משהו שהפסיכיאטר אמר לי

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

YouAnd
יצירת קשר:

משהו שהפסיכיאטר אמר לי

הודעהעל ידי YouAnd » 15 פברואר 2015 20:19

שלום. אני מטופל אצל פסיכיאטר צבאי כבר חודש ואני כבר בגימלים נפשיים מעל 30 יום. הפסיכיאטר אמר שאין לו בעיה לשחרר אותי אם אני ירצה אבל אמרתי לו שאני מעוניין להמשיך בשירות ועשיתי את עצמי כאילו אני לוקח תרופות וזה לא ממש משפיע עלי וכך הצלחתי למשוך את הגימלים למשך הרבה זמן יחסית. הסיבה שלא יצאתי מהצבא היא כי נשאר לי 5 חודשים לשרת ואני רוצה לסיים אותם ואני גם מרגיש שני מסוגל לזה נפשית עכשיו שהסכימו להעביר אותי בסיס.

עכשיו לשאלה שלי: השבוע יש לי ועדה רפואית והפסיכיאטר המליץ על תש 7 ופרופיל 45 נפשי אך הוא אמר שיש סיכוי שישחררו אותי בבקום מכיוון שנשאר לי פחות מ-5 חודשים לשרת (נשאר לי 4 וחצי חודש לחפש"ש) והצבא לא כל כך יצטרך אותי האם זה נכון??
ובמידה וישחררו אותי על איזה סעיף זה יהיה והאם אני יהיה זכאי למענק?

תודה : )
אורח

Re: משהו שהפסיכיאטר אמר לי

הודעהעל ידי אורח » 16 פברואר 2015 14:12

YouAnd כתב:שלום. אני מטופל אצל פסיכיאטר צבאי כבר חודש ואני כבר בגימלים נפשיים מעל 30 יום. הפסיכיאטר אמר שאין לו בעיה לשחרר אותי אם אני ירצה אבל אמרתי לו שאני מעוניין להמשיך בשירות ועשיתי את עצמי כאילו אני לוקח תרופות וזה לא ממש משפיע עלי וכך הצלחתי למשוך את הגימלים למשך הרבה זמן יחסית. הסיבה שלא יצאתי מהצבא היא כי נשאר לי 5 חודשים לשרת ואני רוצה לסיים אותם ואני גם מרגיש שני מסוגל לזה נפשית עכשיו שהסכימו להעביר אותי בסיס.

עכשיו לשאלה שלי: השבוע יש לי ועדה רפואית והפסיכיאטר המליץ על תש 7 ופרופיל 45 נפשי אך הוא אמר שיש סיכוי שישחררו אותי בבקום מכיוון שנשאר לי פחות מ-5 חודשים לשרת (נשאר לי 4 וחצי חודש לחפש"ש) והצבא לא כל כך יצטרך אותי האם זה נכון??
ובמידה וישחררו אותי על איזה סעיף זה יהיה והאם אני יהיה זכאי למענק?

תודה : )

למה שישחררו אותך אם יש לך עוד 4 חודשים לשרת?

מענק ופיקדון כולם מקבלים ביחס למספר חודשי השירות שלהם... אז כמובן שתהיה זכאי.
YouAnd
יצירת קשר:

הודעהעל ידי YouAnd » 19 פברואר 2015 18:25

זה אני פותח האשכול
הייתה לי את הועדה רפואית וקיבלתי רק פרופיל 45 נפשי אך לא קיבלתי ת"ש 7 למרות שהפסיכיאטר המליץ. הפסיכיאטר אמר לי שמקבלים ת"ש 7 דרך קבן היחידה והוא ידבר איתו שיתן לי. זה לא נשמע לי הגיוני בכלל??? איך פסיכיאטר לא יכול להביא לי ת"ש 7??
אני מפחד שישאירו אותי בבסיס שלי שנמצא בסוף העולם
חייב עצות!!!
אורח נוסף

הודעהעל ידי אורח נוסף » 19 פברואר 2015 20:30

אין עצות...?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 19 פברואר 2015 22:33

אכן בד"כ הוועדה רפואית משנה פרופיל בלבד.
כל הקשור לת"ש עובר דרך הקב"ן יחידה, בהצלחה.
YouAnd
יצירת קשר:

הודעהעל ידי YouAnd » 23 פברואר 2015 19:51

עוד תגובות??

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 43 אורחים