לצאת מהצבא על נפשי 21 בלי להכנס לכלא?

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Xmas63
יצירת קשר:

לצאת מהצבא על נפשי 21 בלי להכנס לכלא?

הודעהעל ידי Xmas63 » 24 דצמבר 2013 19:15

שלום, אני בקורס בטכני כרגע, התגייסתי לפהי חודשיים, תמיד ידעתי שאני אשנא את הצבא אבל בגלל לחץ. מהמשפחה ופחד מכלא או פרופיל נפשי שיקרתי בראיונות כדי שיחשבו שאין לי בעיות.. אני סובל פה בטירוף בקטע שאני בדיכאון הכי עמוק שהייתי בו בחיים, כל שניה שלא רואים אותי אני בוכה, אן לי נטיות אובדניות אבל. ניסיתי כל דרך חוקית לצאת מכאן ואפילו לא קיבלתי שום הקלות או ת"ש.. היום הייתי אצלי קבנית והיא בעיקרון אמרה לי שאני צריך טיפול פסיכולוגי אבל שאני כשיר לחלוטין לשרת בצבא ואין שום דבר לדבר עליו וקבעה לי פגישה לעוד שבועיים כדי להתחיל טיפול פסיכולוגי ואמרה שאם המצב הנפשי שלי יתדרדר אז אולי יהיה על מה לדבר.. אני אובד כל עצות.. אני לא מסוגל להיות פה אפילו שניה, אין מצב שאני עןשה 3 שנים.. אפילו לא שנה.
מצד שני אני מאד פוחד מכלא.. מעבר להשלכות, פשוט היה לי בילתי אפשרי בכלא.. ורציתי לשאול מה צריך לעשות ולהגיד כדי שיוציאו אותי על נפשי.. לא אכפת לי כבר מפרופיל 21..רק רוצה לצאת! רעיונות מישהו??
אורח

Re: לצאת מהצבא על נפשי 21 בלי להכנס לכלא?

הודעהעל ידי אורח » 24 דצמבר 2013 19:27

תתחיל לא לתפקד. אל תגיד שאתה מסרב לעשות דברים, אלא תן להם רושם שאתה מנסה אבל לא מצליח לעשות את הפקודות.. כשהם יבינו שחייל לא ייצא ממך המפקדים כבר יגידו לקבן שלכם להעיף אותך החוצה
SeruvDotCom

הודעהעל ידי SeruvDotCom » 24 דצמבר 2013 19:39

לגבי פרופיל 21, כל האינפורמציה נמצאת באתרנו.
לגבי כלא: זה אכן מאוד לא נעים, אבל 3-4 חודשים בכלא עדיפים על שלוש שנים בצבא (גם כלא, אבל מעט מקל יותר).
http://www.seruv.com/blog
כי הגיוס הוא עבדות!
Xmas63
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Xmas63 » 24 דצמבר 2013 20:27

אורח כתב:תתחיל לא לתפקד. אל תגיד שאתה מסרב לעשות דברים, אלא תן להם רושם שאתה מנסה אבל לא מצליח לעשות את הפקודות.. כשהם יבינו שחייל לא ייצא ממך המפקדים כבר יגידו לקבן שלכם להעיף אותך החוצה

מזתומרת? יעני אומרים לי ללמוד ללמוד למבחן ואני אומר להם שאני לא מצליח, נכשל במבחן, לא מספיק לזמנים וכאלו?

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 15 אורחים