פסיכיאטר ראשי של צה"ל

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

123ka
יצירת קשר:

פסיכיאטר ראשי של צה"ל

הודעהעל ידי 123ka » 22 יוני 2012 00:10

שלום
אשמח לקצת עזרה, יש לכם הרבה נסיון
אני עתודאי, כן אני יודע...
שונא את המקום את האנשים, מרגיש חרא הכל חרא רוצה רק לסיים עם החיים שלי מכל הסיוט הזה, מרגיש שכבר לא אכפת לי מכלום, לא רוצה כלום,
לא אוכל לא שינה, מרגיש פשוט מת בפנים
הייתי אצל קבנית, ואז עוד פעם, אחרי זה פסיכיאטר,
בסופו של דבר הגעתי לפסיכיאטר הראשי של צה"ל, שאמר שאין לי בעיה פסיכיאטרית ונתן הפניה לועדה להתאמת שירות(ועדה של החיל) ולא המליץ על 21, כתה שיש מצוקה עקב זיקה שלילית לשירות.
אני די אבוד עכשיו, לא מסוגל לחזור לבסיס, נשפטתי ל20 ימי כלא על תנאי+הבטחה מהרע"ן שלי כי פעם הבאה הוא יפעיל לי את ה20 ימים ויוסיף עוד 20.
אני מפחד, המחשבות לפגוע בעצמי יותר אמיתיות מאי פעם,
המחשבה של כלא ל40 היום רק דוחפת אותי באמת לסיים עם כל הסיוט הזה, מרגיש שכבר אין שום ערך לחיים שלי
אני יודע שצריך להיות חזק, אבל הם ריסקו אותי לגמרי הצבא הזה.. לא מצליל לישון, שותה המון אלהוכול כדי להירדם, בקושי אוכל.
יש לכם איזה עצות? משו...??
תודה מראש..
אורח

Re: פסיכיאטר ראשי של צה"ל

הודעהעל ידי אורח » 22 יוני 2012 00:54

123ka כתב:שלום
אשמח לקצת עזרה, יש לכם הרבה נסיון
אני עתודאי, כן אני יודע...
שונא את המקום את האנשים, מרגיש חרא הכל חרא רוצה רק לסיים עם החיים שלי מכל הסיוט הזה, מרגיש שכבר לא אכפת לי מכלום, לא רוצה כלום,
לא אוכל לא שינה, מרגיש פשוט מת בפנים
הייתי אצל קבנית, ואז עוד פעם, אחרי זה פסיכיאטר,
בסופו של דבר הגעתי לפסיכיאטר הראשי של צה"ל, שאמר שאין לי בעיה פסיכיאטרית ונתן הפניה לועדה להתאמת שירות(ועדה של החיל) ולא המליץ על 21, כתה שיש מצוקה עקב זיקה שלילית לשירות.
אני די אבוד עכשיו, לא מסוגל לחזור לבסיס, נשפטתי ל20 ימי כלא על תנאי+הבטחה מהרע"ן שלי כי פעם הבאה הוא יפעיל לי את ה20 ימים ויוסיף עוד 20.
אני מפחד, המחשבות לפגוע בעצמי יותר אמיתיות מאי פעם,
המחשבה של כלא ל40 היום רק דוחפת אותי באמת לסיים עם כל הסיוט הזה, מרגיש שכבר אין שום ערך לחיים שלי
אני יודע שצריך להיות חזק, אבל הם ריסקו אותי לגמרי הצבא הזה.. לא מצליל לישון, שותה המון אלהוכול כדי להירדם, בקושי אוכל.
יש לכם איזה עצות? משו...??
תודה מראש..

אם אתה לא אוכל ולא ישן איך אתה מתפקד בבסיס? כי אם לא היית מתפקד אף אחד לא היה רוצה אותך שם והיו מוצאים דרך לשחרר אותך.

כלא לקצינים זה כמו בית מלון, לאכול לישון ולקרוא ספרים, אז מה אתה בוכה כאילו הולכים לזיין אותך 20 רוצחים ואנסים? קצת פרופורציות.
mark18
יצירת קשר:

הודעהעל ידי mark18 » 22 יוני 2012 01:50

קודם כל תשמור על פרופורציות, אני מניסיון יודע שצבא זה חרא ושהמסגרת הזאת באמת יכולה לשבור את האדם אבל חשוב לזכור זה לא סוף העולם ושאפשר לשרוד את זה לכן לפגוע בעצמך זה הדבר הכי טפשי שאפשר לעשות.
נפקוד רק תפגע בך ותעכב את השחרור שלך. תגיע לועדת האי התאמה, רוב הסיכויים שהיא לא תשחרר אותך (לא משחררים עתודאים בכזאת קלות).
תנסה להפגין מצוקה נפשית בבסיס, בשלב מסויים ישלחו אותך לקבן. לפני הפגישה תקרא את TARGET 21 ותתנהג בהתאם אצל הקבן. רוב הסיכויים שהוא יפנה אותך לפסיכיאטר ואחרי כמה זמן ישחררו אותך. בכל מקרה השחרור שלך לא יהיה קל בגלל העתודה.
הכי חשוב זה לא להגיע למצב של נפקדות, כי כתוצאה מזה תכנס לכלא וזה סתם יבזבז לך את הזמן (בכל מקרה כאחד שהיה בכלא אני יכול להגיד לך שהתנאים שם סבירים ואין לך ממה לפחד אם תגיע לשם)
123ka
יצירת קשר:

הודעהעל ידי 123ka » 23 יוני 2012 09:44

תודה רבה על התשובה
העניין הוא שאפילו אין לי תאריך לועדה, מרגיש כאילו הם משקרים לי ומעכבים אותי
אני באמת לא מצליח לתפקד במקום הזה, ובגלל זה נשפטתי על אי מילוי הוראות, לא הייתי נפקד
אורח

הודעהעל ידי אורח » 23 יוני 2012 13:06

123ka כתב:תודה רבה על התשובה
העניין הוא שאפילו אין לי תאריך לועדה, מרגיש כאילו הם משקרים לי ומעכבים אותי
אני באמת לא מצליח לתפקד במקום הזה, ובגלל זה נשפטתי על אי מילוי הוראות, לא הייתי נפקד

מה אתה לא קולט???? בועדה לא תקבל שום דבר, מה זאת התמימות הזאת?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 25 יוני 2012 10:54

לך לפסיכיאטר / פסיכולוג אזרחי ותשיג ממנו חוות דעת על המצב הקשה שלך.
תביא אותה לקב"ן ויתיחסו אליך ברצינות וישחררו אותך.
וכמו שאמרו כאן כבר, תקרא את טארגט 21

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 22 אורחים