מעוניין לצאת מהצבא,עוד לא התגייסתי

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Zino
יצירת קשר:

מעוניין לצאת מהצבא,עוד לא התגייסתי

הודעהעל ידי Zino » 12 ספטמבר 2012 18:12

שלום לכולם,

היום אני כמעט בן 18,תלמיד כיתה י'ב,אני לא מעוניין להתגייס,יש לי בעיות עם מסגרות,כל חיי,אני לא מתחבר עם אנשים,יש לי שיער ארוך יחסית,ואין סיכוי שאני מסתפר,יתהפך העולם,פשוט לא! יש לי ערך לשיער,והיה לי שיער כל החיים,ועוד מספר בעיות שאני לא אפרט אותם כאן.
לפני שנה בערך הייתי בלשכת גיוס,עשיתי חלק מהדברים,לא הספקתי הכל,שלחו לי שוב פעם טפסים לסיים את מה שלא סיימתי,ופשוט לא הגעתי.
לפני כמה ימים קיבלתי הודעה שכתוב בה שאני צריך לעדכן נתונים אישיים באתר ''עולים על מדים'',אני מבין שלאט לאט אני מתקדם לשלב הגיוס...
אני לא מתאים לי לשרת לא שלוש שנים ולא שנתיים....מה אני צריך לעשות כדי לצאת מהצבא?!?
תודה לעוזרים
dudu_dudu
יצירת קשר:

Re: מעוניין לצאת מהצבא,עוד לא התגייסתי

הודעהעל ידי dudu_dudu » 12 ספטמבר 2012 21:51

אוקיי...תקרא את הסיפור שלי בדף הבא, רק שים לב שהסיפור שלי נמצא בתחתית הדף:

viewtopic.php?f=2&t=10863

אם יש לך עוד שאלות או משהו לא מובן אתה מוזמן לשאול.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 13 ספטמבר 2012 11:33

לך לפסיכיאטר אזרחי - דרך קופת חולים הכי זול, ותשיג חוות דעת על בעיות נפשיות.
שלח אותה ללשכת הגיוס ובקש לראות קב"ן.

לפרטים על מה להגיד ומה לא להגיד אצל הקב"ן ואצל הפסיכיאטר תריץ חיפוש בפורום "טארגט 21" ותקרא את המסמך
Zino
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Zino » 13 ספטמבר 2012 14:01

תודה חבר'ה,אני אקבע בגישה עם פסיכאטור אזרחי,נראה איך הדברים זזים משם כבר...
נ.ב. התקשרו אלי היום מהלשכת גיוס ואמרו לי שאני חייב להגיע ולסיים את מבחנים פסיכוטכניים,מה אני אמור לעשות עכשיו?
אם אני אספיק לקבל חוות דעת מפסיכיאטור כמה ימים לפני שאני צריך להגיע לשם,להביא איתי את החוות דעת ולבקש לראות קב''ן? אם לא אספיק לקבל את החוות דעת? פשוט ללכת ולסיים עם המבחנים האלה?
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 13 ספטמבר 2012 15:14

Zino כתב:תודה חבר'ה,אני אקבע בגישה עם פסיכאטור אזרחי,נראה איך הדברים זזים משם כבר...
נ.ב. התקשרו אלי היום מהלשכת גיוס ואמרו לי שאני חייב להגיע ולסיים את מבחנים פסיכוטכניים,מה אני אמור לעשות עכשיו?
אם אני אספיק לקבל חוות דעת מפסיכיאטור כמה ימים לפני שאני צריך להגיע לשם,להביא איתי את החוות דעת ולבקש לראות קב''ן? אם לא אספיק לקבל את החוות דעת? פשוט ללכת ולסיים עם המבחנים האלה?

לך למבחנים ותנסה לנחש תשובות שגויות ממש תצא דפ"ר!! זה יוריד את הערך שלך פלאים, לצערי השגתי רק 49 אבל אין ספק שאם באמת תתאמץ תוכל להשיג 46-47 שזה יפסול הרבה הרבה דברים מלכתחילה
dudu_dudu
יצירת קשר:

הודעהעל ידי dudu_dudu » 13 ספטמבר 2012 15:48

אומרים שאם בכל השאלות אתה פשוט לוחץ על ENTER יוצא לך בסוף דפ"ר 10 (הכי נמוך)...ככה שאתה יכול ללכת לעשות זאת במקום להסתכן שיבואו לך מ"צ הביתה.....
למרות שגם עד שלוקח למ"צ להגיע זה גם לוקח זמן...כל דבר בצבא הזה זז בקצב של זקנה בת 200
Zino
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Zino » 16 ספטמבר 2012 13:05

תודה על העזרה חברים :)

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 14 אורחים