בעיה עם הצבא - רוצה קבן.

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

aviramz
יצירת קשר:

בעיה עם הצבא - רוצה קבן.

הודעהעל ידי aviramz » 11 יולי 2012 16:30

אז ככה, היה לי תאריך גיוס לפני חודש וזה.. עליתי אבל לא התחיילתי. אמרתי שעד שאני לא רואה קבן אני לא עושה שרשרת חיול (אני רוצה שירות לאומי ולא לעשות צבא)
הקיצור בגלל שפעם ראשונה שאני רואה מה זה צבא לא צעקתי, לא אמרתי כלום פשוט שתקתי ונתנו לי 20 יום בכלא 6.
עשיתי את ה20 יום שלי ומאז אני בבית נפקד מהבקום.
הייתי לפני טיפה יותר מחודש אצל פסיכולוגית קלינית , והיא עשתה לי מכתב המלצה אבל המכתב מדבר על בעיות בבית, בעיות עם ההורים שמכורים לאלכוהול ושאני זה שמפרנס ומשלם את החשבונות בבית.
ובבקום שרציתי להציג להם את המכתב הם בכלל לא הסתכלו עליי ואמרו לי שעד שאני לא שם מדים הם לא מדברים איתי! ואני יודע שהרבה רואים קבן לפני שהם מתחיילים.
בכל מקרה - יום ראשון אני עולה לבקום שוב בתקווה לראות קבן, אני כבר ממש נואש אני כל היום בדיכאון בגלל הצבא הזה אני כבר חולם עליו בלילה שבאים לקחת אותי משטרה צבאית.
התקשרתי היום לאותה פסיכולוגית שהלכתי אליה בתקווה לעשות פגישה נוספת ולספר לה מה עבר עליי בחודש האחרון בכלא ומאז שאני בבית אבל היא אמרה שבגלל שאני עליתי לבקום אני נחשב חייל ושאני כבר לא יכול ללכת אליה ואסור לה לפגוש אותי!
מישהו יכול לתת לי איזה טיפ איך אני יראה קבן ? אין לי כוח לעוד כליאה בכלא 6 עם כל הזבובוים והלחות המסריחה הזאת! אני כבר לאי ודע מה לעשותתתת
Coleworld
יצירת קשר:

Re: בעיה עם הצבא - רוצה קבן.

הודעהעל ידי Coleworld » 11 יולי 2012 17:04

aviramz כתב:אז ככה, היה לי תאריך גיוס לפני חודש וזה.. עליתי אבל לא התחיילתי. אמרתי שעד שאני לא רואה קבן אני לא עושה שרשרת חיול (אני רוצה שירות לאומי ולא לעשות צבא)
הקיצור בגלל שפעם ראשונה שאני רואה מה זה צבא לא צעקתי, לא אמרתי כלום פשוט שתקתי ונתנו לי 20 יום בכלא 6.
עשיתי את ה20 יום שלי ומאז אני בבית נפקד מהבקום.
הייתי לפני טיפה יותר מחודש אצל פסיכולוגית קלינית , והיא עשתה לי מכתב המלצה אבל המכתב מדבר על בעיות בבית, בעיות עם ההורים שמכורים לאלכוהול ושאני זה שמפרנס ומשלם את החשבונות בבית.
ובבקום שרציתי להציג להם את המכתב הם בכלל לא הסתכלו עליי ואמרו לי שעד שאני לא שם מדים הם לא מדברים איתי! ואני יודע שהרבה רואים קבן לפני שהם מתחיילים.
בכל מקרה - יום ראשון אני עולה לבקום שוב בתקווה לראות קבן, אני כבר ממש נואש אני כל היום בדיכאון בגלל הצבא הזה אני כבר חולם עליו בלילה שבאים לקחת אותי משטרה צבאית.
התקשרתי היום לאותה פסיכולוגית שהלכתי אליה בתקווה לעשות פגישה נוספת ולספר לה מה עבר עליי בחודש האחרון בכלא ומאז שאני בבית אבל היא אמרה שבגלל שאני עליתי לבקום אני נחשב חייל ושאני כבר לא יכול ללכת אליה ואסור לה לפגוש אותי!
מישהו יכול לתת לי איזה טיפ איך אני יראה קבן ? אין לי כוח לעוד כליאה בכלא 6 עם כל הזבובוים והלחות המסריחה הזאת! אני כבר לאי ודע מה לעשותתתת

אחחח הטעות המטומטמת, תבין: לצבא לא איכפת שההורים שלך נכים עניים מכורים כל עוד אתה כשיר אתה תשרת..... אלוהים!!
לך לפסיכיאטר אזרחי תוודא שהוא נותן לך חוות דעת אחרי פגישה אחת ותקרא טארגט 21 תקרא בפורום ותשחק על דיכאון שאתה רוצה להתאבד ושאם תתגייס תעשה את זה
aviramz
יצירת קשר:

הודעהעל ידי aviramz » 11 יולי 2012 17:42

כן את זה הבנתי אחרי!
אבל שהתקשרתי שוב לפסיכיאטרית הזאת היא אמרה לי שהם לא מקבלים חיילים.
ואני כבר לא יודע למי לפנות כי אני יודע שכשאני יגיע לבקום יבקשו ממני להתחייל ואז יטרטרו אותי ולא יתנו כלום.. בגלל זה אני רוצה עוד לפני קבן
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 11 יולי 2012 20:29

aviramz כתב:כן את זה הבנתי אחרי!
אבל שהתקשרתי שוב לפסיכיאטרית הזאת היא אמרה לי שהם לא מקבלים חיילים.
ואני כבר לא יודע למי לפנות כי אני יודע שכשאני יגיע לבקום יבקשו ממני להתחייל ואז יטרטרו אותי ולא יתנו כלום.. בגלל זה אני רוצה עוד לפני קבן

פסיכיאטרית אזרחית לא תגיד לא...
aviramz
יצירת קשר:

הודעהעל ידי aviramz » 11 יולי 2012 23:06

תקשיב, אני עדיין לא התחיילתי והייתי כמה פעמים עדין אצל הרופא בכללית.
אם אני הולך ומבקש פסיכיאטר.. סביר להניח שיתנו לי.. אני יכול לומר לו שעליתי והייתי בכלא ואני רק בדיכאון וזה או שאסור לו לדעת שאני בכלל נחשב לחייל?<
aviramz
יצירת קשר:

הודעהעל ידי aviramz » 12 יולי 2012 12:35

הייתי היום במרכז לבריאות הנפש וזה ואמרו לי שעד יום ראשון הבא יקראו לי לראות פסיכיאטר.
עכשיו יש לי בעיה, יום שני הקרוב אני הופך להיות עריק ולפי מה שהבנתי זה תיק פלילי במשטרה וכל זה.. ואני לא יודע מה לעשות אם להישאר ולראות את הפסיכיאטר הזה או לעלות לצבא.. שזה אומר לקבל כלא 99% וכשאני חוזר ללכת לפסיכיאטר ע"י קביעת תור מחדש..
אני חייב עזרה להחליט בבקשה!!
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 12 יולי 2012 14:42

aviramz כתב:הייתי היום במרכז לבריאות הנפש וזה ואמרו לי שעד יום ראשון הבא יקראו לי לראות פסיכיאטר.
עכשיו יש לי בעיה, יום שני הקרוב אני הופך להיות עריק ולפי מה שהבנתי זה תיק פלילי במשטרה וכל זה.. ואני לא יודע מה לעשות אם להישאר ולראות את הפסיכיאטר הזה או לעלות לצבא.. שזה אומר לקבל כלא 99% וכשאני חוזר ללכת לפסיכיאטר ע"י קביעת תור מחדש..
אני חייב עזרה להחליט בבקשה!!

יום ראשון לך לפסיכיאטר ותגיד לו שמחר אתה תיחשב עריק והמחשבה על תיק פלילי צורמת לך ואתה מפחד ורוצה רק לצאת מזה בכל דרך!! סתם מטומטם להיות עריק... ונפקד
aviramz
יצירת קשר:

הודעהעל ידי aviramz » 12 יולי 2012 16:52

כן זה מה שאני מתכנן לעשות בראשון.. כי אני בכל מקרה עולה בשני. מקסימום בפעם הבאה שאני ישתחרר אני יתקשר ויקבע תור..
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 12 יולי 2012 17:21

aviramz כתב:כן זה מה שאני מתכנן לעשות בראשון.. כי אני בכל מקרה עולה בשני. מקסימום בפעם הבאה שאני ישתחרר אני יתקשר ויקבע תור..

תעזוב את הפסיכי מקופת חולים....

לך לפסיכי אזרחית תשלם פעם אחת 500+ אין מחיר לחופש...
aviramz
יצירת קשר:

הודעהעל ידי aviramz » 12 יולי 2012 19:05

אין אני גר באילת לא מצאתי כאלה פה ינעל העולם הזה!
ד"א זה לא של כללית הפסיכיאטר שאני מדבר אליו שאני יקבע תור זה ממרכז לבריאות הנפש זה מקום של המדינה.
אם היה פה פסיכיאטר אזרחי מזמן הייתי הולך אליו אין לי בעיה לשלם גם 2000 שקל רק שיעזור לי
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 12 יולי 2012 20:34

aviramz כתב:אין אני גר באילת לא מצאתי כאלה פה ינעל העולם הזה!
ד"א זה לא של כללית הפסיכיאטר שאני מדבר אליו שאני יקבע תור זה ממרכז לבריאות הנפש זה מקום של המדינה.
אם היה פה פסיכיאטר אזרחי מזמן הייתי הולך אליו אין לי בעיה לשלם גם 2000 שקל רק שיעזור לי

זאת הבעיה שלך..... לך לפסיכי מבאר שבע אפילו סע עד למרכז (כמובן בידיעה שאחרי הפגישה היא רושמת חוות דעת) וזהו! אם אתה מתעצל זאת כבר בעיה אחרת תנתק תקשר מהמוסד הזה שאתה איתו עכשיו

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 36 אורחים