פגישה שישית עם הקב"ן, פגישה אחת עם פסיכיאטר.

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

future
יצירת קשר:

פגישה שישית עם הקב"ן, פגישה אחת עם פסיכיאטר.

הודעהעל ידי future » 20 מאי 2013 18:20

בהתחלה, הקבן הביא לי קה"ס 43 במטרה להקל על השירות שלי כי הוא רואה שקשה לי.
לאחר מכן, לאחר 4 פגישות שאמרתי לו שאני רוצה לצאת מהצבא, הוא אמר שהדבר לא אפשרי, ושהוא מפנה אותי אל הפסיכיאטר הצבאי.
הפסיכיאטר דיבר אליי כמו רובוט, שאל שאלות, הקליד במחשב ולאחר מכן אמר שהוא מביא לי ת"ש 4.
למרות שאמרתי שאני רוצה לצאת ושאני לא מאמין שהתש הזה יעזור לבעיה, שאני בעצם סובל בבסיס.
היום שוב נפגשתי עם הקבן, לאחר שנפקדתי יום אחד, כבר לא רציתי להגיע בכלל אל הבסיס וגם לא אל הקבן הזה כי לפי דעתי לא אכפת לו והוא לא מבין את המצוקה שלי.
קראו לי אל הבסיס לשיחה ביום הנפקדות הזה. הגעתי, דיברו איתי ואמרו לי להמשיך עם הקורס (קורס נהיגה), ושיעזרו לי ושאני לא אסגור שבתות או משהו כזה, בקיצור עוד הקלה.
אמרתי שאני לא מסוגל להיות יותר בבסיס. בכל זאת אמרו לי שלמחרת יש לי קבן, ושלמרות שאני לא רוצה לראות אותו, להגיע למחרת לקבן ולדבר איתו.
הסכמתי.
הלכתי אל הקבן היום, אמרתי לו שאנ ילא מסוגל להיות יותר בבסיס, לא משנה מה. שלדעתי גם הוא לא מבין אותי, ושאני עם דמעות בעיניים כל יום.
לאחר שהוא שאל שוב ושוב מה הבעיות, והסברתי לו שאחת הבעיות העיקריות היא האנשים שאיתם אני משרת, הוא אמר שהוא לא יכול לפתור אותי מ"לא לראות את האנשים האלו", שהם בעצם ערבים.
בכל מקרה, הוא דיבר עם המפקדים שלי ואמר שהוא רוצה לתת לי שבועיים של ניסיון, בעצם ללא שמירות, ללא שינה בבסיס, ושבסופם אם המצב משתפר או משהו כזה, הוא יביא לי ת"ש 7 בעצם עד סוף השירות.

אמרתי לו, שאני לא מסוגל להיות בבסיס עם האנשים האלו, ושהוא בעצם שולח אותי לאותו הדבר.
הוא אמר שלהוציא מהבסיס הוא לא מסוגל, כי זה קרוב אל הבית, ושזה הדבר היחיד שהוא יכול לעשות. הוא אומר שוב, "מהצבא אתה לא תצא".

שלח אותי היום הביתה, עם ת"ש 7 שאני בעצם אמור לקבל בעוד שבועיים.

מחר בבוקר אני צריך להגיע ל3 שעות רק, ככה שזה זמן ממש מצומצם, שכנראה אל ה3 שעות האלו אני אגיע.

בנוסף, אמרתי לו שאני מעוניין לראות קבן אחר, או חוות דעת נוספת. הוא אמר שהוא ינסה לבדוק אם אפשר לתת לי להפגש עם פסיכיאטרית אחרת, למרות שהוא לא חייב.

עכשיו. אני מנסה להבין, מה עובר לקבן הזה בראש?

בשיחות הראשונות, הוא אמר שת"ש וכאלו זה דברים שלא שייכים אליו והוא לא יכול להביא אותם. עכשיו הוא מדבר על זה שהוא רוצה להביא לי ת"ש 7. בפגישה הקודמת הוא בכלל אמר שלפי דעתו אין לנו מה להפגש יותר, ושת"ש 4 שקיבלתי הוא בעצם תנאי שירות טובים ושאני אמור להיות מסוגל להתנהל בהם.
אמנם היום הראתי לו מצוקה שוב, כמו תמיד, אבל אני לא מצליח להבין, הוא חוזר ואומר שמהצבא הוא לא יוציא אותי.
זה נכון? לא נכון?
מה הסיפור שלו...
מה אני צריך לעשות...
:|

דרך אגב, אין לי חוות דעת.
alex gerenshtein

שאלה לי אליך

הודעהעל ידי alex gerenshtein » 20 מאי 2013 18:26

רגע אתה רוצה לצאת מצבא או שאתה רוצה לעבור בסיס או תפקיד
אורח

Re: פגישה שישית עם הקב"ן, פגישה אחת עם פסיכיאטר.

הודעהעל ידי אורח » 20 מאי 2013 18:33

לא קראתי את ההודעה, ישר את השורה האחרונה וישר הבנתי מה הבעיה. מה אתה חושב שאני רוצה להגיד בזה?

אני אגיד לך כמה דברים ותגיד לי אם הם לא נאמרו לך כבר בעבר.
- קב"נים=שקרנים.
- להוביל את התהליך ולא להיות מובל על ידי המערכת.
- לא לדבר יותר מדי עם הקב"ן.
- לעשות כמו שכתוב במדריכים.
- לא לתפקד.
אורח

Re: שאלה לי אליך

הודעהעל ידי אורח » 20 מאי 2013 18:34

alex gerenshtein כתב:רגע אתה רוצה לצאת מצבא או שאתה רוצה לעבור בסיס או תפקיד

הוא רוצה לצאת כי רע לו אבל בעצם הוא רוצה הקלות כי ההורים לא מסכימים שהוא יצא. הסיפור הקלסי.
Solus
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Solus » 20 מאי 2013 18:42

לדעתי הת"ש רק נועד לבטא שפת קוד שתוכל להבין, למעשה הוא מעלה לך את הקה"ס; שעל הדרך משנה לך את תנאי השירות. אם הוא אומר לך שהוא לא יכול לשנות את הת"ש אז יש כאן אנאליות מירבית כלפי ניסוחים, לא יותר מזה.
לפי ההיסטוריה שלי איתך, אתה הראת גישה מאוד מכונסת; אין לך בכלל נכונות לפעול בכלל...וזה בעייתי עבור משהו שצריך לנצל כמה שיותר משאבים בו-זמנית. מה שאתה צריך לעשות זה כל מה שעוד לא עשית, וזה המון. אתה פשוט מקווה שדברים יקרו לבד, ולצערינו זה לא תמיד עובד ככה...בגלל זה אמרתי לך שרצוי שתשתמש בהורים שלך, אנשים מבוגרים עם ידע שדה נרחב שיכולים לשלוף ספר כתובות ולבחור אדם מקצוע בתוך מספר רגעים, דבר שאתה לא מסוגל לעשות.

לדעתי, לא משנה מה אני או אף אחד יכתוב לך אתה לא באמת תעשה דבר; אתה רק תעמוד במקומך ותחשוב בלולאה אין סופית (analysis paralysis, בשמו הטכני) עד שמשהו ממש נוראי יקרה שידחוף אותך מבעד לצוק. חבל לחכות עד שמשהו יתפוצץ לך בפנים.
לאחר שזה נאמר, מן הסתם רצוי שתדאג להוציא חוות דעת מפסיכולוג או פסיכיאטר. יש לך את האפשרות לעשות זאת, כפי שדיברנו, דרך מיון או דרך גורם פרטי....לעזאזל בן אדם, אתה יודע מצויין מהן האפשרויות שלך למה אני מאיית את זה עבורך? אתה לא מפספס אף צעד, כל הצעדים פרוסים בפניך כבר ממזמן.
אם אתה רוצה ניחומים, כבר נתנתי לך בשפע. פשוט תפסיק לחשוב על האפשרות השלילית של כל אירוע ופשוט תפעל... זה מאוד קל להתלונן כמה המצב עגום, אך שים לב שלצבא לא אכפת אם קשה לך או לא, ואף אחד לא ממש עוזר לך. אז הגיע הזמן שתיקח את העניינים לידיים שלך במקום לחפש אישור מאיתנו /= זה מצטער לראות אותך הולך במגלים תוך כדי שאתה מעניש את עצמך ככה.

עריכה : לכולם: הבן אדם הזה רוצה לצאת, וההורים שלו תומכים בו (ההקלות התקבלו בגלל שזה מה שהקב"ן היה מוכן לתנת, לא יותר מזה). המצב אצלם הוא כזה שאף אחד לא ממש בתיקשורת מלאה עם אחד והשני כדי באמת לעשות משהו בשל סיבה כזו ואחרת.. <_<
future
יצירת קשר:

Re: שאלה לי אליך

הודעהעל ידי future » 20 מאי 2013 18:48

alex gerenshtein כתב:רגע אתה רוצה לצאת מצבא או שאתה רוצה לעבור בסיס או תפקיד

רוצה לצאת מהצבא, כי אני לא מאמין שהמצב יסתדר גם לא עם ת"ש 7. ואני לא חושב שבבסיס אחר המצב יהיה טוב יותר.
future
יצירת קשר:

הודעהעל ידי future » 23 מאי 2013 12:45

סולוס צודק. עליי להוציא חוות דעת....

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 11 אורחים