולרוב האנשים שם יש אותם נתונים כמו שלך... יהיה כיף לגרז טנקים חבל"ז.

עדיף כבר לא לעשות צבא ולצאת על 21 נפשי ..
הבעיה שאני לא רוצה פטור על אי התאמה :|
בכל מקרה במקסימום אני מתגייס ומוציא ת"ש 5\7 אחרי זה[לא בעיה אמא פסיכאטרית עם כדורים ואחוזי נחות וכו']
עם ת"ש 7\5 בדוק יוציאו אותי משם..
חשבתי על ללכת למערך הטכני של חיל האוויר זה אפשרי?
או שעדיף כבר ללכת על 21 וזהו
ובוא לא נשכח שיש לי סעיף של עקמת + כאבי גב ככה שאני אשחק על זה הרבה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 17 פברואר 2015 10:31

UP אני צריך פה עזרה מהמומחים!
אורח

הודעהעל ידי אורח » 17 פברואר 2015 23:17

zoro כתב:
אורח כתב:
הנתונים שלי הם כאלה :
ככה שאני בסדר

עדיף כבר לא לעשות צבא ולצאת על 21 נפשי ..
הבעיה שאני לא רוצה פטור על אי התאמה :|
בכל מקרה במקסימום אני מתגייס ומוציא ת"ש 5\7 אחרי זה[לא בעיה אמא פסיכאטרית עם כדורים ואחוזי נחות וכו']
עם ת"ש 7\5 בדוק יוציאו אותי משם..
חשבתי על ללכת למערך הטכני של חיל האוויר זה אפשרי?
או שעדיף כבר ללכת על 21 וזהו
ובוא לא נשכח שיש לי סעיף של עקמת + כאבי גב ככה שאני אשחק על זה הרבה.

חחחחחחחחחח תגיד אתה חי בסרט רציני אה?
אתה מוציא ת"ש 5/7? וואלה? חחחח נראה לך שבעיות של אמא יבטיחו לך ת"ש 5?
לטכני של חיל האוויר גם ישמחו לקבל אותך אם תרצה (וגם אם לא תרצה), זה מקום פופולארי מאוד.
אתה תשחק על עקמת וכאבי גב?? חחחחחחחח מתי תשחק יא טמבל כבר נקבע לך פרופיל ועם מה שנקבע לך אתה יכול לסחוב פגזים של 40 קילו בנ"מ חחחחח אתה בטח אחלה שחקן.
בקיצור שיהיה לך בהצלחה, יומיים בצבא ואתה תקבל את הכאפה של החיים שלך ותתעורר מהאשליות שלך... שירות נעים
zoro
יצירת קשר:

הודעהעל ידי zoro » 18 פברואר 2015 00:27

חחחחחחחחחח תגיד אתה חי בסרט רציני אה?
אתה מוציא ת"ש 5/7? וואלה? חחחח נראה לך שבעיות של אמא יבטיחו לך ת"ש 5?
לטכני של חיל האוויר גם ישמחו לקבל אותך אם תרצה (וגם אם לא תרצה), זה מקום פופולארי מאוד.
אתה תשחק על עקמת וכאבי גב?? חחחחחחחח מתי תשחק יא טמבל כבר נקבע לך פרופיל ועם מה שנקבע לך אתה יכול לסחוב פגזים של 40 קילו בנ"מ חחחחח אתה בטח אחלה שחקן.
בקיצור שיהיה לך בהצלחה, יומיים בצבא ואתה תקבל את הכאפה של החיים שלך ותתעורר מהאשליות שלך... שירות נעים[/quote]
מה אתה חושב שאני טמבל אמא של יודעת מה בדיוק להגיד שהיא תלויה בי ואני מטפל בה והיא צריכה אותי, תבין שאמא שלי מפחדת לישון לבד ויש לה עבר של אשפוזים גם במחלקות סגורות.
כמו שהיא אמרה להם בזמנו שאחי היה בצבא שהיא תלויה בה היא תדע לשחק אותו משחק :) בסופו של דבר אחי היה לו ת"ש 7.
וכן אני אשחק על זה אני אבכה לה שם לרופא כל יום שיש לי כאבים אני אפסיק עם הטיפולי פיזיותרפיה יש סעיף של כאבי גב?נחגוג עליו.
יש לי סעיף גם על ניתוח בקרסול שעברתי שהיה לי פלטות אני כל יום אבכה על זה שפתאום התחילה לכאוב לי הרגל :twisted:
ddoogg2
יצירת קשר:

הודעהעל ידי ddoogg2 » 18 פברואר 2015 23:59

אתה לא יכול לסמוך על זה, פתאום הם יכולים להגיד שיש לך ת"ש 2 ואפילו לא יתנו לך ת"ש בכלל ומה תעשה אז? אתה תלוי בהחלטה של איזה קצין אתה לא יכול להיות בטוח אם הוא קם על רגל שמאל או ימין...
אתה באמת תקבל כאפה של החיים שתתגיס זה מה שקרה לי ועכשיו אני בתהליכים לשיחרור
zoro
יצירת קשר:

הודעהעל ידי zoro » 19 פברואר 2015 01:01

ddoogg2 כתב:אתה לא יכול לסמוך על זה, פתאום הם יכולים להגיד שיש לך ת"ש 2 ואפילו לא יתנו לך ת"ש בכלל ומה תעשה אז? אתה תלוי בהחלטה של איזה קצין אתה לא יכול להיות בטוח אם הוא קם על רגל שמאל או ימין...
אתה באמת תקבל כאפה של החיים שתתגיס זה מה שקרה לי ועכשיו אני בתהליכים לשיחרור

תגיד פטור על אי התאמה יכול לפגוע בי באזרחות?
בעבודות\משכנתא\בנקים\מיסים וכו'
כל הדברים האלה?
ונגיד לקחתי פטור על אי התאמה אפשר לעשות שירות לאומי?
לא קוראים לי

הודעהעל ידי לא קוראים לי » 19 פברואר 2015 01:53

נמאס לי מאשכולות כאלו, אתה רוצה להתגייס לשאול על התנדבות לך לfxp תקרא תכותרת של האתר -תנועה לאזרוח החברה-
The_animal
יצירת קשר:

הודעהעל ידי The_animal » 19 פברואר 2015 02:15

בוא נדבר רגע ברצינות אתה יכול בבקשה להסביר מה זה אומר אמא פסיכיאטרית ?
יש לה הפרעה נפשית או מחלה? .
זה יכול להיות מצוין ואסביר למה . דבר נוסף שמסתכלים עליו בביקור אצל פסיכיאטר או קב"ן וגם באזרחות . הוא האם יש מחלת נפש או הפרעה נפשית במשפחה . וזה בגלל שההפרעות האלו הן גנטיות! ואם זה ממקור ראשון זה מצוין ומוסיף עוד יותר אמינות והם לא ירצו לקחת סיכון איתך .
ממליץ לך לקרוא את טרגט 21 . אם המטרה שלך היא לצאת מהצבא .
בהצלחה !
zoro
יצירת קשר:

הודעהעל ידי zoro » 19 פברואר 2015 02:34

The_animal כתב:בוא נדבר רגע ברצינות אתה יכול בבקשה להסביר מה זה אומר אמא פסיכיאטרית ?
יש לה הפרעה נפשית או מחלה? .
זה יכול להיות מצוין ואסביר למה . דבר נוסף שמסתכלים עליו בביקור אצל פסיכיאטר או קב"ן וגם באזרחות . הוא האם יש מחלת נפש או הפרעה נפשית במשפחה . וזה בגלל שההפרעות האלו הן גנטיות! ואם זה ממקור ראשון זה מצוין ומוסיף עוד יותר אמינות והם לא ירצו לקחת סיכון איתך .
ממליץ לך לקרוא את טרגט 21 . אם המטרה שלך היא לצאת מהצבא .
בהצלחה !

יש לה הפרעה נפשית.
אני לא כלכך רוצה להתגייס אבל אבא שלי מכריח אותי והוא נלחם איתי על זה ומאיים שיגרש אותי מהבית ושהוא לא יסתכל עלי בחיים..
אני מעדיף לעשות ב3 שנים האלה כסף לעבוד ולחסוך כסף ולעשות בגרויות .
ובגלל זה אני שואל במידה ואני אקבל פטור של אי התאמה זה יכול להפריע לי בעתיד בלימודים וכל מיני דברים כאלה כמו משכנתא הלוואות?
ומי ילך ל FXP כולם שם ילדים בני 17-18 מורעלים על הצבא אתה כותב שם משהו על גוב ישר עושים ממני איזה רוצח רק קרבי אצלהם בראש עזוב אותי מהם :x
zoro
יצירת קשר:

הודעהעל ידי zoro » 20 פברואר 2015 12:20

UP :roll: :roll: :roll:
אורח נוסף

הודעהעל ידי אורח נוסף » 20 פברואר 2015 13:34

לפי הקריאה הקצרה שלי באינטרנט, ההבדל היחידי בין אי-התאמה לפרופיל 21 זה שאתה עלול לאבד את ההטבות של חייל-משוחרר אם אתה יוצא על אי-התאמה, ועלול להיות לך קשה יותר להתקבל לעבודות ממשלתיות כאלו ואחרות. באופן כללי אנחנו ממליצים לצאת על פרופיל 21, זה נחשב לפרופיל-רפואי מאשר "התנהלותי"...זה פשוט יותר.
אין שום קשר בין משכנתא / הלוואות ופרופיל הצבאי שלך. זה הפאקינג בנק לכל הרוחות. יכול להיות שיש הטבה מינורית כאן או שם, אך זה כל כך לא רלוונטי.
לגבי לימודים וכל דבר אחר...תן לי להגיד לך את זה ככה, כחוק אצבע. אם אני טועה בזה, תרגישו חופשי לתקן אותי :

אם אתה לא לוחם, אתה לא פאקינג קיים.
וכמובן, אם לא היית בצבא שנה / שנתיים, אתה לא מקבל דבר. בתקאס. אין הטבות. כלום. כל ההטבות שאשכרה שוות משהו, הולכות ללוחמים. אבל הם משרתים כל כך הרבה זמן שזה לא ממש שווה את זה.
ומכיוון שאפילו לא התגייסת, אל תצפה לראות אפילו הטבה אחת מהצבא על משהו שבכלל לא עשית...כפי שאמרת, זה פשוט יאפשר לך להרוויח יותר כסף בזמן הזה, לחדד יכולות, וללמוד.

אני לא ממש מבין מה יהיה ההבדל עבור אבא שלך אם תצא על אי-התאמה כנגד פרופיל 21, כדי שתדבר איתו ותראה לו שהעולם השתנה.
לגבי אמא שלך -- כבר הסיברו לך למה ההפרעה הנפשית שלה עוזרת לתיק שלך, ככה שאתה יכול להוציא חוות דעת מפסיכיאטר או פסיכולוג עם התירוץ הזה, וההתנהגות הנכונה.
zoro
יצירת קשר:

הודעהעל ידי zoro » 20 פברואר 2015 15:57

אורח נוסף כתב:לפי הקריאה הקצרה שלי באינטרנט, ההבדל היחידי בין אי-התאמה לפרופיל 21 זה שאתה עלול לאבד את ההטבות של חייל-משוחרר אם אתה יוצא על אי-התאמה, ועלול להיות לך קשה יותר להתקבל לעבודות ממשלתיות כאלו ואחרות. באופן כללי אנחנו ממליצים לצאת על פרופיל 21, זה נחשב לפרופיל-רפואי מאשר "התנהלותי"...זה פשוט יותר.
אין שום קשר בין משכנתא / הלוואות ופרופיל הצבאי שלך. זה הפאקינג בנק לכל הרוחות. יכול להיות שיש הטבה מינורית כאן או שם, אך זה כל כך לא רלוונטי.
לגבי לימודים וכל דבר אחר...תן לי להגיד לך את זה ככה, כחוק אצבע. אם אני טועה בזה, תרגישו חופשי לתקן אותי :

אם אתה לא לוחם, אתה לא פאקינג קיים.
וכמובן, אם לא היית בצבא שנה / שנתיים, אתה לא מקבל דבר. בתקאס. אין הטבות. כלום. כל ההטבות שאשכרה שוות משהו, הולכות ללוחמים. אבל הם משרתים כל כך הרבה זמן שזה לא ממש שווה את זה.
ומכיוון שאפילו לא התגייסת, אל תצפה לראות אפילו הטבה אחת מהצבא על משהו שבכלל לא עשית...כפי שאמרת, זה פשוט יאפשר לך להרוויח יותר כסף בזמן הזה, לחדד יכולות, וללמוד.

אני לא ממש מבין מה יהיה ההבדל עבור אבא שלך אם תצא על אי-התאמה כנגד פרופיל 21, כדי שתדבר איתו ותראה לו שהעולם השתנה.
לגבי אמא שלך -- כבר הסיברו לך למה ההפרעה הנפשית שלה עוזרת לתיק שלך, ככה שאתה יכול להוציא חוות דעת מפסיכיאטר או פסיכולוג עם התירוץ הזה, וההתנהגות הנכונה.

אני כרגע מלש"ב..
אני שואל כי עם כדאי להוציא פטור אז להתחיל לעשות את זה מעכשיו שזה אומר ללכת לפסיכיאטר זה נוקח זמן לפגוש קב"ן שאתה מלש"ב..
אמא שלי לא אכפת לה שאני לא יעשה היא לא עשתה [משפחה דתית] אחותי עשה שירות לאומי ואחי עשה צבא..
אז שאני אומר לה שאני חושב על להוציא פטור היא אמרה לי זה החלטה שלך אבל אני ממליצה לך על לעשות צבא
שאני מדבר עם אבא שלי אין דבר כזה מבחינתו הוא אמר לי לא עשית צבא אתה שרוף בכל מקום לא יסתכלו עלייך בשום מקום לא בנקים לא הלוואת משכנתא לא עבודות
הוא אמר לי תלך לראיון עבודה תגיד לא עשיתי צבא ישאלו על מה תגיד אי התאמה ישר ישלחו אותך הביתה..
והוא אמר לי שאין דבר כזה 21 הוא אמר לי אתה לא פסיכי ועם יבואו וישאלו אני אגיד שאתה כשיר לשירות
אורח נוסף

הודעהעל ידי אורח נוסף » 20 פברואר 2015 22:00

אה...כן, עדיף להתחיל את התהליך כמה שיותר מוקדם....תעשה מה שאתה יכול? o_o
zoro
יצירת קשר:

הודעהעל ידי zoro » 21 פברואר 2015 10:22

אורח נוסף כתב:אה...כן, עדיף להתחיל את התהליך כמה שיותר מוקדם....תעשה מה שאתה יכול? o_o

אין לי בעיה להתגייס השאלה שלי פה היא עם יגייסו אותי או שיציעו לי פטור על אי התאמה זה הכל.
כתבתי פה את הנתונים שלי, אני לא מעוניין בפטור על אי התאמה כי זה נשמע לי ממש גרוע ושאני אלך למקומות עבודה יסתכלו עלי אחרת מאשר על 21..
ושאני הולך לפסיכיאטר מה אני צריך להגיד לו יש איזה נושא הדרכה?
zoro
יצירת קשר:

הודעהעל ידי zoro » 22 פברואר 2015 20:31

UP :arrow: :arrow: :!: :!:
אורח

הודעהעל ידי אורח » 22 פברואר 2015 21:11

zoro כתב:
אורח נוסף כתב:אה...כן, עדיף להתחיל את התהליך כמה שיותר מוקדם....תעשה מה שאתה יכול? o_o

אין לי בעיה להתגייס השאלה שלי פה היא עם יגייסו אותי או שיציעו לי פטור על אי התאמה זה הכל.
כתבתי פה את הנתונים שלי, אני לא מעוניין בפטור על אי התאמה כי זה נשמע לי ממש גרוע ושאני אלך למקומות עבודה יסתכלו עלי אחרת מאשר על 21..

אתה קשה קליטה אה??
לא יציעו לך שום אי התאמה, מה נראה לך שהצבא מחפש רק אנשים איכותיים? כדי להיות עובד רסר ומנקה שירותים בצבא הנתונים שלך מספיקים.
אורח נוסף

הודעהעל ידי אורח נוסף » 22 פברואר 2015 23:13

מה אתה צריך להגיד...תקרא את טרגט 21.
zoro
יצירת קשר:

הודעהעל ידי zoro » 23 פברואר 2015 13:38

אורח כתב:
zoro כתב:

אתה קשה קליטה אה??
לא יציעו לך שום אי התאמה, מה נראה לך שהצבא מחפש רק אנשים איכותיים? כדי להיות עובד רסר ומנקה שירותים בצבא הנתונים שלך מספיקים.

מנקה שירותים? אתה רציני???
zoro
יצירת קשר:

הודעהעל ידי zoro » 26 פברואר 2015 16:14

UP
הצבא אמר לי שאני מיועד לקרבי ?WTF ???
אז מי אמר שאני יקבל גוב מסריח או חימוש :|
מקרבי אפשר לצאת רק עם ת"ש?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 26 פברואר 2015 21:12

zoro כתב:UP

מה תעשה בטירונות קרבית?

שמירות, תיזוזים, וגם תנקה שירותים... ת"ש 2-3 יוציא אותך מקרבי ישר לחיל החימוש/טכני ולתפקיד המסריח הבא שלך :lol: :lol: :lol:
zoro
יצירת קשר:

הודעהעל ידי zoro » 26 פברואר 2015 21:40

אורח כתב:
zoro כתב:UP

מה תעשה בטירונות קרבית?

שמירות, תיזוזים, וגם תנקה שירותים... ת"ש 2-3 יוציא אותך מקרבי ישר לחיל החימוש/טכני ולתפקיד המסריח הבא שלך :lol: :lol: :lol:

חחחחח :D
בכל מקרה איזה תפקידי ג'וב טובים יש?
ואיזה ת"ש צריך כדי לקבל ג'וב ?
katya

הודעהעל ידי katya » 27 פברואר 2015 13:44

אתה חי בסרט אבל בכל זאת אני אגיב לך בעדינות ולא בהתלהמות כמו הבחור מעליי.
דבר ראשון אתה חייב שאת הצבא לא מעניין מה שאתה רוצה אלא מה שהוא צריך.
דבר שני בשביל להוציא שני בשביל להוציא ת"ש 5 או 7 אתה צריך שיהיו לך הורים נכים 5 אחים קטנים וחובות של מאות אלפי שקלים.
דבר שלישי כדי לקבל "גוב טוב" אתה צריך או פרוטקציות או נתונים ממש גבוהים והרבה הרבה מזל(מה שאין לך).
היה עדיף שהיית פונה לכאן לפני הצו ראשון ואז מצבך היה יותר טוב אבל עדיין יש לך זמן להתעשת ולהוציא 21.
תקרא טרגט 21 http://web.archive.org/web/201202271336 ... sts-21.pdf
ותעשה חיפוש בפורום על איך צריך להתנהג אצל קב"ן.
תאחרי זה תוציא חוות דעת של פסיכיאטר אזרחי.
תכנס לאתר של הקופת חולים שלך תחפש כמה פסיכיאטרים באזור שלך ותתקשר אחד אחד ותשאל "אתה נותן חוות דעת לצבא?"
אם הוא אומר לא תעבור הלאה עד שתמצא אחד שייתן לך חוות דעת לצבא אחרי פגישה אחת.
בהצלחה
zoro
יצירת קשר:

הודעהעל ידי zoro » 27 פברואר 2015 20:52

katya כתב:אתה חי בסרט אבל בכל זאת אני אגיב לך בעדינות ולא בהתלהמות כמו הבחור מעליי.
דבר ראשון אתה חייב שאת הצבא לא מעניין מה שאתה רוצה אלא מה שהוא צריך.
דבר שני בשביל להוציא שני בשביל להוציא ת"ש 5 או 7 אתה צריך שיהיו לך הורים נכים 5 אחים קטנים וחובות של מאות אלפי שקלים.
דבר שלישי כדי לקבל "גוב טוב" אתה צריך או פרוטקציות או נתונים ממש גבוהים והרבה הרבה מזל(מה שאין לך).
היה עדיף שהיית פונה לכאן לפני הצו ראשון ואז מצבך היה יותר טוב אבל עדיין יש לך זמן להתעשת ולהוציא 21.
תקרא טרגט 21 http://web.archive.org/web/201202271336 ... sts-21.pdf
ותעשה חיפוש בפורום על איך צריך להתנהג אצל קב"ן.
תאחרי זה תוציא חוות דעת של פסיכיאטר אזרחי.
תכנס לאתר של הקופת חולים שלך תחפש כמה פסיכיאטרים באזור שלך ותתקשר אחד אחד ותשאל "אתה נותן חוות דעת לצבא?"
אם הוא אומר לא תעבור הלאה עד שתמצא אחד שייתן לך חוות דעת לצבא אחרי פגישה אחת.
בהצלחה

אני אקבע פגישה עם המשקית ת"ש נראה כמה ת"ש היא תביא לי ..
עם היא תביא ת"ש טוב אז לא אכפת לי..
עם לא אז אני אתחיל לפעול עם הטרגט 21 הזה

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 29 אורחים