מחר יש לי קב''ן פעם ראשונה... דחוף כנסו ותקראו את הסיפור שלי

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Osama
יצירת קשר:

מחר יש לי קב''ן פעם ראשונה... דחוף כנסו ותקראו את הסיפור שלי

הודעהעל ידי Osama » 15 יולי 2012 13:09

שלום לכולם,
התגייסתי במרץ 2011, ואני כמו הרוב פה אני לא רוצה להמשיך בצבא כי פשוט קשה לי מאוד, לא מסתדר עם אף אחד אפילו אין לי חבר אחד בצבא ואני כל הזמן רב עם המפקדים שלי, ולפני חודש הכל הגיע לשיא... אני חצי שנה לא סוגר שבתות אפילו לא יושן בבסיס ויש לי "כאילו" אישור מהמפקדים, ולפני חודש נכנסתי לכלא(פעם ראשונה שלי בכלא) בגלל שהמפקד שלי אמר לי שאני סוגר שבת ואני לא באתי לסגור, אבל תאמת אף אחד לא אמר לי לסגור שבת אבל אף אחד לא התייחס אליי, ואז נשפטתי ל-20 ימי מחבוש בגלל שלא סגרתי שבת!!!!(אף פעם לא הייתי בכלא ולא היה לי שום תנאי ואף פעם בכלל לא עליתי משפט), בגלל המצב הקשה לי בכלא אמר לי המ"פ(של פלוגה ב) שיש לי שיחה עם הקב"ן וכשנכנסתי לקב"ן היא התחילה לשאול אותי שאלות ואני רק עניתי לה שקרים!
אחרי שיצאתי מהכלא ביקשתי קב"ן ביחידה ואמרו לי שיש לי טור למחר... אז מה לעשות????
אני רוצה פטור שבתות ל-3 חודש ואחרי זה אני רוצה לצאת מהצבא(כשיהיה לי שנה וחצי בצבא אני רוצה לצאת). אז מה להגיד לקב"ן???
אני באמת לא מסוגל לישון בבסיס ובכלל אני לא יכול להמשיך 3 שנים, בבקשה אנשים מה מומלץ להגיד לקבנ"ית???
תודה מראש.
Coleworld
יצירת קשר:

Re: מחר יש לי קב''ן פעם ראשונה... דחוף כנסו ותקראו את הסיפור שלי

הודעהעל ידי Coleworld » 15 יולי 2012 14:03

Osama כתב:שלום לכולם,
התגייסתי במרץ 2011, ואני כמו הרוב פה אני לא רוצה להמשיך בצבא כי פשוט קשה לי מאוד, לא מסתדר עם אף אחד אפילו אין לי חבר אחד בצבא ואני כל הזמן רב עם המפקדים שלי, ולפני חודש הכל הגיע לשיא... אני חצי שנה לא סוגר שבתות אפילו לא יושן בבסיס ויש לי "כאילו" אישור מהמפקדים, ולפני חודש נכנסתי לכלא(פעם ראשונה שלי בכלא) בגלל שהמפקד שלי אמר לי שאני סוגר שבת ואני לא באתי לסגור, אבל תאמת אף אחד לא אמר לי לסגור שבת אבל אף אחד לא התייחס אליי, ואז נשפטתי ל-20 ימי מחבוש בגלל שלא סגרתי שבת!!!!(אף פעם לא הייתי בכלא ולא היה לי שום תנאי ואף פעם בכלל לא עליתי משפט), בגלל המצב הקשה לי בכלא אמר לי המ"פ(של פלוגה ב) שיש לי שיחה עם הקב"ן וכשנכנסתי לקב"ן היא התחילה לשאול אותי שאלות ואני רק עניתי לה שקרים!
אחרי שיצאתי מהכלא ביקשתי קב"ן ביחידה ואמרו לי שיש לי טור למחר... אז מה לעשות????
אני רוצה פטור שבתות ל-3 חודש ואחרי זה אני רוצה לצאת מהצבא(כשיהיה לי שנה וחצי בצבא אני רוצה לצאת). אז מה להגיד לקב"ן???
אני באמת לא מסוגל לישון בבסיס ובכלל אני לא יכול להמשיך 3 שנים, בבקשה אנשים מה מומלץ להגיד לקבנ"ית???
תודה מראש.

תקרא טארגט 21, תקרא פה בפורום ותבוא מחר אל הקב"ן אחרי לילה בלי שינה (ותגיד שאתה לא יושן בלילות ולא אוכל) תגיד שאתה לא מסוגל שאתה חושב שהדרך היחידה לצאת מהצבא היא בארון (ממש להגזים) ופשוט תתנהג כמו שרשום ב"טארגט 21"
ותמשיך עם קב"ן כמה שיידרש ואל תיתן שייסבנו אותך תבקש קב"ן (אתה אמור לקבל תוך יומיים שלא ידחו אותך)
Osama
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Osama » 15 יולי 2012 14:08

אמי לא מצליח למצוא את טארגט 21.
תודה אגב
Coleworld
יצירת קשר:

Re:

הודעהעל ידי Coleworld » 15 יולי 2012 20:18

Osama כתב:אמי לא מצליח למצוא את טארגט 21.
תודה אגב

תחפש פה בפורום
Enhex
יצירת קשר:

Re:

הודעהעל ידי Enhex » 25 יולי 2012 22:37

Osama כתב:אמי לא מצליח למצוא את טארגט 21.
תודה אגב

http://newprofile.org/forum/viewtopic.php?f=2&t=12649
אורח

הודעהעל ידי אורח » 28 יולי 2012 21:17

תכלס נשמע כאילו אתה סתם בנקודת משבר בגלל הקטע עם השבת והכלא עכשיו ולא חושב על מה אתה עושה.
בכל מקרה, מה להגיד לקב"ן ואיך להתנהג הכל לפי טארגט 21.
אתה יכול לקבל הת"ש 7 לגבי השבתות. לדעתי אתה יכול לצאת מהצבא לא רק על דיכאון שזה סעיף נפשי, אלא על קה"ס 60 (קשיי הסתגלות).
למה לחכות שיהיה לך שנה וחצי?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 28 יולי 2012 21:22

אחי חשוב שלא ימרחו אותך, תציק לקב"ן לגבי זה (אם אתה יכול להיכנס למשרד שלו) ולמפקדים שלך. תיראה מסכן כזה - לשדר מצוקה ודחיפות.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 32 אורחים