מיואש כבר..

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

elilevi
יצירת קשר:

מיואש כבר..

הודעהעל ידי elilevi » 27 אוקטובר 2012 17:46

אז ככה אני פגשתי קבנית בבסיס שלי אחרי 40 יום שלא הייתי בבסיס , בקיצור הפגישה הייתה כ40 דקות משו כזה
שמתוכם היא לא דברה איתי 20 דקות ולאחר 20 דקות אמרה לי "תתחיל לדבר עוד מעט נגמר לך הזמן"
בקיצור אמרתי לה אני בדיכאון חרדות פחדים , דברנו על זה שהייתי בבית חולים ושרציתי לבלוע כדורים
אחרי כל השיחה הזאת היא אמרה לי "אתה רוצה להשתחרר?"אמרתי לה שכן אני כבר לא יכול כבר
היא אמרה לי שרק פסיכיאטר יכול לשחרר אותי שאני יבוא יסדיר את המעמד שלי והוא יראה אותי
בקיצור , חרטה אחת גדולה ,ביקשתי ממנה תרופות משו אמרתי לה אני "לא יכול לחזור לפה בחיים לא יכול"
היא אמרה לי אין מה לעשות
בסוף היא רשמה "מצוקה הסתגלותית על רקע התנהגותי , אישי(קריטי)
חוזר לשרות , עכשיו מה אני יכול לעשות ? מה נמאס לי כברררר בבקשה תעזרו לי
תודה , ושבוע טוב.!
pleasehelp
יצירת קשר:

Re: מיואש כבר..

הודעהעל ידי pleasehelp » 27 אוקטובר 2012 19:21

מה זה השטויות האלה...אסור לקבנית לחרטת אותך אתה יכול לקבול אותה להתלונן עליה או משהו...אם היא אומרת משהו זה מה שיש ולא משהו אחר
אני במקומך הייתי הולך לברה"ן תל השומר עושה רעש שם ומדבר על הקבנית הזאתי וגם על המצב שלך ולא מוותר עד שיעזרו לך!
elilevi
יצירת קשר:

הודעהעל ידי elilevi » 27 אוקטובר 2012 19:43

זה באמת מה שחשבתי לעשות ללכת עם אמא שלי לשם או אפילו לבד , אבל הבעיה היא שאני חושב שאני עריק למרות שבדף איתה היא רשמה נפקד , ואני לא יודע אם יקבלו אותי שם ואיל עושים שם סרטים עד שיעניסו אותי או שפשוט להראות שאני במצוקה ושיכניסו אותי לשם כבר
vishskin
יצירת קשר:

הודעהעל ידי vishskin » 27 אוקטובר 2012 21:25

היא דווקא רשמה אחלה אבחנה, הפרעת אישיות הסתגלותית, זה סעיף מאוד פופולרי שגם אני השתחררתי עליו. אני חושב שכרגע אתה צריך להתמקד בלראות את הפסיכיאטר שהיא אמרה. בין פרט למערכת היא העדיפה את מה שהמערכת מעדיפה - כלומר שתסדיר מעמד, במקום לעזור לך ולטפל במקרה שגרם לך להיות עריק מלחתחילה שהיא בעצמה אבחנה ותיעדה.
לכן אני גם חושב שללכת לברה"ן כדי לקדם את עניין הפסיכיאטר עדיף לך מאשר להכנס לכלא קודם. אם הקב"נית קיבלה אותך אז אני לא רואה סיבה שברה"ן תה"ש לא יקבלו אותך.
elilevi
יצירת קשר:

הודעהעל ידי elilevi » 27 אוקטובר 2012 21:45

אחי היא רשמה מצוקה הסתגלותית בעלת מאפיינים התנהגותיים על רקע אישיותי (קריטי) שגם בפגישה הראשונה הקבן רשם את אותו הדבר , אני באמת חושב אבל ללכת לתת השומר אבל מישהו יכול להסביר לי את התהליך שם מי נמצא שם קבן פסיכיאטר מה יש שם ? ואם אחד מההורים יוכל להיכנס איתי לשם?
כגגכ

הודעהעל ידי כגגכ » 28 אוקטובר 2012 08:54

elilevi כתב:אחי היא רשמה מצוקה הסתגלותית בעלת מאפיינים התנהגותיים על רקע אישיותי (קריטי) שגם בפגישה הראשונה הקבן רשם את אותו הדבר , אני באמת חושב אבל ללכת לתת השומר אבל מישהו יכול להסביר לי את התהליך שם מי נמצא שם קבן פסיכיאטר מה יש שם ? ואם אחד מההורים יוכל להיכנס איתי לשם?

טתנ נולך לשמה ומבקש לראות קב"ן / פסיכיאטר... לא תמיד יש שמה פסיכיאטר....
ואחד ההורים לא יכול להיכנס איתך (כמו בסיס צבאי לכל דבר) תצטרך אישור כניסה
elilevi
יצירת קשר:

הודעהעל ידי elilevi » 29 אוקטובר 2012 11:18

כנראה שאני יילך מחר עם אחד מההורים , מרוב כל המצב הזה אני כבר לא מוצא את החוגרהשלי אני פוחד שיעשו לי בעיות עם הכניסה , אפשרי הדבר הזה?

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 29 אורחים