חייב עזרה לגבי קבלת פטורים מאסטמה

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

054630
יצירת קשר:

חייב עזרה לגבי קבלת פטורים מאסטמה

הודעהעל ידי 054630 » 18 יולי 2013 18:31

שלום
קודם כל אני יודע שזה לא פורום לקבלת הקלות בצבא אבל אתם חייבים לעזור לי אין לי למי לפנות.
קודם כל לאמי יש מחלה קשה ואף אחד לא מתחשב,לא תש ולא כלום,לכן אני מנסה לקבל פטור לינת בית רפואי...
יש לי פרופיל 64 עם אסטמה בדרגה בינונית ואלרגיה שמפריעה לנשימה (ככה רשום בדיוק) ועוד כמה סעיפים...
אמרתי שיש לי התקפים בבסיס ואני צריך לראות רופא ריאות.
הבנתי שצריך להביא לרופא הוכחות מרופא יחידה,השאלה היא מה להגיד לרופא היחידה.
ובכללי איך אני גורם לזה שיתנו לי את הפטור המיוחל בצורה רפואית.
ניסיתי דרך קבן לפי טרגט 21 אבל זה לא עזר,אני אנסה שוב בקרוב אבל בגלל שזה תהליך מייגע אני מנסה רפואית.
ובתכלס אני קצת מקצין את ההתקפים ולא תמיד יש לי התקפים,איך להראות לרופא ביחידה שיש לי,מה לאמר לו כדי שירשום שאני באמת סובל מזה בבסיס.
כל עצה תתקבל בברכה ואודה למנהלים שלא ימחקו את הנושא עקב כך שהוא לא קשור,תודה !
אורח

Re: חייב עזרה לגבי קבלת פטורים מאסטמה

הודעהעל ידי אורח » 18 יולי 2013 19:24

054630 כתב:שלום
קודם כל אני יודע שזה לא פורום לקבלת הקלות בצבא אבל אתם חייבים לעזור לי אין לי למי לפנות.
קודם כל לאמי יש מחלה קשה ואף אחד לא מתחשב,לא תש ולא כלום,לכן אני מנסה לקבל פטור לינת בית רפואי...
יש לי פרופיל 64 עם אסטמה בדרגה בינונית ואלרגיה שמפריעה לנשימה (ככה רשום בדיוק) ועוד כמה סעיפים...
אמרתי שיש לי התקפים בבסיס ואני צריך לראות רופא ריאות.
הבנתי שצריך להביא לרופא הוכחות מרופא יחידה,השאלה היא מה להגיד לרופא היחידה.
ובכללי איך אני גורם לזה שיתנו לי את הפטור המיוחל בצורה רפואית.
ניסיתי דרך קבן לפי טרגט 21 אבל זה לא עזר,אני אנסה שוב בקרוב אבל בגלל שזה תהליך מייגע אני מנסה רפואית.
ובתכלס אני קצת מקצין את ההתקפים ולא תמיד יש לי התקפים,איך להראות לרופא ביחידה שיש לי,מה לאמר לו כדי שירשום שאני באמת סובל מזה בבסיס.
כל עצה תתקבל בברכה ואודה למנהלים שלא ימחקו את הנושא עקב כך שהוא לא קשור,תודה !

במידה ואתה חווה קשיים מומלץ מאוד לפנות לרשת הליווי של פרופיל חדש. לפני שאתה פונה כדאי מאוד להחליט במה אתה מעוניין - הקלות או יציאה מהצבא, כי האחד סותר את השני.

קשה מאוד להוכיח למערכת הבריאות האטומה הצבאית שיש לך מחלה המחייבת שחרור. בדרך כלל סעיף ניתן במצבים חריגים וקשים וכאשר ניתן להוכיח זאת בצורה אובייקטיבית ולגבות במסמכים רפואיים.

אסתמה ניתן לבחון בצורה אובייקטיבית בעזרת שילוב של מכשור, מעקב וטיפול. לכן לא ניתן "לזייף" אסתמה בדרגה כה חמורה המחייבת שחרור.
ITSMEAGAIN

הודעהעל ידי ITSMEAGAIN » 18 יולי 2013 23:02

גבר התבלבלת,אני מנסה לקבל פטור לינת בית ו/או לעבור בסיס,אני לא רוצה לצאת מהצבא בשלב זה !
אשמח לתשובה בהתאם לעדכון,תודה רבה !
אורח

הודעהעל ידי אורח » 19 יולי 2013 09:25

ITSMEAGAIN כתב:גבר התבלבלת,אני מנסה לקבל פטור לינת בית ו/או לעבור בסיס,אני לא רוצה לצאת מהצבא בשלב זה !
אשמח לתשובה בהתאם לעדכון,תודה רבה !

אחותי התבלבלת, זו הסיבה שאמרתי שאת צריכה להחליט לפני הפנייה - כי אחרת מאוד יכול להיות שלא תקבלי כלום.

אשמח לתת לך תשובה בהתאם לעדכון: הפורום הזה לא עוסק בהקלות בצבא.

תודה רבה.
054630X

הודעהעל ידי 054630X » 19 יולי 2013 17:12

קודם כל אני בן אחי לא יודע למה חשבת שאני בת
לא הבנתי אותך,אני החלטתי שאני רוצה הקלות,כשאני מנסה לעשות את זה אני מסביר שהבסיס לא מתאים ורומז על כך,למה שהם יחשבו שאני רוצה לצאת לגמריי מהצבא.
אני פשוט צריך כיוון-מה להגיד,מה "ישבור" אותם ויעביר אותי בסיס או שיתן לי את הפטור לינת בית המיוחל.
תודה !

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 14 אורחים