ליפני כחודש בערך יצאת על 21 נפשיואני מעונין לחזור כחייל סדיר

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

asasdin
יצירת קשר:

ליפני כחודש בערך יצאת על 21 נפשיואני מעונין לחזור כחייל סדיר

הודעהעל ידי asasdin » 16 נובמבר 2014 23:31

שלום לכולם
ליפני כחודש בערך יצאת על 21 נפשי ואני מעונין לחזור כחייל סדיר,אם מישהו מכיר מישהו שעשה את זה,שמע על זה או משהו מידע כלשהו שיכול לעזור לי איכשהו ,אשמח לקצת עזרה... תודה רבה רבה לכולם פה בפורום בלי כל קשר כי כבר עזרו לי מספיק בעבר כאן...
אורח

Re: ליפני כחודש בערך יצאת על 21 נפשיואני מעונין לחזור כחייל סדיר

הודעהעל ידי אורח » 16 נובמבר 2014 23:55

asasdin כתב:שלום לכולם
ליפני כחודש בערך יצאת על 21 נפשי ואני מעונין לחזור כחייל סדיר,אם מישהו מכיר מישהו שעשה את זה,שמע על זה או משהו מידע כלשהו שיכול לעזור לי איכשהו ,אשמח לקצת עזרה... תודה רבה רבה לכולם פה בפורום בלי כל קשר כי כבר עזרו לי מספיק בעבר כאן...

הודעה מסוג כזה גורמת לי לתהות אם פרופיל לא צריכה להשתמש מדי פעם בכלי המחיקה...
asasdin
יצירת קשר:

הודעהעל ידי asasdin » 17 נובמבר 2014 00:08

אתה צודק תכלס
אני רציני ומבין אתכם
אורח נוסף

הודעהעל ידי אורח נוסף » 17 נובמבר 2014 01:42

הדבר היחידי שאני יכול להגיד לך בנושא, ואני אומר את זה בגלל שאני לא מבין דבר בנושא, זה שזכור לי שענו לאנשים על השאלה הזאתי בעבר בפורום. תנסה את מנוע החיפוש.
נ.ב: אני מניח שאתה יכול להתקשר לגוף כזה או אחר כדי לקבל משוב? כמו קצין-פניות-הציבור.
asasdin
יצירת קשר:

הודעהעל ידי asasdin » 17 נובמבר 2014 02:22

תודה.. חיפשתי בחיפוש ולא מצאתי ממש ... וכן מחר אני אנסה להתקשר לכל מיני מספרים ואברר עוד דברים
אורח

הודעהעל ידי אורח » 17 נובמבר 2014 03:52

אתה הולך לפסיכיאטר או שניים ומביא מסמכים שאומרים שהמצב שלך בסדר או מצויין אפילו, שולח לצבא, מנדנד להם, בדרך כלל התהליך לוקח כשנה במקרה ובכלל יסכימו לקבל אותך בחזרה.... וכמובן שזה לא יהיה "דף חלק" אלא התפקידים שתקבל יהיו תפקידי תחתית. בהצלח-ה :lol:
דון דון

הודעהעל ידי דון דון » 17 נובמבר 2014 06:35

אורח כתב:

אתה הולך לפסיכיאטר או שניים ומביא מסמכים שאומרים שהמצב שלך בסדר או מצויין אפילו, שולח לצבא, מנדנד להם, בדרך כלל התהליך לוקח כשנה במקרה ובכלל יסכימו לקבל אותך בחזרה.... וכמובן שזה לא יהיה "דף חלק" אלא התפקידים שתקבל יהיו תפקידי תחתית. בהצלח-ה :lol:

לא בהכרח תפקידי תחתית, זה ממש תלוי בכמה מוטיבציה תראה ועד כמה תרצה לחזור. אני מכיר בחורה שהגיעה מבית בו היא חוותה התעלות. כשהצבא גילה את זה רצו לשחרר אותה על נפשי. הורידו לה פרופיל ל 45 נפשי. היא התעקשה להישאר, הלכה לפסיכיאטרים לקבל חוות דעת ולבסוף העלו לה את הפרופיל. לאחר כל זה היא יצאה לקורס קצינים. השתחררה לפני כשנתיים.
עורב תל אביבי

הודעהעל ידי עורב תל אביבי » 17 נובמבר 2014 16:16

למה שתרצה לעשות את זה?

למה שתרצה לשתף פעולה עם ארגון שרצח 400 ילדים בקיץ האחרון???

תצא ותחיה את החיים שלך, עזוב אותך מצה"ל...
אורח

הודעהעל ידי אורח » 17 נובמבר 2014 23:39

דון דון כתב:
אורח כתב:

לא בהכרח תפקידי תחתית, זה ממש תלוי בכמה מוטיבציה תראה ועד כמה תרצה לחזור. אני מכיר בחורה שהגיעה מבית בו היא חוותה התעלות. כשהצבא גילה את זה רצו לשחרר אותה על נפשי. הורידו לה פרופיל ל 45 נפשי. היא התעקשה להישאר, הלכה לפסיכיאטרים לקבל חוות דעת ולבסוף העלו לה את הפרופיל. לאחר כל זה היא יצאה לקורס קצינים. השתחררה לפני כשנתיים.

מה אתה משווה פרופיל 45 ליציאה מהצבא וגיוס מחדש? אתה טמבל או עיוור וקשה קליטה שלא רואה שאלה מקרים טיפה שונים?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 19 נובמבר 2014 08:37

"מה אתה משווה פרופיל 45 ליציאה מהצבא וגיוס מחדש? אתה טמבל או עיוור וקשה קליטה שלא רואה שאלה מקרים טיפה שונים?"

את חוסר הסבלנות שלך לכל מי שחושב אחרת ממך אתה מוזמן לדחוף בחזרה למקום שממנו היא הגיעה. עליי היא לא עושה רושם.

בנוגע לענייננו - מרבית הסיכויים שהצבא לא ירצה להסתכן ולגייס חייל שיצא על נפשי, אבל הדבר אינו מוחלט והינו אפשרי במידה ואתה מביא חוות דעת פסיכיאטרית אשר תגבה את העמדה שלך ותראה מוטיבציה.
אם אתה רוצה עזרה - חפש את אריות יהודה באינטרנט. אני מכיר לא מעט חברה שביקשו עזרה בשיבוצים ומיונים והאנשים באריות יהודה עזרו להם.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 14 אורחים