צריך קצת עזרה ..=\

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

kacol
יצירת קשר:

צריך קצת עזרה ..=\

הודעהעל ידי kacol » 06 מאי 2012 18:34

היום הייתה לי פגישה 2 עם הקב"ן של היחידה
בקצרה: אמרתי לה שאני לא מסוגל להיות בצבא התנהגתי בדיוק כמו בטרגט 21 (לפחות ככה חשבתי)
לא דיברתי יותר מידי והיא אמרה שהיא תמליץ לקיים ועדת פרט לצאת מהצבא על אי התאמה כי היא חושבת שאין לי בעיה נפשית ובנוסף מקיימת איתי עוד מפגש בעוד שבוע וחצי

בקיצור : עוד מריחות , עוד בלבולי שכל
יש לי כמה שאלות:
1.יש בכלל סיכוי שיוציאו אותי על אי התאמה ?, לא הייתי אף פעם בכלא , נפקדתי רק פעם אחת וקיבלתי על זה קנס , וגם קיבלתי ריתוק לכמה ימים מדו"ח מ.צ , ובאופן כללי המפקדים שלי מעריכים אותי לטובה אני לא עושה יותר מידי בעיות
2.אם אני אלך לתל השומר בימים הקרובים יכולים להגיד לי שאני כבר מטופל אצל הקב"נית ביחידה ואז לא יטפלו בי ?
אורח

Re: צריך קצת עזרה ..=\

הודעהעל ידי אורח » 06 מאי 2012 20:13

kacol כתב:היום הייתה לי פגישה 2 עם הקב"ן של היחידה
בקצרה: אמרתי לה שאני לא מסוגל להיות בצבא התנהגתי בדיוק כמו בטרגט 21 (לפחות ככה חשבתי)
לא דיברתי יותר מידי והיא אמרה שהיא תמליץ לקיים ועדת פרט לצאת מהצבא על אי התאמה כי היא חושבת שאין לי בעיה נפשית ובנוסף מקיימת איתי עוד מפגש בעוד שבוע וחצי
אתה לא אמור להגיד מה אתה מסוגל או לא, הפסיכיאטר צריך להחליט את זה לפי התפקוד שלך, ולא לפי הדיבורים שלך.

יש לי כמה שאלות:
1.יש בכלל סיכוי שיוציאו אותי על אי התאמה ?, לא הייתי אף פעם בכלא , נפקדתי רק פעם אחת וקיבלתי על זה קנס , וגם קיבלתי ריתוק לכמה ימים מדו"ח מ.צ , ובאופן כללי המפקדים שלי מעריכים אותי לטובה אני לא עושה יותר מידי בעיות
אין סיכוי שיוציאו אותך על אי התאמה, היא סתם רוצה למרוח אותך כמה חודשים. המפקדים מעריכים אותך לטובה? אל תשכח לאסוף את המדליה שלך בשחרור שתקבל כאות הערכתם של המפקדים שלך.
2.אם אני אלך לתל השומר בימים הקרובים יכולים להגיד לי שאני כבר מטופל אצל הקב"נית ביחידה ואז לא יטפלו בי ?
יכולים להגיד הכל, השאלה היא כמה אתה תמים, ונשמע כאילו אתה מאוד תמים אז כנראה שיראו את זה על הפרצוף שלך ואז לא יתנו לך לראות אף אחד.
kacol
יצירת קשר:

הודעהעל ידי kacol » 06 מאי 2012 20:49

אורח כתב:
אתה לא אמור להגיד מה אתה מסוגל או לא, הפסיכיאטר צריך להחליט את זה לפי התפקוד שלך, ולא לפי הדיבורים שלך.

יש לי כמה שאלות:
אין סיכוי שיוציאו אותך על אי התאמה, היא סתם רוצה למרוח אותך כמה חודשים. המפקדים מעריכים אותך לטובה? אל תשכח לאסוף את המדליה שלך בשחרור שתקבל כאות הערכתם של המפקדים שלך.
יכולים להגיד הכל, השאלה היא כמה אתה תמים, ונשמע כאילו אתה מאוד תמים אז כנראה שיראו את זה על הפרצוף שלך ואז לא יתנו לך לראות אף אחד.

מה אתה רציני אבל זה מה שכתוב בטרגט 21 , להגיד כמה פעמים אני לא יכול יותר ... , זה מראה כביכול על יאוש
הבנתי כבר שהקב"נית מורחת אותי ...
אבל אתה יודע מה הבעיה שלי עכשיו, כל העבר שלי עם הקב"נים מעיד על כך שאני לא בבעיה נפשית והייתי כמה פעמים אצל קב"נים, יש סיכוי שישחררו אותי על 21 נפשי אפילו שהם כתבו כבר שאני כשיר לשירות ?

עוד שאלה בתל השומר שמעתי שיש ש.ג שמבקש הפניה מה אני עושה במצב כזה ?
ידוע לך על כמה שהלכו לתל השומר בלי הפניה והצליחו להשתחרר?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 06 מאי 2012 23:04

kacol כתב:
אורח כתב:

יש לי כמה שאלות:

מה אתה רציני אבל זה מה שכתוב בטרגט 21 , להגיד כמה פעמים אני לא יכול יותר ... , זה מראה כביכול על יאוש
הבנתי כבר שהקב"נית מורחת אותי ...

לא יודע מה כתוב בטרגט אבל הדיבורים שלך בגדול שווים לתחת, כי לאף אחד לא איכפת מה אתה אומר, רק איך אתה מתפקד.

אבל אתה יודע מה הבעיה שלי עכשיו, כל העבר שלי עם הקב"נים מעיד על כך שאני לא בבעיה נפשית והייתי כמה פעמים אצל קב"נים, יש סיכוי שישחררו אותי על 21 נפשי אפילו שהם כתבו כבר שאני כשיר לשירות ?

הם פשוט בודקים אם תתייאש ותוותר, ואתה תמים אז אתה מאמין לשטויות שלהם.

עוד שאלה בתל השומר שמעתי שיש ש.ג שמבקש הפניה מה אני עושה במצב כזה ?
ידוע לך על כמה שהלכו לתל השומר בלי הפניה והצליחו להשתחרר?

תקרא יש בפורום רק מליון הודעות על הברהן, לא יקרה לך שום דבר אם תעשה חיפוש במקום להמציא שטויות "ששמעת".

kacol
יצירת קשר:

הודעהעל ידי kacol » 07 מאי 2012 17:19

במקום "שמעתי" הייתי צריך להגיד "ראיתי" כי ראיתי את זה בכמה אתרים שמדברים על הברהן יש כמה שאומרים שבש.ג צריך להביא הפניה ואם לא מביאים לא מכניסים אותך בכלל למדור של הקב"ן

דרך אגב נראה לי אתה בחורציק שמבין עניין , אם הקב"ן שואל למה אתה רוצה לצאת , מה כל כך מפריע לך בצבא ?
מה לדעתך צריך לענות

בכל מקרה , אני טעיתי אצל הקב"ן של היחדיה שלי יותר מידי בלבלתי לה ת'שכל על הילדות שלי וכל החרטא הזה וחשבתי שזה יעזור לי בסופו של דבר זה רק הזיק לי אבל אני לומד מטעויות
אורח

הודעהעל ידי אורח » 07 מאי 2012 18:18

kacol כתב:במקום "שמעתי" הייתי צריך להגיד "ראיתי" כי ראיתי את זה בכמה אתרים שמדברים על הברהן יש כמה שאומרים שבש.ג צריך להביא הפניה ואם לא מביאים לא מכניסים אותך בכלל למדור של הקב"ן

תחליט לאיזה אתרים אתה מאמין, ואם ראית את זה שם למה לא שאלת אותם? אתה קורא שטויות במקומות אחרים אבל שואל משום מה את כל השאלות שלך פה? זה לא נראה לך קצת מטומטם?

דרך אגב נראה לי אתה בחורציק שמבין עניין , אם הקב"ן שואל למה אתה רוצה לצאת , מה כל כך מפריע לך בצבא ?
מה לדעתך צריך לענות

לא מעניינת את הקבן התשובה שלך, הוא רק מנסה לגרום לך לדבר כמה שיותר כדי שהוא יוכל לזיין לך בשכל ולא לתת לך עזרה רצינית כמו לראות פסיכיאטר למשל.
ככל שהתשובה שלך תהיה יותר ארוכה\הגיונית כך זה יזיק לך יותר.
אם היו שואלים אותי הייתי פשוט אומר שאני לא יודע, בדרך כלל כשמרביצים לקיר היד כואבת, ואז מפסיקים להרביץ.

בכל מקרה , אני טעיתי אצל הקב"ן של היחדיה שלי יותר מידי בלבלתי לה ת'שכל על הילדות שלי וכל החרטא הזה וחשבתי שזה יעזור לי בסופו של דבר זה רק הזיק לי אבל אני לומד מטעויות
kacol
יצירת קשר:

הודעהעל ידי kacol » 07 מאי 2012 18:55

אורח כתב:
kacol כתב:במקום "שמעתי" הייתי צריך להגיד "ראיתי" כי ראיתי את זה בכמה אתרים שמדברים על הברהן יש כמה שאומרים שבש.ג צריך להביא הפניה ואם לא מביאים לא מכניסים אותך בכלל למדור של הקב"ן

תחליט לאיזה אתרים אתה מאמין, ואם ראית את זה שם למה לא שאלת אותם? אתה קורא שטויות במקומות אחרים אבל שואל משום מה את כל השאלות שלך פה? זה לא נראה לך קצת מטומטם?

מה לדעתך צריך לענות

לא מעניינת את הקבן התשובה שלך, הוא רק מנסה לגרום לך לדבר כמה שיותר כדי שהוא יוכל לזיין לך בשכל ולא לתת לך עזרה רצינית כמו לראות פסיכיאטר למשל.
ככל שהתשובה שלך תהיה יותר ארוכה\הגיונית כך זה יזיק לך יותר.
אם היו שואלים אותי הייתי פשוט אומר שאני לא יודע, בדרך כלל כשמרביצים לקיר היד כואבת, ואז מפסיקים להרביץ.

אחי זה בדיוק מה שאמרתי לה , אמרתי לה כל הזמן "לא יודע", "אני רוצה לצאת תעזבו אותי" , והיא שיגעה לי ת'שכל להגיד למה אני רוצה לצאת , מה בדיוק מציק לי...היא אמרה לי "אני לא יכולה לעזור לך אם לא תגיד לי למה אתה רוצה לצאת מהצבא , איך אני יוכל לעזור ", ובסוף פלטתי "אני מרגיש כלוא כאן נמאס לי מהמרות הזאת של המפקדים..." בדיעבד אני מבין שזו הייתה טעות להגיד את זה =\
בסוף הפגישה היא אמרה שהיא לא מזדהה דיכאון קליני וצריכה עוד לעשות לי מעקב ... , קיצור מורחת אותי ...
יום רביעי אני אלך לתל השומר בלי כלום מקווה שיהיה בסדר
אם יש לך קצת טיפים לתת לי אני אשמח
alex gerenshtein

קיצר אחי לך כמה שיותר מהר לברה"ן שבתל השומר

הודעהעל ידי alex gerenshtein » 07 מאי 2012 19:30

חבל על העצבים שלך ועל השגעונות שלך ועל הכל פשוט לך כבר מחר בבוקר לברה"ן הזה שבתל השומר וזהו ותחסוך לך את כל העצבים לא חסר קבנ"ים מטומטמים להיום שרק סליחה על הביטוי מזיינים בשכל לחיילים
kacol
יצירת קשר:

Re: קיצר אחי לך כמה שיותר מהר לברה"ן שבתל השומר

הודעהעל ידי kacol » 07 מאי 2012 20:24

alex gerenshtein כתב:חבל על העצבים שלך ועל השגעונות שלך ועל הכל פשוט לך כבר מחר בבוקר לברה"ן הזה שבתל השומר וזהו ותחסוך לך את כל העצבים לא חסר קבנ"ים מטומטמים להיום שרק סליחה על הביטוי מזיינים בשכל לחיילים

מחר יום שלישי עדיף לא להגיע ביום הזה הם עושים כל מיני ישיבות , יום רביעי אני יילך על בטוח ולא יזוז משם

דרך אגב למה כולם ממליצים על ברה"ן תל השומר ?
kacol
יצירת קשר:

הודעהעל ידי kacol » 08 מאי 2012 15:48

תעזרו לי קצת לקראת הפגישה , נגיד והקב"ן שואל על כל הילדות שלי וכל החרטות שבדר"כ שואלים , האם לשתף איתו פעולה או שחשבתי כל הזמן להגיד "זה לא חשוב" "זה לא משנה" "מה אתם רוצים ממני" "תעזבו אותי"
מה אתם חושבים ?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 08 מאי 2012 20:31

kacol כתב:תעזרו לי קצת לקראת הפגישה , נגיד והקב"ן שואל על כל הילדות שלי וכל החרטות שבדר"כ שואלים , האם לשתף איתו פעולה או שחשבתי כל הזמן להגיד "זה לא חשוב" "זה לא משנה" "מה אתם רוצים ממני" "תעזבו אותי"
מה אתם חושבים ?

אם ישאלו על הילדות תענה, אבל תשובות קצרות לא סיפורים.
השאלות שלך די חוזרות על עצמן, זה לא מבחן, תזיז את התחת לשם כבר וזהו במקום לעשות פה מחקר לתזה.
kacol
יצירת קשר:

הודעהעל ידי kacol » 09 מאי 2012 13:33

אורח כתב:
kacol כתב:תעזרו לי קצת לקראת הפגישה , נגיד והקב"ן שואל על כל הילדות שלי וכל החרטות שבדר"כ שואלים , האם לשתף איתו פעולה או שחשבתי כל הזמן להגיד "זה לא חשוב" "זה לא משנה" "מה אתם רוצים ממני" "תעזבו אותי"
מה אתם חושבים ?

השאלות שלך די חוזרות על עצמן, זה לא מבחן, תזיז את התחת לשם כבר וזהו במקום לעשות פה מחקר לתזה.

קיצור לא הלך לי טוב, הלכתי לשם עשיתי בעיות ובסופו של דבר נתנו לי להיכנס אחריי מספר שעות והקב"נית דיברה איתי אמרה לי שהיא לא מוסמכת לטפל בי , היא רק יכולה לתת המלצה וכל החומר שלי נמצא אצל הקב"ן ביחידה שלי , כבר לא היה לי מה לעשות במצב כזה , מה אני יתחיל להתווכח עם הקב"ן , אמרתי לה אני לא מתכוון לחזור לבסיס אני לא יודע מה אעשה ... , היא אמרה שזו בעיה שלי ואני צריך לפתור אותה עם הקב"ן ביחידה
עכשיו לא מספיק שלא טיפלו בי הפכתי גם להיות לנפקד =\

כבר לא יודע מה לעשות לא היה להם אכפת מהמצב שלי ואני נראיתי כאחד במצוקה נפשית =[
נ.ב - חרשתי על כל האינטרנט , ועדיין לא מצאתי מישהו שהלך בלי הפניה לברה"ן והצליח להשתחרר ... , אני מקווה שזה לא סתם הנפצה שאפשר לעשות את זה כי אני מתכוון ללכת שוב לשם עד שישחררו אותי
אורח

הודעהעל ידי אורח » 09 מאי 2012 19:08

kacol כתב:
אורח כתב:
מה אתם חושבים ?

קיצור לא הלך לי טוב, הלכתי לשם עשיתי בעיות ובסופו של דבר נתנו לי להיכנס אחריי מספר שעות והקב"נית דיברה איתי אמרה לי שהיא לא מוסמכת לטפל בי , היא רק יכולה לתת המלצה וכל החומר שלי נמצא אצל הקב"ן ביחידה שלי , כבר לא היה לי מה לעשות במצב כזה , מה אני יתחיל להתווכח עם הקב"ן , אמרתי לה אני לא מתכוון לחזור לבסיס אני לא יודע מה אעשה ... , היא אמרה שזו בעיה שלי ואני צריך לפתור אותה עם הקב"ן ביחידה
עכשיו לא מספיק שלא טיפלו בי הפכתי גם להיות לנפקד =\

כבר לא יודע מה לעשות לא היה להם אכפת מהמצב שלי ואני נראיתי כאחד במצוקה נפשית =[
נ.ב - חרשתי על כל האינטרנט , ועדיין לא מצאתי מישהו שהלך בלי הפניה לברה"ן והצליח להשתחרר ... , אני מקווה שזה לא סתם הנפצה שאפשר לעשות את זה כי אני מתכוון ללכת שוב לשם עד שישחררו אותי

היא פשוט חיפפה אותך, כמה פעמים שלא אומרים את זה פה אנשים פשוט לא קולטים...... תישארו בברהן עד שתקבלו מענה, ולא לקום וללכת כשמישהו אומר "אי אפשר".
היא פשוט בדקה אם אתה נחוש או שאפשר לחפף אותך ונכשלת במבחן המטופש שלה.
kacol
יצירת קשר:

הודעהעל ידי kacol » 13 מאי 2012 15:38

דיי זה עבר כבר כל גבול היום , באתי אליהם שוב וכמובן לא קיבלתי שום כלום , כבר לפניי 8 התייצבתי ואמרתי להם שאני לא מוכן ללכת מבלי לראות קב"ן , בסביבות שעה 2 כבר בא קב"ן דיבר איתי , הסברתי לה את המצב שלי , אמרתי לה שאני לא מוכן ללכת אני חייב לראות קב"ן בדחיפות , היא אמרה לי כמו פעם שעברה שהם לא מוסמכים לטפל בי אני משרת בצריפין , וגם אין לי חוות דעת אין לי הפניה ולא קבעתי תור אין להם שום דרך לעזור לי , עדיין לא הלכתי משם , חיכיתי שעתיים עד שבא מ.צ שהיה שם מהבוקר והחליט לפנות אותי משם , אני כבר ממש מיואש , מה אני כבר יכול לעשות =[
מילא הייתי יכול להגיד להם שיתקשרו למפקד שלי שיגיד שזה דחוף או מישהו מההורים שלי שיוכל לעזור לי , אין לי שום תמיכה לא מצד המפקד ולא מצד ההורים , אני על סף יאוש :(

מישהו יכול להראות לי כמה אשכולות על אנשים שהצליחו לקבל קב"ן בתל השומר במצב כמו שלי? לא מצאתי כלום בכל הפורום
מצאתי רק אחד שהיה לו חוות דעת מפסיכאטר וגם אמא שלו נידנדה לקצין העיר
alex gerenshtein

נו אז למה עזבת את המקום אחרי שמ"צ אמר לך לצאת החוצה?

הודעהעל ידי alex gerenshtein » 13 מאי 2012 16:33

אתה רואה אתה שוב פעם עושה טעות כולה מ"צ מה אתה מפחד מההומו הזה או מ הומואית מנאייק מנאייקית לא משנה איך לקרוא להם הזאת מה אתה מפחד להיכנס בגלל זה לכלא יעני אז בגלל זה עזבת את המקום או מה תסביר לנו פה?
אם כבר ללכת אז ללכת מהתחלה ועד הסוף כמו שצריך ואין צורך לפחד ממשטרה צבאית אם צריך תכנס למעצר לכלא או לא יודע לאן עוד ואל תוותר ותעמוד על שלך
kacol
יצירת קשר:

Re: נו אז למה עזבת את המקום אחרי שמ"צ אמר לך לצאת החוצה?

הודעהעל ידי kacol » 13 מאי 2012 17:04

alex gerenshtein כתב:אתה רואה אתה שוב פעם עושה טעות כולה מ"צ מה אתה מפחד מההומו הזה או מ הומואית מנאייק מנאייקית לא משנה איך לקרוא להם הזאת מה אתה מפחד להיכנס בגלל זה לכלא יעני אז בגלל זה עזבת את המקום או מה תסביר לנו פה?
אם כבר ללכת אז ללכת מהתחלה ועד הסוף כמו שצריך ואין צורך לפחד ממשטרה צבאית אם צריך תכנס למעצר לכלא או לא יודע לאן עוד ואל תוותר ותעמוד על שלך

שמע , אני חשבתי בסביבות 2 שהם כבר יקבלו אותי ולא נשארו ממש חיילים , הרבה קב"נים כבר עזבו את המקום ונשארה רק ראש הצוות של הקב"נים ועוד פסיכאטר אחד ... , ניסיתי לדבר עם הקב"נית היא אומרת לי שהיא לא תקבל אותי, ניסיתי לדבר שם עם הקבלה ואמרו לי שבחיים לא יקבלו אותי , אני לא שייך אליהם וגם לא קבעתי שום תור ואין לי חוות דעת ... , גם במקרה של נוהל התאבדות צריך שיבואו איתך 2 מלווים
אני לא יודע למה ויתרתי ככה בגלל המ.צ, אני פשוט מתחיל לפקפק בכל העניין הזה שלהיכנס ככה סתם בלי שום הפניה ... , במיוחד במצב כמו שלי שלא מצדיק שום כניסה לראות קב"ן =\ , אם לפחות היה לי מפקד שתומך בי ומתקשר אליהם להגיד שיכניסו אותי עוד איכשהו יכולתי להיכנס , אבל אין לי אף אחד שיצדיק את המצב הנפשי שלי =[

ואתה יודע משהו , הם בכלל לא שמו לב שנשארתי שם כל כך הרבה שעות , גם הקב"נים לא שמים לב לשום דבר , מה שהולך שם זה שהם פשוט מקבלים רשימה של אנשים ולפי זה הם אומרים הבא בתור ובסוף כשכל האנשים שלהם נגמרים הולכים הביתה ..., לא באמת אכפת להם מאנשים כמוני , יכולתי אפילו לבוא בשעה 2-3 ולעשות להם בעיות , סתם חיכיתי למעלה מ8 שעות בלי שהם אפילו שמו לב שאני מחכה ולא נמצא ברשימה...

יש מצב שאתה מראה לי אנשים שאתה זוכר שהם היו במצב כמו שלי ונכנסו בסוף לקב"ן בתל השומר מבלי שהם שייכים אליו .., אם כן תראה לי כי אני בינתיים לא ראיתי אחד כזה
kacol
יצירת קשר:

הודעהעל ידי kacol » 13 מאי 2012 18:41

מה אתם חושבים על השיטה הזאת ?
http://www.newprofile.org/forum/viewtop ... =2&t=12437
כדאי לי ללכת על זה?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 13 מאי 2012 21:49

kacol כתב:
alex gerenshtein כתב:אתה רואה אתה שוב פעם עושה טעות כולה מ"צ מה אתה מפחד מההומו הזה או מ הומואית מנאייק מנאייקית לא משנה איך לקרוא להם הזאת מה אתה מפחד להיכנס בגלל זה לכלא יעני אז בגלל זה עזבת את המקום או מה תסביר לנו פה?

שמע , אני חשבתי בסביבות 2 שהם כבר יקבלו אותי ולא נשארו ממש חיילים , הרבה קב"נים כבר עזבו את המקום ונשארה רק ראש הצוות של הקב"נים ועוד פסיכאטר אחד ... , ניסיתי לדבר עם הקב"נית היא אומרת לי שהיא לא תקבל אותי, ניסיתי לדבר שם עם הקבלה ואמרו לי שבחיים לא יקבלו אותי , אני לא שייך אליהם וגם לא קבעתי שום תור ואין לי חוות דעת ... , גם במקרה של נוהל התאבדות צריך שיבואו איתך 2 מלווים
אני לא יודע למה ויתרתי ככה בגלל המ.צ, אני פשוט מתחיל לפקפק בכל העניין הזה שלהיכנס ככה סתם בלי שום הפניה ... , במיוחד במצב כמו שלי שלא מצדיק שום כניסה לראות קב"ן =\ , אם לפחות היה לי מפקד שתומך בי ומתקשר אליהם להגיד שיכניסו אותי עוד איכשהו יכולתי להיכנס , אבל אין לי אף אחד שיצדיק את המצב הנפשי שלי =[

ואתה יודע משהו , הם בכלל לא שמו לב שנשארתי שם כל כך הרבה שעות , גם הקב"נים לא שמים לב לשום דבר , מה שהולך שם זה שהם פשוט מקבלים רשימה של אנשים ולפי זה הם אומרים הבא בתור ובסוף כשכל האנשים שלהם נגמרים הולכים הביתה ..., לא באמת אכפת להם מאנשים כמוני , יכולתי אפילו לבוא בשעה 2-3 ולעשות להם בעיות , סתם חיכיתי למעלה מ8 שעות בלי שהם אפילו שמו לב שאני מחכה ולא נמצא ברשימה...

יש מצב שאתה מראה לי אנשים שאתה זוכר שהם היו במצב כמו שלי ונכנסו בסוף לקב"ן בתל השומר מבלי שהם שייכים אליו .., אם כן תראה לי כי אני בינתיים לא ראיתי אחד כזה

אתה פשוט מחפש תירוצים ומנסה להצדיק את העובדה שהלכת.
אם היית נשכב שם על הספסל כמו מסכן ולא מסכים ללכת אז היית רואה קבן, אבל אתה בא בפוזות "ודורש" קבן, "מאיים" שאתה לא הולך עד שתראה ואז מיד מתקפל והולך... מה נסגר? בשביל מה באת לשם?
בכל מקרה אתה יכול ללכת שוב כמובן ולצלצל לקצין העיר נציב הקבילות להגיד שלא נותנים לך קבן.

בקשר לשיטה אם אתה במצוקה בלילה אתה יכול ללכת למיון לראות שם פסיכיאטר ולקבל המלצה, להזיק זה לא יזיק
kacol
יצירת קשר:

הודעהעל ידי kacol » 14 מאי 2012 20:36

אורח כתב:
kacol כתב:

אתה פשוט מחפש תירוצים ומנסה להצדיק את העובדה שהלכת.
אם היית נשכב שם על הספסל כמו מסכן ולא מסכים ללכת אז היית רואה קבן, אבל אתה בא בפוזות "ודורש" קבן, "מאיים" שאתה לא הולך עד שתראה ואז מיד מתקפל והולך... מה נסגר? בשביל מה באת לשם?
בכל מקרה אתה יכול ללכת שוב כמובן ולצלצל לקצין העיר נציב הקבילות להגיד שלא נותנים לך קבן.

בקשר לשיטה אם אתה במצוקה בלילה אתה יכול ללכת למיון לראות שם פסיכיאטר ולקבל המלצה, להזיק זה לא יזיק

תקשיב אם לא הייתי קצת פותח את הפה ואומר להם שאני חייב קב"ן הם בכלל לא היו שמים לב שלא נרשמתי שם ואני עדיין מחכה לראות קב"ן
אני לא יודע אם אתה כותב מתוך ניסיונך האישי כי אני באמת מופתע שמישהו הצליח שם לראות קב"ן בלי שום דבר מראש , גם אם אני מחכה שם הרבה זמן , לקב"נים שם בכלל לא אכפת , יש להם רשימה של אנשים ומבחינתם אותם הם צריכים להכניס וזהו , הם לא שמים לב בכלל לאנשים שמחכים , הם בכלל לא יודעים שמחכים להם אנשים חוץ ממה שהם מקבלים

מה אני יעשה , בנאדם בסופו של דבר מתייאש , ישבתי שם פעמיים למעלה מ8 שעות וזה לא עניין אותם, פעם הבאה שאני יבוא לשם אני כבר יבוא בצהריים ויגיד להם שבאתי כבר מהבוקר , במילא הם לא מרגישים בזה
kacol
יצירת קשר:

הודעהעל ידי kacol » 15 מאי 2012 14:45

לא משנה אולי אני אצא דרך הקב"ן של היחידה
נפגשתי איתה בפעם השלישית, לא הסכמתי לדבר במשך יותר מרבע שעה , והתחלתי לדבר קצת על נטיות אובדניות(כמובן שלא אמרתי זאת במפורש אלא ברמזים) והיא זימנה את אמא שלי לשיחה איתה בשבוע הבא =\
alex gerenshtein

או זה נשמע צעד מאוד טוב ורציני

הודעהעל ידי alex gerenshtein » 15 מאי 2012 16:10

שהיא זימנה את אמא שלך איתך לשיחה זה בעצם אומר שהלדקת לה את הנורה האדומה במצח כמו שאומרים ולכן אלו הם הרמזים שאתה עומד להיות כמעט בחוץ עוד קצת נשאר לך וזהו תשתדל לשרוד עוד קצת

בהצלחה ונשמח לשמוע עוד עדכונים על המצב שלך
kacol
יצירת קשר:

Re: או זה נשמע צעד מאוד טוב ורציני

הודעהעל ידי kacol » 22 מאי 2012 15:05

alex gerenshtein כתב:שהיא זימנה את אמא שלך איתך לשיחה זה בעצם אומר שהלדקת לה את הנורה האדומה במצח כמו שאומרים ולכן אלו הם הרמזים שאתה עומד להיות כמעט בחוץ עוד קצת נשאר לך וזהו תשתדל לשרוד עוד קצת

שוב כישלון אחי , היום הייתה הפגישה עם אמא שלי , אמא שלי התעקשה שאני אצא והקב"נית בשלה - אבל אני לא רואה שום סיבה להוציא אותו , אין לו שום בעיה נפשית , הוא פשוט נמצא במשבר זמני.

בכל מקרה היא קובעת לי לפסיכאטר אבל לא יודע עד כמה זה יעזור לי אם אין לה שום המלצה לשחרר אותי...
דרך אגב שתקתי בכל השיחה עם אמא וגם בפגישה הקודמת בקושי דיברתי :|
אורח

הודעהעל ידי אורח » 22 מאי 2012 20:43

kacol כתב:
alex gerenshtein כתב:שהיא זימנה את אמא שלך איתך לשיחה זה בעצם אומר שהלדקת לה את הנורה האדומה במצח כמו שאומרים ולכן אלו הם הרמזים שאתה עומד להיות כמעט בחוץ עוד קצת נשאר לך וזהו תשתדל לשרוד עוד קצת

שוב כישלון אחי , היום הייתה הפגישה עם אמא שלי , אמא שלי התעקשה שאני אצא והקב"נית בשלה - אבל אני לא רואה שום סיבה להוציא אותו , אין לו שום בעיה נפשית , הוא פשוט נמצא במשבר זמני.

בכל מקרה היא קובעת לי לפסיכאטר אבל לא יודע עד כמה זה יעזור לי אם אין לה שום המלצה לשחרר אותי...

אתה כנראה מתפקד מצויין בבסיס שלך.
kacol
יצירת קשר:

הודעהעל ידי kacol » 22 מאי 2012 21:34

אורח כתב:
kacol כתב:

אתה כנראה מתפקד מצויין בבסיס שלך.

נפקדתי פעם אחת , והיא יודעת שניסיתי גם ללכת לקב"נים אחרים היא שאלה אותי למה , אמרתי לה אני לא מסוגל להיות פה .

כנראה היה משהו לקוי אצלי מלכתחילה והיא לא מזהה אצלי דיכאון קליני למרות שלטעמי עברתי על חלק נכבד מהסימפטומים של דיכאון קליני ובכל זאת היא לא מזהה אצלי =\
fu

הודעהעל ידי fu » 28 מאי 2012 19:32

תנסה להשיג חוות דעת אזרחית.
אם אתה מבוטח בקופת חולים אז תבקש לראות פסיכיאטר ואם לא אז לך לחדר מיון רגיל (לא פסיכיאטרי) בלילה ותראה שם פסיכיאטר. אפשר כמובן גם פרטי אבל זה יקר ולא תמיד הם נותנים ישר חוות דעת.
עם חוות דעת טובה, שאתה בדכאון קשה וכו' וכו' תלך לקב"ן. יחד עם זה שאמא שלך תדבר בדכיפות עם קצין העיר ותגיד לו שהמצב שלך ממש רע והיא ושהקבנית לא מטפלת בך בכלל ושהיא מודאגת מאוד.

רוב האנשים לא משתחררים תוך שבוע. זה לוקח זמן. אל תתיאש ותצא.
kacol
יצירת קשר:

הודעהעל ידי kacol » 28 מאי 2012 19:44

fu כתב:תנסה להשיג חוות דעת אזרחית.
אם אתה מבוטח בקופת חולים אז תבקש לראות פסיכיאטר ואם לא אז לך לחדר מיון רגיל (לא פסיכיאטרי) בלילה ותראה שם פסיכיאטר. אפשר כמובן גם פרטי אבל זה יקר ולא תמיד הם נותנים ישר חוות דעת.
עם חוות דעת טובה, שאתה בדכאון קשה וכו' וכו' תלך לקב"ן. יחד עם זה שאמא שלך תדבר בדכיפות עם קצין העיר ותגיד לו שהמצב שלך ממש רע והיא ושהקבנית לא מטפלת בך בכלל ושהיא מודאגת מאוד.

רוב האנשים לא משתחררים תוך שבוע. זה לוקח זמן. אל תתיאש ותצא.

אני נחוש לצאת , יש לי עכשיו בעיה להיפגש עם פסיכאטר כי אני מתחיל לעשות חמשושים והאמת חשבתי להיות נפקד בזמן הזה וללכת לפסיכאטר במיון
דרך אגב קצת חבל לי על הכסף , אני יכול לקבל הפניה לפסיכאטר במיון דרך ביקור רופא?, כי ראיתי כמה שעשו את זה...

אהה ואם אני דופק נפקדות נראה לי אני יגיע למיון בתשע בבוקר בשעה המומלצת

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 13 אורחים